Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

FK Partizan 2021/22.

Статус
Затворена за писање одговора.

S M F

Grobar
Учлањен(а)
06.12.2011
Порука
209
Reaction score
76
Локација
Stari Kosutnjak
Dača,Markec i Zdjelar objasnili zašto su bili u Čelziju,Liverpulu i Olimpijakosu. Vidi se klasa, ko hoće da vidi.
 

-Sale-

Grobar
Учлањен(а)
01.06.2011
Порука
691
Reaction score
1.927
Dobro je bilo danas, do sada svi koji su dovedeni u ovom prelaznom roku su pokazali da su pojačanja. I to me raduje.
Takođe i klinci su se super pokazali.
 

PFChampion

Grobarčina
Учлањен(а)
11.04.2010
Порука
8.872
Reaction score
13.639
Gledam sastav za prijateljsku danas. Polako pocinjem da gubim strpljenje i razumijevanje. I jednog i drugog sam imao citavu proslu sezonu, al sve ima svoje granice.

Ako ovako nastavi valja mjenjati avatar.

Па колико ја пратим то је отприлике састав за наредну сезону уз неке мање промене/рокаде ако оде Здјелар и ако икад дође то крило. Последња четворка је увелико јасна уз промену на левом беку кад се опорави Обрадовић.
Стевановић/Поповић
Миљковић - Саничанин - Вујачић - Обрадовић
Здјелар (?) - Јојић
Марковић/Холендер - Натхо/Павловић - Јовић/Пантић
Рикардо

Мислим да ови играчи могу да очекују највећу минутажу и да је то то што се тиче тима за наредну сезону. Тренутни ми тај најављени странац делује као вишак и не бих се изненадио да се очекује продаја Јовића па се зато одуговлачи са довођењем тог странца у офанзиви...јер као што СД за нападаче рече "прелазни рок је жива ствар" и "прелазни рок ће да се захухта тек након Еура"....а пошто смо "попуњени" тај прелазни рок након Еура би могао да се захухта у правцу одласка/продаје неких играча.....највероватније Јовића и Здјелара...и Суме....пре или касније током лета јер дуго није било милионске продаје, а Јовић се просто намешта на пенал управи за наставак традиције распродаје најталентованијих.
 
Последња измена:

kontraAV

Grobarčina
Учлањен(а)
05.07.2019
Порука
1.042
Reaction score
3.529
Локација
Crna Gora
Sve što je dobro dobice pohvale. Pantic je najbolji na ovim pripremama, kao i Sanicanin. Markec i Jojic mi se nikako ne svidjaju, mislim da su oni beznadezni slučajevi, kao i Miljkovic naravno. Boli njihovo forsiranje koje ce se nastaviti nažalost i u zvanicnim mečevima.
 

Direktor_Grobar

Grobarčina
Учлањен(а)
29.06.2019
Порука
2.997
Reaction score
15.831
Локација
Beograd
Sad se iznenadjujemo za Pantića. Ja sam iskreno žalio njegov odlazak jer kad je Savo došao Dača je počeo da pegla fino, cigane usrao na derbiju kad nam nisu šutnuli na gol. Pre nego što po defaultu krenemo da pljujemo po našim povratnicima treba da im damo šansu. Vidim da će biti pojačanje.

Jojić se samo malo više oznojio danas i mora dobro da se potrudi da konačno udje u ritam koji ga je krasio kada je prešao u Borusiju.

Rikardo je klasa za nas.

Ono što primećujem je da smo za nijansu ozbiljniji na ovim pripremama. Sve staje u prve 4 utakmice u sezoni Proleter, cigani2 (obe na strani) i DAC. Ukoliko ovo rešimo onda mogu da kažem da smo se uozbiljili.

Da se pridružim @alboy75, puna podrška Stanoju, sada nam treba niz. Moramo jako i bez straha.
 

Plava Čigra

Grobarčina
Учлањен(а)
08.04.2011
Порука
2.249
Reaction score
3.658
Odgledao sam samo drugo poluvrijeme i mogu da kažem da sam zadovoljan onim što sam vidio, tu prije svega mislim na agresivnost, koju sam toliko priželjkivao, kad protivnički igrač prima loptu, da je odmah tu naš igrač da vrši pritisak.

Nadam se da će to biti neka konstanta.

Žao mi je samo što nisam vidio protivnika koji igra presing, jer smo u tome najgori bili prošle sezone, gdje smo loše organizovali napade svaki put kad protivnik stisne, bio on ciganka ili Radnik Surdulica.

Nadam se da su neke mane iz prošle sezone uklonjenje, da će narkomančina da dovede krštene igrače za prvu postavu, da možemo da pričamo o nekoj dopuni u odnosu na prošlu sezonu.
 

GORAN-BL

Grobar
Учлањен(а)
11.04.2010
Порука
766
Reaction score
2.852
Локација
Banja Luka
Ne zalijećite se previše,igrali smo protiv Krakovije koja je u rangu nekog Rada ili Javora.Vezali smo tako i prošlu sezonu ne znam ni ja koliko pobjeda protiv polu amaterskih ekipa pa smo vidjeli kakvi smo kada nam je došla malo ozbiljnija ekipa.I dalje sam ubijeđen da mi sa ovom ekipom i ovim trenerom nemamo šta tražiti u Evropi a što se našeg prvenstva tiče tu bi malo ozbiljnije ekipe teško uzele titulu.Dao Bog da griješim...
 

ZatucaniZapadnjak

Grobarčina
Учлањен(а)
29.06.2019
Порука
1.117
Reaction score
5.472
Локација
Beograd
Bravo za Pantića, momak izgleda sposobno i prodorno pre svega što nisam očekivao.
Ostojić je idealan da uleti u bitnoj utakmici, kakva klasa od štopera u 9/10 situacija.
Hvala Stojkoviću na tome što je verovatno bio najbolji golman ovog veka, kad već ide.
Miljković da je malo viši, bio bi top štoper.
Jojić i LM imaju malo života u sebi, a Rikardo izgleda kao ozbiljna klasa.

Ovaj tim ima potencijala, ali i dalje mora mnooogo da se radi.
 

Goran Tomić

Kralj fanzina
Учлањен(а)
07.12.2011
Порука
11.749
Reaction score
29.598
Локација
Beograd
Iznenađujuće dobro smo odigrali i ovu utakmicu!
Dača Pantić u najboljoj formi ikada!

Ali ako mislite da sam nešto ,,poleteo,, - nisam...
Ovo je samo jedna pripremna utakmica i ništa više od toga...videćemo kakvi smo kad dođe nešto mnogo bitnije...
Niko Daču nije ,,pljuvao,, zato što nema šta drugo da radi, nego što taj Dača dosad (a ni u Čukaričkom) ničim nije dokazivao da je fudbaler koji Partizanu treba...
Ako to dokaže ove sezone, svaka čast, ako ne, zna se...

Kao što se zna i to da nam je vezni napadački red sastavljen od igrača koji su svi na isti kalup - na znanje i ,,tehnikalije,, dobijaće ,,male,, ali kad bude ,,gusto,, i ,,čvrsto,, lako može da nam se ,,obije o glavu,, ozbiljan nedostatak njihovih fizikalija...
Zeka Jojić Vegan je recimo počesto pozadi ,,ispadao k'o iz voza,, a nared je toliko usporavao akcije jer se (sporo) kreće kao da ima 50 godina...i što je najčudnije on otkako se vratio u Partizan, BUKVALNO nije jedan jedini put ka protivničkom golu šutnuo loptu kako treba?!
Ja ne znam kako je to moguće?
Dakle ili da menja tu svoju ishranu, ili da se posavetuje sa nekim vračom da mu ,,skine kletvu,,...ili da ga zamenimo nekim ko na terenu izgleda mlađe od 50 godina...

Rikardo u solidnoj fizičkoj spremi, deluje mi ipak nešto sporije nego pre, ali - zna da odigra, da se otvori, da doda, skoči, šutne...velika razlika kad u prvih 11 imaš pravog špica, i kad ga nemaš cele sezone...
Ne zaboravimo da danas pored Rikija nije bilo Natha, Sume, Jovića, Holendera i nadolazeće mitske Ivicine aždaje...

,,Klinci,, zadovoljavajući, čestitam mom ,,drugaru,, iz Teleoptika uspešan debi za prvi tim Partizana, ali...jasno je i to da tim koji želi velika dela ne može da bude ,,pretrpan,, klincima...jedan će ionako igrati kao ,,bonus,,...još jedan bi eventualno mogao da se ,,uči,, fudbalu, ali...isto važi i za ,,matorce,, ne može tim da bude ,,pretrpan,, ni njima - treba da igraju najbolji i najspremniji, bez obzira na ranije zasluge, navijačka opredeljenja ili bilo šta drugo, dakle hoću 11 NAJBOLJIH i NAJSPREMNIJIH!
Stanoje, ne pričaj više sa novinarima o tome kako ko oseća klub, gledaj kako ko igra i šta ko MOŽE a šta ko NE MOŽE!

Vidim da smo sa Ostojom i dva mlada štopera levo i desno od njega, odigrali jedan deo utakmice u toj formaciji sa tri igrača ,,pozadi,, ali...po meni je to dosta rizično i nije baš za Partizan...
Krakovija nam nije danas pokazala zašto je to rizično, ali...neki jači tim - hoće...

Ništa...bi šta bi...pobeda se ,,piše,, - čekamo sledeću utakmicu...
 

Direktor_Grobar

Grobarčina
Учлањен(а)
29.06.2019
Порука
2.997
Reaction score
15.831
Локација
Beograd
Jel se zna šta je sa Suminim papirima? Propusti čovek cele pripreme…
 

Andra

Grobar
Учлањен(а)
22.08.2018
Порука
808
Reaction score
4.287
Локација
Beograd

Uzimam ovo sa dozom rezerve jer je ipak cigansport u pitanju, ali ako postoji promil istine u tome da bi Panticeve dobre partije na pripremama bile nagradjene mestom u 11 umesto Jovica dok je Markovic zakucan, nemamo nikakvo pravo da budemo iznenadjeni ako ispadnemo u prvom kolu kvalifikacija i ne budemo ni drugi na tabeli.
 

Baracuda

Grobarčina
Учлањен(а)
13.06.2017
Порука
1.165
Reaction score
4.366
Ova utakmica protiv Krakovije uliva veru i nadu u bolje dane. Raduje me odlična forma Pantića, nadamo se Rikardovim golovima. Mnogo kritikujemo odbranu, ja lično mislim da smo tu jaki. Imamo Saničanina koji je ozbiljan igrač, Vujačić je jak u skok igri, kada mu spustiš dole loptu, onda je "tanak". Ostoja je najpismeniji naš štoper, problem su godine, ali može još da pruži, vidi se to. Urošević je dobar, Živković takođe, ima ovde materijala...
 

ZatucaniZapadnjak

Grobarčina
Учлањен(а)
29.06.2019
Порука
1.117
Reaction score
5.472
Локација
Beograd

Uzimam ovo sa dozom rezerve jer je ipak cigansport u pitanju, ali ako postoji promil istine u tome da bi Panticeve dobre partije na pripremama bile nagradjene mestom u 11 umesto Jovica dok je Markovic zakucan, nemamo nikakvo pravo da budemo iznenadjeni ako ispadnemo u prvom kolu kvalifikacija i ne budemo ni drugi na tabeli.
Meni je u ovom tekstu nejasno kako su zaboravili Holendera... osim ako..
 

Direktor_Grobar

Grobarčina
Учлањен(а)
29.06.2019
Порука
2.997
Reaction score
15.831
Локација
Beograd
Niko nije rekao da će Dača da bude nosilac igre već da pokazuje da može da konkuriše za 11. Nema potrebe za takvim rečnikom jer ideš u krajnost. Tebi je on sranje igrač a prilično sam siguran da si od pripremnih utakmica video eventualno golove
 

kontraAV

Grobarčina
Учлањен(а)
05.07.2019
Порука
1.042
Reaction score
3.529
Локација
Crna Gora
:pop:pop:pop:pop:pop:pop:pop:pop

Posto dugo nisam poJene dobio, moj komentar na vase hvaljenje igre i Dače.
Tacno nas i treba jebati uprava i ova i svaka buduca.
I nemojte samo kukati kad u 7-8 kolu prvenstvo bude gotovo, malo je supacki.
Nema potrebe da očekujem propast D. Pantica. I u prethodnom mandatu kod Sava je pošteno svoje odigrao. To sto nije Juca ili Lampard nije on kriv, ali nije ni Miljkovic.
Nije ni imao momak sreće, imao je onaj šut sa 20metara protiv cigana koji je zavrsio na prečci, sve bi drugačije bilo... Odigrao je 2 meca motivisano, dao golove, asistirao. Ono sto je za pohvalu treba reći.
 

PARTIZAN INSTITUCIJA

Grobarčina
Учлањен(а)
29.06.2019
Порука
2.004
Reaction score
11.814
Локација
JNA
Bukvalno, kada je potrebno da se kritikuje, onda se sa pravom kritikuje, a kada je nesto dobro onda treba to pohvaliti. Niko ne navija za ovu upravu i sigurno da niko od nas nije zadovoljan trenutnim igrackim kadrom, ali posteno je reci da su momci odigrali dobro i da se trude.
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top