Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

FK Partizan 2021/22.

Статус
Затворена за писање одговора.

BiP

Grobarčina
Учлањен(а)
11.05.2018
Порука
1.183
Reaction score
6.981
Локација
NbG
I moja molba za moderaciju ako moze prethodni post iz ove da se prebaci u temu LK. Ako ne i nije toliko bitno, vazno je kako smo prosli :ziveli
 

espinosa

Grobarčina
Учлањен(а)
24.06.2007
Порука
1.697
Reaction score
1.407
Odlaganje utakmica je refleksija fudbala i lige u kojoj se takmicimo. U kojoj ti za titulu treba 200 bodova. Ne znam da li se to igde radi.
Proizvod toga da ti je trcanje i koncentracija na nivou sinocnje utakmice sve uz publiku koja ti daje dodatni vetar u ledja.
Sta je sa ostalim igracima koji sinoc nisu igrali? Sta oni traze u prvoj postavi ako ni protiv Metalce ne mogu igrati na domacem terenu. Cekaju garbage time?
 

Matke22

Grobarčina
Учлањен(а)
31.08.2018
Порука
3.217
Reaction score
8.995
Локација
JNA
Espinosa, a ko da ti igra?

Miljković, Živković, Obradović, Šćekić, Holender igrali sinoć roviti!
Pantić, Jović-povređeni.
Urošević, Zdjelar kao mašine igrali sve do sada, jel treba neko od njih dvojice ne daj Bože da se povredi?
Rikardo je spreman za nekih 70 minuta fudbala, Suma zbog uprave ni 30 minuta. Rikardo nam je isceđen kao limun u ovom dvomeču...
Saničaninu i Vujačiću potreban odmor.
Lutovac odsutan zbog smrtnog slučaja.

Sve i da ne treba odmor Saniju i Vujači, nabrojao sam 12 igrača koji nisu spremni. O kojoj klupi mi pričamo???

Da li znate gde se nalazi naš naredni rival? Kao da idemo u Kazahstan, a ne portugalskoj ekipi.

Hvala Bogu što nismo ispali sinoć inače bi zavladala samo takva negativna atmosfera... Ova pobeda mnogo znači i kad kažem da je ovo podvig, to bez preterivanja i jeste.... Kakav mi zdravstveni bilten imamo to je za verovali ili ne...
 
Последња измена:

Jokic

ex jokics
Учлањен(а)
24.08.2007
Порука
7.088
Reaction score
15.808
Локација
Храм фудбала

StrikeFront

Statističar
Учлањен(а)
19.06.2008
Порука
5.034
Reaction score
14.652
Ni ja nisam pobornik odlaganja utakmica ali stvarno je trenutna situacija specificna, da ne kazem, zajebana...

Kao sto @Matke22 rece gore previse bi rizika bilo da se neko povredi (povrede su vec tu kod nekih igraca+roviti+preveliki umor kod nekih) a bas da menjamo skoro ceo tim a hocemo titulu - ne ide.

Igrali smo sinoc 120+ minuta + penali koji uzimaju ogroman deo koncetracije i energije a pre toga Novi Pazar i utakmica skoro do ponoci.

A pored svega toga, sledi nam stvarno veoma daleki put na jebeno ostrvo...

Evo ja prvi sam mislio da dodjem u nedelju i pozdravim Stanoja i igrace i zahvalim se za ono sinoc. Ali eto nista od toga. Plus pocinjem da radim od utorka i sve cu manje imati prilika da idem da bodrim Partizan zbog posla. Ubedjen sam bio da necemo odlagati ali...
 

Matke22

Grobarčina
Учлањен(а)
31.08.2018
Порука
3.217
Reaction score
8.995
Локација
JNA
Vrlo duhovit odgovor.
Samo pročitati tvoj komentar o garbage time-u i klupi, i videti realno stanje ekipe, pametnom dovoljno.
I kako onda normalno komunicirati kad imaš ljude koji pišu totalno van svake realnosti. Kao da se komentariše pes ili fifa, kako ih nije stid što povređeni i pod inekcijama ne igraju? Sram ih bilo!
 

Nisi

Grobarčina
Учлањен(а)
29.09.2020
Порука
2.113
Reaction score
14.609
Локација
Kipar
Koliko je to sa odlaganjem utakmica lose po ligu I regularnost takmicenja vidi se I po slucaju cerge. Sada kad su u vrlo losoj formi odlazu utakmicu dok se ne konsoliduju. Kakav umor kakvi bakraci. Takodje je to odluka koja je vrlo losa po Partizan.
U nasem slucaju je razlog odlaganja zaista umor zbog kratke klupe ali koga bi za to trebala da bude briga ako hocemo regularno takmicenje.
 

espinosa

Grobarčina
Учлањен(а)
24.06.2007
Порука
1.697
Reaction score
1.407

Rikardo i Suma.
Izaberi 11.

Meni nisu jasni domaci klubovi koji pristaju na odlaganje, tj oni se ne pitaju.
Ionako su duplo slabiji od nasih rezervi i onda cekaju da se mi naspanujemo i odmorimo i da ih u neravnopravnoj borbi oderemo 5:0.
Kad to pre svega shvatimo mi, onda nam se nece desavati da u Evropi primamo golove kao na malom fudbalu cim nam protivnik predje centar.
 

Baracuda

Grobarčina
Учлањен(а)
13.06.2017
Порука
1.167
Reaction score
4.368
Ovo odlaganje se može opravdati zbog dalekog puta, ali samo kod nas se odlažu utakmice zbog obaveza u evro kupovima. Ako tim: Popović,, Brežančić, Obradović, Saničanin, Ostojić, Šćekić, Suma, Natho, Terzić, Lazar Pavlović, Milovanović, ne može da pobedi Metalac, onda jbg. Imaš pravo na 6 izmena, pa se podeli minutaža.
 

kontraAV

Grobarčina
Учлањен(а)
05.07.2019
Порука
1.042
Reaction score
3.529
Локација
Crna Gora
Ipak, je to samo mala utakmica sa Metalcem sa kojim smo se naigrali fudbala. Za razoren klub kao što je Partizan play off Intertoto kupa je od sudbonosnog značaja za opstanak u finansijskom smislu, jer se moze ubrati 6-7 miliona evra.
 

ђедВук

Grobarčina
Учлањен(а)
01.07.2014
Порука
3.609
Reaction score
13.694
Локација
Yaoundé
Koliko znam, da bi meč uopšte bio odložen potrebna je saglasnost kluba sa kojim bi trebalo da igramo... dakle, u ovom slučaju Metalca, odnosno gancima Radnika iz Surdulice... FSS je tu, valjda, samo da aminuje dogovor dva tima...
 

Sascha

Grobarčina
Учлањен(а)
19.07.2010
Порука
1.063
Reaction score
699
Локација
na pocetku kraja
Ovo odlaganje se može opravdati zbog dalekog puta, ali samo kod nas se odlažu utakmice zbog obaveza u evro kupovima. Ako tim: Popović,, Brežančić, Obradović, Saničanin, Ostojić, Šćekić, Suma, Natho, Terzić, Lazar Pavlović, Milovanović, ne može da pobedi Metalac, onda jbg. Imaš pravo na 6 izmena, pa se podeli minutaža.

Pravilnik FSS clan 17 :

Одлагање утакмица
Члан 17.
Клубу, који даје два или више играча за националну репрезаентацију ради одигравања званичне утакмице, мора се изменити, на његов захтев, распоред одигравања првенствене или куп утакмице и то оној селекцији клуба за коју играју позвани репрезентативци. Утакмица се може одложити и због учешћа клубова у европским куповима, као и из разлога безбедности. Одложене утакмице ће се одиграти у првом слободном термину, о чему ће одлуку донети надлежни такмичарски орган. Надлежни такмичарски орган обавестиће заинтересоване клубове писмено о одлагању утакмице најкасније три дана пре распоредом утврђеног термина.

Izmena je samo u prvom delu, gde umesto 2 , sada je 4 reprezentativca.

I da, treba, ako je moguce, a moguce je, odloziti utakmice.
To rade skoro sve lige i klubovi u evropi.

Koliko znam, da bi meč uopšte bio odložen potrebna je saglasnost kluba sa kojim bi trebalo da igramo... dakle, u ovom slučaju Metalca, odnosno gancima Radnika iz Surdulice... FSS je tu, valjda, samo da aminuje dogovor dva tima...

Ne treba saglasnost, ukoliko se ispunjavaju uslovi iz pravilnika.
 

Dzodzi

Grobar
Учлањен(а)
09.06.2012
Порука
415
Reaction score
980
Ma ne radi to niko osim nas, pogotovo ove jače lige. Ovi Rusi su igrali u ponedeljak prvenstvo a u četvrtak već doputovali kod nas u goste. U ligama petice se odlaže samo usljed nepredviđenih okolnosti, nevrijeme i sl. Znaju pomjeriti sa subote na nedjelju i to je to. Tamo je ipak sve unaprijed određeno, raspored, TV prava itd tako da se to ne može odlagati kako kome ćefne.


Naravno ne smeta mi što su naši odložili utakmicu, pogotovo u ovom trenutku, nakon epske borbe, velikog broja povreda i predstojećeg dalekog puta. Nakaradnost lige nam ovaj put ide u prilog.
 

PFChampion

Grobarčina
Учлањен(а)
11.04.2010
Порука
8.889
Reaction score
13.728
Ovi Rusi su igrali u ponedeljak prvenstvo a u četvrtak već doputovali kod nas u goste
И испали.

Добро ће нам доћи ово одлагање. Не вреди да глумимо неки Порто или Шахтјор кад то ипак нисмо......клупа нам је кратка и селекција није идеална и ово је прави моменат да се одложи меч али надам се да се следећи у лиги неће одлагати и да је ово довољно јер гомилати утакмице у каснијој фази сезоне је опет контрапродуктивно нарочито ако се домогнемо групне фазе. Једна утакмица вишка неће бити проблем.
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top