Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

FK Partizan 2021/22.

Статус
Затворена за писање одговора.

Direktor_Grobar

Grobarčina
Учлањен(а)
29.06.2019
Порука
2.997
Reaction score
15.831
Локација
Beograd
Apsolutno sam na strani Stanoja iako verujem da je Suma paklen igrač ali ujedno nedisciplinovan. Videlo se koliko je Stanoje tu za svakog igrača bez obzira na veru i boju kože. Svi su isti. Suma da se sabere i kad bude bio spreman igraće. Ali da su mnogi bili u pravu jesu. Čovek ima užasan kontinuitet. Uglavnom nadam se da će odigrati lepo neke utakmice u grupnoj fazi i na proleće pa ga tapnemo pre isteka ugovora.
 

Dr. Strange

Početnik
Учлањен(а)
06.07.2021
Порука
107
Reaction score
541
Локација
Beograd
Jel' stvarno postoje navijaci Partizana koji ce da poveruju u ovu spiku da je Suma protiv volje kluba igrao povredjen i obnovio povredu i sebe stavio iznad kluba tim postupkom? Stvarno sam mislio da ce se ovaj unormaliti nakon toga sto mu je covek otvorio vrata evrope i spasao dupe prvi put kad ga je pustio da igra, on nastavlja sad sa terorom. Odmah je izasao tekst kako se ozbiljno povredio u toj utakmici, sad ide ovaj spin kako je igrao protiv toga sto mu je klub rekao, i sad nece vise da ga pustaju da igra dok ga ne oteraju.

Jos ove izjave da ostanemo u konkurenciji za titulu, koje stalno ponavlja, valjda vam je jasno da se za titulu boriti nece. Uzece kup, i bicemo drugi sa manjom razlikom nego obicno.

Mozda Stanojevic nije los trener, ali je najgori covek koji je ikad bio trener Partizana. Nek dobijem poene, ban, sta god, ovo sto covek radi je sramno, i ko veruje njemu ima iq ispod 100.
 
Последња измена од уредника:

peptidde

Početnik
Учлањен(а)
04.07.2021
Порука
92
Reaction score
941
Локација
Beograd
Jel' stvarno postoje navijaci Partizana koji ce da poveruju u ovu spiku da je Suma protiv volje kluba igrao povredjen i obnovio povredu i sebe stavio iznad kluba tim postupkom? Stvarno sam mislio da ce se ovaj unormaliti nakon toga sto mu je covek otvorio vrata evrope i spasao dupe prvi put kad ga je pustio da igra, on nastavlja sad sa terorom. Odmah je izasao tekst kako se ozbiljno povredio u toj utakmici, sad ide ovaj spin kako je igrao protiv toga sto mu je klub rekao, i sad nece vise da ga pustaju da igra dok ga ne oteraju.

Jos ove izjave da ostanemo u konkurenciji za titulu, koje stalno ponavlja, valjda vam je jasno da se za titulu boriti nece. Uzece kup, i bicemo drugi sa manjom razlikom nego obicno.

Mozda Stanojevic nije los trener, ali je najgori covek koji je ikad bio trener Partizana. Nek dobijem poene, ban, sta god, ovo sto covek radi je sramno, i ko veruje njemu ima iq ispod 100.

Sve je to super sto ti tvrdis, samo si prevideo jednu stvar. Vest da suma ima rupturu misica je izasla nekoliko dana pre nego sto je on otisao da igra za reprezentaciju, tako da je dobro znao da je povredjen. Da moram da pogadjam, rekao bih da ga boli stvar jer verovatno nije video platu nekoliko meseci, ali to ne menja cinjenicu da je ovim potezom ostetio klub koji izdvaja ozbiljnnu cifeu za njega (bar za nase standarde). Suma sumarum, suspenzija, debela novcana kazna, pa ako uspeju da ga prodaju na zimu, super, ako ne, pravac teleoptik. Ma koliko dobar bio, a verujem da je pojedinac sa najvecim kvalitetom u nasem timu, jednostavno niko nije iznad kluba, i tu staje svaka rasprava!
 

Andra

Grobar
Учлањен(а)
22.08.2018
Порука
810
Reaction score
4.298
Локација
Beograd
Kada si stranac i igras u klubu koji te mesecima ne placa potpuno je prirodno da se desavaju problemi. Negde se oni manifestuju ovakvim neprofesionalnim ponasanjem koje pokazuje Suma, gde se ne postuju preporuke medicinskog osoblja kluba, u nekim slucajevima igrac i pored toga pristupa obavezama profesionalno ali cim mu se pojavi neka imalo primamljiva opcija na vidiku raskida ugovor i bezi iz kluba i pre kraja sezone kao sto je slucaj bio sa Asanom.
Stanojevicu treba skinuti kapu na ovoj borbi u nemogucim uslovima, gde sa jedne strane imas igraca koji bi u normalnim okolnostima sa ovim ponasanjem dobio kartu u jednom pravcu iz kluba, a sa druge ponasanje tog igraca je samo odgovor na ponasanje ljudi iz uprave. Sta god da uradi sa Sumom donosi probleme, jer tolerisati ovakvo ponasanje donosi sa sobom probleme u svlacionici, a neka preterana reakcija znaci da gubimo ozbiljnog igraca, narocito u najbitnijim utakmicama i rizikujemo da nas tuzi. Sve ovo naravno ako je razlog za ovakvo ponasanje stvarno neispacivanje plata, u sta ja nemam sumnje, pogotovo kad se pogleda ukupna situacija u klubu. Ako povreda nije ozbiljna i bude u stanju da igra na derbiju, nemam sumnje da ce igrati, makar kao zamena.
 

PARTIZAN INSTITUCIJA

Grobarčina
Учлањен(а)
29.06.2019
Порука
2.006
Reaction score
11.825
Локација
JNA
Da li ste realni? Opet ta prica? Jebote pa nama da se Partizan ne daj boze ugasi, vi bi opet pre zalili za Sumom... Suma, Suma, Suma, Suma, kao da je Mesi licno jbt... Daj iskulirajte malo. Paklen je igrac, jedan od mojih najomiljenijih i volim da ga gledam svaki derbi protiv cigana, ali dajte bre ljudi... Da se ovo desilo nekom drugom igracu, da je bez dozvole kluba otisao povredjen da igra za reprezentaciju ( i to jos kada su nam svi potrebni jer idu najvazniji mecevi u sezoni) bilo bi: "Bravo Stanoje, tako se to radi", a posto je Suma u pitanju onda drvlje i kamenje na Stanojevica.
Kao da jedva cekate da se Suma pomene u bilo kakvom negativnom kontekstu i odmah po defaultu krece paljba po Stanojevicu.

Msm ono...
 

Dr. Strange

Početnik
Учлањен(а)
06.07.2021
Порука
107
Reaction score
541
Локација
Beograd
Ma ne brate najbolji je trener svih vremena, trenirao je Partizan i nikog vise nikad u karijeri. Jirgen Klop prosto
 

PARTIZAN INSTITUCIJA

Grobarčina
Учлањен(а)
29.06.2019
Порука
2.006
Reaction score
11.825
Локација
JNA
Gde sam spomenuo da je Stanojevic najbolji trener i kakve to veze ima sa Sumom?
 

Mister MVP

Urednik - Košarkaški Derviš
Уредник
Учлањен(а)
17.06.2007
Порука
5.375
Reaction score
3.922
Локација
NBG
Jel' stvarno postoje navijaci Partizana koji ce da poveruju u ovu spiku da je Suma protiv volje kluba igrao povredjen i obnovio povredu i sebe stavio iznad kluba tim postupkom? Stvarno sam mislio da ce se ovaj unormaliti nakon toga sto mu je covek otvorio vrata evrope i spasao dupe prvi put kad ga je pustio da igra, on nastavlja sad sa terorom. Odmah je izasao tekst kako se ozbiljno povredio u toj utakmici, sad ide ovaj spin kako je igrao protiv toga sto mu je klub rekao, i sad nece vise da ga pustaju da igra dok ga ne oteraju.

Jos ove izjave da ostanemo u konkurenciji za titulu, koje stalno ponavlja, valjda vam je jasno da se za titulu boriti nece. Uzece kup, i bicemo drugi sa manjom razlikom nego obicno.

Mozda Stanojevic nije los trener, ali je najgori covek koji je ikad bio trener Partizana. Nek dobijem poene, ban, sta god, ovo sto covek radi je sramno, i ko veruje njemu ima iq ispod 100.

Sve je jasno oko ovog slučaja. Samo zlonamerni će opet videti neko dublje značenje. Čovek je imao rapturu mišića pred Radnički iz Niša. Ende.

P.S. Je l se Žoc rešio Mozlija?
 

alboy75

Grobarčina
Учлањен(а)
09.04.2010
Порука
1.128
Reaction score
2.584
Локација
svuda gde je PARTIZAN
Da Stanoje je nula, nikog sem Partizana nije trenirao, a NAJBOLJI igrac je igrao ... gde ono bese... a da, isutirali ga arapi posle dva dana, arapi kojima je svako ko ume da hoda dobar (u fudbalu)...
Neverovatno da na forumu navijaca Partizana se pljuje jedan od najboljih trenera u 21. veku, i to zbog igraca koju je sve samo ne pravi igrac...
PS. Pljuje se Stanoje, opljune se Obradovic... divno, bas divno... ako vec moderacija nece da reaguje mogu i sam, ignore je mama...
 

Enslaved

Grobar
Учлањен(а)
30.11.2006
Порука
10.234
Reaction score
33.768
Локација
vaginamandibularia
Jbg apsolutno nisam na strani trenera ovde i to je to.
Ako decko zeli da igra za reprezentaciju nek igra.
Uostalom sto bi ga tamosnji trener stavljao u tim ako je stvarno povredjen i sta ga ja znam.
Ima gomila primera gde u Partizanu nasi igraci igraju vec povredjeni i onda su heroji, s pravom. Licemerno je onda napadati ih ako zele da sa slicnim motivom igraju za reprezentacije odakle su.
To sto smo mi podeljeni i vecina prema reprezentaciji gaji antipatije ne znaci da je takvo stanje u svim ostalim zemljama.
A to satro oglusio se o lekare i ostalo, pa ako ti isti lekari ne drame kad nasi povredjeni igraju za Partizan pod blokadama i ugrozavaju karijeru, ne treba da se jedu govna ni sad.
 

Zlatiborpfc

Grobarčina
Учлањен(а)
11.05.2018
Порука
3.767
Reaction score
19.387
Локација
Nickname
Suma kad ne treba da igra za naš klub, vodi se da je povređen. Pri tom ne mislim na ovaj sada slučaj.
 

Oki

Grobarčina
Учлањен(а)
15.01.2012
Порука
1.023
Reaction score
2.487
Локација
Sutomore
Sada treba pokazati veličinu kluba i isuturati ovog klovna koji se ponaša kao deriste od kada je došao u Partizan.
Pritom ima nezasluženo veliku podršku većine navijača, najplaceniji je igrač kluba, i ovako nam to uzvraća.

Inace, nema veće bolesti od te kad neko počne da navija za igrača a ne za klub.
Skupite pare, otvorite putujući cirkus i gledajte čarolije vašeg ljubimca, Sumini svedoci.
 
Последња измена од уредника:

Goran Tomić

Kralj fanzina
Учлањен(а)
07.12.2011
Порука
11.759
Reaction score
29.641
Локација
Beograd
Eeee, kako će ovde biti dosadno kad jednog dana Suma ode iz Partizana... :D

Biće nešto kao ono:
U svetu postoji Partizanovo carstvo, u njemu caruje drugarstvo, tamo su svi fudbaleri fizički spremni čak i kad su povratnici, tamo je sve lepo, tamo je sve bajno, tamo se nikom ne duguuujeee, tamo su svi profi, kao Aaasaanoooo...
Ups!

Čekaj, ako je već taj zli povređeni Suma bez dozvole kluba otišao da pika fudbal negde po gerilskim krajevima planete, ZAŠTO je dobri profesionalni, nepovređeni i idealno fizički pripremljeni Asano (koji nikad ne gubi pasoš), prvom prilikom ,,zapalio,, odavde, a da se nije ni osvrnuo? I šta je bilo sa tim da zbog toga treba da ga dobijemo na sudu? A? Ima nešto trulo u državi Danskoj? Japanu? Gvineji? Srbiji?
Lepo je neko već primetio...riba od glave smrdi...a ovde uprava opasno ,,muva i mađija,, dugujući svima i svakome (osim svojim džepovima), i uvaljujući Partizan sve dublje u dugove...
Nisu tu čista posla.
Prvo, ako klub nije pustio Sumu da ide i vrši puč u Gvineji, zašto se o tome priča tek sad, i...da ne idem u te neke detalje, mučno je više, nešto ću drugo da vam saopštim...

Genijalci Često mogu da imaju ,,malo,, čudan karakter...ovde se neki ,,kunu,, u legende Partizana, a da ih verovatno nisu nikad ni gledali...
Pa šta vi mislite da su Jusufi i Vasović, Paunović i Bora Đorđević, Borota, Čava, Milko, Ćira, bili sve neki ,,pitomci Bogoslovije,,?
Ne brate, ali publika ih je volela i zbog njihove drčnosti, i zbog stava, i zbog boemštine, i zbog te lude glave, a najviše - zbog fudbala koji su prikazivali...
Kad im dođe...teško protivniku...kad im ne dođe...porazi i danas bole...
Ali ZBOG NJIH se išlo na stadion - onda kada je bilo 50, 60, 80, 100 000 ljudi na stadionu!
Možete li vi uopšte da pojmite i zamislite 100 000 ljudi na stadionu?!

E pa...dolazili su jer su imali šta da vide...
I ja jedva čekam da vidim Sumu na terenu, jer, u njegovom potezu, još uvek ime te fudbalske boemštine i romantike...ja to volim, meni je to važno...

Nije ovo duel Stanoje VS Sumica, Stanije vredno radi svoj posao, ali i Sumica dobro radi svoj!
Da li je u glavi baš tako i toliko lud...da li ne poštuje Partizan, ja ne bih rekao...poštuje ga sigurno više nego ,,uzorni,, Asano...pa sad...

Kao što rekoh, za obične i male utakmice, evo, sutra, ja jedva čekam da vidim Kvinsija, našu pobedu, i sve je to o.k.
ALI!
Suma da ne izađe na ,,ciganiju,, pa to ne mogu ni da zamislim!

Prepirke, kazne, teške reči, oproštaji bludnom sinu, ma to me uopšte ne interesuje, zapravo to nije ni trebalo da izlazi izvan ,,zidina,, Zemunela,,...ja sam navijač, simpatizer, čiča kome je JNA druga kuća...oću da gledam na terenu samo najbolje, a Suma je svakako među njima...
Šta uprava, trener, igrač, rade jedni drugima, ne zanima me u odnosu na to koliko me zanima POBEDA U DERBIJU!!!

:napred-partizan::šal:napred-partizan:
 

Enslaved

Grobar
Учлањен(а)
30.11.2006
Порука
10.234
Reaction score
33.768
Локација
vaginamandibularia
Sada treba pokazati veličinu kluba i isuturati ovog klovna koji se ponaša kao deriste od kada je došao u Partizan.
Pritom ima nezasluženo veliku podršku većine navijača, najplaceniji je igrač kluba, i ovako nam to uzvraća.

Inace, nema veće bolesti od te kad neko počne da navija za igrača a ne za klub.
Skupite pare, otvorite putujući cirkus i gledajte čarolije vašeg ljubimca, Sumini svedoci.
Lepo bi bilo da za promenu klub pokaze velicinu isplacivanjem ugovorenih obaveza, a ne da smo isti ko cigani i igramo na kartu ako je oprostio dugove marko treba to da urade i slavko i janko.
 

JasminaT

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2010
Порука
21.461
Reaction score
41.110
Локација
Žrnov
@Goran Tomić
Čekaj, ako je već taj zli povređeni Suma bez dozvole kluba otišao da pika fudbal negde po gerilskim krajevima planete, ZAŠTO je dobri profesionalni, nepovređeni i idealno fizički pripremljeni Asano (koji nikad ne gubi pasoš), prvom prilikom ,,zapalio,, odavde, a da se nije ni osvrnuo?
Kod ovog dela sam htela da prestanem da čitam, ali izdržah do kraja. Ovo je tako bezobrazna zamena teza. Ko je rekao da se Sumi ne duguje? Pa što nije rekao da neće da igra protiv Santa Klare, kao što je rekao da ne može protiv Vojvodine? Ah, da... Santa Klara je ipak evropska utakmica.

Pa najbolje da ga trener pusti da sere i po klubu i po saigračima da bi navijači bili zadovoljni. I neka pljuje i po Zdjelaru, šta ima veze... može i da bira kad će da igra jer je najbolji... samo mi žao što se ne pojavi u KK-u takav neki igrač, pa da vidim koju biste pesmu onda pevali.
 

Kiza Srbija

Grobarčina
Учлањен(а)
04.04.2010
Порука
1.913
Reaction score
4.237
Po klubu sme da sere samo uprava...

Kako nije bitno dal mu se duguje ?!
Kako nije bitno dal zele da ga uvale negde a pre toga da oprosti dug da bi vazura imao da da baksis kurvama po evropi

Suma je zajebant ali za upravu je sveti sava licno

Sta je sa japancem kako napreduje nasa pravda...
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top