Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

FK Partizan 2021/22.

Статус
Затворена за писање одговора.

GrobarSCG

Grobarčina
Учлањен(а)
30.09.2006
Порука
1.132
Reaction score
1.883
Локација
На ЈУГУ Канаде!
ja vama iskreno kažem: ja sam PREZADOVOLJAN kako se utakmica odvijala! domaći su danas išli na NOŽ a takve utakmice su đukić, mirković i milošević GUBILI ili igrali NEREŠENO!!! to je moj utisak svega što se danas dešavalo u Kruševcu! sad malo pauza pa da nastavimo da MELJEMO! :napred-partizan:
 

diego_armando

Grobarčina
Учлањен(а)
30.08.2008
Порука
6.324
Reaction score
3.995
Локација
Kobasicarija "Venac".
Bodovi su ipak najvazniji, ali bez sumnje, najslabije izdanje u dosadasnjem linglongu. Cak sta vise, vezali smo dve tekme u cetiri dana u kojim nismo impresionirali. Da ne bude da samo kudim, jako je dobro sto nismo primili gol, a ni domaci nam ne prismrdise valjano. Kad smo kod krusevca, ciganizam na najvisem nivou na tribinama. Smirili smo ih tokom meca nasom pipirevkom
Danas bez glasa za igraca utakmice. Nit’ je iskakao, nit’ je neko posebno podbacio
 

bonaventura

Grobarčina
Учлањен(а)
10.03.2016
Порука
2.579
Reaction score
4.000
... samo od Partizana moze da se izgubi "cudnim golom"
...samo kad se izgubi od Partizana onda admin glumi ludilo


....zasto na cmarkani nije dosudjen "cudan penal"za napredak (nije gledan VAR jer se radilo o cistom prekrsaju igraca czv) ili pak tada nije nista bilo cudno..
...i kako to tada admin nije glumio ludio, vjerovatno jer su muda kao u komarca

sve sto mogu da pozelim na kraju ovog lepog dana nasim danasnjim protivnica i njihovim navijacima je da ih bata gasic ugasi i da im se ovaj usrani stadion zatrpa nekom deponijom...
 

MAK

Grobar
Учлањен(а)
14.03.2016
Порука
629
Reaction score
2.053
Izgubih živce načisto.
Mnogo situacija,ne samo na ovoj utakmici,već i na prethodnim gde useremo jako dobru kontru.
Ne znam razlog ali Stanojević mora ovo da popravi.
Ćela Miletić je ispadao bar četiri,pet puta.
Isti kao na beku pre odlaska. Mnogo za štopera,mnogo.....
I Dača isti kao ranije....na žalost....gde je ona forma od pre povrede?
Ajmo sad malo odmora pa da guzimo dalje
 

majonez

Grobar
Учлањен(а)
04.12.2012
Порука
577
Reaction score
810
Milo mi i drago da smo sjebali ove džudžovane. Mozda najteže ove jeseni, 3 boda... Super!
 

Dubaz

Grobar
Учлањен(а)
18.05.2020
Порука
381
Reaction score
3.442
Локација
Kući.

zmajski

Grobarčina
Учлањен(а)
08.12.2011
Порука
1.160
Reaction score
3.679
Super je sto smo pobjedili.

Mada, dize mi se kosa na glavi kada vidim da se branimo protiv ovih a imamo igraca vise. U ovoj ligi nemamo luksuz da igramo onoliko koliko je dovoljno. Moramo uvijek preko toga.

Utisak meca je nedosudjen penal u 6. minutu dok bolid sa arene kaze sve je bilo cisto. :pop
 

PFChampion

Grobarčina
Учлањен(а)
11.04.2010
Порука
8.890
Reaction score
13.732
После Спартака смо одиграли за бодове и то је то. Игра несигурна и неубедљива али узети су велики бодови ове недеље нарочито у Крушевцу. Терај даље, после паузе очекујем убедљивију игру иду још тежи изазови. Навијачима који су били да подрже тим свака част! Направили су онај стадион домаћим за Партизан.
 

zive

Grobarčina
Учлањен(а)
20.06.2007
Порука
7.969
Reaction score
10.262
Zato:


„Tokom cele utakmice smo imali veći posed, i sa igračem manje smo imali 55 posto. Na odmor smo otišli uz odnos 52:48, a i u nastavku smo imali više loptu. Primili smo u najmanju ruku čudan gol. Izgubili smo utakmicu, čestitam Partzizanu“, izjavio je šef stručnog štaba Napretka.
 

Dino

Grobarčina
Учлањен(а)
09.04.2010
Порука
1.557
Reaction score
11.054
Ovo je klasican deza vi jednog uzasa od igre.
Pobedili smo, zasluzeno, na teskom gostovanju.
Samo je muka vise gledati iste stvari od istih ljudi, prosle su dve sezone, a ja ponovo mogu da prepisem deset svojih postova od tad kako Miletic ne moze nikako da igra stopera jer uzasno ceni loptu i kako je Urosevic totalno fudbalski neskolovan igrac. Uz neizostavnog "Dacu", koga boli kurac da potrci malo nazad.

Daj da se vrati Sanicanin, Menig ili bilo ko na svetu umesto Pantica, a beku cemo gledati kroz prste zbog fizikalija.

Ovo je jedan od klasicnih utakmica iz prosle sezone i ne sme da se ponavlja. Bitno je da smo pobedili, sad imamo vremena malo da se odmorimo i da naucimo ponesto iz ovako teskih utakmica u svakom smislu.
 

RotoShack

Grobarčina
Учлањен(а)
02.12.2012
Порука
6.244
Reaction score
2.825
Cestitke na pobjedi na teskom gostovanju, u svakom smislu. Bice posla tokom ove pauze koja je dosla u pravom trenutku.
 

SilentKiller

Početnik
Учлањен(а)
30.08.2019
Порука
148
Reaction score
346
Локација
Srbija
Definitivno Partizanu fale bekovi. Nisam zadovoljan igrom Miljkovića niti Uroševića. Previše defenzivno igraju, ne pomažu krilima. Ni Obradović nije sjajan ali opet zna da centrira i nije arogantan kao ova dvojica koji bi da mogu, stalno bi se tukli.
Takodje nam treba malo više ofanzivnih veznjaka, Zdjelar igra pola-pola i to je okej ali na primer Šćekić, sjajan je u defanzivi ali u ofanzivi, ne ume loptu da pošalje napred i često se krije iza igrača namerno da ne primi loptu, možete to primetiti svaki put, obratite pažnju. Natko je u padu forme, Jojić takodje ništa sjajno ne prikazuje u ofanzivi.

Jesmo ofanzivniji u odnosu na prošlu godinu ali to je zahvaljujući krilima, kada bi se i vezni red uključio više u napadu pa mi bi bili ubitačni.

Plačem za Žukom i Moreirom. Takvi nama trebaju.
 

ulaz "O"

Hodajući porok
Уредник
Учлањен(а)
01.06.2017
Порука
2.160
Reaction score
14.459
Локација
Brdo Banovo
Sest odigranih utakmica za 19 dana, pet pobeda i nereseno u derbiju.
Resena gostovanja u Kragujevcu, Lucanima i Krusevcu. Pobeda na Kipru.

Za sada sve ide kako treba, pauza u pravom trenutku. Treba odmoriti Rikarda, ne dozvoliti da se preforsira ili povredi.

Cekamo kurvu i "pet minuta za spas srpskog fudbala".

P.s. upravo tri minuta "drame", cekajuci Var penal za Metalac...lopta pogodila jednog od cigana u ruku.. iiiiiiiiiii

NISTA :cekanje:
zvezdane izdrzi





nusknvP
 

JasminaT

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2010
Порука
21.464
Reaction score
41.151
Локација
Žrnov

kontraAV

Grobarčina
Учлањен(а)
05.07.2019
Порука
1.042
Reaction score
3.529
Локација
Crna Gora
Da je sreće da i cigani i mi imamo bar 5 ovakvih gostovanja na nož. Medjutim, cigani osim JNA, nemaju nezgodan teren vec pola decenije.
Mrtvi smo umorni, vidjelo se u četvrtak, baš se vidi, kad je tijelo umorno, onda ni glava ne radi kako treba.
Moze li neko kao pred prethodnu pauzu da napiše raspored od narednih 6 mečeva do sledece reprezentativne pauze?
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top