Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

FK Partizan 2021/22.

Статус
Затворена за писање одговора.

PFChampion

Grobarčina
Учлањен(а)
11.04.2010
Порука
8.892
Reaction score
13.749
Рикардо :respect Оно што ме код њега више радује од класе коју има је мотивација са којом игра
Миловановић....каква ће то звер од нападача да буде за коју годину људи моји.....нисте ни свесни још
Пантић ме изненађује све више.....не личи на себе.....игра како се нисам надао
Ово је било баш добро.......барем што се првог полувремена тиче јер у другом и није могло да се игра.....што је штета јер сигурно би уваљали још неки гол
Ваља потврдити ову игру и у наредним мечевима јер права искушења тек долазе. Не смемо да лебдимо, нема ни право ни могућност за опуштање, играчи ово треба одмах да забораве и да се фокусирају на наредни меч.
Напред Партизан !
 
Последња измена:

valant

Početnik
Учлањен(а)
08.07.2021
Порука
25
Reaction score
245
Локација
Novi Sad
Već na pripremama se videlo da će Pantić biti ozbiljno pojačanje .Danas odličan.Mali Milovanović će biti zver od igrača
 

kontraAV

Grobarčina
Учлањен(а)
05.07.2019
Порука
1.042
Reaction score
3.529
Локација
Crna Gora
Odličan 5! Izaslo bi ovo na 0:7 da nije bila ovakva provala oblaka.
Prenapaljeni smo bili, apsolutno sve pohvale za pristup. Mastam o golu Milovanovica u derbiju. Iz okreta kako on zna da ga smjesti. Holender maksimalno naložen što mi se dopalo, Jojic me iznenadio, štoperi takođe na visini, djeluju kao da se poznaju odavno, ozbiljni su, vidi se želja. Zdjelar bi valjalo da ostane, sazreo je nema šta, rutinski to odradjuje. Gomes je dosao ovo da radi, nema se tu sta dodati.
Još jedan stoper, krilo i znam da nema posla od toga, ali volio bih vidjeti ozbiljnije bekove.
 

Matke22

Grobarčina
Учлањен(а)
31.08.2018
Порука
3.217
Reaction score
8.995
Локација
JNA
Matke, za koga navijaš večeras? :D
Na stranu ovo podjebavanje, dobro se zna na šta sam ciljao. Jedino kako možemo iskukati pojačanja su porazima.

Napisao sam ti i u privatnu poruku. Ne dotiču me komentari ljudi koji pišu kako vetar duva, ne dotiču me podjebavanja ljudi koji na sportskom delu foruma nikad ništa sportski ne napišu, a još manje me dotiču oni koji vređaju sopstvene igrače/trenere pa to kasnije ližu i uzdižu ih u idole. A te 3 vrste ljudi se sad najviše sprdaju sa mnom, a mogao bih se sprdati i ja sa njima i otići na fk teme iz sezona dok je Savo bio trener i lupati scrn njihovih upisa ali to nema smisla raditi.

I posle ove visoke pobede pišem i mislim isto, ovaj tim nema kvalitet. Pet igrača fali u prvih 11. Sa trenutnim golmanima, desnim bekovima i Vujačićem mi nemamo šta tražiti protiv bilo koje ozbiljnije ekipe. Dalje što fali je novi Leonardo, nemaš igrača koji može izmišljati svojim talentom kada nikog iz ekipe ne ide, pobede. Moraju pogoditi sa tim desnim krilom.

Veliki problem ćemo imati sa sporošću štoperskog tandema Vujačić-Saničanin, mora se dovesti brži i tehnički potkovaniji igrač umesto menadžerskog igrača Vujačića.

Stanojević je tata-mata za ovu ligu i pobeđivaćemo mi u nizovima jer je liga kanta, a smatram da protiv cigana sa ovim trenutnim sastavom nemamo šta tražiti. Fizički mnogo jači od naših igrača, jedino im Saničanin, Urošević, Zdjelar, Jović, Holender i Rikardo mogu parirati. Osamdeset posto ekipa je poput ovog Proletera, Rikardo će ih rešavati, veliki problem će biti ako kojim slučajem budemo ušli u grupe, tada će kiksevi krenuti zbog nedovoljnog kvaliteta naše ekipe. Imamo prvi put trenera posle Marka Nikolića koji zna plivati u ovom mulju od lige ali nemamo upravu koja bi ga pogurala pojačanjima.
 
Последња измена:

Veselin

Početnik
Учлањен(а)
07.07.2021
Порука
36
Reaction score
102
Локација
Požega
Kod 1 gola Ricarda i proslave ispod tribine, ja sam "video" titulu. Jeste daleko, ali ovakvom igrom se nazire. Bravo, bravo, Partizane! Sani + Dača + Ricardo, ali i ostali, perfect. Stanojeviću bravo. Milina za gledati. Parni valjak. Ako sam dobro video i "osetio", ovaj tim, i sportski deo, ide na titulu. Oseća se to u vazduhu. A videlo se i na meču. Nadam se da "uprava", neće uspeti da to podriva.
Srećno crno - beli. Volim Vas.
 

ZatucaniZapadnjak

Grobarčina
Учлањен(а)
29.06.2019
Порука
1.119
Reaction score
5.479
Локација
Beograd
Pre svega, bravo za braću koja se iscimala do NS i ostala u onom cunamiju da gleda, sjajno navijanje koje je dovelo do utišavanja tona (govnarima iz Arene da poručim da većinu vas i vašeg šefa nabijam na kurac a i šefa njegovog šefa pederčinu smrdljivu i njegovog šefa brata mu dragog).
Ono što u samoj igri raduje je dosta dobar presing na sredini i vrlo lako otvaranje kontri i polukontri, što će nam takođe služiti i u Evropi jako dobro. Rutinska završnica većine šansi, bilo bi sigurno 7 ili 8 golova upisano za nas da nismo igrali u močvari.

Rikardo je baš ozbiljna klasa, podsetio me na Klea u najboljim danima danas sa ove dve golčine, brzina, smirenost, preciznost, kakav drugi gol, kakav sjajan početak. Nadam se da će sve vreme igrati za tim a ne transfer jer u tom slučaju može da napravi mnogo toga.
Rekao sam odmah da Pantić ima šta da pruži ali mislim da ni najokoreliji optimisti nisu ovo mogli da očekuju, vrlo racionalan sa loptom, jak na istoj, juri, otvara se, svaka čast.
LM i Jojić... šta znam... trče i jure aktivno koliko im njihova fizička ograničenja omogućavaju... drago mi je da se Jojić upisao s divnim slobodnjakom, za mene i dalje jako tanko protiv ekipa jače od ove, Miljković isto vrlo slab. Urošević nije elitan ali izgleda tako u poređenju s njim. Velika šteta što Živković vuče karton tri milenijuma, bio bi mi u timu za Slovake.

Tandemom Saničanin-Vujačić nisam impresioniran, u drugom poluvremenu su napadači Proletera pobegli par puta vrlo lako, nadam se da je do toga da su tek krenuli ozbiljno da igraju zajedno i do potopa na terenu.

Teško je izvesti neke mnogo jake zaključke (osim toga da je Milovanović sjajna rezervna opcija i evidentno čovek koji ima njuh za gol), drugo poluvreme je bilo besmisleno što zbog kiše što zbog činjenice da je ovo ipak ekipa za sredinu tabele u najboljem slučaju, i dalje imamo dosta rupa i nikako ne smemo pomisliti da smo sve rešili niti da smo izraziti favoriti protiv Slovaka (za koje sam siguran da prolazimo inače).

Međutim, jako raduje izuzetno ozbiljan pristup od početka i ova ubedljiva pobeda i činjenica da smo prvi put u preko četiri godine na vrhu tabele. Jako mi je drago da Stanoje nije ispsutio šansu da iskoristi redak ciganski kiks.

Bandido + tompusaši će biti glavni krivci za svaki neuspeh u ovom periodu sezone, ne jedini naravno jer mislim da Stanojević i dalje ima dosta toga da pokaže, ozbiljne provere tek slede i neke igrače bi morao odstraniti ali to u velikoj meri zavisi od toga da mu dovedu nekog iole sposobnog ko može da popuni problematična mesta, jer se od govana pita ne pravi. više opcija na mestu zadnjeg veznog i pre svega razjašnjenje statusa Sume, vadite ga iz Ljermontove.

Baš lepo veče, bravo momci! :partizan-fan:

p.s. VUČIĆU PEDERČINO

svi na JNA u četvrtak!!!
 
Последња измена:

Marin

Grobarčina
Учлањен(а)
14.09.2008
Порука
2.466
Reaction score
2.240
Odlicno odigrano od prvog minuta ,kako bi nam bilo da je bilo nereseno u onaj bazen u drugo poluvreme. Cestitke za trenera i igrace istu partiju neka prikazu i u cetvrtak ja necu im se naljutiti.
 
Учлањен(а)
06.07.2021
Порука
157
Reaction score
938
Локација
Београд
Брз Партизан, кретање без лопте и ротације у првом полувремену су биле мелем за очи. Јојић позитивно изненадио. Рикардо ме подсећа на име једне друштвене игре - "Нај нај 9". Свака му част. Поставља се питање шта би било да смо морали да јуримо резултат по онаквом времену у другом полувремену. Честитке момцима и стручном штабу.
 

tobacco

Grobarčina
Учлањен(а)
02.12.2012
Порука
2.569
Reaction score
8.009
Rikardo mnogo zreliji nego u prvom mandatu, videlo se to i u pripremnom periodu. Za pohvalu Milovanović, Jović, Pavlović.
Da grmi na našem stadionu, da pederčini pritisak ode na 300.
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top