Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

FK Partizan 2021/22.

Статус
Затворена за писање одговора.
Учлањен(а)
06.07.2021
Порука
156
Reaction score
937
Локација
Београд
Ајде момци одиграјте како треба. Волео бих да млађани Терзић а после и Холендер дају по гол. Треба очекивати и улазак Павловића.
Надам се да екипа опет неће да стане после постигнута 2 гола.
 

espinosa

Grobarčina
Учлањен(а)
24.06.2007
Порука
1.697
Reaction score
1.407
Tuzno mi je sto se delimo al jos tuznije kad vidim koliko se ostrasceno pecate na bacene koske iz proverene kuhinje


Pa vidi, nije meni vise tuzno da se delimo.
Meni bi bilo tuzno da smo svi isti.

Elem klub je potpuno razjeban, jahaci apoklaipse bi prodali Sumu za 500k.
To je smesan novac za sve svetske klubove, pa eto, valjda medju njima postoji klub koji ima trenera kom Suma nece biti minus i ko ce znati takvog majstora da iskoristi.

Stanoje, nismo svi isti, ali ima nas dovoljno!
Partizane napadaj!
 

majonez

Grobar
Учлањен(а)
04.12.2012
Порука
577
Reaction score
810
Preteruje ludi Pantic... Miljkovic se uhvatio za glavu a ovaj se nije radovao!? I to je razlog za hajku!? Pa Miljkon se uhvatio za glavu jer je Natho postigao evrogo, Stanoju laknulo pa nije stigo da se raduje... Sta sve budale neće da vide. Dok radi dobro Stanoje uziva moju podrsku. Suma preteruje treba da se sredi. Uprava napolje!
 

zmajski

Grobarčina
Учлањен(а)
08.12.2011
Порука
1.158
Reaction score
3.675
Pogledah i poslusah Stanojevicevu izjavu. Ovaj covjek nesto najblize nasem Generalu koji je otjeran. Mozda previse taktizira, povlaci se ali koji sam ja k.... da ga kritikujem. On sigurno najbolje zna koliko nas tim moze i koji igrac moze koliko da da. Pa i Suma. Volim Sumu, ali jednostavno vec neko vrijeme njegove igre ne donose prevagu da bi postao standaran. Moguce da je frustriran kada sve ovo izjavljuje, ali tako je jbg.

Licno se jos oporavljam od 1:1 protiv ciganstura(+ ovo sa ciganskim odlaganjem mi je nabilo 200/100) i ako pobjedimo u Lucanima bice nevjerovatan podvig.

Djelim jos jednom kao anti-ganci test. Ako vas poslije ove izjave nista u stomaku ne steze onda se tesko mozete nazvati grobarom. jbg.
 

Dubaz

Grobar
Учлањен(а)
18.05.2020
Порука
381
Reaction score
3.442
Локација
Kući.
Napadaj, napadaj, Kvinsi Meniže NAPADAJ! Prva (i idealna prilika) da vidimo čime smo se pojačali.

Jedna od najbitnijih prvenstvenih utakmica na putu do derbija u rupi.

Danas je dan za prvu petardu, iako je četvrtak...
 

ajax00

Grobar
Учлањен(а)
12.04.2009
Порука
767
Reaction score
1.883
Sretno Partizane. Pobeda po pobeda, tutula!

Ova hajka oko Stanojevića je samo skretanje pažnje ciganskih medija sa kradje koja se dogodila u derbiju i naravno sa ciljem destabilizacije ekipe. Izgleda ciganska mašinerija polako kreće, smetaju im naši uspesi.

Igraj Partizane :partizan-fan: i pobedi sve!
 

Dubaz

Grobar
Учлањен(а)
18.05.2020
Порука
381
Reaction score
3.442
Локација
Kući.
Lepo ja kad promeniš skoro celu odbranu i ne primiš gol.

Bitna pobeda, u utakmici koja ne može ništa da donese, samo da odnese. Na momente neodgovorna igra, ali teško je zadržati koncentraciju u ovakvom meču.

Utisak celog meča - ĆELAVIIIIIII MAČKOOOOO!!!!!

Plus 5 nakon derbija, idemo u nedelju i to da povećamo!
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top