Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

FK Partizan 2020/21.

Статус
Затворена за писање одговора.

Zlatiborpfc

Grobarčina
Учлањен(а)
11.05.2018
Порука
3.754
Reaction score
19.307
Локација
Nickname
Koliko znam Mihajlović je najviše bio rezerva, krila Leonardo i Janković, napadači Đurđević i Tavamba, iza Everton i Jevtovic itd.
Ovo sa slike igra pola drugog tima.
 

Direktor_Grobar

Grobarčina
Учлањен(а)
29.06.2019
Порука
2.997
Reaction score
15.831
Локација
Beograd
@Zlatiborpfc
Pola drugog tima guzi cigane u finalu kupa. Znam da nije špic a nije ni klasično krilo, čovek je izmedju i često više ulazio u šansu nego klasična devetka.

edit: da ne serem puno, zaboravite na 4-5-1 kod Stanoja. To je bila poenta. Bar u ligi.
 

diego_armando

Grobarčina
Учлањен(а)
30.08.2008
Порука
6.313
Reaction score
3.943
Локација
Kobasicarija "Venac".
u vreme dok je bio trener naseg partizana, stanoje je za mene bio bog, svetinja, ikona...i pored nekih stvari koje mi se nisu svidjale. nikada necu zaboraviti kada su ga prvi put pokusali oterati, onda kad je remizirao na jna sa spartakom. procitah vest na netu za vreme radnog vremena. otrcao sam u wc i isplakao se za sve pare. nikada pre ni posle toga nisam pustio suzu zbog besa ili ljutnje u pogledu partizana. u mom slucaju, suze obicno krenu kad je radost u pitanju(derbi ili velika pobeda u evropi). naravno, desavanja iz januara 2011.su samo ucvrstila njegov lik u mom srcu. last but not least, odnos i simpatije koje je imao prema ovom forumu:clap
svasta se nesto izdesavalo u medjuvremenu, ali kako god, aleksandar stanojevic je uvek dobro dosao u partizan.
nadam se da je pritisnuo one picketine za pojacanja.
 

PFChampion

Grobarčina
Учлањен(а)
11.04.2010
Порука
8.868
Reaction score
13.621
....
@Zlatiborpfc
Pola drugog tima guzi cigane u finalu kupa. Znam da nije špic a nije ni klasično krilo, čovek je izmedju i često više ulazio u šansu nego klasična devetka.

edit: da ne serem puno, zaboravite na 4-5-1 kod Stanoja. To je bila poenta. Bar u ligi.

U ligi da ali u Evropi je uvek igrao sa jednim napadacem.....ali stvarno nemam pojma kakav sastav da ocekujem ni u ligi ni u Evropi....ono sto sam siguran je da Natko i Suma nece zajedno na teren ni kod Stanoja cak ni u Evropi i to mora sto pre da se resi ili transferom ili dogovorom sa tim igracima oko raspodele minutaze iako smatram da je greh prodati bilo koga od njih. Ova ligaska pravila su nam napravile velike probleme i skoro nemoguce je izvesti najjaci sastav.
 

TaraNdrel

Grobar
Учлањен(а)
05.12.2012
Порука
395
Reaction score
2.739
Локација
Novi Beograd
Dobrodoslica za Stanoja! Nije razvio karijeru kakvu je mogao i trebao, ali moze kod nas da se vrati na pravi put. Iskreno mi je zao sto nije dosao nakon sto je otisao Marko jer je to bio idealan trenutak da se postavi dominacija. Ima iskustva u radu, nije pocetnik, oseca klub, poznaje srpski (blato) fudbal i plus je osvajao trofeje.

Zelim ovim putem da se zahvalim Savi i da mu pozelim srece u nastavku. Odradio je posao koliko je znao, unapredio igru i igrace ali su izostali rezultati. Ostavio je tim koji ima u igri i glavu i rep pored svih nedostataka koji su ispoljeni. Smekerski potez na kraju pri obracanju i igracima i navijacima. I naravno da nece popljuvati ove iz uprave jer su ga oni doveli i omogucili mu da radi bez dana iskustva, a drugo stvorio bi los imidz o sebi za buduce uprave u drugim klubovima.

Sigurno da ce nam Stanoje doneti odredjenu cvrstinu u igri, kao i dosta direktniju igru. Bicemo vise takmicarska ekipa nego sto smo sada bili, sto se odnosi na to da cemo imati raznovrsnost u napadu (prekidi, vise igraca u zavrsnici), a da cemo biti slabiji u polju. Ocekujem vise igru na rezultat nego lepotu i moderan fudbal. I mislim da ce neke igrace precrtati , za pocetak mislim da su to Miletic, Natko ili Suma, vrlo moguce i obojica.
Ono sto jos ocekujem jeste da nadjemo resenje za prljavu igru protivnika koji nam non stop ulaze u kontakt sa igracima (primer Vojvodina) i da na to odgovorimo tako da niko u ligi ne moze da nas dobije na “tucu”. Ovo je bio glavni problem Savi kao i nedostatak motivacije protiv manjih ekipa.

601107A8-7D54-4BA4-8F75-A78BCD57168B.jpeg

Ovo je neko moje misljenje i ocekivanje kako ce nam izgledati tim pod Stanojem. Misljenja sam da ce preci sa 4-2-3-1 na 4-4-2 i da ce izbaciti igrace koji su skloni ka tome da ne mogu da pokriju veliki prostor (Suma i Natho). Ukoliko nekog ostavi od ove dvojice mislim da je blizi Natho ostanku.


Ocekujem da se pobijemo sa ciganima za titulu posle duzeg vremena.

:partizan-fan:
 

GrobarSCG

Grobarčina
Учлањен(а)
30.09.2006
Порука
1.131
Reaction score
1.878
Локација
На ЈУГУ Канаде!
@TaraNdrel
Popović na golu? izvini brate ali ja se NE bih složio sa tim... sa njim samo strepim da ne primimo neku evro-golčinu! na njegovo mesto staviti necu a u21 "bonus" igrača staviti u sredinu ili napad("šćepana" na klupu) (ako već igramo sa 2 napadača). možeš ti imati bedem ispred gola ALI ako imamo neiskusnog (prvi gol tralalatovića SVE govori) golmana onda nam džaba SVE! Pop može protiv ekipa tipa Inđija, Radnik, Mačva, Zlatibor ali protiv crveno-bele gamadi (3x (i nišlije ubrajam)), čukaričkog i TSC-a to jednostavno NE PROLAZI!
 

PFChampion

Grobarčina
Учлањен(а)
11.04.2010
Порука
8.868
Reaction score
13.621
Problem u ligi kad je prva postava u pitanju je oko izbora golmana i izbora ostalih igraca izuzev poslednje cetvorke jer samo na mestu golmana i u ofanzivnijim linijama tima imamo igrace do 21 godine. Znaci ili Popovic i Stevanovic u situaciji gde otpadaju Stojkovic i Natko/Suma....ili Colic/Denis/Pavlovic i Stevanovic u situaciji gde otpadaju Suma/Natko i Asano.......ciljano nam jebase majku sa ovim pravilom i za to velliko hvala treba da ide i nasoj upravi koja nije kurcem mrdnula da ucini bilo sta po tom pitanju...ni po mnogim drugim pitanjima.
 
Последња измена:

uprkos

Početnik
Учлањен(а)
08.01.2015
Порука
98
Reaction score
247
Danas je izgubio Partizan. Izgubio mnogo.
Nadam se ne I previše.

A Saletu želim svu sreću ovog sveta, biće mu potrebna.
 

diego_armando

Grobarčina
Учлањен(а)
30.08.2008
Порука
6.313
Reaction score
3.943
Локација
Kobasicarija "Venac".
ufff. ovo je baš šoking.
Sava su svi bušili, od uprave do igrača. Stanoje ako dobije pojačanja, a dobiće ih i biće verovatno zvučna i svi ćemo se radovati, biću još uverenija u to.

Pomešana su mi osećanja. Ovde većina zna koliko ja volim Stanoja, ali uopšte nisam euforična. Daj bože da nisam u pravu, ali bojim se da neće na dobro da izađe.
Hehe...secam se kako ga je gdja jasmina gotivila zbog burbery kaputa. Salu na stranu, ja sam ga obozavao. Celavi je jedini koji je uspeo da mu se pridruzi u mom srcu
 

In_hero!

Grobar
Учлањен(а)
13.03.2016
Порука
547
Reaction score
1.003
Kao kada je otisao Stanoje, a dosao Grant, tako je sad otisao Savo, a dosao Stanoje. Neko ime koje mozemo da progutamo. Ali problem je uprava, mnogo vise nego trener, i tada i sad.

Spasa nam nema, propasti necemo. Ali propacujemo za sve pare.

Neka mu je sa srecom i nek uzme titulu kao Grant, mada je situacija totalno drugacija.
 

Baracuda

Grobarčina
Учлањен(а)
13.06.2017
Порука
1.164
Reaction score
4.361
Najveći problem je uprava, ovo je samo kozmetička promena. Mi nemamo kadar da igramo sa dva špica, taj Matić je prosečan Linglong igrač. Nadam se da će u timu imati mesta za Šćekića, taj momak je veoma potcenjen, a za Partizan se uvek borio muški, po meni jedan od naših najboljih igrača. Treba nam još jedan štoper, Vitas nije igrač za Partizan, pa kad jebeno Irtiš iz Pavlodara nije hteo da mu produži ugovor.... Dolaskom Stanojevića umeće se kakva takva živost u svlačionici, ali mislim da imamo loš igrački kadar. Verujem da će Brežančić i Ostojić dobiti veću minutažu, svojim iskustvom još mogu da pomognu.
 

Direktor_Grobar

Grobarčina
Учлањен(а)
29.06.2019
Порука
2.997
Reaction score
15.831
Локација
Beograd
Ista kozmetika se desila 2016. Iskreno ne bi menjao ovu kozmetiku. Najviše se bojim odlaska poput Nikolića iz drugog mandata. Interesuje me na koliko potpisuje, valjda dve, ako je 1 teško nama onda.

Matić te možda iznenadi kod novog šefa.
 

Jokic

ex jokics
Учлањен(а)
24.08.2007
Порука
7.081
Reaction score
15.770
Локација
Храм фудбала
Ja bih samo pozdravio "nase legende" i malo nek pogledaju desavanja oko vaterpolo kluba.
Dupelisci svih vlasti i uprava. Cast rijetkim ali bas rijetkim izuzecima.
 
  • Like
Reactions: MAK

Baracuda

Grobarčina
Учлањен(а)
13.06.2017
Порука
1.164
Reaction score
4.361
Voleo bih da me Matić iznenadi, ali onoliko koliko je igrao, nije donosio razliku. U našoj ligi osim tandema TSC-a Lukić-Silađi, i našeg Sadika nemaš dobrog špica.
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top