Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

FK Partizan 2020/21.

Статус
Затворена за писање одговора.

5ar-pfc

Grobar
Учлањен(а)
07.06.2017
Порука
869
Reaction score
1.916
Локација
Kuci

Kakva legenda Scekic. Kakav lavovski deo posla on obavlja na svakoj ali svakoj utakmici.

I bas sam se pitao gde su njegove izjave, nikad Scekic da kaze nesto, on decko boli ga uvo, dodje, preore teren, idemo dalje, bez publiciteta.

KRALJ.
 

pfcdejan

Grobarčina
Учлањен(а)
29.03.2010
Порука
1.566
Reaction score
2.569
Локација
Planeta Zemlja
Ne mogu a da opet ne istaknem Asana. Jeste kup, omladinci, sve... čovek se kida i cepa kao da je finale LŠ. nestvaran pristup.
želim da ga zauvek gledam u našem dresu.
Srbiji i Partizanu treba još stotine i miliona Asana.

Bravo i za Vujačića, unovčio je dobre igre u reprezentaciji, preneo ih ovde i sad igra sjajno za ovo blato gde je potrebno biti stabilan.
Bravo Stanoje, bravo momci!

nisi upravu :D Sta ti je Japanac:clap

 

RotoShack

Grobarčina
Учлањен(а)
02.12.2012
Порука
6.234
Reaction score
2.784
Stvarno je uzivanje gledati kako Parni valjak melje. NE zna covjek sta bi vise rekao jer ste sve rekli, ali da ne ostane neupisano. Natho, Markec i Scekic sve bolji i bolji. Cak i Miljkovic. Mene jedino pomalo uplasi Vujacic koji je danas par puta pod pritiskom njihovih igraca dodavao loptu gde ne treba. Moraju posebnu paznju obratiti i na to.
 

diego_armando

Grobarčina
Учлањен(а)
30.08.2008
Порука
6.315
Reaction score
3.960
Локација
Kobasicarija "Venac".
uzivanje I samo uzivanje!
kako drugacije opisati partizanove utakmice ovih dana? sve stima, nigde ne skripi, golove ne daje samo onaj sto ne ulazi u igru...stanoje, svaka ti cast, ali za konacno, veliko HVALA, cekam da oplodis kurvu u rupi.


ako moze dvaput do leta.
 

Direktor_Grobar

Grobarčina
Учлањен(а)
29.06.2019
Порука
2.997
Reaction score
15.831
Локација
Beograd
Jedino sto meni malo kvari utisak je Vujacic - ovjek daje golove, primamo gol svaku 10. utakmicu, ali je on meni i dalje igrac za prosjecnog JSL-igasa. ..

Ceo tvoj post potpisujem, ali ovde si debelo u krivu. Kada je trebalo da dodje, pogledao sam gomilu naterijala. Čovek je vrlo dobar štoper koji ima ludu glavu i stavlja je gde neko neće nogu. Bio kapiten Zete i dao takodje dosta golova.
Vrlo pozitivan lik, pravi dosta dobru atmosferu i ono što sam čuo od Stanoja je da je na treninzima fenomenalan.

Mnogo grešite za čoveka koji je zacementirao štopera da se Banjak više ne spominje. Ja koliko se razumem u fudbal on nije prosečan i sledeće godine će biti komadant odbarne u našim okršajima u evropi.

Juče je dao pas u noge, jedina greška. Ono što je dobio žuti podržavam. Samo da to isto uradi Benu i da mu polomi obe noge iz jednog udarca.
 

Tano

wadepartizan
Учлањен(а)
22.06.2008
Порука
575
Reaction score
2.928
Локација
Universe
Od svega mi je najvise drago da Stanoje nije (bar do ovog trenutka) jedan od onih koji su se vratili i svojim postupcima i/ili rezultatima bacili senku na sve sto su u proslosti uradili za Partizan. Svaka cast za sve sto gledamo, iskreno nisam ocekivao ovakve rezultate. Ali necu da hvalim previse, zna Stanoje sta nas ceka i sta je najbitnije...
 

PFChampion

Grobarčina
Учлањен(а)
11.04.2010
Порука
8.870
Reaction score
13.628
Ceo tvoj post potpisujem, ali ovde si debelo u krivu. Kada je trebalo da dodje, pogledao sam gomilu naterijala. Čovek je vrlo dobar štoper koji ima ludu glavu i stavlja je gde neko neće nogu. Bio kapiten Zete i dao takodje dosta golova.
Vrlo pozitivan lik, pravi dosta dobru atmosferu i ono što sam čuo od Stanoja je da je na treninzima fenomenalan.

Mnogo grešite za čoveka koji je zacementirao štopera da se Banjak više ne spominje. Ja koliko se razumem u fudbal on nije prosečan i sledeće godine će biti komadant odbarne u našim okršajima u evropi.

Juče je dao pas u noge, jedina greška. Ono što je dobio žuti podržavam. Samo da to isto uradi Benu i da mu polomi obe noge iz jednog udarca.

Мислим да многи Вујачића свесно или подсвесно гледају кроз призму оне несрећне утакмице у Холандији. Заборављамо да је био стартер против Молдеа кући и одиграо врло добру партију. Пре него што је дошао Станојевић интересантно је да има само један пораз на терену и то у оној утакмици са Војводином кад смо изашли у комбинованом саставу (0-1, гол примљен из пенала). Тренутно у обе сезоне имамо скор 22-1-1 са њим на терену.......тачно је да није играо много док је био Саво ту али и оно што је играо је било највећим делом позитивно.
 
Последња измена:

RotoShack

Grobarčina
Учлањен(а)
02.12.2012
Порука
6.234
Reaction score
2.784
Cini li mi se ili nas Arena uopste i ne prenosi danas? Mozete da brisete jer sam sad upalio i u uglu pise da prenose iako na rasporedu ne pise... Inace, bekovic Urosevic i Zivkovic.

1615826973751.png
 
Последња измена:
Статус
Затворена за писање одговора.
Top