Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

FK Partizan 2021/22.

Статус
Затворена за писање одговора.

Grncarija

Grobar
Учлањен(а)
31.08.2019
Порука
1.384
Reaction score
5.165
Локација
Beograd
Ne radi mi ni hesgoal ni usagoals. Pa stvarno, ako su nam neki medijski partner neka nam dopuste da preko sajta partizan.rs gledamo uz neku doplatu.
Neka neko okači neki link koji radi.
 

BiP

Grobarčina
Учлањен(а)
11.05.2018
Порука
1.179
Reaction score
6.952
Локација
NbG
Pokazna vezba sta nas tek ceka kad Arena (drzava) preuzme monopol nad medijskim nebom Srbije. Ima i sk svojih mana al je mala maca za ovu bandu, a applikacije i platforme su im miljama ispred ovih jadova koji ni krstenu aplikaciju ne umeju da naprave. Govna :puke:
 

Maks778

Dežurni spam majstor
Учлањен(а)
30.08.2019
Порука
332
Reaction score
1.351
Локација
Vasiona
"Eva Iptv" aplikacija
Ima uputstvo na YouTube kako instalirati.
Preko te aplikacije, kasnije povežem i gledam na svoj smart tv.
Ukoliko nekome treba dodatno pojašnjenje, neka me kontaktira preko pp.
 

rasimPFC

Grobar
Учлањен(а)
09.12.2008
Порука
560
Reaction score
1.673
Локација
Vranje
Sigurna pobeda. Bravo momci, može ovo mnogo bolje, siguran sam. Idemo, ko je sledeći?!?!
 

Direktor_Grobar

Grobarčina
Учлањен(а)
29.06.2019
Порука
2.997
Reaction score
15.831
Локација
Beograd
Tako je Partizane! To je taj šampionski klub koji melje. Sledi jedan jako dobar raspored koji maksimalno treba da se iskoristi. Do pauze ne izlazimo iz Beograda osim Genta na strani.

Bez trunke straha i nervoze nakon 1:0 smo ih izubijali (kao što sam očekivao) i rešili za poluvreme.

Posle toga traljavo ali dovoljno za tri boda.

Defanziva u minusu sa nesigurnim Ćelom (Miletić). Napred smo drugo poluvreme podbacili.

Velika tri boda, svakako!
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top