Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

FK Partizan 2021/22.

Статус
Затворена за писање одговора.

LazarP

Grobarčina
Учлањен(а)
07.12.2012
Порука
5.438
Reaction score
11.951
Локација
Kopam tunel, vidćemo...
@Markec50

A po čemu navijači mogu da procene da li je Suma zaslužio da igra, ili ne?

Zbog ovakvih gluposti bih banovao na večno.

Svaku utakmicu u kojoj je Suma učestvovao, da je klubu bila značajnija od livada JSL-a (ili kako se već prvenstvo zove) je bio najbolji igrač na terenu. Evo, ja tako zaključujem da me zabole za tvoj rezon jer je tupouman.

Naročito je tupoumno da posle derbija, dok ovde pokušavamo da smirimo strasti, nanovo pokrećeš raspravu koja nema smisla i ne donosi ništa dobro.
 

Markec50

Grobar
Учлањен(а)
01.06.2017
Порука
529
Reaction score
716
Jasno je da neko ko nije sutnuo macku s praga ne razume o cemu pricam.

Nisam primetio da je ta tema prevazidjena, u tom slucaju zamolicu da se moj komentar izbrise.
 

Oki

Grobarčina
Учлањен(а)
15.01.2012
Порука
1.023
Reaction score
2.487
Локација
Sutomore
Ima nas koji pamtimo sezonu 2002/03 u košarci kada je Dule poslao Hausa da kaki.
Haus je bio miljenik publike, i veći deo dvorane pionir tada je zviždao Duletu i skandirao svinjo debela.

Verujem da su mnogi od onih koji su vređali Duleta u početku, to potisnuli negde duboko u zaborav. A bilo vas je, mnogo.

Dakle, ne može igrač, ma kako se on zvao, i koliko god dobar i omiljen da je, da bude iznad kluba.

Da je u pitanju neki prosečan fudbaler, niko A ne bi rekao, i ne bi dovodili u pitanje stav trenera.

Ali pošto je u pitanju jedan od najboljih igrača, racio napušta zdrav razum i pljuje se čovek koji nam je doneo toliko radosti.

Titula je naša, sa Sumom il' bez njega.
 

Goran Tomić

Kralj fanzina
Учлањен(а)
07.12.2011
Порука
11.803
Reaction score
29.767
Локација
Beograd
Meni kao nekome ko je trenirao fudbal u Partizanu skoro 3 godine (mladje kategorije) deluje jako cudno kada se Stanoju spocitava to sto Suma ne igra.

Apsolutno sam na strani Stanoja, ni ja mu ne bih dao da igra dok ne zasluzi, jer me zabole za sve koji ne postuju grb i saigrace.

Leonardo je isto bio problematican, al je na terenu nosio i svoje igrace i navijace i trenera i upravu i sta god je trebalo, Suma jednostavno nema taj odnos prema klubu, a nije ni blizu klasa kao Leo.

Prema tome, podrska za Stanoja, a Suma obavezno da igra kada zasluzi.

A Jojić zaslužuje da stalno igra?
I Marković je blizu klasa kao Leo(nardo) i na terenu nosi i svoje igrače i navijače i trenera i upravu i šta god je trebalo?

I šta treba Suma da uradi pa da zasluži da igra?

Da bude bolji golman od Popa?
Bolji bek od Obradovića/Uroševića?
Bolji štoper od Saničanina/Vujačića?
Bolji centarfor od Rikarda?

On na poziciji koju igra (ofanzivni vezista, napadač, desetka) zaslužuje da igra.
A odnos prema klubu meni se dokaže kad on odigra dobro, to mu je posao.

A da on igra dobro, ili bar na nivou ostalih, ili često i iznad nivoa ostalih - to pokazuje neki njegov učinak, neko naše glasanje na Forumu, skandiranje tribine, itd...
 

Markec50

Grobar
Учлањен(а)
01.06.2017
Порука
529
Reaction score
716
A Jojić zaslužuje da stalno igra?
I Marković je blizu klasa kao Leo(nardo) i na terenu nosi i svoje igrače i navijače i trenera i upravu i šta god je trebalo?

I šta treba Suma da uradi pa da zasluži da igra?

Da bude bolji golman od Popa?
Bolji bek od Obradovića/Uroševića?
Bolji štoper od Saničanina/Vujačića?
Bolji centarfor od Rikarda?

On na poziciji koju igra (ofanzivni vezista, napadač, desetka) zaslužuje da igra.
A odnos prema klubu meni se dokaže kad on odigra dobro, to mu je posao.

A da on igra dobro, ili bar na nivou ostalih, ili često i iznad nivoa ostalih - to pokazuje neki njegov učinak, neko naše glasanje na Forumu, skandiranje tribine, itd...

Ja se u potpunosti slazem sa Vama, ali zar sumnjate da smo mi navijaci relevantniji od naseg trenera. Ako trener kaze da on ne zasluzuje da igra, jer njegov odnos prema dresu i ostatku ekipe nije na tom nivou, zasto bi mi to dovodili u pitanje.

Pa tom coveku (treneru) posao i karijera zavisi od toga. Da li cemo se stvarno voditi suludim komentarima z.p. i tom sumanutom teorijom zavere po kojoj nas trener hoce da otera naseg najboljeg igraca?
 

Goran Tomić

Kralj fanzina
Учлањен(а)
07.12.2011
Порука
11.803
Reaction score
29.767
Локација
Beograd
Ne sumnjam da se Stanojević bolje razume u fudbal od navijača, ali ne mislim da je nepogrešiv.

Ne samo njemu nego i mnogim drugima i posao i karijera ne zavise samo od rezultata ili lične sposobnosti, nego i od odnosa sa nadređenima, i od kontakta sa ljudima iz posla koji su u datoj ,sferi, bitni, moćni ili uticajni...

O teoriji zavere ne bih, jer nemam ni podatke ni dokaze, niti sam slušao šta je Ž.P. pričao...a i ne bih da temu odvodimo u tom pravcu...ova tema mi je ipak vezana za utakmice, igrače i tako to...

A šta je sve sumnjivo ili loše u Partizanu, to mi je više za temu o upravi...ali o tome smo ionako i tamo već više puta jedno te isto pisali...
 

Markec50

Grobar
Учлањен(а)
01.06.2017
Порука
529
Reaction score
716
Slazem se. Ja samo kazem da verujem u Stanojevicev izbor ovog puta.

Sumi svakako zelim da se sto pre vrati u prvih 11, jer je svakako jedan od najkvalitetnijih nasih igraca.
 

Goran Tomić

Kralj fanzina
Учлањен(а)
07.12.2011
Порука
11.803
Reaction score
29.767
Локација
Beograd
Slazem se. Ja samo kazem da verujem u Stanojevicev izbor ovog puta.

Sumi svakako zelim da se sto pre vrati u prvih 11, jer je svakako jedan od najkvalitetnijih nasih igraca.

Ja ne verujem u Stanojevićev izbor ovog puta a slažem se da Sumi svakako zelim da se sto pre vrati u prvih 11, jer je svakako jedan od najkvalitetnijih nasih igraca. :D

Ali...derbi je već završena priča uz još jednu pridodatu sudijsku krađu na naš račun, sad idemo dalje i najbitnije je pobediti prvu sledeću utakmicu...
I tako stalno...(i što se tiče nama neophodnih pobeda...i što se tiče sudijskih krađa u našu štetu na derbijima...)

Inače, osim Rikarda, jesu svi ostali zadovoljni suđenjem na poslednjem derbiju?
Da li je još neko osim Rikija skrenuo pažnju na sudijski poremećaj vida i percepcije tako da Elvis ugleda i faul koji nije ni postojao?

Nije imao nameru?
Jok nije.
 

GORAN-BL

Grobar
Учлањен(а)
11.04.2010
Порука
771
Reaction score
2.883
Локација
Banja Luka
Samo da pitam ove sto i dalje prizivaju Sumu - da li bi nakon sto nije dosao na pripreme, pa mu oprosteno, pa poslije toga bez dozvole otisao za da igra za reprezentaciju, igrao juce kod npr. Vujosevica ili Obradovica?
A da li bi se moglo desiti da Vujošević ili Obradović nakon očigledne sudijske krađe izađu na konferenciju za novinare i ni riječ ne kažu o suđenju koje ih je koštalo pobjede?
 
Учлањен(а)
13.05.2018
Порука
3.290
Reaction score
8.059
Локација
Космос
Ima dobrih agrumenata na obe strane, kao i uvek istina je siva, negde na sredini se krije.

Ja ću da podržavam trenera i igrače, nek ostanemo na dobrom putu, pa na triplu krunu, ako smo realni.
Velika šteta je ovo što se događa sa Sumom, ali to je više krivica uprave, no trenera. No, bez jednog igrača se može, bitan je zajednički duh u ekipi, koji očevidno imamo. Mada nisam baš siguran da bi Suma toliko uništio koheziju u ekipi. No, iako je uprava kriva za celu situaciju bez dvojbe, ni trener Stanojević nije u potpunosti aboliran krivice.

Od početka igra kako uprava svira, i to mi se veoma ne sviđa, ne sviđa mi se ni što ništa nije rekao na očiglednu krađu od juče.
Ali moju podršku će imati sve dok smo na pravom putu, jbg niko nije nepogrešiv i idealan, ko što kaže Goran Tomić gore.

I glupo je celu raspravu svoditi na Suma legenda ili Suma nedisciplinovani bezobrazni žongler. Ili da li je Šamrok Stanoje ili Murinjo, mislim bezveze.

Mi smo pokradeni. I toje glavna vest sa Derbija.
Nažalost, ni prvi ni poslednji put, no i dalje smo prvi u Ligi, na dobrom smo putu u Evropi, sada nam dolati težak raspored i treba maksimalno podržati i igrače i trenera jer druge nemamo.

Barem dok smo na dobrom putu, ako debelo skrenemo sa njega, neka krene i drvlje i kamenje, sa tim nemam nikakav problem.

Dobro jutro Grobarijo, i malo se i iskulirajte, i dalje smo prvi na tabeli.
 

nasa stvar

Grobarčina
Учлањен(а)
01.09.2019
Порука
1.121
Reaction score
2.498
Локација
JNA
Da li ce administratori početi da banuju ove likove koje navijace partizana nazivaju panticevim svedocima i slične stvari?
Ili će se samo banovati i upozoravati ljudi koji kritikuju nepogresivog trenera Partizana?
Ja dobijem od admina upozorenje i valjda bodove, ne razumem se u to, razlog- provokacija(to nije istina) i psovanje člana(jebo te da te jebe, to za mene nije psovanje ali ajde neka prodje), pa me interesuje da li i ove upozorava ili su tu klasični dvostruki aršini?
Ili mogu ti likovi da nas vredjaju?
Kao što ste zabranili da se trener naziva pogrdnim imenima, zabranili klipove od tog lika pantica valjda treba zabranite da nas ne nazivaju tako ili to dozvoljeno a mi treba da ćutimo?
A što su nestali svi tekstovi gde piše kako je veliki Stanoje pred prelazni rok podneo tužbu a Partizan za vreme prelaznog roka dobio zabranu registracije igrača?Na google samo jedan nepoznati portal ima ovaj tekst iz 2013, svi obrisani, kada?Kada se vratio u klub ili?
I taj isti Stanojevic ima obraza da priča Sumi o poštovanju kluba?
Taj isti koji je izjavio da je ovde da bi dobio dobar evropski angažman.
Taj isti trener koji kaže da je Elvis odlično sudio, bez namere da bilo kome štetu nanese.
Taj isti koji je uspeo zbog svojih pulena da derbi završi sa jednim mladim igračem dok cigani su najmanje 3 mlada imali, što ne pamtim da se skoro desilo.
Koji je uspeo da kritikuje svoje najbolje fudbalere(Sadik,Suma, Asano itd) a nikada jednu reč za svoje pulene koji nas sakate(dvostruki aršini, "strogog i disciplinivanog" Stanoja) iz meča u meč.
Taj isti Stanoje koji prvo izjavi da je čuo kako je Suma opljackan pa mu sad pasoš ispao iz kreveta, al nema novinara da ga pita da li je lagao prvi put ili sada?
Nepogrešivi, strogi, disciplinovani(ovo je nasjmešnije, koja crna disciplina od Stanoja, evo Zeka nas jebe 2 derbi, Miljkon ne zna gde bije i biće pohvaljeni pošto osećaju klub), tako da nema ni d od discipline kod njega već ima svoje ljubimce i igrače koje želi da otera.
Više čak ni ne preti na konferencijama pre ili posle meča, nikad ga savez nije ni kaznio za razliku od prethodnika, u superlitivima piše o suđenju, savezu od kad je došao pa nas pravi budalama što smo ovde pisali o katostrofalnim sudijskim odlukama.
Sa hvaljenjem je nastavio i posle derbija, a isto ni sportski direktor kao i naprednjačka uprava reč ne rekoše o krađi na derbiju.
I taj PARTIZANOVAC?Veliki Grobar kako pišete?Ovi iz uprave su Partizanovci, veliki Grobari?
Ne, on odnosno oni, ne smeju reč da kaže protiv saveza, sudija, navlačenja, gledaju svoj posao, da se ne zamere nikome, da uzmu kešovinu i on da se proda na zapad.
Posle izlaska njihovog crnca, ciganji igraju sa jednim zadnjim veznim i to kanga, znači imamo livadu na sredini i umesto da završiš utakmicu, ti primaš gol zato što igrač koga nikad trener ne kritikuje već samo hvali, čuva liniju oko 16.m a ne igrača.
I prvih 30. minuta je bilo katastrrofalno, neka pusti neko snimak i da vidimo da li imamo u prvih 10 minuta jedan tačan pas ili samo neko duvanje, od gola smo bili mnogo bolji, ali smo morali da damo gol i rešimo titulu.
E zato je nedostajao Suma, zamislite šta bi on radio u manevru a ima samo kangu i štopere, rešili bi mi to sa još dva komada.
 

Djomla97

Grobar
Учлањен(а)
02.06.2017
Порука
683
Reaction score
4.502
Локација
Kosovska Mitrovica
Možda zbog toga, jer se ponavljate svaki dan. I zbog toga, jer tovarite čoveku na vrat što jeste i što nije. I zbog toga, jer jednostavno govorite neistine i dezinformacije, a sve to dolazi od Pantića. Pa ono, nekima to ide na živce.

Uglavnom, mi se delimo na sve.


Evo recimo, kad si pomenuo Asana. Ima izjava Stanojević, citiram "Lazar je dete Partizana, ali… Nek se ugleda na Asana". Niko vama ne brani, da kritikujete čoveka. Al' ga kritikujte za ono što je uradio. Ne za ono, što vam je Pantić rek'o. Daj mi izjavu, kad je on to kritikovao Asana i Sadika.

Ja lično, nikad nisam nazvao nekog takvim imenom. Već sam u fazonu. Na neki način k'o da vam on formira mišljenje.
 
Последња измена:

kontraAV

Grobarčina
Учлањен(а)
05.07.2019
Порука
1.042
Reaction score
3.529
Локација
Crna Gora
Suma je fudbaler amater. Rekreativac. Prekjuce da je igrao opet bi se raspao kao protiv portugalaca. Na isti način bi u onakvom intezitetu prosao bilo koji nespreman covjek. Misli se spreman na profesionalnom nivou, i to preko nivoa prosjecnog superligasa.
 

Shule

Grobar
Учлањен(а)
11.09.2008
Порука
706
Reaction score
1.358
Локација
Beograd
Au ala si mi rekao...Svaka cast. Ja i dalje ne mislim da je Rikardo neki vrhunski spic. Za nase uslove je korektan i to dovoljno govori dokle smo stigli kao klub. Nista nismo napredovali u godinama iza nas. Covek nigde nije mogao da igra osim kod nas bas zbog falinki kojih je svestan svako ko objektivno razmislja...Vide to i drugi samo se prave blesavi jer je ovde kul biti optimista i ne sme se nista reci protiv igraca. Coveku treba 10 sansi da da gol. Kad ga da onda ga zavuce posteno,ali svejedno mislim da nije vanserijski igrac.

Ne znam kakav je za uslove Premier lige i ostalih TOP 5 liga, ali za nase uslove je vanserijski igrac. U nasem prvenstvu, svakako najbolji napadac, a rekao bih i da je u nasoj grupi u Ligi Konferencija isto najbolji napadac. A pogotovo dobija na znacaju kada vidis kakvu Upravu imamo, i sta nam rade godinama.
 

Zillgian

Grobarčina
Учлањен(а)
26.01.2010
Порука
3.954
Reaction score
4.886
Локација
Ndžamena
Još se nisam smirio. Hajde što je tako poslije svakog derbija gdje nas pokradu, nego što sam mislio da će ovaj put biti drugačije, zbog VAR-a.
Ko zna šta bi bilo da ga nema.
No dobro, i oni i mi smo imali svoje šanse. Žao mi je što ih nismo dotukli kad smo imali šansu.
Oni nisu iskoristili brdo prilika i stigla ih je kazna, pri čemu je sneškin blejao sa ekipom na drugoj strani gola.
Kasnije smo mi opsjedali njihov gol, ali smo kažnjeni jer to nismo materijalizovali.
Nisam stručnjak, ali mi djeluje da je intenzitet prekršaja kod našeg poništenog i njih barem jednak. To bi značilo da ako je bio jedan prekršaj, onda bi valjda trebalo i da je drugi.
Šta je tu je. I dalje smo prvi. Sad je sve do nas, a to znači da u ovom ciganskom prvenstvu, nemamo pravo na kiks.

Sami protiv svih u državi musavih.
 

Direktor_Grobar

Grobarčina
Учлањен(а)
29.06.2019
Порука
2.997
Reaction score
15.831
Локација
Beograd
Bespotrebna drama oko ove utakmice.
Kvota 1.0001 da kada kiksnemo bar pet ljudi ovde popije ban. Ide se iz krajnosti u krajnost, takav smo narod il si Stanojev svedok ili onog mongoloida. Jebe nas taj gen.

Nek se kurva brine gde ćemo da kiksnemo, a mi hrabro meč po meč. Mi ćemo biti šampioni, nek drolja puši kurac.
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top