Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

FK Partizan 2020/21.

Статус
Затворена за писање одговора.

Goran Tomić

Kralj fanzina
Учлањен(а)
07.12.2011
Порука
11.749
Reaction score
29.597
Локација
Beograd
U drugom poluvremenu:
Broj 7 - Denis Stojkovic, momak koji je dosao iz Juventusa (mladjih kategorija)
Broj 17 - Colic
Broj 44 - verovatni Knezevic
Broj 8 -?
Arambasic gotovo sigurno nije igrao.
Ja bih ipak rekao da je bilo onako kako sam vam ja već juče ,,sastavio,, tim na forumu... :D ...

Прво полувреме:
голман Поповић
бекови Лутовац, Урошевић
штопери Остојић, Витас
задњи везни Натхо, Здјелар
десетка Лаки Павловић
крила Асано, Ђоле Ивановић
центарфор Садик
Друго полувреме:
голман остао Поповић
бекови Сумин ортак и Рајко
штопери Вујачић и Лола
задњи везни Шћекара
везни Кнежевић бр.8
офанзивни везни, скоро па десетка, али са бројем 7 на леђима, то мора бити тај Денис Враголан Стојковић
десно крило Чолић, мислим да је бр.44
лево крило Арамбашић бр. 17
центарфор Штулић


Znam kako izgledaju Arambašić i Čolić, gledao sam ih (pa i fotografisao) na utakmicama Teleoptika, Čola je ,,krilni,, a ,,Arambaša,, igra špica i povremeno krilo, kada je u timu neki drugi špic - ali, kao što rekoh, ne mogu na internet prenosu da im vidim lica, pa da budem siguran ko je ko, međutim, čuo sam tokom prenosa kako za (levokrilni) br. 17 viču ,,Savo,, - a to vam je Arambašićevo ime...osim ako nije bio još neki Sava na utakmici, pa neko vikao tog nekog, a ne ovog našeg...
Knežević vam je vezista i ne igra po krilu, tako da je on bio br.8. To je nekako logično, mada, naravno ne mora da bude i 100% tačno...

...olakšalo bi nam da ubuduće neko bar pročita sastav našeg tima i njihove brojeve, ili bar da te brojeve napišu na Partizanovom sajtu...
Ali, nema veze, ko se od te naše ,,dece,, izuzetno pokaže, dobiće još koju šansu da ga zapamtimo... :D

EDIT:
Otišao sam do sajta Partizan.rs, da eventualno čujem još koji put na snimku kako koga viču, ali nije bilo potrebe...fotografije sa utakmice potvrđuju da je ,,moj,, sastav ipak tačan...(vidi se br. 17 na šorcu Save Arambašića, itd...)
 
Последња измена:

Enslaved

Grobar
Учлањен(а)
30.11.2006
Порука
10.223
Reaction score
33.631
Локација
vaginamandibularia
Što slab? Stalno se ubacivao napred, brz, prodoran, napadacki bolji od ćelavog. Pozadi skoro da nije imao posla, jednom nešto zajebao pa napravio kontru ali dešava se i boljima.
Vratio je jedno 10 lopti nazadkad je mogao da krene u prodor.
Ako je ovako igrao protiv nizeligasa skeptican sam sta bi radio protiv jsl bunkera
 

BELI BG

Grobarčina
Учлањен(а)
28.06.2013
Порука
1.398
Reaction score
4.619
Локација
Zemun
Ja sam od njega ocekivao da "plodi" barem po njivama(doduse na najvecoj njivi na kojoj smo igrli jeste:)). Ne znam sta ga blokira, ako je psiha, Savo je taj koji zna da vadi igrace, ako je nesto drugo, onda ne znam...
 

Markec50

Grobar
Учлањен(а)
01.06.2017
Порука
529
Reaction score
716
Ja bih ipak rekao da je bilo onako kako sam vam ja već juče ,,sastavio,, tim na forumu... :D ...





Znam kako izgledaju Arambašić i Čolić, gledao sam ih (pa i fotografisao) na utakmicama Teleoptika, Čola je ,,krilni,, a ,,Arambaša,, igra špica i povremeno krilo, kada je u timu neki drugi špic - ali, kao što rekoh, ne mogu na internet prenosu da im vidim lica, pa da budem siguran ko je ko, međutim, čuo sam tokom prenosa kako za (levokrilni) br. 17 viču ,,Savo,, - a to vam je Arambašićevo ime...osim ako nije bio još neki Sava na utakmici, pa neko vikao tog nekog, a ne ovog našeg...
Knežević vam je vezista i ne igra po krilu, tako da je on bio br.8. To je nekako logično, mada, naravno ne mora da bude i 100% tačno...

...olakšalo bi nam da ubuduće neko bar pročita sastav našeg tima i njihove brojeve, ili bar da te brojeve napišu na Partizanovom sajtu...
Ali, nema veze, ko se od te naše ,,dece,, izuzetno pokaže, dobiće još koju šansu da ga zapamtimo... :D

EDIT:
Otišao sam do sajta Partizan.rs, da eventualno čujem još koji put na snimku kako koga viču, ali nije bilo potrebe...fotografije sa utakmice potvrđuju da je ,,moj,, sastav ipak tačan...(vidi se br. 17 na šorcu Save Arambašića, itd...)

Proverio sam i ja sada, u pravu ste
17 Arambasic
44 Colic
7 Stojkovic
8 Knezevic

Izvinjavam se.
 

Dzoni82

Grobar
Учлањен(а)
14.10.2009
Порука
566
Reaction score
756
Da li neko zna kada igramo protiv Lucana i da li će opet biti prenos na yt-u?
Probao da vidim na zvaničnom sajtu, ali sa mog tel je to nemoguća misija...
 

BELI BG

Grobarčina
Учлањен(а)
28.06.2013
Порука
1.398
Reaction score
4.619
Локација
Zemun
EdN3XDUXYAA7Prb.jpeg

Vec mi nedostaje mali Kalaba, mogu da zamislim kao je Savi
 

Goran Tomić

Kralj fanzina
Учлањен(а)
07.12.2011
Порука
11.749
Reaction score
29.597
Локација
Beograd
Добро је да укључих компјутер пола сата раније, испаде да сам стигао тачно на време, 'ајд' да гледамо утакмицу : )

 

PARTIZAN INSTITUCIJA

Grobarčina
Учлањен(а)
29.06.2019
Порука
2.004
Reaction score
11.814
Локација
JNA
Za one koji nisu u prilici da gledaju, Bog fudbala postize gol za 1:0 :D
 

MAK

Grobar
Учлањен(а)
14.03.2016
Порука
629
Reaction score
2.053
Jbga ne videh prvih 20 minuta. Maler...
 

STOOOLEEE

Grobarčina
Учлањен(а)
04.02.2014
Порука
2.021
Reaction score
3.217
Локација
GG 1978
Ako Savo i uprava izvuku iz ovoga pouke , ovo je opomena na vreme.

Treba nam obavezno klasan špic , neko ko će izmisliti gol protiv bunkera , jer takvih utakmica ćemo imati 36 kola u našoj ligi.

Zašto Lola zauzima mesto u klubu nekom mladjem igraču ?
 

PARTIZAN INSTITUCIJA

Grobarčina
Учлањен(а)
29.06.2019
Порука
2.004
Reaction score
11.814
Локација
JNA
Ma kakve pouke, jel covek lepo rekao da imamo kompletan tim i obecao napad na titulu...
Prijateljska utakmica, nebitna, ali bitno je da je pokazatelj da nas ceka jos jedna bleda sezona, ukoliko se ne dozovu pameti i dovedu pojacanja.
Klupa nama ne postoji, cim se malo kombinuje ulazi se u problem i tu je kraj.
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top