Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

FK Partizan 2021/22.

Статус
Затворена за писање одговора.

Direktor_Grobar

Grobarčina
Учлањен(а)
29.06.2019
Порука
2.997
Reaction score
15.831
Локација
Beograd
E pazite sad ovako - Mi tek 11tog decembra u ligi igramo van Beograda. Manje više Gent i Flora van glavnog grada i gomila utakmica kući.

Da se overi jesenja titula i proleće u evropi!!!


vLhtb4Pq-reaZlTOk.png

Partizan
Metalac 28.10. 17:00

vLhtb4Pq-reaZlTOk.png

Partizan
jgyiHxVH-Yg3Xqitr.png

Cukaricki
31.10. 18:30


hr2efhUH-dj3kTXin.png

Gent
vLhtb4Pq-reaZlTOk.png

Partizan
04.11. 18:45



vLhtb4Pq-reaZlTOk.png

Partizan
vRMn3eRq-xpiTnDdr.png

Proleter
06.11. 17:00

vLhtb4Pq-reaZlTOk.png

Partizan
GMkDkmVH-2ZOmSM7d.png

Vojvodina
20.11. 17:00


W4S8NRhT-xjzm3T5G.png

Flora
vLhtb4Pq-reaZlTOk.png

Partizan
25.11. 21:00

SY3Zr78k-AgiE5nGb.png

FK Vozdovac
vLhtb4Pq-reaZlTOk.png

Partizan
27.11. 17:00

vLhtb4Pq-reaZlTOk.png

Partizan
nLEM1tB6-4AgE5zRQ.png

Novi Pazar
05.12. 17:00

vLhtb4Pq-reaZlTOk.png

Partizan
MuHySjle-ppTYBROH.png

Anorthosis
09.12. 18:45

6Zant8jT-SAV0WYX1.png

Metalac
vLhtb4Pq-reaZlTOk.png

Partizan
11.12. 17:00
 

tobacco

Grobarčina
Учлањен(а)
02.12.2012
Порука
2.569
Reaction score
8.008
Rikardu je potreban odmor i regeneracija mišića, to se vidi par utakmica već. Ne dao Bog da pukne, jebali smo čvorka. Ja ne mogu da verujem da profesionalni tim nema zamenu na mestu centralnog napadača. Gomilaju krilne poput Meniga, a centralnog nema. To mi govori da se stvari ne odvijaju planirano po upravu, to jest da ih žulja prvo mesto na tabeli.

Joja konačno korektan.
 

trivunelli

Grobarčina
Учлањен(а)
02.06.2017
Порука
1.796
Reaction score
7.592
Локација
25-i maj
Odbrana nam je porozna. Terzicu nema sta reci za partiju,Jojic je isto bio dobar,Riki je odradio svoje kao i Zdjelar i Stevanovic i Vujacic su bili korektni. Prosto be verujem koliko Miljkovic ne zna lopte,Lutovac sve uradi kako treba i na kraju prospe sve sto je uradio. Menig tanak danas sebican,Jovic nema samopouzdanja treba mu da resi Gent ili tako nesto i da bude onaj stari. Ovaj TSC makar igra fudbal,hoce napred i bila je dobra tekma za gledanje u prvom poluvremenu.
 

diego_armando

Grobarčina
Учлањен(а)
30.08.2008
Порука
6.316
Reaction score
3.969
Локација
Kobasicarija "Venac".
Tsc-u ovoj ligi, najzajebanija ekipa posle cigana!
Bogami, bilo je ovde povuci-potegni u prvom poluvremenu. Niko nas u ovom blatu nije ovako jako pritisnuo kao b.topola. Srecom, sa tri sjajne akcije smo uspeli da udjemo u nesto mirnije drugo poluvreme. Moglo je i trebalo zabiti jos jedan gol pred kraj.
Cestitke malom terzicu za dva komada. Bravo malac!
Nije losa ideja da se kvinsi koristi kao spic kad gomes izadje. Ne bi bilo lose ovo ponavljati do zime, kada se mora dovesti napadac.
 

Kiza Srbija

Grobarčina
Учлањен(а)
04.04.2010
Порука
1.913
Reaction score
4.237
bravo
o ovome sam pricao predhodnih sezona, dok su ljudi pricali u musavima penalima sudijama varu qrcima palcima a mi prosipali bodove gde stignemo (da neizbaksuziram sad)
mislim da ovo jeste stanojev pecat da sa ovako limitiranim timom uzima bodove po ovim nasim njivama, i da je neko drugi trener verujem da bi vec bili u vecem ili manjem minusu
da li to znaci da je stanoje zasticen od kritika - svakako ne, ali ovo treba reci
teraj dalje
 

JasminaT

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2010
Порука
21.441
Reaction score
40.950
Локација
Žrnov
ja očigledno ne razumem ovu igru ako vi ovde pricate, zajedno sa Stanojevićem, da je Vujačić dobar.
Stanojevića razumem jedino ako to priča i hvali ga da bismo mogli da ga prodamo. Za moja shvatanja fudbala, on je -tempirana bomba.
Danas pohvale za ekipu koja se furiozno vratila iz minusa. Inače sama igra konfuzna...
 

StrikeFront

Statističar
Учлањен(а)
19.06.2008
Порука
5.034
Reaction score
14.652
Zadovoljan sam pobedom, igrom manje-vise ali bilo je uglavnom ok. Ofanziva u prvom delu odlicna, 3 od 4, samo onaj sut glavom Vujacica nije usao u gol, ostalo sve jeste. Prelepa akcija kod naseg drugog gola. Otvaramo lose utakmicu, rano gubimo (isto kao u Kragujevcu cak bio i isti rezultat na kraju) ali ipak i brzo izjednacujemo gde Natho odlicno nalazi Rikija a ovaj lagano u gol. Mnogo bitno sto smo se brzo vratili. A onda krece Terzinjo... Kao sto rekoh, odlicna akcija kod drugog gola a Riki pokazuje da itekako dobro zna i da asistira. Treci gol a opet je tu aktivan Natho jer nakon njegovog dobrog suta gde golman brani odbitak ide na Terzicevu glavu i odosmo na sigurnih 1:3 vec do poluvremena a ispostavilo se i do - kraja. Oni posle imali stativu, imali smo srece tu.

Drugo poluvreme sporiji ritam, opet smo imali neke situacije tipa Menig umesto da doda Jovicu koji je sam kao duh on sutira golman brani ili Lutovac kada se "zaigrao" i sve propalo, pa onda Sceka glavom preko gola i opet Lutovac na ubacaj Meniga ne stize dobro da sutne. Celavi Miletic nesto slabiji danas u defanzivi. Celavi Stevanovic primio prvi gol u sezoni ali nije nesto mnogo i mogao, ostalo odbranio sve kako treba.

Ipak, sve se dobro zavrsilo. Nova pobeda u ligi za nova tri boda i cuvanje prve pozicije. Primismo gol posle duzeg vremena u ligi (od derbija) ali smo dali 3 komada i resili ovo. Idemo dalje. Cetvrtak i Metalac kuci za nastavak niza.
 

Issa

Grobarčina
Учлањен(а)
06.02.2008
Порука
1.595
Reaction score
3.382
Локација
JNA
Cestitke na pobedi majstori, uspeli smo da se podignemo posle gola bivseg ciganceta..Terzicu ako ovako nastavis ode ti za dva meseca, Rikardo svaka cast na partiji..bravo bravo! :navijac :clap
 

Baracuda

Grobarčina
Учлањен(а)
13.06.2017
Порука
1.165
Reaction score
4.366
Vujačić mora da igra jer Rajo tako kaže !!! Savo je trpeo veliki pritisak zbog toga što je poverenje ukazivao drugim štoperima, on je bio tek četvrta opcija. Toliko o tome...

Što se tiče utakmice, dobro prvo poluvreme sa propustima u odbrani, koje je odlično korigovao naš golman, ja bih rekao golmančina. Odavno nismo imali bolje golmane.... Terzić odličan, naša sledeća zlatna koka...
 

ZatucaniZapadnjak

Grobarčina
Учлањен(а)
29.06.2019
Порука
1.117
Reaction score
5.472
Локација
Beograd
Odlična utakmica. Kako treba kritikvoati kad je loše, tako treba pohvaliti kad je dobro.
Terzić se itekako bori da bude u startnoj postavi i molim trenera da malo odmori našeg napadača koji je na ivici povrede u skoro svakoj utakmici.
Svaka čast na pristupu posle primljenog gola.
Malo šta će moći da ispere gorak ukus u ustima posle Genta osim pobede u Belgiji i svi moraju da tako ramzišljaju.
 

Matke22

Grobarčina
Учлањен(а)
31.08.2018
Порука
3.217
Reaction score
8.995
Локација
JNA
Jedva čekam da Vujačića uvaljaju negde, samo da ga više ne gledam. Veću kiksaru davno nisam video.

Stanojević je sam kriv što mu igraju neki igrači i što ga ljudi zbog njih napadaju. Da ima umesto njih bolje igrače još bi bio dominantniji, ovako i sa ovima radi čuda.

Da bismo igrali evropu uspešno u startnih 11 moramo promeniti 4-5 igrača.

Meni trenutno najviše smeta to što imamo samo tri stranca. Ja na zimu očekujem pojačanje na centralnom veznom stranca. Stanoje ne treba da se zaluđuje sa pobedama protiv ovih livadara, mi na zimu minimum moramo dovesti 2 igrača i to da budu kvalitet. Centralni vezni i štoper. Derbi se dobija kad si dominantan na sredini terena, a mi tu dominaciju ne možemo ostvariti ni u tehničkom ni u fizičkom smislu bez tog centralnog veznog.

Izgubićeš derbi tj. titulu ne dovedeš li tehnički jakog štopera i centralnog veznog, a onda ti džaba sve ovo što si uradio. Ni Jojić ni Šćekić nisu kapaciteti da igraju veznog u prvih 11, a da naša igra bude nekreativna (kad je Šćekić u 11) ili da ne postoji sredina kad igra Jojić.
 

Mister MVP

Urednik - Košarkaški Derviš
Уредник
Учлањен(а)
17.06.2007
Порука
5.373
Reaction score
3.920
Локација
NBG
Vujačić mora da igra jer Rajo tako kaže !!! Savo je trpeo veliki pritisak zbog toga što je poverenje ukazivao drugim štoperima, on je bio tek četvrta opcija. Toliko o tome...

Što se tiče utakmice, dobro prvo poluvreme sa propustima u odbrani, koje je odlično korigovao naš golman, ja bih rekao golmančina. Odavno nismo imali bolje golmane.... Terzić odličan, naša sledeća zlatna koka...

Daj odlučite se, da li je Faljijev ili je Rajov čovek.
Vujačić je tempirana bomba, ali dobro odradjuje posao
U nekom boljem Partizanu gde budžet ne teži nuli bio 3. ili 4. štoper.
 

Beelmt

Početnik
Учлањен(а)
03.09.2019
Порука
161
Reaction score
206
Локација
Beograd
Kada nema boljeg igra Vujačić. Ovom timu nedostaju ofanzivni i defanzivni vezni.
 
  • Like
Reactions: Oki
Статус
Затворена за писање одговора.
Top