Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

FK Partizan 2021/22.

Статус
Затворена за писање одговора.

Уличар

Početnik
Учлањен(а)
11.03.2016
Порука
124
Reaction score
453
Локација
Србија
Још увек се не зна где ће се играти та утакмица. Нови стадион се гради, тако да су опције Сурдулица, Ниш и тај мали стадион у оближњем селу Мрштане где Дубочица игра своје утакмице као домаћин док не буде изграђен стадион. Како се прича у граду, руководство Дубочице инсистира да се игра баш у Мрштану, иако је то стадион са једном малом трибином капацитета 200-250 људи. Не би ме чудило да то намерно раде због оне изјаве Станојевића прошле сезоне како се Дубочица на силу гура у Суперлигу. Видећемо, није ми јасно где ће сместити све гостујуће навијаче, јер овај град заиста живи за Партизан и штета је што нам се жеља да Партизан после 70 и кусур година у такмичарској утакмици гостује остварила у ово "незгодно" време.
 

Micun

Grobar
Учлањен(а)
01.06.2011
Порука
837
Reaction score
3.308
Локација
Beograd
Sta mislite ko izlazi sutra na teren? Ovako bez Natha i Zdjelara...
 

Goginhosa

Grobarčina
Учлањен(а)
03.01.2015
Порука
1.266
Reaction score
6.982
Kako ciganski usrani mediji kuvaju bez prestanka, naslov vezan za Natka i Stanojeva izjava izvucena iz konteksta:”Bez svakog mozemo”. Majku im jebem raspalu.
 

Detelinarac90

Louis Le Prince
Уредник
Учлањен(а)
17.07.2021
Порука
4.524
Reaction score
29.352
Локација
Novi Sad

Kako će se na ekipu odraziti odsustvo Natha, da li se vratio iz Izraela, kako će izgledati formacija bez njega?

– Znate koliko nam Natho znači, njegov karakter, kvalitet. Izuzetan igrač. Trenutno je u Izraelu, još je na ispitivanjima, doktor je u svakodnevnom kontaktu sa njim, neće biti do kraja jeseni sa nama. Mora neko drugi da preuzme odgovornost, ali mi igramo timski, mi smo ipak Partizan, moramo i možemo.

Kakva je situacija sa Jovićem i Terzićem?

– Obojica su zbog povrede napustili reprezentaciju. Terzić će pauzirati još 10-15 dana, a Jović je u konkrrenciji. Pavlović je tu, dobro trenira, radi i biće nagrađen.

Kakva je situacija sa Zdjelarom i Šćekićem?

– Zdjelar već duže trenira, u konkurenciji je kao i Šćekić, Marković takođe. To je što se kadrovske situacije tiče povoljna okolnost – zaključio je trener Partizana, Aleksandar Stanojević.

:napred-partizan:
 

maslinka

Grobar
Учлањен(а)
02.06.2011
Порука
516
Reaction score
400
Локација
Na travi JNA
Ocekujem Pantica na krilu sa Markecom, Jojica iza spica ,Scekaru i Zdjelara na zadnje vezne i gore Rikarda.
 

PFChampion

Grobarčina
Учлањен(а)
11.04.2010
Порука
8.882
Reaction score
13.688
Ја се надам Баждару иза шпица. Бољи је и од Павловића и од Пантића на тој позицији иако му није примарна. Павловић је имао своје шансе, а Баждар није и неће док је Рикардо ту тако да је ово добар моменат да се да шанса њему да се види шта може да уради иза шпица. Тренер ипак другачије размишља и сигурно неће бити ништа од тога али ето волео бих да се деси тај сценарио.
 

Micun

Grobar
Учлањен(а)
01.06.2011
Порука
837
Reaction score
3.308
Локација
Beograd
Ako je zdjelar spreman bice jojic, zdjelar, pantic na sredini. Tako mi deluje. Ja bih, takodje, voleo te mladje da vidim, ali mislim da nema puno sanse. Bazdara sam gledao u ovim omladinskim, mnogo mi deluje zanimljivo. Nadam se da ce im dati malo vise sansu od zime, jer ovi drugi 'seniori' na njihovim pozicijama ne prave bas tako ogromnu razliku.
 

Detelinarac90

Louis Le Prince
Уредник
Учлањен(а)
17.07.2021
Порука
4.524
Reaction score
29.352
Локација
Novi Sad
Pantic ce garant umesto Natka, Zdjelar Markovic Scekic svi spremni, idemo danas, gazi kurvu, gazi filijalu!!!

Evo malo da dignemo tenziju, najvise volim kad Partizan kara novosadsku crveno belu blizanacku kurvu!!

Najgore sto covek moze da bude na svetu je firmas! Smrt firmi! Sa ovima tek ni u crkvu ni u rat, najveci olos Novog Sada!! Sisaj voso!!!!
 
Последња измена:

MMM2909

Grobarčina
Учлањен(а)
07.07.2010
Порука
1.813
Reaction score
6.269
Divno vreme za ovo doba godine, dobar termin, stara novosadska kurva kao protivnik, stvarno bi trebalo minimum 10.000 da dodje, ali to je nazalost fantazija, posto tu brojku ne mozemo ni na kosarci da prebacimo, ali nadam se barem nekom respektabilnom broju, a ne ja i jos 500 zaludjenika na istoku
 

MMM2909

Grobarčina
Учлањен(а)
07.07.2010
Порука
1.813
Reaction score
6.269
Bravo, bitna jako pobeda, i igra na zadovoljavajucem nivou. Zeka je dobro odigrao i uspeo da se podigne posle one greske sa golom i asistencijom, i raduje ulazak mladih igraca. Kakav je ovaj mali Ilic sto je usao? Nisam do sad cuo preterano o njemu
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top