Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

FK Partizan 2021/22.

Статус
Затворена за писање одговора.

PFChampion

Grobarčina
Учлањен(а)
11.04.2010
Порука
8.889
Reaction score
13.728
Трагедија је уопште размишљати о његовој продаји пре лета 2024-е......а реалност је да ће га продати на прве понуђене милионе јер тренутно је вероватно једини играч кога можемо да продамо за озбиљнији новац. После Павловића и Стевановића први је играч из наше школе који завређује пажњу...Јовић је на кратко деловао као тај али ипак се испоставило да није калибар Фиће и Калабе.
 

serAlex

Grobarčina
Учлањен(а)
21.05.2007
Порука
7.363
Reaction score
37.713

PFChampion

Grobarčina
Учлањен(а)
11.04.2010
Порука
8.889
Reaction score
13.728

zzzz

Grobarčina
Учлањен(а)
20.07.2010
Порука
1.254
Reaction score
3.719
I onda ne radimo planski? Prirodna selekcija :D
Ostaviti rezervnog golmana i Uroševića, Natho, Marković i Jojic može na godinu, dve uz normalne plate.
 

macan666

Početnik
Учлањен(а)
02.12.2012
Порука
181
Reaction score
228
Трагедија је уопште размишљати о његовој продаји пре лета 2024-е......а реалност је да ће га продати на прве понуђене милионе јер тренутно је вероватно једини играч кога можемо да продамо за озбиљнији новац. После Павловића и Стевановића први је играч из наше школе који завређује пажњу...Јовић је на кратко деловао као тај али ипак се испоставило да није калибар Фиће и Калабе.
Mislim da grešiš. Jović će biti najveći transfer ikada! Brzina, tehnika, gradja, mozak! Igra sa obe noge, pas igra mu je dobra za te godine, ne drži aut liniju, odličan periferni vid i osećaj za prostor. Hrabar, uvek traži loptu. Ja se ne sećam da smo imali takvog prospekta (u stvari sećam se jednog, sve je imao osim mozga :) ). Igraće taj mali za Čelzi ili City. Živi bili pa videli.
Na žalost igrači tipa Milovanovića izumiru polako. Što je dobro za nas jer će možda duže da ostane.
 

Amadeus

Grobar
Учлањен(а)
20.07.2021
Порука
655
Reaction score
1.540
Локација
Jug
Daj Bože, od Džigija do njega nisam video tako talentovanog momka ali problem je što je Nemanja više Džigi nego Jovetić.
 

PFChampion

Grobarčina
Учлањен(а)
11.04.2010
Порука
8.889
Reaction score
13.728
Mislim da grešiš. Jović će biti najveći transfer ikada! Brzina, tehnika, gradja, mozak! Igra sa obe noge, pas igra mu je dobra za te godine, ne drži aut liniju, odličan periferni vid i osećaj za prostor. Hrabar, uvek traži loptu. Ja se ne sećam da smo imali takvog prospekta (u stvari sećam se jednog, sve je imao osim mozga :) ). Igraće taj mali za Čelzi ili City. Živi bili pa videli.
Na žalost igrači tipa Milovanovića izumiru polako. Što je dobro za nas jer će možda duže da ostane.
Не "изумиру" високи играчи него они који немају ни један квалитет осим игре главом. Миловановић је подједнако добар и на земљи и у скоку, а осим тога са свега 18 година већ је физички много јак и за некога његове висине прилично брз и окретан плус пуца од самопоуздања што је најважнији показатељ, не показује никакве менталне баријере. У 4 утакмице за редом он отвара противника и носи овај тим са 18 и кусур година? То може само велики таленат. Тако да ако настави да добија шансу мислим да ће пре Миловановић да буде тај потенцијални највећи трансфер икада него Јовић коме је највећи проблем психа. Нема довољно самопоуздања да би ушао у клуб највећих талената наше школе али ако то некако превазиђе можда може драстично да унапреди себе на терену јер све друге квалитете за великог талента већ поседује. Свако ко је икад био талентован за фудбал је пропао или успео само због једне ствари - психе. Ту је и Баждар за кога мислим да је исто већи капацитет од Јовића али он још не добија шансу због велике конкуренције па ћемо видети где је тачно кад је добије.
 

macan666

Početnik
Учлањен(а)
02.12.2012
Порука
181
Reaction score
228
Daj Bože, od Džigija do njega nisam video tako talentovanog momka ali problem je što je Nemanja više Džigi nego Jovetić.
Kako si ga prepoznao :)

Не "изумиру" високи играчи него они који немају ни један квалитет осим игре главом. Миловановић је подједнако добар и на земљи и у скоку, а осим тога са свега 18 година већ је физички много јак и за некога његове висине прилично брз и окретан плус пуца од самопоуздања што је најважнији показатељ, не показује никакве менталне баријере. У 4 утакмице за редом он отвара противника и носи овај тим са 18 и кусур година? То може само велики таленат. Тако да ако настави да добија шансу мислим да ће пре Миловановић да буде тај потенцијални највећи трансфер икада него Јовић коме је највећи проблем психа. Нема довољно самопоуздања да би ушао у клуб највећих талената наше школе али ако то некако превазиђе можда може драстично да унапреди себе на терену јер све друге квалитете за великог талента већ поседује. Свако ко је икад био талентован за фудбал је пропао или успео само због једне ствари - психе. Ту је и Баждар за кога мислим да је исто већи капацитет од Јовића али он још не добија шансу због велике конкуренције па ћемо видети где је тачно кад је добије.
Šta Mitar nema drugih kvaliteta osim igre glavom, pa igra 2. ligu? Nije stvar u tome, nego ih moderni treneri neće jer moraju da prilagodjavaju igru njima, pa kad se povrede ogroman problem. Pa jedan Lukaku svake godine menja klub, a čovek ima sve, ima čak i brzinu (što je najveći problem ovog tipa igrača).
Drugo, lako je igrati kada se ništa ne očekuje od tebe. Kako je Jovke igrao prošle godine i na pripremama? Problem uvek dolazi kada krene pritisak. Možda 5 % klinaca može da se nosi sa tim. Daj bože da je Milovanović jedan od tih. Samopouzdanje se stiče minutažom i trener je važan mnogo tu. U velikim klubovima i psiholozi rade sa igračima i to oni vrhunski. Poznavajući AS-a, siguran sam da je i kod nas to slučaj. Sećam se, u prvom mandatu, da je angažovao neke profesore sa DIF-a da snimaju žlezdu.
I pored toga zilion stvari može da krene naopako jer fudbal je mnogo komplikovan sport.

Andrija Živković je za Jovica bio Mesi licno.
I Tezic je bolji od njega.
:) Kako je lako napisati ovako nešto. Bez onog "to je moje mišljenje". I onda to klinac od 19g pročita. Srećom, prvo ih uče da ne obraćaju pažnju na gluposti po intenetu.
 

In_hero!

Grobar
Учлањен(а)
13.03.2016
Порука
551
Reaction score
1.022
Pa vidi se da je momak nesiguran.

Internet post ako mu unisti karijeru...
Zaposlice ga Direktor grobar ;) ;-)
 

Владан

ex Vlad
Учлањен(а)
07.06.2012
Порука
14.009
Reaction score
26.074
Локација
ante portas
 

CH3COOH

Početnik
Учлањен(а)
29.09.2020
Порука
83
Reaction score
166
Локација
Novi Sad
idemo miii
poslednja tekma pa da spustimo zavesu kako dolikuje !
okej vreme, subota, da se pojaca broj
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top