nasa stvar
Grobarčina
Moralo je da se napadne i reši utakmica na 0-1, al ti nemaš veznog igrača koji će nešto da uradi.
Zamenio je Pantića al je morao i Uroševića, videlo se da ga publika provocira, da mu skandiraju, to uskusan trener izvrši izmenu.
Posle crvenog vadimo krilo za beka i Rikardo u suštini igra levo krilo i totalno smo bezopasni, oni i sa igračem manje su imali veći posed nekih 10% što je neprihvatljivo.
U igračkoj smo krizi, evidentno je to.Protiv Spartaka smo bili odlični i od te utakmice imamo ozbiljad pad.
Ide pauza i valjda će rešiti ovo, inače sa ovakvom igrom ne možemo pobedjivati.
Nije fudbal da igraš presing i ne dozvoliš njima da kombinuju a osvojenu loptu iz presinga ne iskoristiš da daš gol.
Mora nešto da se menja, naš roster je mnogo tanak da se ovo izdrži na 3 fronta.
U zimskom prelaznom roku mora da se pojačamo.
Zamenio je Pantića al je morao i Uroševića, videlo se da ga publika provocira, da mu skandiraju, to uskusan trener izvrši izmenu.
Posle crvenog vadimo krilo za beka i Rikardo u suštini igra levo krilo i totalno smo bezopasni, oni i sa igračem manje su imali veći posed nekih 10% što je neprihvatljivo.
U igračkoj smo krizi, evidentno je to.Protiv Spartaka smo bili odlični i od te utakmice imamo ozbiljad pad.
Ide pauza i valjda će rešiti ovo, inače sa ovakvom igrom ne možemo pobedjivati.
Nije fudbal da igraš presing i ne dozvoliš njima da kombinuju a osvojenu loptu iz presinga ne iskoristiš da daš gol.
Mora nešto da se menja, naš roster je mnogo tanak da se ovo izdrži na 3 fronta.
U zimskom prelaznom roku mora da se pojačamo.
Šalu na stranu...naravno, razumem te ali ako mogu da biram način kako da dođemo do titule to bi bio sa pobedama od jedan nula da pocrkaju ciganska govna od muke na čelu sa b92.