Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

FK Partizan 2021/22.

Статус
Затворена за писање одговора.

Nemanja-950

Partizanovac
Учлањен(а)
11.05.2018
Порука
3.913
Reaction score
21.622
@zzzz
Pa nisam budala, naravno da je bolesnik koji jaše državu 10 godina zaslužan za pad našeg sportskog društva, ali imaš trenera koji je došao u klub, stao pored tih majmuna iz uprave, zadovoljan njihovim radom, prezadovoljan time kako je tim popunjen, kako klub funkcioniše. E onda dozvoli da budeš iskritikovan ili čak ispljuvan kad preteraš, a ne da na konto neke Partizanštine ljudi brane nešto što se ne može odbraniti.
Ušao si u sukob sa navijačima, pa valjda i u meni navijaču ima neke Partizanštine ili je to rezervisano za vas u klubu i za igrače povratnike.
Što za Zdjelara nikad niko nije reko da je odigrao loše, ali nema veze, to je naš brat Grobar. Ne, odigrao je loše i to je to, to je pošten odnos.
Samo se za braću padavičare koriste te fraze. Jebe mi se za tvoju Partizanštinu, možemo na utakmicu zajedno ali ne želim da te gledam kako nas jebeš u mozak na terenu.
Znam ja da su svi veliki treneri sujetni, ali ovde sam video sujetnog lika koji hoće da bude veliki trener.
Šteta je što se vraćao, sad da zaboravimo nekako ovih godinu dana koliko je već tu, on se posrao po svom prvom mandatu i nekom kultu koji je postojao, meni zbog toga bude i krivo da pričam bilo šta ali se onda setim nekih izjava.
 

milance032

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2010
Порука
5.270
Reaction score
18.312
Локација
Kej Republika
Na stranu strmoglav pad u formi. Debakl od četvrtka koji je još u glavama. Izležavanje ove gamadi skoro 70 minuta.

Stanoje je bar ove livadare znao da rutinira. Ali sada sam sebi puca u kolena. I dalje mislim da to radi bez neke zle namere.

Meni u glavu ne ulazi naša prva postava danas i one 4 izmene? Izvršiš 4 izmene u cugu i dobiješ postavu slabiju od one prethodne. Posereš se sam sebi i u postavku i u taktiku.
Pritom igramo protiv ekipe, gde je jedan štoper bonus, skupio možda 30 minuta do sada. Drugi štoper je danas debitovao!
Takav štoperski tandem je njima bio sasvim dovoljan da nas rutiniraju pozadi. Toliko nam je igra jalova.

Dileme nemam. Jedini i isključivi krivac je Uprava fudbalskog kluba Partizan! Od njih sve kreće, oni su ta prva domina koja mora da padne. Sa par stotina ljudi na stadionu, oni su nažalost bezbrižni. Jahaće dokle god su podobni i dok ne isteresu i poslednji dinar iz kluba.

Za par nedelja, bolesnik lagano produžava svoju diktaturu I nažalost našu dalju agoniju. Da se ne lažemo.
 

kujblo70

Grobarčina
Учлањен(а)
24.07.2018
Порука
1.497
Reaction score
6.340
Локација
Blok 70
doci ce dan kada cu imati sve vise pobornika, kada ce ljudi prepoznati da ovo ne vodi nicemu (taman osvojili duplu i ligu konferencija).
nista se tu nece promeniti!

samo zona Partizan spasava!

jebi muriju sa kongrapa, jebi vakcinase sa torlaka, jebi obe dzvedzde i iz malog mokrog i iz konatice, jebi pkb i gsp, jebi sremcicu vincu i zuce, daj vendetu na batajnicu..
 

Partiz

Grobar
Учлањен(а)
25.12.2007
Порука
369
Reaction score
1.529
Videcemo sa koliko trofeja i pobeda u derbijima ce da se zavrsi Stanojeva “vizija”. Ali ja i dalje moram da cestitam tom coveku kakve rezultate je napravio sa ovom ekipom,mislim da ovo niko drugi ne bi uspeo,bez zajebancije. I dalje je sve do nas,sa pobedom u derbiju smo prvi. Osim ako ne kiksnemo jos negde usput.
I treba da mu se cestita, sa kojom to magijom uspeo u deset dana, da izgubi derbi mozda najgorom igrom u istoriji istog i petardom na svom stadionu, da i dalje da bude trener voljenog nam kluba
cuje se jos JOKANE ODLAZI
 

Andra

Grobar
Учлањен(а)
22.08.2018
Порука
808
Reaction score
4.287
Локација
Beograd
Ja se samo pitam da li ste vi u hibernaciji bili prethodnih 5,da ne kažem 10 godina?
I meni je lepša za oko bila Savina vizija, ali nemojte da citiram pedercinu sa pogledajte semafor. Samo se setite kako se ta vizija završila u ovoj jebenoj državi, šutiranjem mikrofona i porazom u NP uz vođstvo 2:1.
Ta njegova vizija se zavrsila tako kako se zavrsila jer Savo nije dovoljno ozbiljan i posvecen da bude trener, vec bi kao i mnogi drugi bivsi igraci malo da bude funkcioner, malo sportski direktor, malo trener, pa je i samim tim i ta njegova vizija bila ofrlje implementirana. Sto je steta, jer je Savo jedan od retkih ljudi iz naseg fudbala koji kapira kako fudbal u 2022. godini treba da izgleda. Da je bio maksimalno posvecen trenerskom poslu od kad je prestao da igra, i da danas sedi na klupi Partizana, mi bismo sad imali lepu prednost u odnosu na cigane. Ovako smo osudjeni na Stanoja, sa svim njegovim kvalitetima i limitima
 

Issa

Grobarčina
Учлањен(а)
06.02.2008
Порука
1.594
Reaction score
3.380
Локација
JNA
Ako su legle pare od Sadika, da se da sutra Metalcu, kao sto su oni danas premirali Krusevljane.. ako uopste ima smisla!
 
Учлањен(а)
31.05.2017
Порука
528
Reaction score
467
Rekao sam sebi da necu pisati do kraja sezone ali ovo je zaista previse.

Sezona 2020/21 je najgora sezona jednog trenera od 1987/88:

Sezona bez titule
Sezona sa ispadanjem iz evrope u sezoni kupanja
Sezona bez pobede u derbiju
Sezona bez osvojenog kupa

Jusufi je dobio otkaz nakon sezone 1987/88, a Stanojevic produzetak ugovora od saboterske uprave.

Sezona 2021/22 krece 'uspesno', i ako smo bili na ivici ispadanja iz kvalifikacija Intertoto Kupa (sto bi bilo Stanojevo trece ispadanje u sezoni kupanja u nizu). Na svu srecu nestasni Suma je usao protiv Socija i preokrenuo mec, Santa Klari je falilo 9 igraca zbog kovida itd. Bez obzira, uspeh je postignut i tako oslabljenom takmicenju, i pored ogromnih blamaza (Flora i Fejnord).

Od titule sam digao ruke (i prestao da idem na stadion nakon 30 godina) nakon prvog derbija na JNA. Odbijanje da se stavi u protokol zdravi Suma i forsiranje Jojica kome je to bio treci derbi koji je resio u korist cigana je bila kap koja je prelila casu. O ponizenju u rupi pre par nedelja i Fejnordu necu da trosim reci.

Ono sto je najstrasnije je to i da osvojimo neku titulu, to ce znaciti jako malo. Tim je unisten, oterani su Sadik, Suma, Asano, Filip Stevanovic, Natku je preseo zivot. Dovedeni su totalni propaliteti. Jojic, Holender, Ivan Obradovic i Fejsa zajedno verovatno prebacuju preko 2-2.5 miliona evra u platama. Da li je covek tolika neznalica ili ovo sve radi namerno, stvarno mi nije jasno. Uplasim se kada vidim sa kojom strascu ga brani ciganski Mocartsport, isti onaj koji je pljuvao Nikolica, DJukica, Mirkovica, Savu....

Za marketing mu skidam kapu. Cista desetka. Ne mogu da zamislim jednog Vermezovica, Granta, Milinkovica, Djukica, Mirkovica, Savu da otera ovoliko omiljenih igraca, da ne dobije 6 derbija u nizu, da gubi od Samroka, Sarloe, Flore i Faune, prima petarde na JNA. Da mu cigani skidaju gace i pokazuju k&&c a da se njegovi 'emotivci' igraci grle sa ciganima nakon tog meca. A da je neki (aktivni) trener otisao da svedoci terzicu na sudjenju, pa jbt, njegovo ime bi ovde zauvek bilo zabranjeno. Lik je jednostavno neunistiv
 

Yossarian

Početnik
Учлањен(а)
11.03.2016
Порука
163
Reaction score
359

ivanra

Grobar
Учлањен(а)
14.02.2007
Порука
358
Reaction score
2.405
Локација
Pozega
Mi smo ozbiljno bolestan klub. Sa ili bez titule dijagnoza je ista. Tek kad odstranimo bolesno tkivo tandem M.V i konacno klub preuzmu sposobni i samo Partizanu odani mozemo se necemu nadati​
 

Baracuda

Grobarčina
Учлањен(а)
13.06.2017
Порука
1.164
Reaction score
4.361
Samo privatizacija Partizan spašava !!! Strani investitor, gazda kluba, koji će imati pod kontrolom čitav sportski sektor, gde će se nagrađivati i kažnjavati, gde će se znati ko šta radi i za šta odgovara. Neko ko će ulagati novac a ne samo isisavati kao ove SNS pijavice. Oni su već odavno privatizovali naš klub bez dinara iz svog džepa.... A za koga radi veliki stručnjak, pa produžetak ugovora je rešio dilemu, za mene te dileme i pre toga nije bilo...
 

Direktor_Grobar

Grobarčina
Учлањен(а)
29.06.2019
Порука
2.997
Reaction score
15.831
Локација
Beograd
Popunjeni smo na svim pozicijama, pojačanja nam ne trebaju. Samo se rešavamo Sume, Asana, Sadika i ostalih.

Sada ne treba menjati trenera jer ovakav tim niko normalan uzeo ne bi. Na kraju sezone, Stanoje, i da uzmeš titulu, da se ne ljubimo.

edit: drugari, čujemo se kad se zavesa spusti. Nemam ništa više pametno da kažem u sezoni 2021/22
 

Nbg88nbg

Grobar
Учлањен(а)
30.06.2019
Порука
595
Reaction score
839
Локација
Beograd
Ta njegova vizija se zavrsila tako kako se zavrsila jer Savo nije dovoljno ozbiljan i posvecen da bude trener, vec bi kao i mnogi drugi bivsi igraci malo da bude funkcioner, malo sportski direktor, malo trener, pa je i samim tim i ta njegova vizija bila ofrlje implementirana. Sto je steta, jer je Savo jedan od retkih ljudi iz naseg fudbala koji kapira kako fudbal u 2022. godini treba da izgleda. Da je bio maksimalno posvecen trenerskom poslu od kad je prestao da igra, i da danas sedi na klupi Partizana, mi bismo sad imali lepu prednost u odnosu na cigane. Ovako smo osudjeni na Stanoja, sa svim njegovim kvalitetima i limitima
Trener kao stanoje je trebao da bude upgrade za savinu viziju...umesto toga nas je unazadio i vratio 10godina nazad...samo je trebalo nastaviti istim putem sa boljim trenerom
 

Alex B

Grobar
Учлањен(а)
05.06.2017
Порука
448
Reaction score
2.542
Локација
Novi Beograd
Do pre par dana sam mislio da Stanoje treba da ostane, s obzirom da ne postoji trener koji bi ovu seljačku ekipu, koju je dotični ponosno selektirao, osposobio da igra fudbal, ali sada komotno mogu da izjavim da više ne mogu da gledam ni njega, ni ovo što on režira na terenu.

Njegova vizija fudbala je sramota za fudbal kao igru, gde bi prevashodno gledalac trebalo da uživa i da se divi, a ne da se muči.

Sakupio je fudbalski neinteligentne i impotentne fudbalere (da, popunjeni smo brojčano na svim pozicijama), a propustio je da sve njihove nedostatke zamaskira dobrom fizičkom spremom. Koji ozbiljan trener pravi kompromis da nema na raspolaganju profesionalnog kondicionog trenera?

Doveo je igrače koji su u depresiji, koji su ekstremno nespremni ili povređeni. Vratio je pantića koji ne bi smeo ni da priđe autokomandi, a kamoli stadionu, s obzirom na njegova pređašnja izigravanja kluba. Vratio je jojića, koji protiv Sočija ulazi u igru i odmah mu se otvara livada da se spoji s golom, a on ne može da potrči da se ne bi povredio. Da bi razigrao obojicu, oterao je Sumu.

O upravi ne vredi pisati, jer njih samo vrhovni poglavar može smeniti, ali imbecili poput ilieva, kome je Partizan mnogo toga dao, da direktno učestvuju u uništavanju kluba na svim nivoima je kriminal. Isto važi i za propale fudbalere koji su došli da ih oporavljamo - kako bre ti osećaš Partizan? Ako su tačne insinuacije da fiktivno potpisuju astronomske ugovore, a dobar deo love daju tompusaru i gmazuri za vrhovnog poglavara, onda mogu samo da se poserem na njihovu emociju prema Partizanu.

Mi kao "živimo" od prodaje fudbalera, a dovodimo, držimo i produžavamo ugovore sa igračima koji će karijeru završiti onog časa kad im ne produzimo ugovor po peti put. Čuj "osećaju klub". Dobar osećaj možda u džepu.

Igra bez ideje, bez kreacije, bez znanja, bez ikakve perspektive, bez nade da će klub smanjiti dugove.. Horor. I sve to uz poštapalice kako "on preuzima odgovornost", kako su "igrači pokazali karakter", kako su "igrači jebene institucije". On ne zna ni šta sve navedeno znači.

Ništa novo napisano, ništo što zillion puta nije konstatovano, ali ništa se ne menja.

Nama zaista preostaje da se samo nadamo nekom "Marku Nikoliću", koji će u timu ostaviti samo "Zagorca, Trifunovića i dangubića", resetovati sve strukture unutar i oko tima, i ko će raditi u cilju onoga prepoznatljivog što Partizan treba da predstavlja. A da bismo imali osnov da se nadamo tom "Marku Nikoliću", neće pomoći ni pun stadion, ni potpuni bojkot, već masovni izlazak na izbore!
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top