Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

FK Partizan 2020/21.

Статус
Затворена за писање одговора.

BaX

Grobarčina
Учлањен(а)
01.11.2019
Порука
1.210
Reaction score
7.026
Локација
i Ruma je CRNO - BELI grad!
Odmah da kažem da mu želim sve najbolje.
Jedino normalno rešenje je sporazumni raskid (neka se oduži klubu na ukazanoj šansi).
Ja tako vidim situaciju, jer za to što on igra trenutno, plata može biti samo 500000, ali dinara.
 
Учлањен(а)
29.06.2008
Порука
14.761
Reaction score
55.346
Локација
Ja sam ceo život s tobom...
Mislim da on nije bezobrazan, nego da nikad ni nije bio neki igrač.
Postoje igrači tipa Bambi koji su stvarno imali neke ozbiljne sezone iza sebe i ozbiljnu klasu, a ovaj sa 26 izgleda kao poluamater, imao je tu jednu kao sezonu u benfici ali svi znamo čija je Benfika. Bukvalno trenutno šutira loptu gore nego PVO miljko.
Da se razumemo nema to veze s izdanjem kod nas to mislim već duže vreme, ovo sam napisao par dana pred njegov dolazak
Realno nikad nije ni bio igrač. To kako je otišao u lpool pojma nemam ali otišao je i ona copina grujic, tako da to ništa ne znaci...
Kupio nas je solidnom fizičkom spremom za svoje godine i neverovatnom brzinom, ali sem toga neke kvalitete nije imao. A to sto je brz za nas za evropu nije neki pojam.
Živković mislim da je mogao da napravi ozbiljnu karijeru ali su on i tata debili, pa nek si jebu mater.
Mislim da recimo Jojić uz neke ozbiljne pripreme može da postane koristan kao igrač momenta, za prekide, šut van 16 itd na nekom konstantnom nivou, a ovaj može da ima 1/10 bljeskove, svi nešto čekamo da se oporavi, a zapravo njegovo prirodno stanje je povređenost a ne obrnuto.
 

Direktor_Grobar

Grobarčina
Учлањен(а)
29.06.2019
Порука
2.997
Reaction score
15.831
Локација
Beograd
Mnogo mi je žao, ali ne živi se od prošlosti. Očigledno je namoljen da se vrati i ima nevidjen bol u kurcu kad je fudbal u pitanju. Propao ko žeton, kao da ima 38god. Mislim da će da završi karijeru uskoro. Najavio sam ga kao vodju ove sezone i iskreno verovao, ali od njegovih partija ništa. Zato sam i besan što smo za Sadika doveli Bebeka koji će manje više istom stazom kao Markec.

Markec, penzija mali, zaradio si dosta ne igraj ga više. Hvala na svemu.
 

PFChampion

Grobarčina
Учлањен(а)
11.04.2010
Порука
8.870
Reaction score
13.628
Jojic je neuporedivo korisniji za nas nego Markovic. Jojic jos nije u formi ali nema hronicnih tegoba kao Markovic i Bajbek i dugorocno gledano realne su sanse da u njemu dobijemo ozbiljnog igraca jer realno on i jeste jedan odredjeni kvalitet za nas.
Markovic kad bi bio konstantan on bi nam doneo puno ali on se toliko povredjuje da vise i ne moze da se smatra profesionalnim fudbalerom jer nikad nije u formi ni polovicno, a kamo li vise i to je razlog zbog cega ni on, a verovatno ni Bajbek, nece dati nista korisno s tim sto za Markovica to vec moze da se konstantuje. Dva rizicna experimenta koja nisu uspela. Nadam se da ce nam ovo biti za nauk i da vise necemo dovoditi igrace za koje treba vanzemaljska medicina da bi mogli da igraju uopste. Ni Arsenal svojevremeno nije uspeo da se izbori sa tim, a kamo li mi.
 

IN 10

Grobarčina
Учлањен(а)
03.04.2008
Порука
2.514
Reaction score
5.145
Dajte ljudi malo realnosti, nema Jojic neki tamo odredjeni kvalitet, vec je klasa kakvu nismo cesto dovodili. Nije u formi, ali nije ni izraubovan, i ako bude htio bice ponovo igrac za lige petice.
S obzirom na ugovor, mi od toga necemo imati nista, ali je glupo pricati o njemu kao o nekom Sasi Markovicu.
 

PFChampion

Grobarčina
Учлањен(а)
11.04.2010
Порука
8.870
Reaction score
13.628
Odavno on nije igrao u ligama petice cak nije bio standardan ni u turskoj ligi, a koliko god da je i tvoj zakljucak realan toliko je i realno da do sada u Partizanu nije pokazao ni pola od te klase i na tome baziram onaj zakljucak. Sigurno je da je bio klasa za nas kad je igrao u Dortmundu pa i Kelnu, a da li ce opet biti klasa za nas jos je rano zakljuciti. Ja se nadam da hoce i da ce ovde i zavrsiti karijeru ili makar ostati duze od 2 sezone. Sumu smo cekali dugo ali bi bilo dobro da sa Jojicem to brze ide i mislim da hoce i da ce vec na prolece biti na svom maksimumu i tek tada cemo da vidimo na kom je nivou taj njegov maksimum.
 
Последња измена:

Goran Tomić

Kralj fanzina
Учлањен(а)
07.12.2011
Порука
11.736
Reaction score
29.539
Локација
Beograd
Ajde da kažemo mesečno 500000 dinara, ali i to mi je nešto puno :)
Za 500 000 dinara mesečno i ja ću, iako sam matori čičeganja, da se spremim sa konjskom placentom (obavezno kod doktorke Marijane : ) i da protrčim po terenu! ;) ;-)
Nego ne znam šta je potrebno Zeki Jojiću da vrati brzinu zeca (i koliko će to ,,vraćanje,, trajati), pa da ozbiljno računamo na njega...? :rolleyes:
Znam ja da on neku tehniku ima, ali...nema baš toliku tehniku da mu je brzina nepotrebna...
 
  • Like
Reactions: BaX
Учлањен(а)
29.06.2008
Порука
14.761
Reaction score
55.346
Локација
Ja sam ceo život s tobom...
Jojić je trenutno igrač manje na terenu samo zbog fizičke spreme. Kad i ako se dovede u red, od njega očekujem u najmanju ruku nivo Zvonimira Vukića kad se vratio onomad u Stanojevićevom prvom mandatu.
Aj sad, Vukić nam je ponajbolja ofanzivni veznjak od Ćirića, totalno podcenjen i totalni majstor fudbala.
A ovo da se Jojić vraća u lige petice posle austrije, teško ide, iako mi je lično simpatičan igrač.
 

Мали џин

Fudbalski zanesenjak
Учлањен(а)
05.07.2010
Порука
4.743
Reaction score
11.356
Локација
.
Najpotcenjeniji igrač po mom mišljenju kod Partizanovih navijača, koji nam je tad doneo mirnoću i kreativnost u igri a to isto očekujem i od Jojića kad bude spreman jer znam koliko može i zna a da li će to pokazati to ne mogu da garantujem.
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top