Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

FK Partizan 2021/22.

Статус
Затворена за писање одговора.

nasa stvar

Grobarčina
Учлањен(а)
01.09.2019
Порука
1.121
Reaction score
2.498
Локација
JNA
Možda zbog toga, jer se ponavljate svaki dan. I zbog toga, jer tovarite čoveku na vrat što jeste i što nije. I zbog toga, jer jednostavno govorite neistine i dezinformacije, a sve to dolazi od Pantića. Pa ono, nekima to ide na živce.

Uglavnom, mi se delimo na sve.


Evo recimo, kad si pomenuo Asana. Ima izjava Stanojević, citiram "Lazar je dete Partizana, ali… Nek se ugleda na Asana". Niko vama ne brani, da kritikujete čoveka. Al' ga kritikujte za ono što je uradio. Ne za ono, što vam je Pantić rek'o. Daj mi izjavu, kad je on to kritikovao Asana i Sadika.

Ja lično, nikad nisam nazvao nekog takvim imenom. Već sam u fazonu. Na neki način k'o da vam on formira mišljenje.
Nema šta ja da ti dam izjavu gde kritikuje Asana i Sadika, sam to pronađi a da pratiš znao bi da postoji.Pomoći ću ti iz glave, Sadika posle Metalca, i njega i Sumu, a Asana kad je bio sebičan i šutirao na gol a imao igrača u povoljnoj poziciji.
Kritikovao je i Lazara i mnoge druge ali NIKAD Zeku i Miljkona i kad se ukaže na taj dvostruki standard, koji je neoboriv onda se izmišlja da nije istina.
Ajde napiši ti koje sam ja to neistine i dezinformacije izneo?
 

Čik

Grobarčina
Учлањен(а)
03.09.2021
Порука
4.784
Reaction score
22.966
Локација
Beograd
Možda zbog toga, jer se ponavljate svaki dan. I zbog toga, jer tovarite čoveku na vrat što jeste i što nije. I zbog toga, jer jednostavno govorite neistine i dezinformacije, a sve to dolazi od Pantića. Pa ono, nekima to ide na živce.

Uglavnom, mi se delimo na sve.


Evo recimo, kad si pomenuo Asana. Ima izjava Stanojević, citiram "Lazar je dete Partizana, ali… Nek se ugleda na Asana". Niko vama ne brani, da kritikujete čoveka. Al' ga kritikujte za ono što je uradio. Ne za ono, što vam je Pantić rek'o. Daj mi izjavu, kad je on to kritikovao Asana i Sadika.

Ja lično, nikad nisam nazvao nekog takvim imenom. Već sam u fazonu. Na neki način k'o da vam on formira mišljenje.
Ili sam ja loše skapirao ili tog Pantića pratiš više ti i oni koji se pozivate na njegove govnarije, nego oni koje za to optužujete...
 

ZORO

Grobar
Учлањен(а)
26.01.2010
Порука
400
Reaction score
369
Локација
zvezdara-lion
Jebali vas vise obojica, ogadili ste topik i jedni i drugi.
jos jedna kradja u derbiju. Prvaci nema sanse da budemo, radice opet var ako zatreba.
 

macan666

Početnik
Учлањен(а)
02.12.2012
Порука
181
Reaction score
228
Ma najmanji problem bi bio da je taj nesrećni i bolesni čovek Pantić razlog za pljuvanje po našem treneru i igračima. Ja sam odrastao na Jugu i još patim za vremenom kada su igrači i trener Partizana bili svetinja, a navijači avangarda. Dobro pamtim šamaranje "pedera sa zapada" za obično zviždanje. 90-e su promenile sve, ne samo u fudbalu i Partizanu. Struktura navijača se promenila, televizija je zamenila tribinu, a PES je zamenio školsko nakon dvehiljadite.
Ali da ne odem u patetiku, po stoti put moram da napišem neke činjenice:
1. Aleksandar Stanojević je najškolovaniji srpski trener, koji je učio od Klopa i Kontea, dva najveća trenera današnjice i bio njihov višemesečni gost. Koliko god neko mislio da se razume u fudbal, bez obzira da li je PES stručnjak ili je gledao milion utakmica, da li je igrao za petliće ili branio u školskom malo, igrao medjuopštinsku ili čak ozbiljniji fudbal, sigrno ne zna više od AS-a.
Što ne znači da je nepogrešiv i da svaki 4umaš nema pravo na mišljenje i kritiku, ali na pljuvanje i nipodaštavanje ne.
2. Partizanova deca su razlog zbog kojeg Partizan i postoji i opstaje. Tim momcima su roditelji finansirali sve do seniorskog tima, gde su oni najbolji dobijali ugovore od 12.000 jura godišnje (koji su bili na dodjem ti ili odbićemo od našeg dela kada te prodamo), ostali ni toliko, a usput gledali vedete druge portugalske lige kako igraju za 600.000 uz povlašćeni trening. Od većine ovih povratnika Partizan je živeo godinama.
Tako da... iako si frustriran ili će cigani da te jebu na poslu, NE PLJUJ NAŠE IGRAČE i TRENERA! TO JE MANIR MUSAVACA!
 

PFChampion

Grobarčina
Учлањен(а)
11.04.2010
Порука
8.892
Reaction score
13.750
Пре утакмице сам рекао - ако победимо никога неће занимати пуно састав у ком смо изашли, измене, Сума и остало. Нисмо победили и сад су сва ова различита мишљења логична реакција. После Анортозиса се није писало са оволико различитих мишљења јер кад победиш сви су мање више једнако задовољни и имају једнаке погледе на резултат.....али кад не победиш онда су мишљења много различитија. Партизан је велики клуб и не би било нормално да се лако задовољимо и да дајемо превише кредита било коме тако да је добро што постоји јака критика у свакој ситуацији јер ће то одржати будност спортског дела клуба.
 

ProvencanoPFK

Grobarčina
Учлањен(а)
04.12.2012
Порука
3.178
Reaction score
6.062
Локација
100 кураца
Previse se predstavlja kao da je ona sansa Rikarda sa penala bila vrhunski zicer, a nije, evo zbog cega. Sutirao je iz okreta dok je ispred sebe imao ciganina u bloku koji je prakticno zagradio taj ugao snezane borjan. Morao je da tako namesti stopalo da izvede taj udarac i nazalost to je moglo da ide samo tik uz tu desnu stativu onog smrada.

Derbi k'o derbi izuzetno los nas start, posle smo se konolidovalii i bili dosta konkretniji od pacova. Sve u svemu, teraj dalje. Ako pojebemo sve u nastavku titula je nasa. Svaka sledeca tekma je malo finale !
 

Direktor_Grobar

Grobarčina
Учлањен(а)
29.06.2019
Порука
2.997
Reaction score
15.831
Локација
Beograd

nasa stvar

Grobarčina
Учлањен(а)
01.09.2019
Порука
1.121
Reaction score
2.498
Локација
JNA
Ma najmanji problem bi bio da je taj nesrećni i bolesni čovek Pantić razlog za pljuvanje po našem treneru i igračima. Ja sam odrastao na Jugu i još patim za vremenom kada su igrači i trener Partizana bili svetinja, a navijači avangarda. Dobro pamtim šamaranje "pedera sa zapada" za obično zviždanje. 90-e su promenile sve, ne samo u fudbalu i Partizanu. Struktura navijača se promenila, televizija je zamenila tribinu, a PES je zamenio školsko nakon dvehiljadite.
Ali da ne odem u patetiku, po stoti put moram da napišem neke činjenice:
1. Aleksandar Stanojević je najškolovaniji srpski trener, koji je učio od Klopa i Kontea, dva najveća trenera današnjice i bio njihov višemesečni gost. Koliko god neko mislio da se razume u fudbal, bez obzira da li je PES stručnjak ili je gledao milion utakmica, da li je igrao za petliće ili branio u školskom malo, igrao medjuopštinsku ili čak ozbiljniji fudbal, sigrno ne zna više od AS-a.
Što ne znači da je nepogrešiv i da svaki 4umaš nema pravo na mišljenje i kritiku, ali na pljuvanje i nipodaštavanje ne.
2. Partizanova deca su razlog zbog kojeg Partizan i postoji i opstaje. Tim momcima su roditelji finansirali sve do seniorskog tima, gde su oni najbolji dobijali ugovore od 12.000 jura godišnje (koji su bili na dodjem ti ili odbićemo od našeg dela kada te prodamo), ostali ni toliko, a usput gledali vedete druge portugalske lige kako igraju za 600.000 uz povlašćeni trening. Od većine ovih povratnika Partizan je živeo godinama.
Tako da... iako si frustriran ili će cigani da te jebu na poslu, NE PLJUJ NAŠE IGRAČE i TRENERA! TO JE MANIR MUSAVACA!
Najškolovaniji, moguće u teoriji(teško da je ovo i blizu istine) al u praksi, nikako.
Postoje ljudi koji sve nabubaju, završe fakultet sa najboljim ocenama al kad dođe vreme da to znanje prikažu u stvarnosti, nemaju pojma.
A i teško da je najškolovaniji, pošto postoje mnogo srpskih trenera koji su učili od najboljih trenera na svetu, kojima su najbolji trenera sveta bili treneri dok su igrali i imali top karijere.
To dizanje u nebesa ne vodi ničemu.On nije dobio derbi od kad je došao, što je katastrofalno.Jedino ovaj poslednji derbi nismo bili gori od cigana tih 60 minuta, u ostali smo bili neprepoznatljivi.
Naša deca, su dobila mnogo od Partizana i tada a i sada ne igraju besplatno već za velike plate i većina ne pokaže ništa kao povratnik dok ta "vedeta" iz 2. lige daje golove.
Zato jedva čekam da se odobri pravilo da su igrači iz EU domaći, da bi bili malo konkurentniji sa inostranim timovima ali to izgleda ne želi naš sadašnji trener, sam je izjavio da su 2 ili 3 stranca sasvim dovoljna, to pokazuje da on uopšte ne razume na kom nivou treba da bude Partizan.
Jednostavno ne postoji dovoljan broj igrača na tom nivou u srpskom fudbalu da bi bili konkurentni u Evropi.
Ne razumem dal su ga Konte i Klop naučili da veruje samo domaćim igračima i zašto to ne primenjuju u Engleskoj, što nisu igrali sa 8 Engleza i 3 stranca?Nego obrnuto.
Niko ne pljuje ni trenera ni igrače al sigurno ti NEĆEŠ zabraniti da iznesemo svoja mišljenja o učinku igrača i trenera ovde.
Tako da ta laž o pljuvanju neće da prođe.
 

espinosa

Grobarčina
Учлањен(а)
24.06.2007
Порука
1.697
Reaction score
1.407
Пре утакмице сам рекао - ако победимо никога неће занимати пуно састав у ком смо изашли, измене, Сума и остало. Нисмо победили и сад су сва ова различита мишљења логична реакција. После Анортозиса се није писало са оволико различитих мишљења јер кад победиш сви су мање више једнако задовољни и имају једнаке погледе на резултат.....али кад не победиш онда су мишљења много различитија. Партизан је велики клуб и не би било нормално да се лако задовољимо и да дајемо превише кредита било коме тако да је добро што постоји јака критика у свакој ситуацији јер ће то одржати будност спортског дела клуба.

U pobedi svaka osoba izgleda kao covek.
 

ulaz "O"

Hodajući porok
Уредник
Учлањен(а)
01.06.2017
Порука
2.169
Reaction score
14.557
Локација
Brdo Banovo
Ako ne bude promene termina:

CETVRTAK, 17:30h Mladost- PARTIZAN

Ko moze, Lucani zovu...
 

djomla

Partizanovac
Учлањен(а)
20.02.2007
Порука
4.198
Reaction score
18.663
Локација
U Kinšasi
Партизан је велики клуб и не би било нормално да се лако задовољимо и да дајемо превише кредита било коме тако да је добро што постоји јака критика у свакој ситуацији јер ће то одржати будност спортског дела клуба.
Sportski deo kluba:
18524331765c86301b8b102965553878_w640.JPG
 

Laki T.

Grobarčina
Учлањен(а)
17.07.2019
Порука
1.110
Reaction score
5.159
Локација
vezenemam
Sumiranje bliže prošlosti, sadašnjosti i (neodređene) budućnosti FK Partizan:
Titule videti nećemo, pobede nad ciganima videti nećemo (ili po jedna svake druge prestupne godine), nešto više od Evrope videti nećemo, razvoj talenata videti nećemo, smanjenje duga videti nećemo...
Demoliranje domaće boranije videćemo, sigurne vicešampionske "titule" videćemo, poneki ulazak u evropske grupe "na guzove" videćemo, iskusne igrače sa "pravim" osećajem za klub videćemo, rast duga videćemo...

Dok je većina sasvim zadovoljna sa većinom stvari koje ćemo videti/gledamo, zašto bi se išta menjalo.
I batalite te mantre "jedinstvo, podrška, bez talasanja..." i slično, ili ista podrška važi i za "jug"?
Tu smo gde trebamo biti, uživajte.
 

zubac

Grobar
Учлањен(а)
01.03.2007
Порука
494
Reaction score
1.773
Previse se predstavlja kao da je ona sansa Rikarda sa penala bila vrhunski zicer, a nije, evo zbog cega. Sutirao je iz okreta dok je ispred sebe imao ciganina u bloku koji je prakticno zagradio taj ugao snezane borjan. Morao je da tako namesti stopalo da izvede taj udarac i nazalost to je moglo da ide samo tik uz tu desnu stativu onog smrada.

Derbi k'o derbi izuzetno los nas start, posle smo se konolidovalii i bili dosta konkretniji od pacova. Sve u svemu, teraj dalje. Ako pojebemo sve u nastavku titula je nasa. Svaka sledeca tekma je malo finale !
Pa dobro bilo je tu jos situacija gdje je mogao bolje da reaguje, uglavnom bio je sebican u skoro svim situacijama, ali mislim da je imao preveliku zelju da joj ga zabije. Imali smo mi jos sansi, malo je falilo da Natho da jos jedan a onda bi bio kraj, pa Terzic i njegova sansa, nekojiko situacija kad smo imali otvorenu kontru, ali po obicaju se zavrsavaju bez suta. Po meni ide najvaznija utakmica u sezoni do sada a to je u Lucanima, tamo ne mozemo da se sastavimo u zadnje vrijeme, mali teren oni napaljeni, jebiga.
 

Goran Tomić

Kralj fanzina
Учлањен(а)
07.12.2011
Порука
11.803
Reaction score
29.767
Локација
Beograd
Mali teren je idealan za male igrače uz ponekog velikog. :D
Ostaje samo problem napaljivanja, ali mislim da ne bi trebalo da ga bude...,,cigani,, su nam pobegli sa lopate, i moraće neko da plati za to...
Logičan izbor: prvi koji dođe na red, a to su ,,Lučani,,...
 

Beelmt

Početnik
Учлањен(а)
03.09.2019
Порука
166
Reaction score
222
Локација
Beograd
A Jojić zaslužuje da stalno igra?
I Marković je blizu klasa kao Leo(nardo) i na terenu nosi i svoje igrače i navijače i trenera i upravu i šta god je trebalo?

I šta treba Suma da uradi pa da zasluži da igra?

Da bude bolji golman od Popa?
Bolji bek od Obradovića/Uroševića?
Bolji štoper od Saničanina/Vujačića?
Bolji centarfor od Rikarda?

On na poziciji koju igra (ofanzivni vezista, napadač, desetka) zaslužuje da igra.
A odnos prema klubu meni se dokaže kad on odigra dobro, to mu je posao.

A da on igra dobro, ili bar na nivou ostalih, ili često i iznad nivoa ostalih - to pokazuje neki njegov učinak, neko naše glasanje na Forumu, skandiranje tribine, itd...
Možda da prestane da laže
 

BaX

Grobarčina
Учлањен(а)
01.11.2019
Порука
1.214
Reaction score
7.060
Локација
i Ruma je CRNO - BELI grad!

Moram priznati da me raduje ovaj potez, ovo je bilo pod moranje.
Iz dana u dan Pop deluje sve bolje na golu.
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top