Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

FK Partizan 2021/22.

Статус
Затворена за писање одговора.

nasa stvar

Grobarčina
Учлањен(а)
01.09.2019
Порука
1.121
Reaction score
2.498
Локација
JNA
Moralo je da se napadne i reši utakmica na 0-1, al ti nemaš veznog igrača koji će nešto da uradi.
Zamenio je Pantića al je morao i Uroševića, videlo se da ga publika provocira, da mu skandiraju, to uskusan trener izvrši izmenu.
Posle crvenog vadimo krilo za beka i Rikardo u suštini igra levo krilo i totalno smo bezopasni, oni i sa igračem manje su imali veći posed nekih 10% što je neprihvatljivo.
U igračkoj smo krizi, evidentno je to.Protiv Spartaka smo bili odlični i od te utakmice imamo ozbiljad pad.
Ide pauza i valjda će rešiti ovo, inače sa ovakvom igrom ne možemo pobedjivati.
Nije fudbal da igraš presing i ne dozvoliš njima da kombinuju a osvojenu loptu iz presinga ne iskoristiš da daš gol.
Mora nešto da se menja, naš roster je mnogo tanak da se ovo izdrži na 3 fronta.
U zimskom prelaznom roku mora da se pojačamo.
 

b-pfc

Grobarčina
Учлањен(а)
20.04.2009
Порука
1.616
Reaction score
91
Локација
БГ
"Ђуми" каже да су примили "у најмању руку чудан гол". Баш ми је жао...

Било је оваквих мечева, са порођајним мукама, и то уз голове у последњим минутима - и свих претходних сезона у којима смо узимали титулу. То је фудбалска ствар и мора много, много фактора да се сложе како би се избегла. Нисмо могли, при овим околностима, фудбалским и нефудбалским, да је избегнемо, али смо избегли губљење бодова и то је суштина.

Ова пауза ће нам јако пријати.
 

nasa stvar

Grobarčina
Учлањен(а)
01.09.2019
Порука
1.121
Reaction score
2.498
Локација
JNA
Primio čudan gol a?Em poslednji igrač, em nameran faul (guranje rukom) kod šanse gde treba samo Rikardo da pipne loptu, i to za njih čudan gol.
Njihov golman 2x izlazi pogrešno kod penala, i drugi bi se ponovio da je omašio, zato i služi VAR.
Sudija je bio odličan, svaki žuti i svaki prekršaj je dosudio po pravilima i oba crvena.
 

Saša Aleks

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2012
Порука
1.692
Reaction score
4.343
Локација
Brèko, BIH
Sisaj ga keramicaru bato gasicu i ciganski napreDce..Losa igra ali pobjeda i 3 boda, najbitnije je.Ovog puta mi je pozitivno, sto ide pauza.Rikardo je nadam se zavrsio sa reprezentacijom, prijace mu odmor.Dobro je sto Pikseto ne zove Zdjelara i Markeca u reprezentaciju.Sanicanin , takodje treba da miruje zbog kovida.Pregrmljeno jebeno gostovanje, ostaje jos kasnije jedino TSC.
 

trivunelli

Grobarčina
Учлањен(а)
02.06.2017
Порука
1.796
Reaction score
7.592
Локација
25-i maj
Vidi se i protiv flore i protiv ovih sabana da smo pali sto je i za ocekivati. Bas cudna utakmica,imao sam neki osecaj da necemo dobiti ne znam sto ali ovaj Napredak se bas lakta da od Radnickog iz Nisa i cigana prezume titulu najseljackijeg kluba sto nije nimalo lak posao ali se trude. Sve je dobro proslo hvala bogu,bas su bili nervozni igraci niko nista spektakularno nije odigrao,Celavi se jos nije uigrao sa Vujacicem vidi se da je nesiguran. 3 boda se pisu i idemo dalje.
 

Yossarian

Početnik
Учлањен(а)
11.03.2016
Порука
164
Reaction score
369
Mi smo vodili i imali igraca vise i plasimo se ovih seljaka... Za zaboraviti koliko odmah. Tri lepa boda, al' sa ukusom gorcine.
 

milance032

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2010
Порука
5.271
Reaction score
18.337
Локација
Kej Republika
Igrali smo bolje dok smo bili 11 na 11, 10 na 10. Igrača više kao da nismo ni imali.
Markec nastavlja dobru formu.
Štoperi danas poprilično nesigurni, tu sam na svi problemi kretali.
Riki da je nije štopovao, ne bi bilo ni crvenog, tu mora na prvu. Ali on to uvek radi, potez više. Dokle god trpa, nema problema.

Pauza im baš treba. Paklen ritam je do sada izguran.

A mi ćemo ovde od dosade i čekanja nove utakmice opet naći neku temu da se malo "koljemo" za i protiv.
 

Braindead

Grobarčina
Учлањен(а)
03.10.2020
Порука
3.216
Reaction score
15.830
Локација
Beograd

Oki

Grobarčina
Учлањен(а)
15.01.2012
Порука
1.023
Reaction score
2.487
Локација
Sutomore
Bravo bre za pobedu!

1. Neka se napuši kurca glavni sudija koji nije svirao čist penal u 6. minutu.

2. Neka puši i VAR soba koja je potvrdila njegovu odluku.

3. Da pupuši glavni još jednom, jer nam je prekinuo dva opasna napada jer se neki naprednjak izležavao, iako po pravilima nema prava da prekine osim u slučaju povrede glave, a to nije bio slučaj.

4. I za kraj, neka i dalje puši smrad od sudije jer nije dao čist drugi žuti Marjanoviću za onaj lakat.

Komentator je pseto cigansko, sve najgore mu želim.


Umesto premija, u rukama će biti naša kurčina!!!
 

Baracuda

Grobarčina
Учлањен(а)
13.06.2017
Порука
1.166
Reaction score
4.367
Upravo u jednom kruševačkom restoranu sumiramo utiske. Vredelo je doći, ako ništa uživati u ciganskom bolu. Čakija su non stop provocirali sa zapadne tribine, i to je jedan od razloga za njegovu nervoznu igru danas. Pre toga je Vujačić ispao kao iz džipa, Urošević je morao da ruši njihovog igrača. Provincijski duh njihovih navijača video se i na poluvremenu kada nisu vratili naše lopte za zagrevanje. Idemo dalje, pre toga da malo predahnemo, u padu smo forme, dobro će nam doći pauza.
 

tribiani

Grobarčina
Учлањен(а)
02.03.2007
Порука
1.452
Reaction score
4.810
Znao sam da će biti ovako čim sam video Pantića i Jovića na terenu, a Natha i Meniga na klupi. Još kad je Rikardo uštopovao loptu umesto da je sa 30 cm sprovede u prazan gol, smračilo mi se pred očima i jasno sam video jednu nervoznu i ružnu utakmicu sa naše strane.
Šta je tu je, važna su tri boda, ostalo će se zaboraviti.
 

Direktor_Grobar

Grobarčina
Учлањен(а)
29.06.2019
Порука
2.997
Reaction score
15.831
Локација
Beograd
Ovako se uzima titula. Kome nije jasno nek vidi šta je Ćelavi radio 2017. Očekivao sam da ih useremo, pogotovo nakon crvenog (ono je za dva crvena) ali sam zadovoljan a znate zašto?

Ovakve pobede im se useravaju u život, i ciganima i ovim govnima ciganskim sa tribine (koji navodno navijaju za FK Isprdak). Isprdak, ništa od love.


Teraj bre dalje. Oporavak, pauza pa onda Radnik i Gent. Uživanje do 16.10
 
Последња измена:
Статус
Затворена за писање одговора.
Top