Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

FK Partizan 2021/22.

Статус
Затворена за писање одговора.

maidros

Grobarčina
Учлањен(а)
22.12.2008
Порука
2.144
Reaction score
3.018
Nemojte me pogrešno shvatiti, ne mrzim čoveka, naš je, ali....

Kao trener nije bukvalno napravio ništa do sada u karijeri, a imao je priliku
Niti je stvorio neke igra;e.
Kakve on veze i varijante ima za dovođenje bilo kakvih pojačanja iz inostranstva?
Šta očekivati uopšte?

Dobijamo jedno veliko NIŠTA!
 

GoxyBG04

Početnik
Учлањен(а)
19.07.2021
Порука
122
Reaction score
196
Локација
Beograd
Biranje medju dva "zla" koje je manje gore, Savo bi bio mnogo bolja opcija. Mislim da bi vecina sada bila za Savin povratak pre nego za Stolicinu promociju ali sta je tu je, podrska do kraja, ne treba seci na pocetku. Ajde da vidimo na sta ce ovo da lici, ambicije, strucni stab, kondicioni i naposletku, ppojacanja, posle toga ce nam biti malo jasnije sta da ocekujemo. Kako bilo, vreme nismo smeli gubiti i docekati pocetak priprema bez trenera, vreme nam je sad najbitnije, sezona nikad ranije ne pocinje, vazne utakmice u kvalifikacijama su pred vratima a bice tu dosta posla oko tima. Bar je moje misljenje da treba rascistiti ovaj igracki kadar.
 

Andra

Grobar
Учлањен(а)
22.08.2018
Порука
809
Reaction score
4.290
Локација
Beograd
I Humska je katastrofalna za rad.
Ne bih mu bio u koži.
Ali nek se bori pa šta bude.

Vise sam ciljao na to da je moguce da su kratki mandati nakon Vozdovca bar delimicno bili posledica nerealnih ocekivanja u sredinama gde je radio. Ako se uzme u obzir da su ocekivanja ovde bukvalno da samo ne gomila skart koji nema nigde drugde da ode i eventualno bolja igra u derbijima nego kod prethodnika, zadatak mu je ovde mnogo laksi. E sad, to sto je sramota da su ocekivanja od trenera Partizana toliko niska, za to se vrlo dobro zna ko je kriv.
 

Limun85

Početnik
Учлањен(а)
05.06.2012
Порука
195
Reaction score
263
Учлањен(а)
06.07.2021
Порука
156
Reaction score
937
Локација
Београд

Koja sprdacina i jebacina od izjave
Овоме се мајка у гробу толико пута окренула да је завршила на другом крају света. Која смелост, јебем ти зло.
 

Владан

ex Vlad
Учлањен(а)
07.06.2012
Порука
13.993
Reaction score
26.019
Локација
ante portas

MAK

Grobar
Учлањен(а)
14.03.2016
Порука
629
Reaction score
2.053
Auuuuu sunce ti jebem krvavo
Hledam,pa se pitam može li grđe ne reći ništa...
Auuuuuu koje lelemuđenje
Posle 5 minuta sve je jasno
Od prvog minuta se fantastično,epohalno i istorijski poklopio 22874% sa direktorom ( koji to više nije)
Pričali su duuuuuuuuugo
Ekipa je supeeeeeer a igrači će oplemeniti igru Partizana kako već oni to samo znaju i težiće da pobeđuju - epohalno,fenomenalno,inovativno i inspirativno..
Gledaoci će se osmehivati i slati poljupce upravi igračima i predsedniku
Ni slovo o stvarno bitnim stvarima
Ni slovo o kršu od tima
Ni slovo o pojačanjima
Ni slovo o FSS
Ni slovo o sudiskoj organizaciji
Ni slovo o VARu
Ali je drogirani,nadobudni bivši i sadašnji direktor vrlo srećan.....
Što mi je izizetno bitno ( možda najvažnije)
Imaju istu viziju,iste poglede....lele lebe mekani
Nedostajalo je samo ljubljenje sa jezikom i prstenac u dupe da idila bude kompletna
Inače , promeniće našu percepciju stvarnosti.....
Lepo- to je bolje nego menjati stvarnost, i lakše-još ako konzumiraš belo...ihaj prvaci smo već pet godina uzastopno
Uh jebemti sav sam se naježio
A tek dominantne upadice privatnog preduzimača i prvog sisaoca precednikovog kurca
Jebo vas sve vaš Aca,u usta ,da vas jebo
Znači puko sam ko zvečka
 

dusan.petrovic

Grobarčina
Учлањен(а)
18.05.2018
Порука
1.458
Reaction score
5.792
Локација
beograd
Kakva je debilcina ovaj ivica. Samo poslusajte njegovu prvu recenicu. Covek je POČO.
Dobrodošlica celavom. Ocekujem puno od njega.
Napred Partizan!
Vidimo se na stadionu, nadam se!
 

Arno

Grobar
Учлањен(а)
10.03.2016
Порука
595
Reaction score
210
Локација
Dire
Nemam ništa protiv Stolice. Mnogi su svojevremeno agitovali za njegovo postavljanje, a nije da nisu sedeli svakakvi slučajevi na istu. A na koncu kao i da je bitno što se tiče rezultata u prvenstvu.

Sa jedne strane izgleda bukvalno kako kažu iz NS preterano normalan čovek, a onda odmah se upitaš šta mu treba recimo da sedi između dva idiota koji ne mogu da dosegnu njegovih 1/10 elokventnosti, i koji su vrhunac bahatosti i gluposti.

Da dođe neko sa cojones na mesto trenera da jebe majke levo i desno, na terenu i van i ne očekujem, mislim to je stupidno i očekivati pored ikebane uprave.

Bio bih prezadovoljan samo kad bi Stolica nešto stvorio (bukvalno tako) u tekućoj sezoni pa bi i to bilo pomak pored nekih očekivanih rezultata...
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top