Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

FK Partizan 2018/19

Статус
Затворена за писање одговора.

Nemanja-950

Partizanovac
Учлањен(а)
11.05.2018
Порука
3.912
Reaction score
21.616
250k evra da ostanes duzan nekom, koliko god taj neko ima ili moze da ima...bolest
 

zimski

Grobar
Учлањен(а)
01.02.2014
Порука
567
Reaction score
2.169
Koja je ovo sramota, Ivice druze ne blamiraj klub, to sto vam je oprostio dug je vasa sramota..Nikog ne placate, bukvalno je klub doveden do prosjackog stapa, Vazura i Pantic jednom mesecno izbace intervju kako tece med i mleko, kako ne kasni nijedna plata, a onda kod svakog transfera se oprasta od 50k-250k...
Pa gde nestaju te pare ako vec ne placate zaposlene i igrace, u cije fondove i finansiranje kampanja ide lova??
Ne treba se nervirati, nista mi ne mozemo promeniti.
 

alboy75

Grobarčina
Учлањен(а)
09.04.2010
Порука
1.128
Reaction score
2.584
Локација
svuda gde je PARTIZAN
zao mi je sto Jankovic nije postao bolji igrac u Partizanu
trebao je, morao je da ostavi mnogo veci trag, a zasto nije... svakako ima dosta i do njega, ali mislim da je mnogo vise do onih koji su trebali da ga kanalisu i da izvuku od njega mnogo vise (mislm na trenere, djukica pre svih)
mislim da u nogama ima dosta toga, ali njegov problem je sto mora i glavom da se igra, a ne samo nogama
hvala za neke lepe golove, hvala za ucesce u onoj nezaboravnoj sezoni sa titulom na kraju
a o ovom oprastanju duga necu da nesto posebno dodam onome sto je vec napisano, sem da mislim da je time zasluzio da ga bar mi ovde ne pominjemo mnogo po losem
Jankovic je jedan od nas, kakavgod da je bio u pojedinim trenucima, i zato sve najbolje u nastavku karijere
 

Alex B

Grobar
Учлањен(а)
05.06.2017
Порука
448
Reaction score
2.542
Локација
Novi Beograd
Vrhunac ironije će biti kad ova govna što vode klub počnu da tuže zbog neisplaćenih dugovanja prema sebi, jer su sve pokrali, a što iole valja prodali. Pu!!!
 

Goran Tomić

Kralj fanzina
Учлањен(а)
07.12.2011
Порука
11.736
Reaction score
29.537
Локација
Beograd
Đerlek je danas igrao zadnjeg veznog, ali više je on za prednjeg veznog...međutim on je gori za to mesto od Kosovića, koji je danas to igrao, ali koji je opet gori od Pantića koji to inače igra, samo što je trenutno povređen pa nije igrao, a i kad nije povređen, on jeste mnogo mlađi ali uopšte i nije bolji igrač od Saše Ilića koji je zapravo u penziji...i eto, to je činjenično stanje te neke naše ,,veze,, koja kao treba da nam donese neku prevlast na terenu u nekoj utakmici...
Pitanje je samo kako i protiv koga i na kojoj utakmici?

I šta je bilo sa prelaznim rokom?
Za Jankovića sam rekao da ću se napiti kad ode, i mada svi tvrde da je tako, da ja ipak sačekam da ga vidim zvanično u nekom drugom dresu da se ne opijam kojim slučajem uzaludno...
Levi klasa Miletić vidim ipak ostaje kod nas...
A Iliev za koga sam bio ubeđen da ima i plan B, plan C ukoliko nam se izjalovi onaj drugi crnac Skandinavac koga nismo mogli da platimo a hteli smo da nam dođe :icon-rolleyes: ...umesto da je u tim ,,planovima,, makar rezultovali dovođenjem još domaće drvne građe, on je čovek u šoku...


Ko nas vodi, Sunce ti... :icon-rolleyes: ...ovaj u šoku, ovi igrače i ne plaćaju... :icon-rolleyes:
Meni jedina nada da malo ,,ciganče,, mali Stevanović i veliki Musa nešto kao nekim čudom apsolutno pokidaju tokom sezone pa da nekome i damo po koji gol, inače... :icon-rolleyes:
 

Goran Tomić

Kralj fanzina
Учлањен(а)
07.12.2011
Порука
11.736
Reaction score
29.537
Локација
Beograd
To ću da ti napišem zašto sam srećan tek kada ga vidim u dresu tog drugog kluba.
Za svaki slučaj, da se ne radujem ja nešto unapred a ono možda tamo ne prođe neke preglede ili šta ti ja znam šta pa da nam ga vrate.

Ilievu se izvinjavam, video sam prvo samo ovaj ,,skraćeni snimak,, ali na ovom dužem vidim da ipak nije samo u šoku, nego ipak razmišlja i o ,,planu B, planu C,,... ali ...,,kolje ga,, idiotsko pravilo o ograničenju broja stranaca pa iako u ,,inozemstvu,, može jeftino da kupi ,,na tone,, kvaliteta, prosto je prinuđen da kupuje skuplje domaće balvane...e jbg...


Reče nešto i o ,,poziciji,, Jankovića, ali žao mi je što ga niko od novinara nije upitao a na koju tačno poziciju misli, jer Mesko je igrao na oba krila, pa malčice i u sredini, ali mene krila mnogo manje brinu nego očajan vezni red...
Ne znam da li to brine i Ilieva, i Batu ili samo mene?
Na krilima imamo Musu, Zakarića, Deda Tošića, a može i Enake, pa i Đerlek, verovatno i ,,ciganče,, možda eventualno i Stevanović, Pantić, čak je i Ilić tokom karijere i pod već neke stare dane povremeno ,,pokrivao,, prostor uz levu liniju terena...
Ali ,,veza,,... :icon-rolleyes:
 

alboy75

Grobarčina
Учлањен(а)
09.04.2010
Порука
1.128
Reaction score
2.584
Локација
svuda gde je PARTIZAN
ne nemoj da mi ista pises, nema potrebe
stvarno sam srecan zbog tebe, sto ti je eto uprava uslisila zelje i lisila te muke da gledas Jankovica, taman da ti ublazi bol jer ne mozes da uzivas u sumi i #51
 

Markec50

Grobar
Учлањен(а)
01.06.2017
Порука
529
Reaction score
716
Ljudi, sam upravo shvatio koja je fora sa ovim prelaznim rokovima.
Iliev namerno dovodi uzasne igrace i hoce da proda Rikarda da bi mi rekli:”eeeh da nam je bar #51 tu, sad bi bio najbolji spic u ekipi”! Tacno se sveti sto ga nismo podrzali kod dovedjenja #51, jer drugo objasnjenje koje bi imalo bar malo logike - ne postoji!
 

system

Grobarčina
Учлањен(а)
29.09.2008
Порука
3.300
Reaction score
15.353
Локација
U pizdi materini
Ljudi, sam upravo shvatio koja je fora sa ovim prelaznim rokovima.
Iliev namerno dovodi uzasne igrace i hoce da proda Rikarda da bi mi rekli:”eeeh da nam je bar #51 tu, sad bi bio najbolji spic u ekipi”! Tacno se sveti sto ga nismo podrzali kod dovedjenja #51, jer drugo objasnjenje koje bi imalo bar malo logike - ne postoji!

Postoji, a to je da je narkoman i retard koji nije zaradio dovoljno igrajuci pa sad mora da cuti,pusi i radi (dovodi) ono sto mu kazu.

Napravise sprdnju od kluba a od vepra vazure plate moze da se izdrzava ceo VKP. Koliko li ce krmak da oprosti kad napusti klub ?
 

maximilian72

Grobarčina
Учлањен(а)
13.04.2011
Порука
6.100
Reaction score
2.039
Локација
Ispod zenine suknje
Bojim se da je Ivica doveo dva igraca koja opet nece praviti razliku. Siguran sam 100% da imamo bilo kakav novac ova dvojica ne bi bili dovedeni. Bilo je daj sta das i nadaj se najboljem ishodu.
 

zoran.pfc

Grobarčina
Учлањен(а)
03.12.2012
Порука
1.935
Reaction score
3.012
Mi smo izgleda jedini amaterski klub gde uprava dobija platu.Kako koji igrač ode,uprava mu zahvali na oproštenom dugu.Pa kako onda bando napraviste da je budžet kluba za funkcionisanje 10mil. kad nikom ništa ne plaćate.
 

5ar-pfc

Grobar
Учлањен(а)
07.06.2017
Порука
869
Reaction score
1.916
Локација
Kuci
Steta sto nemamo ni upravu ni struku. Ok, imamo mlade igrace, talentovane. Koliko ja vidim, tu je samo pitanje slucajnosti da li ce se oni razviti u dobre igrace. Kako majka priroda odluci. Jedino ako se pojavi igrac tipa Milenkovic, koji vec ima kvalitet, i nista ne treba raditi posebno sa njim.

Pa cuvena slika iz KK, kad Bogdan sutira preko metle, da li ima neko iz struke da razmislja u tom pravcu?
Postoji li nekakav rad sa mladjim igracima?

Ok nema se para za pojacanja, pa niste to saznali pre dva dana, tako je uvek, i bice sigurno jos dugo.

Tipican primer je Djerlek. Decko nije napredovao ni promil. To moze da se vidi po fizici, svaka baba bi mogla za godinu dana da doda malo misica, da poboljsa fizicke predispozicije.

Umesto neko da kaze, ajde da probamo da napravimo igrace iz nase skole. Ne vredi, to je neko zdravo razmisljanje, a verovatno u upravi i ne postoji osoba koja zeli zdrav Partizan.
 

Zillgian

Grobarčina
Учлањен(а)
26.01.2010
Порука
3.954
Reaction score
4.886
Локација
Ndžamena
kapiram da je jankovic morao da oprosti dugove, inace bi mu sjebali transfer. ako ne to, verujem da su smislili neku drugu foru. imaju naprdnjaci toga u steku kolko neces.
Kao Radinu ili Ostojiću, upravo tako...

Ivice molim te da prodaš Stojkovića, Rikarda, Ćelavog i sve ostale koji iole znaju sa loptom. Valjda ćete, kad više ne bude para, otići iz kluba za vijeki vijekova.

 

majonez

Grobar
Учлањен(а)
04.12.2012
Порука
574
Reaction score
801
Na zalost vazi naslov sa kraja prvog dela sezone na forumu "raspad sistema"...lepo je neko prometio licimo na cigane kad je bio Lukic predsednik.Ovo sto je dovedeno je skart a ko ih dovodi nije cudo.
 

Zlatiborpfc

Grobarčina
Учлањен(а)
11.05.2018
Порука
3.756
Reaction score
19.317
Локација
Nickname
Janković, Djurdjević, Radin, Lukač, Lukić, Milenković, Jevtović, Božinov, Lazevski (preostala dugovanja), Bogosavac, Djuričković, Tavamba, Mihajlović, Milan Mitrović...

Nastavite niz.
 

Virke

Grobarčina
Учлањен(а)
26.01.2016
Порука
1.546
Reaction score
836
Sramota.
Ja ne znam i ovi igrači koji su tu gde nalaze volju da igraju (pojedini) kad im se duguju plate za tako dug period.
I posle Bata najveći krivac... Jeste, nije trebalo ni da dolazi, ko što niko neće...
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top