Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

FK Partizan 2021/22.

Статус
Затворена за писање одговора.

MiM

Početnik
Учлањен(а)
29.06.2018
Порука
164
Reaction score
971
Локација
JNA
Ovi rezultati pokazuju koliko je besmislena nasa liga sa ovoliko klubova . Kvaliteta nigde , da mi iskombinovani lagano rasrafimo ove , isto mi koji ne licimo na fudbalski klub protiv Santa Klare . I oni rezultati Cuke ,i drolje2 pokazuju kakva nam je liga , ali to je mozda vise za drugu temu na ovom forumu. Ove pobede ovakve najvise odgovaraju onom olosu koji vodi nas klub , koji su jaki sad protiv amatera ovih , puni sebe i busaju se a 5 godina mi propatismo zbog istih.
Ne svidja mi se sto ovde vec duzi period vec znas sve , ako dobijemo nekog komentari na forumu uau , magican partizan , lagano , sa pola gasa , onda poraz u evropi i nasa realna igra koju mozemo da pruzimo protiv iole ozbiljnog protivnika drvlje i kamenje , kuknjava itd. A ljudi pogledajte nas tim , budite realni , mi nemamo tim , imamo par rekreativaca (Markovic , Jojic , Smiljanic, Obradovic) imamo par potencijalnih fudbalera (Jovic , Terzic , Pop , Bazdar , Milovanovic ) i imamo 3 fudbalera koji protiv ozbiljnih klubaova mogu da naprave razliku ( Rikardo , Zdjelar , Natko) i ostalo su manje vise igraci za nasu ligu , koja svi vidimo kakva je , koji mogu da odigraju po neku utakmicu iznad svog nivoa.
Zato je jako bitan ovaj Cetvrtak sada , moramo da se uguramo u ovo takmicenje , jer tu mozemo imati ozbiljne utakmice , utakmice u kojima ovi nasi igraci mogu malo da rastu , da se unapredjuju , inace sa ovom nasom bednom ligom nema srece , 2 ozbiljne utakmice u godini . Treba nam ovo takmicenje da nas drzi budnim .
Na kraju samo da dodam , nisam odusevljen Stanojem u Evropi , ali za ove male utakmice , vidimo da je odlican , a ove utakmice se ne dobijaju nekom savrsenom taktikom ili znanjem , vec motivom , zeljom , budnoscu ekipe , prisutnosti na terenu , sto on odlicno izvlaci iz ekipe.
 

ulaz "O"

Hodajući porok
Уредник
Учлањен(а)
01.06.2017
Порука
2.157
Reaction score
14.443
Локација
Brdo Banovo
Lepa utakmica u Lazarevcu, stadioncic skoro kao u engleskim nizim ligama. Bez "galame" navijaca, aplauzi, dovoljno lepih poteza plus gol malog Terzica.
Vratio se i moj brat Ostoja...

Relaksirajuce pred cetvrtak i napad svim nasim tankim silama na laru K.
Moramo da imamo evropsku jesen/prolece, taman i u ligi konfederacija, konfrotacija i konferencija.
 

-Sale-

Grobar
Учлањен(а)
01.06.2011
Порука
691
Reaction score
1.927
Bravo momci, bravo Stanoje. Odlicna uvertira za cetvrtak. Zaista je bilo uzivanje sinoc.

Jojic najbolji sinoc, defanzivno dosta toga uradio. Ofanzivno takodje, odlicna dodavanja, asistencije...
Terzic se nametnuo za cetvrtak, treba da bude u 11 u dobroj je formi. Dosta se trudio, prelep prodor i gol.
Markec doktorski igra nema sta.
Rikardo je vec postavio standarde.
Brz oporavak Lutovcu, ja mislim da se on povredio kada je dao gol. Jer ga je u trenutku skoka igrac Kolubare sutnuo u butinu. Tu je povredio kvadriceps.

Danas momci odmorite, pa od sutra krecemo spremanje za utakmicu sezone.
 

bonaventura

Grobarčina
Учлањен(а)
10.03.2016
Порука
2.579
Reaction score
4.000
Nije bas sve tako savrseno, bilo je tu gluposti sa nase strane i indolentnosti koje ekipa kao Kolubara ne moze da iskoristi. Ekipa kao Santa Kara je u prosli cetvrtak iskoristila i opet ce ako ne budemo radili posao kako treba.

Drago mi je zbog Terzica, volim kod mladog igraca da vidim smjelost da odigra fudbal, a kad ima toga onda i kvalitet dodje do izrazaja.
 

Goran Tomić

Kralj fanzina
Учлањен(а)
07.12.2011
Порука
11.745
Reaction score
29.591
Локација
Beograd
Ma sve o.k.napiši koji je tvoj zavičaj pa da ti uzvratim. :D

E, a kad smo već kod Kolubare, moji zemljaci su bili baš maštoviti što su i futbalskom klubu i gigantskom rudarsko energetskom kombinatu dali to isto ime, jer - reka Kolubara uopšte ne protiče kroz Lazarevac... :buhaha
 

5ar-pfc

Grobar
Учлањен(а)
07.06.2017
Порука
869
Reaction score
1.916
Локација
Kuci

Mali je vec sad opasan, grize. Nemam nista protiv da on bude prva opcija gore desno.
 

Direktor_Grobar

Grobarčina
Учлањен(а)
29.06.2019
Порука
2.997
Reaction score
15.831
Локација
Beograd
Kakvi su Nikolini utisci o radu sa trenerom Aleksandrom Stanojevićem?



„O šefu ne treba trošiti reči. Kod njega se tačno zna ko šta radi, nema opuštanja ni u jednom momentu. Svako će dobiti priliku, a na tebi je da se dokažeš.“
 

MikiBL

Grobar
Учлањен(а)
09.07.2021
Порука
362
Reaction score
965
Локација
Banja Luka
Napisao sam da bih volio da je uz ove mlade potencijale i Filip Stevanović, da je bar kod nas na pozajmici, a ne u Herenvenu, ali to ne prođe urednikovu kontrolu .
Šta je tu problem, zaista ne znam?!
 

Goran Tomić

Kralj fanzina
Учлањен(а)
07.12.2011
Порука
11.745
Reaction score
29.591
Локација
Beograd
Београде, добро јутро!
Добро јутро Шумадијо, ливадицо и авлијо... :D



Не, није мој боравак у завичају био сусрет са неким ,,духовима прошлости,, - више сам сам себи личио на оседелог ,,духа који (још увек) хода,, тим и даље врло добро знаним и прастарим стазама и богазима, успут разгледајући колико се (и даље!) у Лазаревцу неупоредиво мирније живи него у лудом Београду где је све ненормално одавно постало нормално...

У том вољеном ми БГДу (који ме толико пута тако изнервира!) се често понашамо као стока, али смо зато и некако много више навикли да се према нама као према стоки понашају...
У Лазаревцу, на саопштење продавца да нема продаје пива пред утакмицу, људи нису могли да верују да је таква диктатура уопште негде могућа, а камоли у њиховом комшилуку!
Која бре утакмица?! Па чекају ме гости кући да донесем пиво... Ја четр'ес година нисам иш'ом на утакмицу! Ко игра?

Е моји Лазаревчани...па ово вам ипак није обичан дан - долази вам Партизан!




И на звук полицијских сирена које прате бус Партизана, пас који је изашао у своју свакодневну уобичајену шетњу, почиње да урла и завија, јер један такав звук једноставно не може да поднесе!
А Лазаревчани се чуде: па шта ће им обезбеђење - па нису они председник...ау људи, шта је ово...

Е па то је то - новопечени Суперлигаш Колубара мора да се ,,судари,, са нашим Партизаном, и...за разлику од стадиона ЈНА где НЕЋЕ да те пусте унутра ако мало раније дођеш на ,,текму,, него тамо мора да се чека нечије наређење и одобрење...овде...кад год дошао, добродошао, имаш карту, изволи уђи...

До почетка утакмице, стадион је добрано попуњен, а неке празне столице су такве вероватно само зато што је неко одатле радије отишао да стоји негде одакле ипак боље може да прати игру...видим да унутра могу да се купе кокице, нешто за пиће, семафор није велики али је врло функционалан и има фотографије свих играча (и резерви!) па чак и фотографије чланова стручног штаба!
Разглас се скоро и не чује...али је ипак лепо пратити фудбал без атлетске стазе, тако сам близу, да сам рецимо чуо сваки Станојев савет играчима током утакмице...Швабин нисам јер је ипак био даље...




Околину пре утакмице (па и за време!) највише фасцинира ,,грађа,, Рикарда, а Сумина ,,фудбалска класа,, је овде итекако цењена... Гледајући синоћ и данас шта од фотографија да вам поставим на овај сајт, видим на њима да су ,,Сумицу,, и колеге из Колубаре итекако испоштовале - често га прати и покушава да заустави или блокира више њих...ал'не успева им баш увек...



Што се игре и наше лагане победе тиче...видели сте...разлика у класи...и то је то...







Понашање публике на стадиону...скоро па незамисливо...сваки пут кад сам тамо нешто викнуо...после ме било срамота - бар у мојој околини то НИКО није радио...отприлике као да сам био у позоришту?!
Нисам ја за то да играчи требају и морају да се вређају, али...где бре нестадоше она стара добра (моја) ,,лазаревачка,, времена када је атмосфера на фудбалу ипак била обавезно ,,заоштрена,,? Позориште, библиотека, музеј, Лазаревац, шта је ово, мајко моја?

Кад је онај мали Терза спичио голчину и почео да се радује, виче и скаче, мени просто дошло да се извињавам околини што је тако неумерен, правдао сам га са: ,,па знате, он је играо за ИМТ, први му гол за Партизан, и...тако...,,




И тако...на Западу пар пута сам се углавном ја чуо па затим заћутао и Станоје се чуо, доле поред клупе...

Нисам се сложио са њим што је нешто викнуо на малог Јовића и замерио Павловићу што умало није изгубио лопту у опасној зони...при резултату 4:0 за нас...па пусти децу да се играју, Меси никад не би постао Меси да му је неко бранио да покуша да направи генијалан потез, чак и ако је ,,ризичан,,...
Додуше слажем се и да није свако Меси...

Али, сложио сам се итекако са Станојевићем више пута када је од играча тражио ,,продор,, ,,директније,, ,,напред,, - није он баш увек тако дефанзиван како му приписујемо - него и (домаћи) играчи имају ту неку ,,кочницу,, да се упусте у продор...
Зека рецимо хоће, али га је Станоје често упозоравао да има утакмица у четвртак, да се не умара, да не иде напред и одмори мало...
Али, јбг, веган, он се не умара, њему се трчкара...
Штета само што Станоје није убацио још једног клинца уместо што је убацио Холендера...Баждар је рецимо био к'о насликан за ову прилику...

Читао сам и критике на рачун Лакија Павловића, али, јбг...он је ,,талац,, (,,таоц,?) Суме и Натха, јер његова природна позиција је к'о и број на дресу му (10!), али...није баш сватко Сума или Татко...
Није ни он, бар не још увек...
И зато мора да ,,чека на ред,, тј. да игра више ,,отпозади,,...али...имао је и одатле онај неки пас од 40-50 метара, свака му част...
Бар за то.





И ето, заврши се и та утакмица, и онда полако свако својој кући, али некима је било баш мило да виде фудбалера Партизана тако близу и изблиза, тако да су остали поред ограде на јужној страни изван стадиона, близу Партизановог буса, да их виде још мало, евентуално их фотографишу, итд...
А ја се упитах, па зар је тако тешко прећи тих јебених 60км од ЛАЗа до БГДа, па да их стално гледаш и на ЈНА?
Али...изгледа да јесте...да не дужим сад о разлозима...има их...





На крају мог ,,рапорта,, да напишем и ово:

Најскромнији могући ,,кордон,, полиције - тј. свега неколико полицајаца - поставило се да спречи публику да стадиону и даље прилази са југозапада док Партизан не крене бусом за БГД...

Е, а ту се нашао рецимо родитељ или пријатељ, углавном неки старији човек који има некога тамо из Колубаре, па је кренуо да се нађу (вероватно као и увек после утакмице) - и који не може да схвати чему то да му неко ,,пречи,, стазе и богазе у његовом Лазаревцу, и онда жустро пита оног полицајца, па зашто ово, па чему ово, па шта је вама, па нашта ово личи, и на крају изнервиран каже: па није ово Београд!
Јеси ти био на утакмици, јеси видео да ми овде аплаудирамо и играчима Колубаре и Партизана, па нисмо ми они који гађају играче, итд...
,,Наређење,, каже полицајац...

И онда - оде Партизанов аутобус за луди и ненормални Београд...
Уз пратњу, обезбеђење, ротационе лампе, осветљење...



Био је ово прво један узбудљиви дан, а онда и узбудљиво вече и ноћ за Лазаревац...
И за једног маторог Београђанина...пореклом из ових крајева... : )

Терај даље!
 
Последња измена:

jeffmantas

Početnik
Учлањен(а)
01.10.2019
Порука
67
Reaction score
67
Локација
Beograd

Zlatiborpfc

Grobarčina
Учлањен(а)
11.05.2018
Порука
3.758
Reaction score
19.336
Локација
Nickname
Понашање публике на стадиону...скоро па незамисливо...сваки пут кад сам тамо нешто викнуо...после ме било срамота - бар у мојој околини то НИКО није радио...отприлике као да сам био у позоришту?!

Iskvario te Beograd :D
 

kujblo70

Grobarčina
Учлањен(а)
24.07.2018
Порука
1.497
Reaction score
6.340
Локација
Blok 70
bacite pogled ;). Rinus je u modi ! 335ED4C4-477D-43C4-91D8-7D7B3EA7F054.jpeg

kod nas bi to izgledalo? kako?

Vujacic - Sanicanin

Caki - Zdjelar - Miljkon

Natho - Suma

Jovic - Rikardo - Markec
 

srna

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2011
Порука
2.529
Reaction score
2.622
Локација
Skopje
Статус
Затворена за писање одговора.
Top