Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

FK Partizan 2021/22.

Статус
Затворена за писање одговора.

Mahnit Besan

Početnik
Учлањен(а)
07.07.2021
Порука
9
Reaction score
31
Локација
Bavaro, Punta Cana
Кад на клупи и даље држиш тренера који је допринео резултатски најгорој сезони у последњих неколико деценија онда је јасно какве су ти амбиције....а са друге стране исти ови су отерали Николића у првом мандату, а у том моменту имао је иза себе титулу, победе у дербијима, групну фазу ЛЕ, изборио и финале купа које му је ускраћено тим отказом....... Станојевића од свега што је урадио до сада једино може да опере титула, дерби и евентуално неки даљи скок у Европи али сви знамо да се то неће десити и постало је јасно да он није ту да би се то десило него да се не би десило. Да ли је Станојевић саучесник у овом посртању Партизана или је нека врста "корисне будале" па је као такав прихватљив овој управи то је већ нешто што по мени може да се разматра али оно што је сигурно је да управи одговара тренер који није у стању да оствари баш ништа осим да буде убедљиво други на табели. Свака прича о некаквим појачањима, аждајама и најскупљим тимовима је бесмислена у моменту кад имаш овакав курцоболни однос према ономе што (ни)је остварено у прошлој сезони. Никаква грижа савест, никаква одговорност било кога за било шта.
Tako je brate moj Grobarski, i ja ne verujem koliko su ljudi slepi kod očiju što se tiče fudbalske sekcije Partizana, daj nek mi neko navede koji je to trener, koja je to uprava preživela ovolike godine bez titule i da se nijednog trenutka ne dovede u pitanje njihova stručnost nazovi? Evo dajte jedan primer a da nije mauricijus ili slično... Na čelnim mestima su ljudi kojima je zadatak da partizan bude drugi, treći i da se ne bune povodom toga. Tuga...
 

TaraNdrel

Grobar
Учлањен(а)
05.12.2012
Порука
395
Reaction score
2.739
Локација
Novi Beograd
Matke, za koga navijaš večeras? :D

Odjavio se sa teme :buhaha

Koliko god losu selekciju pravio Stanojevic i zadovoljavao se ovakvim igrackik kadrom, maksimalno je posvecen taktici i treninzima. Tako da verujem da cemo opet praviti niz u nasoj ligi i da cemo se ozbiljnije potuci za titulu. Za nesto vise u ligi zavisice i od Evrope i celokupne situacije u klubu (finansijske ako udjemo u Evropu) a za to ce sa ovim igrackik kadrom sa slabasnim fizikalijama biti potrebna i odredjena doza srece.
 

Kiza Srbija

Grobarčina
Учлањен(а)
04.04.2010
Порука
1.913
Reaction score
4.237
a za to ce sa ovim igrackik kadrom sa slabasnim fizikalijama biti potrebna i odredjena doza srece.
Mi tu srecu ne zasluzujemo u tome je problem !

Sta i da udjemo u evropu ( treba uvek ali uvek podsecati govna da je u pitanju trecerazredno evrosko takmicenje i ako ce oni eventualni ulazak predstavljati kao neki uspeh ebo im pas mater), oce se novac uloziti u neko pojacanje ?!
Mozda vratimo babovica iz penzije

Igrali smo evropu pod savom, malo falilo i da prezimimo pa posle prodali pavlovica za 10 milki i ?!
Sta je uradjeno sa novcem ?!
Pojacanja ?!
Da nije slucajno smanjen malo dug ?!
Nista
Ostavljena je ista ekipa (minus kalaba) koja je u prvenstvu prosula 30ak bodova u ovoj nasoj njiva ligi i to je predstavljen kao uspeh sa sve onim sizofrenim obecanjima da idemo na titulu pa odes u novi pazar i zamalo ne primis petardu
Pa smo prodali i sadika (jel neko rekao procenti?!)
Pa i malog ficu
I ?!
Vratili smo po 1001 put igraca celzija koji ni u cukarickom ne moze da igra, to bi valjda trebalo da bude pojacanje... ne vredi ni jednu asanovu nogu (u fudbalskom smislu naravno nek je on decko ziv i zdrav on je najmanje kriv)

Prosto tako se klub ne vodi
 
Последња измена:

STOOOLEEE

Grobarčina
Учлањен(а)
04.02.2014
Порука
2.021
Reaction score
3.217
Локација
GG 1978
Nismo bili ispred cigana na tabeli od sezone 2017 kad smo uzeli titulu.
Redovno smo kiksali u startnim utakmicama prvenstva.
Namesti nas savez da igramo po zvizdanu u julu u 15h prosle sezone, sudije, nasi kiksevi.
Vreme je da startujemo kao parni valjak !!!
Da meljemo sve pred sobom i docekamo derbi sa prednošću bodova ispred musavih a onda im prirediti pakao na JNA.
 

Veselin

Početnik
Учлањен(а)
07.07.2021
Порука
36
Reaction score
102
Локација
Požega
Ja lično nisam u klubu. Nzm. Oko "uprave" je sve jasno. Najgora u istoriji, a to koliko ja pamtim i znam, uopšte nije lako.
Levis Stanojević? Ne bih rekao da je "saučesnik". A ko to pa sigurno može reći ? Jel' po tom principu i g. Obradović "saučesnik", pošto mu je predsednik "idi Ostoyaah...idi...zakasnićeš na utakmicu" (da vidiš b.b. miša i njegov 5-okorak)" ?
O njegovim tr.kvalitetima možemo pričati, ali za mene, lično, je on, neko ko nam je doneo puno radosti, i ja i dalje verujem u njega.
Ja drugog trenera nemam. Voleo bih...ali...Voleo bih i da je V.Vasović faulirao a.amansia...ali nije.
Ja ću pružiti punu podršku treneru i igračima, na mrežama, ispred TV, u svom gradu, a verovatno i na JNA, bar jednom ili dvaput, ove sezone.
 

pfcdejan

Grobarčina
Учлањен(а)
29.03.2010
Порука
1.566
Reaction score
2.569
Локација
Planeta Zemlja
PARTIZAN (4-2-3-1): Stojković – Miljković, Vujačić, Saničanin, Urošević – Zdjelar, Jojić – Marković, Pantić – Rikardo. Trener: Aleksandar Stanojević.
 

GORAN-BL

Grobar
Учлањен(а)
11.04.2010
Порука
766
Reaction score
2.852
Локација
Banja Luka
Znači do kraja pobijedimo sve utakmice i dve neriješeno sa komšinicom i uzimamo titulu:D
 

kontraAV

Grobarčina
Учлањен(а)
05.07.2019
Порука
1.042
Reaction score
3.529
Локација
Crna Gora
Koliko samo novca izdvajamo na plate nekolicine igraca koji ne igraju, klub ih se maltene odrekao. To je skandalozno kako se upravlja Partizanom.
I bas smo "rekonstruisali" tim, nema šta.
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top