Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

FK Partizan 2021/22.

Статус
Затворена за писање одговора.

amansio

Grobarčina
Учлањен(а)
03.02.2007
Порука
2.145
Reaction score
4.604
Локација
tamo daleko......uz grupu JNA

Мали џин

Fudbalski zanesenjak
Учлањен(а)
05.07.2010
Порука
4.752
Reaction score
11.459
Локација
.
Lutovac, Miljkovic, Miletic, Sanicanin, Holender, Jovic, Markovic... obratis paznju na njih samo kad nesto useru. To nam je selekcija.

Slažem se, od svih ovih naših kukavaca ipak bih izdvojio Holendera. Na njega ne možeš da obratiš pažnju jer je on tu samo da nas časti prisustvom, ne može da zasere zato što dečko nikad ništa i ne pokuša uradi. Miljković recimo prođe da centrira i pogodi tribine iza sebe ali bar ima volju i nameru da uradi nešto sad što mu je leva posvađana sa desnom a obe noge vode rat sa mozgom to je druga priča, ali u ovom mandatu ne mogu da mu zamerim voljni momenat. Holenderu pamtim samo debi kad je ušao u igru i imao duel na sredini terena gde se povukao da slučajno ne uđe u duel iz kog smo mi dobili kontru i primili gol za 1:2. Možda sam ga ja od tad uzeo na zub ne znam, ali stvarno ne vidim poentu njega kao profesionalnog fudbalera. Imali smo dosta igrača takvog profila ali on ih je prejebao sve. I opet dobija šansu pre recimo Terzića ili nekog drugog klinca.
 

Goran Tomić

Kralj fanzina
Учлањен(а)
07.12.2011
Порука
11.803
Reaction score
29.767
Локација
Beograd
Шта би фалило да је Телеоптик рецимо данас одиграо на ЈНА своју утакмицу против ОФК-а, пре ове Партизанове па да имамо неки ,,дупли програм,,?
О да, изровали би и покварили терен, а асовима Партизана би то сметало, али...па може терен мало и да се поравња, поправи и закрпи, пре него што асови ставе своје скупоцене (а неисплаћене) ноге на њега...или...

Могли су барем да она у Земунелу почне нешто раније или ова Партизанова нешто касније...а овако...тамо сам гледао само део првог полувремена...да бих овамо некако (и то једва, јебем ти саобраћај у БГД-у) стигао бар на друго...

Али... ово друго је било тек ,,отаљавање посла,,... а и ови што би можда и стварно хтели да дају још неки гол...нису то успели...

Све у свему, искрене честитке на победи, ја сваке године зезам април да је хладан и ружан, али зна он и да ми узврати неким заиста прелепим блиставим сунчаним данима, као што је то био овај данас - а најбитније је да је Парни ваљак прошао даље, и опет победио, и...ако победи све до краја, ето нама дупле круне!

Момци, уз вас смо, урадите то! :šal










 
Учлањен(а)
26.01.2010
Порука
999
Reaction score
489
Локација
U igri
BlagaJNA nije radila zbog nestanka struje oko sat vremena pre utakmice, pa sam bio "primoran" da kupim Istok ispod cene.
Divno vreme, očekivana poseta, držali smo konce u svojim nogama, prirodno imali posed, ali trebalo nam je vremena i pokušaja sa probijemo neku vrstu bunkera Lozničana. Natcha bih izdvojio kao najagilnijeg danas, dok je Lutovac pokazao dosta više od zamenjenog Jovića.
Uglavnom "male" dnevne, sunčane utakmice koje volim. Čestitke obema ekipama.
Uprava napolje!
 

El Patron

Grobarčina
Учлањен(а)
05.09.2021
Порука
1.002
Reaction score
4.523
Локација
Nis
Ciganska govna opet izdaju saopstenja po zutoj stampi a "nasa" okupirana uprava se ne oglasava...ovo je bre ludilo. Moramo hitno da pokrenemo protest i pocnemo da branimo Partizan.
 

Nikola_G

Grobarčina
Учлањен(а)
17.03.2007
Порука
5.441
Reaction score
7.738
Локација
E-WEST
Hajlajt utakmice za mene je što je pola prisutnih bilo iz Loznice, što je zaista sramno za sve grobare koji žive u Beogradu.
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top