Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

FK Partizan 2021/22.

Статус
Затворена за писање одговора.

Djomla97

Grobar
Учлањен(а)
02.06.2017
Порука
678
Reaction score
4.473
Локација
Kosovska Mitrovica
Stanoje je nešto više od godinu dana u Partizanu. Vidi se potencijal da Partizan krene sa serijom titula u našoj ligi. Možda svima zvuči kao da je prerano, ali njemu ugovor ističe u junu.

Ja ne želim da nam se dogodi 2017ta. Uzmemo titulu, i umesto da Ćelavi napadne LŠ nama šupčina iz Štitara dodje na klupu. Samo budala ne bi ovakvom treneru ne bi produžila ugovor. Nemoj da opet kukamo. Samo kažem…
Ne vidim, čemu ovo? Kakav god da je, čovek je prezimio u Evropi, sa daleko najgorim timom. Isto, i što se lige tiče dosta dugo smo gurali i bili u konkurenciji za titulu. A nije, da nas nas FSS nije ojadio. Na stranu, što je prema nama bio maksimalno korektan. Al' da ne spamujemo. Već, uživamo..
 

ulaz "O"

Hodajući porok
Уредник
Учлањен(а)
01.06.2017
Порука
2.158
Reaction score
14.443
Локација
Brdo Banovo
У Крушевцу нам сигурно спремају још горе ствари него вечерас на почетку са Спартаком и за тај меч нам треба апсолутно најјачи састав који је могућ, а за Флору нека буде неки комбиновани довољно је и 1-0.

Od 2017. u Krusevcu pet meceva uz skor 2-1-2
Pod moranjem da se ovo pretvori u 2-1-3.

Sreca na klupi im nema Alko majstora Kosanovica. Taj nam je redovno pravio probleme.

P.s. stadion pod Bagdalom, jedan od drazih, gol dupetom Dijere za titulu u poslednjem kolu. Invazija Grobara...ehhhh
 

Direktor_Grobar

Grobarčina
Учлањен(а)
29.06.2019
Порука
2.997
Reaction score
15.831
Локација
Beograd
@Djomla97
Posle Nikolića i mog ćaleta da su stavili jebo bi im mater. Samo me nervira što smo propustili da ćelavog zadržimo 3-4 sezone. Ko zna šta bi se sve desilo. Isto tako sad može Stanoje da ode, a da budemo opet obradovani nekim dudukom.
 

srna

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2011
Порука
2.529
Reaction score
2.622
Локација
Skopje
I jedno zapazanje,
Trener spartaka kaze dali smo maksimum,pa jel moze drugacije protiv Partizana,sa najboljima najbolje.
 

Djomla97

Grobar
Учлањен(а)
02.06.2017
Порука
678
Reaction score
4.473
Локација
Kosovska Mitrovica
@Djomla97
Posle Nikolića i mog ćaleta da su stavili jebo bi im mater. Samo me nervira što smo propustili da ćelavog zadržimo 3-4 sezone. Ko zna šta bi se sve desilo. Isto tako sad može Stanoje da ode, a da budemo opet obradovani nekim dudukom.
Pa dobro, nije baš da je Djukić bio duduk. Ali stoji to, da su nam uvalili kurčinu odlaskom Nikolića.
Ali opet, kako god da bude. Mislim da će Stanoje otići svakako na kraju sezonu. Ajd' što ga prozivaju cigani. Nego, već i naši realni Grobari. Pa mu verovatno, preko glave.
 

LuizEverton

Grobar
Учлањен(а)
06.12.2020
Порука
370
Reaction score
1.741
Локација
Novi Sad

kontraAV

Grobarčina
Учлањен(а)
05.07.2019
Порука
1.042
Reaction score
3.529
Локација
Crna Gora
Ne vidim, čemu ovo? Kakav god da je, čovek je prezimio u Evropi, sa daleko najgorim timom. Isto, i što se lige tiče dosta dugo smo gurali i bili u konkurenciji za titulu. A nije, da nas nas FSS nije ojadio. Na stranu, što je prema nama bio maksimalno korektan. Al' da ne spamujemo. Već, uživamo..
On je simbol naše propasti i njihove serije. On je utemeljivac Partizana koji kaska za ciganima 48 bodova. Njegov Partizan njima nije zapretio. Radije vidim stankelu, nego njega, smrada. Nije htio da podnese ostavku dok nas dobro nije ukanalio i iscrpio. Dolaskom Stanojevica tek od ovog proleća krecemo u nekakav oporavak, koji se trenutno nazire, ali vidjecemo ima jos mnogo.

Mene zanima ko su svi oni ljudi u loži, baš rijetko da režiser par puta prikazuje lozu i onu svitu. Nije to neka cesta praksa na nasim utakmicama u prenosima.
 

PFC_SO

Super Moderator
Уредник
Учлањен(а)
09.06.2007
Порука
1.346
Reaction score
3.217
Terzic je bas dobar, od svih nasih mladih igraca mislim da on u ovom trenutku najvise obecava.

Mlađi su ostali od njega, Pavlović jednu, a Jović dve godine, napadači Milovanović i Baždar i tri ako se ne varam, ne mnogo doduše ali u tim godinama verujem da svaki mesec znači. Plus je imao polusezonu u drugoj ligi sa IMT-om pre nego što je došao kod nas, dao dva gola Inđiji i jedan niškom Radničkom kada su ih izbacivali iz kupa, u ligi dodao još osam golova na 16 mečeva. Tu bih se opet vratio na Teleoptik i koliko bi značilo da je u drugoj ligi, jer je Terzić odličan primer da i tamo može da se napreduje ako je neko voljan da radi na sebi.

Zbog Jovića mi je izuzetno drago za ove dve asistencije jer i pored pada forme imao je u proteklom periodu i momente kada ni lopta nije slušala ali mislim da je dosad dokazao da ga itekako vredi istrpeti i kad mu ne ide.

 

diego_armando

Grobarčina
Учлањен(а)
30.08.2008
Порука
6.316
Reaction score
3.969
Локација
Kobasicarija "Venac".
Sve je bilo kaka valja i trebuje. Navijao sam za sto vise golova, jer imam neki predosecaj da bi gol razlika mogla imati ulogu na kraju.
Impresioniralo me sto je nas tim tokom cele utakmice trazio gol vise, pritiskalo se, sutiralo….bravo!
Kvinsi izraste u junaka veceri. Bice on sve bolji i bolji. Za sada ne videh driblinge 1/1 sa protvnickim igracima, no videcemo kako ce to ici ubuduce.
Danilo pantic se rastrcao nakon povrede, i to uliva nadu da cemo ga gledati u centrali veznog reda, umesto na krilu. Tu smo vec dobro popunjeni.
Rikardo je nenormalan.
Terzic je super.

predivno vece naseg partizana!
 

garbaN

Partizanovac
Учлањен(а)
14.09.2019
Порука
866
Reaction score
5.209
Локација
Beograd
Glavni utisak večeras, igrali smo dobar fudbal.
Mislim da sam video statistiku 26:2 u šutevima, 16:1 u okvir gola. Maltretiranje.
Rikardo i igra leđima, doktorat. Ne samo sad, već generalno. Dvojicu drži na ramenima, ne vide loptu.
Inače, večeras je postigao 42. gol u dresu Partizana u 66 mečeva, izjednačio se sa Cleom. Zanimljivo je da mu je trebala samo jedna manje od Cleversona, a znamo koliko je čovek bio dominantan. Menig, izvrstan večeras.

Pošteno, ne vidim ko Stanojeviću u ovoj ligi može da parira čak i poluvreme. Surovo.
Dobio je i ovacije, istoka i zapada. Sever je bio zauzet pevanjem Vesni Čović, ne znam, možda su ljudi promašili utakmicu kao što su stadion i tribinu..

I da prokomentarišem ovaj momenat oko najavljene tribine gde je pozvao navijače da dođu i pitaju šta ih zanima. Ovo definitivno nije populistički potez, jer je nemoguće iskontrolisati masu. Nije šarena laža i sortiranje pitanja poput šarade Tegeltije i Mijailovića. Prilično rizičan potez, pogotovo u trenutku kada ima ne mali broj ljudi koji su protiv njega, iz ovog ili onog razloga. Ako bude izneo priču na način na koji očekujem da hoće, svaka čast- kapa dole za hrabrost.

Uslov, ne mlađi od 16 godina. Al je sjebo instagramuše
 

Goginhosa

Grobarčina
Учлањен(а)
03.01.2015
Порука
1.263
Reaction score
6.962
Pogledah samo highlightse i ove vase upise i mogu reci da bih se upucao sad jer nisam zbog posla mogao pogledati ovu rapsodiju u Crno-Belom. Bravo Partizane, samo melji!
 

CrazySerb

Grobarčina
Учлањен(а)
16.12.2008
Порука
1.925
Reaction score
1.980
Локација
Kikinda
Svaka cast igracima,odlicna partija. Bravo i za Stanojevica. Kad su ove male utakmice u pitanju uopste se ne brinem. Covek zna da naspanuje tim,nema greske.
 

maximilian72

Grobarčina
Учлањен(а)
13.04.2011
Порука
6.100
Reaction score
2.039
Локација
Ispod zenine suknje
Ne znam sta vas raduje, mene da je klupa igrala kao da je 0-0.

Spartak nije nimalo naivna ekipa ali su usli sa pogresnom taktikom u mec a mi krajnje ozbiljno.
 

Čik

Grobarčina
Учлањен(а)
03.09.2021
Порука
4.700
Reaction score
22.670
Локација
Beograd
Saglasan, ne mirišem Đukića po nekoliko osnova, ali je gotovo overio titulu Jokanu, kao Stanojević Grantu, a prezimio kolo pre kraja u spejs šatl grupi u odnosu na ovu sadašnju.
 

Čik

Grobarčina
Учлањен(а)
03.09.2021
Порука
4.700
Reaction score
22.670
Локација
Beograd
Od 2017. u Krusevcu pet meceva uz skor 2-1-2
Pod moranjem da se ovo pretvori u 2-1-3.

Sreca na klupi im nema Alko majstora Kosanovica. Taj nam je redovno pravio probleme.

P.s. stadion pod Bagdalom, jedan od drazih, gol dupetom Dijere za titulu u poslednjem kolu. Invazija Grobara...ehhhh
Jeste da je više za temu istorija, ali najjače gostovanje ikad, uvek mi smešak dođe na lice kad se setim, krenuli u 10h, vratili se u 2h nakon ponoći. Pa neka bude isto, 0:1, ne bunim se... :ziveli
 

PAOK hool

Grobar
Учлањен(а)
16.12.2008
Порука
360
Reaction score
144
Локација
Београд
Sticajem okolnosti nisam posetio forum oko nedelju dana i poprilično me iznenađuje 50 strana ispisanih o Suma- Stanojević situaciji... Neću ponovo to da rasplamsam, ali ono što moram da prokomentarišem je da smo čudna sorta mi Grobari. Tu smo kada treba da se iznese neka kritika, konstruktivna ili manje konstruktivna, tu smo da damo mišljenje koji igrač je u boljoj formi i koji se bolje uklapa u naše taktičke zamisli, tu smo da pljunemo u lice pojedine igrače i trenere, a tu smo i da dižemo u nebesa Boga mi. Samo nisam primetio da smo tu kad treba da se da prava podrška.

U svemu smo našli problem, i upravi i treneru i igračima, a da li je nekada bio problem u nama?
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top