Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

FK Partizan 2021/22.

Статус
Затворена за писање одговора.

Laze_PFC

Grobarčina
Учлањен(а)
01.06.2011
Порука
2.628
Reaction score
8.462
Локација
Македонија
Secam se dok je igrao u Cukaricki znao je da pruza veoma dobre partije. Ima solidan sut, a zna da podeli i asistenciju. Vise je sto se ono kaze attacking midfielder ono sto igra Natho kod nas ali ako je potrebno zna da odigra i na poziciju centralnog vezistu.

E sad da imamo imalo normalnu upravu u januaru uzmes ovog, uzmes Fejsu ( isto za dz pa da i ima i Zdjelar zamenu ovo kazem jer tesko da bi dali obestecenje na primer za Docica iz cuke) uzmes jos jednog napadaca da nam Riki ne kolabira i teraj dalje. Mislim ja bi voleo i novog desnog beka i jednog krstenog stopera ali onda se setim ko nam sedi u upravi i ovo moje mu dojde kao sta je babi milo to joj se snilo.
 

gGnuX

Početnik
Учлањен(а)
30.09.2020
Порука
53
Reaction score
156
Локација
Kraljevo
Ne znam nivo pouzdanosti informacije, niti se secam ovog momka, iskreno.

Видео сам на сајту Аренаспорт да за повезују са нама. Добар играч, био капитен млађих категорија, отишао у Спортинг, после нешто назадовао, па био у Чукаричком, дао гол Борјану са центра, сада раскинуо уговор са Чикагом
 

Detelinarac90

Louis Le Prince
Уредник
Учлањен(а)
17.07.2021
Порука
4.524
Reaction score
29.351
Локација
Novi Sad
Jel se zna zasto je raskinut ugovor sa Cikagom? Ne znam ko to danas tek tako pusta dobre igrace (osim nas :D ) pa da ne bude posle 3 utakmice drvlje i kamenje na njega
 

Andra

Grobar
Учлањен(а)
22.08.2018
Порука
810
Reaction score
4.297
Локација
Beograd
U poslednje 2-3 godine igra ubedljivo najbolji fudbal u svojoj karijeri, sto ga vec cini boljim od 80% povratnika, jako dobar strelac, narocito iz daljine, moze i na poziciju ofanzivnog i na poziciju centralnog veznog. Ono sto zabrinjava je to sto ima 27 godina i vrhunac karijere mu je dno tabele u Americi. U svakom slucaju, sigurno je bolji od Pantica(koji ga je zamenio u Cukarickom i bio dosta slabiji).
 

PFChampion

Grobarčina
Учлањен(а)
11.04.2010
Порука
8.881
Reaction score
13.683
Ако Здјелар не остане џаба овај долази.....кад немамо неког на средини попут Здјелара ми смо друга екипа тако да мислим да је та позиција много ургентнија него она офанзивнија. Иначе, описао бих га као кориснијег од Пантића и Јојића, а са Татком га свакако не бих ни поредио.
 
Последња измена:

El Patron

Grobar
Учлањен(а)
05.09.2021
Порука
972
Reaction score
4.349
Локација
Nis
Mogli bi videti stojanovica I ljajica uskoro...mislim da nam treba jos jedan zestok razbijac na sredini i dva beka da bi mogli da igramo evropu.
 

Bobrock

Grobarčina
Учлањен(а)
07.07.2021
Порука
2.757
Reaction score
14.148
Локација
Madagascar
Статус
Затворена за писање одговора.
Top