Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

FK Partizan 2020/21.

Статус
Затворена за писање одговора.
Учлањен(а)
31.05.2017
Порука
528
Reaction score
467
Pratio sam Jojica citav mec, kriminal je staviti nespremnog igraca u derbiju, pogotovo pored Denisa Stojkovic koji je vise nego korektan.

Ajde sto si ga drzao trako kriminalnog ceo mec, nego ga vadis u 90. Minutu pri rezultatu 1-1 i ubacujes Ivana Obradovica??????
 

Plava Čigra

Grobarčina
Учлањен(а)
08.04.2011
Порука
2.247
Reaction score
3.620
Šta je jbt bilo ovo večeras?!

Tri pasa nemamo pojma da sastavimo, odmaknuti od protivničkih igrača 10 metara, bez trunke agresije?!

Nikad gori i raspadnutiji Partizan nisam gledao, još na domaćem terenu.

Kolektivni otkaz svima, od vrha do pojedinih igrača, pa sve ispočetka!
 
Учлањен(а)
29.06.2008
Порука
14.760
Reaction score
55.345
Локација
Ja sam ceo život s tobom...

zzzz

Grobarčina
Учлањен(а)
20.07.2010
Порука
1.252
Reaction score
3.716
Nije da neko moze da bude oduševljen ovom predstavom i posebno rezultatom. Morali smo vise da izađemo i da igramo više fudbal, da im sakrijemo loptu... I pored toga, od stative pa do penala ne sećam se 25 minuta da su imali i polusansu. Kako je vreme prolazilo, bili su sve bezopasniji.
Potencira se vera trenera u Lazara.. Pa da Sumi nisu izbili oko, Lazar pre 60. minuta ne bi video teren. I u tom trenutku, svež, možda bi nešto i uradio, ovako je samo dao još jedan argument da se sa 26 godina približava kraju karijere. Ko ne konta kakvu bi ulogu Suma imao u ovakvoj utakmici koja je otvorena na najbolji način, ili nema pojma o fudbalu ili je zlonameran. Inače, na klupi smo imali koga tačno ko bi uneo živost i prevagu na terenu. L. Pavlović, Čolić, Denis, Stulic? Da se ne zajebavam, možda na football manageru. Natho konačno konkretan u par navrata, ali očito se rastajao sa životom. Jojic totalno van forme, trebaće mu bar mesec dana da dodje do nekog nivoa. Sveta prijatno iznenadio. Sve u svemu kurcina, ili što bi rekli zexovi svedoci, Stanoje prodao utakmicu, Savo bi sigurno dobio iako smo zimus pod njim odigrali najsamniji derbi zajedno sa onim kad je M. Obradović dao autogol.
 

trivunelli

Grobarčina
Учлањен(а)
02.06.2017
Порука
1.796
Reaction score
7.592
Локација
25-i maj
Mi bi sa dva igraca i golmanom na posteno sudjenje mogli da pobedimo ove cigane. Burazeri pale vatromet za onaj i onakav gol i na onakav rezultat.
 

Jokic

ex jokics
Учлањен(а)
24.08.2007
Порука
7.081
Reaction score
15.770
Локација
Храм фудбала
Za kraj da jebem mater onom ko uvede ovu glupost sa stotinu izmjena.
Pa imamo ovaj debilizam kad na kraju "jurimo" pobjedi uvodjenjem Lole, Vitasa, Obradovica.

Jel nama jos Filipovic kondicioni?
Da se ne nadamo nicemu po tom pitanju.
 
Учлањен(а)
29.06.2008
Порука
14.760
Reaction score
55.345
Локација
Ja sam ceo život s tobom...

Bili Piton

Grobar
Учлањен(а)
12.05.2018
Порука
757
Reaction score
5.775
Локација
Nekontrolisano kretanje u više pravaca
Lepo zvuči ono Cigani, Cigani, da ih podseti ko su i šta su. Utisak da su nas prebili, da su po ko zna koji put dobili penal, nama se svira penal u 25 godina, e zato su najogavnije ciganšture kao što je i elvis, savez, arena, država, sve je obojeno u crveno.
A sa druge strane crnilo u našem Partizanu, mrak nas prekrio, dobro je braćo moja i sestre što i dalje postojimo.
Detalj odnosno flešbek sa Meace, svako ko se bavio sportom u kojem napadaš, prvi i osnovni element je napad jedan na jedan, ono što nam je Marković pokazao, nemam komentar, moj mozak ne registruje odluku da ovaj čovek igra fudbal, a još manje odluku da mu neko da poverenje. Kao i Loli, Obradoviću, Uroševiću, podugačak spisak polovnih fudbalera.
Kakvi smo mi mazohisti kad ovo gledamo.
 

Urije

Grobarčina
Учлањен(а)
03.05.2010
Порука
1.584
Reaction score
3.109
Локација
PRIJEDOR-CRNO BELI GRAD

Al_Bundy

Grobarčina
Учлањен(а)
09.04.2010
Порука
1.003
Reaction score
3.235
Локација
Prijedor
Šalje mi ćale poruku u toku utakmice, kaže šta je ovo, otkud Lola, Obradović, Jojić na terenu, oni još igraju? I onda razmisliš, krv ti jebem, Lola, Miljkon, nespremni Jojić, rekonvalescenti Marković, Obradović. Kakva timčina.
 

nasa stvar

Grobarčina
Учлањен(а)
01.09.2019
Порука
1.121
Reaction score
2.498
Локација
JNA
Ono što smo gledali u Evropi, one dobre igre Partizana, one brze tranzicije, golovi, pobede, porazi biće izgleda lepa sećanja.
Hvala ti Savo na tim igrama, pa hvala ti i na igrama u derbiju.
Ako se nešto brzo ne učini, posle zimskog prelaznog roka, bićemo još sporiji i bezidejniji.
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top