Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

FK Partizan 2021/22.

Статус
Затворена за писање одговора.

Mikula990

Grobar
Учлањен(а)
30.08.2019
Порука
304
Reaction score
1.303
Локација
Pancevo
Pored zivog Sume , koji je idealan za tu poziciju AM-a , mi pravimo od Pantica ni manje ni vise nego Babovica .
To je kao da kazes pravim varburga od trabanta , a mercedez ti skuplja prasinu.
 

Matke22

Grobarčina
Учлањен(а)
31.08.2018
Порука
3.217
Reaction score
8.995
Локација
JNA
@lavex A mene interesuje kako ti zamisljas npr bundesligu? Da li mislis da tamo nema igranja 3 za 3, pred kraj sampionata?
Da li mislis da nema ugradjivanja u procente?

Samo se u Srbiji krade i namesta, nigde drugde se to ne radi. :D
A o utaji poreza da ne pricamo.

Kad bi svake godine bili redovni ucesnici lige evrope i kad bi nam kao dobar dan bila osmina finala ili cetvrtfinale, bas bi me bilo briga da li se neko ugradio u transfer i okoristio. Na 20 miliona od transfera da uzme 50-100 hiljada za sebe, svi srecni i zadovoljni.

A danas od tih 20, klub ako vidi 5, da skacemo od srece.
 

kujblo70

Grobarčina
Учлањен(а)
24.07.2018
Порука
1.497
Reaction score
6.340
Локација
Blok 70
Погледајте прилог 12508

Kad budemo imali ovakav profil domacih igraca i stranih, znaci ne mora niko od ovih nabrojanih da bude u tom Partizanu, vec slican profil. Imacemo tim kadar da napravi zapazeni rezultat u Evropi i tim da se bez problema bori sa sudijama i ciganima za prvo mesto.

Pre nego li neko napise nije realan ovaj tim, odmah da odgovorim da nije realno da mi trenutno imamo 10 igraca pod ugovorom kojima godisnje dajemo na plate 400 do 600 hiljada evra, a nijedan ne pravi razliku.

daj i visinu tih stranaca po bekovima pa da ti kaze brat koliko golova primamo iz prekida.. posto ovo sto pise prima bas dosta :)
 
  • Like
Reactions: Dzo

Matke22

Grobarčina
Учлањен(а)
31.08.2018
Порука
3.217
Reaction score
8.995
Локација
JNA
@lavex Fudbal nije cista igra uopste. Prljav sport. I u toj Nemackoj se namesta i ugradjuje u transfere. Prosle godine je fs Nemacke imao aferu utaje poreza, da ne pominjemo Spance i igrace koji tamo igraju (sto se tice utaje poreza-Bejl, Pike, Mesi, Ronaldo...). Spanci takodje namestaju, igraju tri za tri. Smesno mi je to, sto ljudi misle da su te lige postene. Svako dobro.

@kujblo imala je i Barselona svojevremeno tri igraca u prvih 11 visokih preko 185, pa se zna kako je igrala.To su bili dani i to je bio fudbal...

Nemam konkretna imena za bekove. :D
Pa moze i desno krilo biti visoko 1.85 (naveo sam samo tipove stranaca i domacih), a brzo.
 
Последња измена:

lavex

Grobarčina
Учлањен(а)
23.10.2008
Порука
1.630
Reaction score
8.790
Локација
"preko bare"
@Matke22

Stvarno ne znam gde sam ja to rekao da se je Njemačkoj, Španiji ili bilo gde drugo sve pošteno. Oni me uopšte ne zanimaju, ovdje je riječ o Partizanu.

Ono što je meni zabrinjavajuće je da tebe nije briga da neko krade od Partizana. Ma koliko to bilo bolje nego sada, uvijek ću biti protiv toga, bez obzira na iznos. Za mene je to uvijek nedopustivo.

Tako smo i došli do ovoga gde smo sada (ne samo u Partizanu, negu u cijelom društvu). Ma pusti, ne kradu puno.... Nema veze ne dotiče se mene lično... A onda kada to postane norma i standard i kada osetimo na svojoj koži, onda kukamo na sav glas.

Znam da se ponavljam, ali dok se mi svi pojedinačno ne promijenimo i ne počnemo zahtijevati promjene na svim nivoima, bićemo tu gde jesmo.
 

Matke22

Grobarčina
Учлањен(а)
31.08.2018
Порука
3.217
Reaction score
8.995
Локација
JNA
Pa ako bi igrali osminu ili cetvrtinu finala lige evrope i imali titulu prvaka drzave, ne bi me tangiralo da od 20 30 miliona se ugrade u transfer 100 hiljada. Dok smo drzavni klub to bi bila najbolja varijanta i solucija.

Sada nemamo ni rezultate, a od transfera u klubu ne zavrsi ni polovina istog. Tako da...

Ali dobro pusti snovi, da nam ekipa izgleda onako.

Eno Ivice, sija od srece, zadovoljan je timom. Bice to dobar tim za drugo mesto i ispadanje u sezoni kupanja taman.
 

PAOK-Partizan

Grobarčina
Учлањен(а)
04.12.2011
Порука
7.127
Reaction score
338
Месари. Ионако кубуримо са повредама још нам ови фале да нас докрајче :icon-biggrin: Рикардо ће играти првих пола сата ваљда
 
  • Like
Reactions: BiP

Matke22

Grobarčina
Учлањен(а)
31.08.2018
Порука
3.217
Reaction score
8.995
Локација
JNA
Pa u pravu je za jedno. Bolje 11 profesionalaca poput Đurđevića nego Zeka, Miljko i Lazar Marković.
Uz ogradu da Miljko stvarno daje sve od sebe i poslednji atom snage ali to nije dovoljno...
 

Dr Mo

Forumski derviš
Учлањен(а)
01.07.2014
Порука
7.502
Reaction score
23.285
Локација
U zemlji cigana i realnih debila
Kad neko oseća klub znači da je u njemu trenirao od malena, prošao omladinsku školu, drugačije doživljava grb i obavezu prema njemu. Počev od ponašanja u svlačionici, poštovanja dresa, te osećaja pripadnosti crno-beloj beloj. Bez obzira da li ga navijači voleli ili ne, niko ne može da bude privržen klubu kao naša deca. Ima dosta igrača koji su prošli kroz omladinsku školu koje navijači Partizana nisu prihvatili. A ne shvataju da momci toliko vole taj grb... Ta emocija donosi uspeh“.

A na počeku teksta može i cigan da igra...

Stanojević dobio virus zvani vulin.

Mada, ovi donose emocije a cigan golove, dobitna kombinacija, ala Stanoje...
 
Учлањен(а)
31.05.2017
Порука
528
Reaction score
467
Ma jok, izgleda su mu presadili i mozak kad je presadjivao kosu.

uvek cu birati Moreiru, Zuku, Dijaru, Leonarda, Evertona, Sumu pre Babovoca, Miljkovica, Jojica, Milosa Ostojica, Lole i ostalih mlakonja/splavara. Svaka cast izuzetcima, ali poserem se po nasoj deci

jedva cekam da vidim 3-5-2 formaciju
 

PFChampion

Grobarčina
Учлањен(а)
11.04.2010
Порука
8.872
Reaction score
13.637
Да је добар тактичар, богме добар је - лепо нас одрадио на "партизанштину" нема шта, то му се мора признати... Сад ову његову "партизанштину" коју буде оставио иза себе неће моћи да поправи 5 Николића.... Оно што је ипак најпоразније код њега је да ни једном ни мрвицу сопствене одговорности није исказао за (не)остварене резултате прошле сезоне....прави се неодговоран и дистанцира се од свега тога као да је тек сад дошао у клуб, а по мени највећи доказ за то је да је за непотребне означио играче који скоро да нису ни играли прошле сезоне док су они који осећају Партизан прошли "некажњено" са те стране чак ће ево игра да се врти око њих и не доводи се у питање њихово место у првих 11
 
Последња измена:
Статус
Затворена за писање одговора.
Top