Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

FK Partizan 2021/22.

Статус
Затворена за писање одговора.

macan666

Početnik
Учлањен(а)
02.12.2012
Порука
181
Reaction score
228
Ostala je još jedna šansa da dokaže da je pravi.
Stanoje treba da dokazuje da je pravi?! E svašta ljudi umišljaju.
Koji to naš trener ima 6 pobeda u derbijima... IKAD? Možda Tumba za 10 godina i 30 derbija.
Koji to naš trener ima LŠ? Lotar Mateus i AS.
Proleće u Evropi? Na prste jedne ruke.
Borba za titulu od kada je picousti preCednik? Marko i AS.
Ovo što se sada dešava je pljačka. Musavci igraju rekreativne utakmice, protiv nas ginu svi. Onaj šaban na njihovoj klupi juri igrače po terenu.
Ono što ja želim, i to zameram Stanojeviću, da ih jebeno prebijemo u sred one rupe odvratne. Nema sa lopovima nadigravanja, oću da plaču i kmeče, da uleću u teren. Svaku jebenu utakmicu smo dobili batine od kada je šaban trener. Zato i ne možemo da dobijemo derbi.
Čisto da znate, ovo nas čeka i u basketu.
 

Čik

Grobarčina
Учлањен(а)
03.09.2021
Порука
4.694
Reaction score
22.609
Локација
Beograd
Dobro, neka ih rkne sledeće kolo i izbije im taj argument iz ruke da se šetaju. A nisu oni nikakav bauk. Ovo danas što je najgore, osim prvih 15 minuta drugog dela uopšte nije bilo toliko loše. Stalo mi je srce na onaj zadnji pokušaj Rikarda, čak povukah gol, ali neka se vrati kroz 6 dana.
A da, Simoviću, govno jedno zalizano, kvarno. Ono je pljačka.
 

diego_armando

Grobarčina
Учлањен(а)
30.08.2008
Порука
6.315
Reaction score
3.966
Локација
Kobasicarija "Venac".
ali da u sobi za var ne signaliziraju nista:puke:
danas, em opljackani, em bez srece. steta sto ih nismo naceli u prvom, a bilo je nekoliko dobrih sansi. realno, sve nam se vraca za losu setvu. ogroman minus za zimski prelazni rok. stanoje, kriv si, ne mogu te ni dunav ni sava oprati!
nikakva pozitivna ocekivanja nemam pred derbi.
 

Oplenac

Retired witch Hunter
Учлањен(а)
08.07.2014
Порука
5.928
Reaction score
26.749
Stanoje treba da dokazuje da je pravi?! E svašta ljudi umišljaju.
Koji to naš trener ima 6 pobeda u derbijima... IKAD? Možda Tumba za 10 godina i 30 derbija.
Koji to naš trener ima LŠ? Lotar Mateus i AS.
Proleće u Evropi? Na prste jedne ruke.
Borba za titulu od kada je picousti preCednik? Marko i AS.
Ovo što se sada dešava je pljačka. Musavci igraju rekreativne utakmice, protiv nas ginu svi. Onaj šaban na njihovoj klupi juri igrače po terenu.
Ono što ja želim, i to zameram Stanojeviću, da ih jebeno prebijemo u sred one rupe odvratne. Nema sa lopovima nadigravanja, oću da plaču i kmeče, da uleću u teren. Svaku jebenu utakmicu smo dobili batine od kada je šaban trener. Zato i ne možemo da dobijemo derbi.
Čisto da znate, ovo nas čeka i u basketu.

Ajmo redom:
1. Nema sta Stanoje da se dokazuje, svi vidimo na sta licimo. Bar oni koji nemaju povez preko ociju. Niko njemu ne spori da voli Partizan, aman vise!
2. Nije sest puta pobedio u derbiju vec ima pet pobeda, cetiri puta u prvenstvu i jednom u kupu. Isto toliko pobeda nad ganima ima Nikolic.
Od povratka, koliko Stanoje ima pobeda u derbijima? Poraza? Kad vec zelimo da se bavimo statistikom.
3. I zvezda ima bari, i sta sad? Pa sta ako smo sa njim usli u LS?! Ispali smo od Samroka, recimo...
4. Prolece u evropi? Znaci vrh treneri su isto tako i Vermez, i Djukic...idi bre...Plus, ne mogu se porediti takmicenja u kojima ova dvojica prezimese, i ovo u kojem smo prezimeli ove sezone.
5. Marko je titulu osvojio, i od cetiri derbija je u tri natrpao cigane i jedan remizirao, zbog najvece kradje u istoriji derbija!
6. Da je sada, i ne samo sada, pljacka, uz svesrdnu podrsku nase uprave, je opste poznata stvar. To vidi svako ko ima gram mozga.
To sto trazis od Stanoja u derbiju, je nesto sto se podrzumeva, i nesto sto svi ocekujemo, narocito kada je Stanoje trener. Narocito uzimajuci u obzir tih pet pobeda nad njima u prvom mandatu. To je ono sto nismo videli od Stanojevog povratka u Partizan.
7. Ceka nas isto i u basketu?! Otkrio si toplu vodu...
 

Goginhosa

Grobarčina
Учлањен(а)
03.01.2015
Порука
1.263
Reaction score
6.962
Ohladila se glava malo. Evo ovako, razbijte ih u subotu, pokazite da ste bolji i sve ok. Ja ne sumnjam da je Stanoju stalo i da je Grobarcina, ali bih volio jednom cuti zasto Jojic igra po 90 minuta, non stop, sta je sa Fejsom, ali iskreno, zasto nije doveo pojacanja, a ne ljude koji su prestali profesionalno da igraju fudbal prije 5+
godina. Zasto ne kaze iskreno i otvoreno da je uprava govno i da vodeci trio boli kurac za Partizanom i da su tu iskljucivo radi sopstvene koristi. Zasto ne kaze koliko novca ima na raspolaganju za pojacanja i koliko igraca ne prima platu, a koji su ti koji primaju platu. Nije fer jebavati majke Partizanovcima i kriviti nas za stvari koje se desavaju, kada riba smrdi od glave. Ako ne zeli javno da izadje s tim informacijama, evo ima forum, neki kazu da cita sta pisemo, neka dodje i napise anonimno o cemu se sve radi. Neka dokaze da nije apsolutno nista do njega. Svaljujuci krivicu na nas, sudije, cigane, samo pravi alibi najciganskijoj upravi u istoriji Partizana. Svi mi znamo da govna kradu, namjestaju, njihova kurceva proljeca, ali hajde da pocistimo govna ispred kuce prvo.
 

Detelinarac90

Louis Le Prince
Уредник
Учлањен(а)
17.07.2021
Порука
4.503
Reaction score
29.242
Локација
Novi Sad
Ma ko ce nama sta da saopsti? To je skup ljudi koji godinama pokrivaju i skrivaju presipanjem iz supljeg u prazno. Cekas izvestaj za Apr mesecima, ne daj Boze da se pojavi neko pitanje u medijima po tom pitanju, a i da se pojavi, kome da ga postavis? Treneru? Nije njegov posao ali nemas kome drugom jer trio snova daje izjave samo Bilji i ponekad u neki dogovoreni intervju. To je olos jedna najobicnija. Znas kad ce se mozda oterati oni? Kad stanu na zulj organizovanim navijacima, kad sa Juga krene direktna prozivka (uprava napolje, vazura majmune i sl.) a ne ova pesma "...i kada losa uprava je tu...". Tom pesmom dajes podrsku igracima ali upravi nista konkretno ne govoris osim kao eto losi ste ali mi bodrimo pa bodrimo. Ne, treba im jebati mater prvo, jako, ceo stadion, transparenti, gadjanje jajima majmuna, prozivke non stop.... Mozda se onda podigne jos neko u toj smrdljivoj skupstini pa nesto i kaze javno, mozda saznamo istinu, mozda....
Igracima pruzis podrsku uvek. Kritika stoji, za vredjanje mrsupizdumaterinu, ali moraju i oni da shvate da ako se vredja uprava ne vredjaju se oni. Ako pevamo "uprava napolje", ne pevamo "igraci palite" nego, kad dublje zagrebes, peva se i za njihovo bolje sutra, sa nekom boljom upravom.
Ne znam kako vi ovde, kako ostali Grobari van foruma, ali ja vise ove govedje glave ne mogu da gledam. Stvarno mi ono, muka bukvalno. Zgadi mi se dan kad ih vidim. Ne mogu vise izgovori biti ni kurci ni palci, mi moramo da ih oteramo! Mi! Nece niko drugi, naucili smo to iz, ne tako davne, proslosti. Kad ceo stadion krene, nema nazad vise. Nije mi vise ni do cega, hocu samo da se oteraju govna i proba se nesto novo, kako god samo da se nesto promeni jer je ovo tuga i mora im se stati na put i odsvirati kraj!
Igracima puna podrska svakako, toga ne sme da fali. Zeka, Laki, ovaj, onaj... Moraju da osete energiju da ih guramo, moraju da cupaju pa sta god mislili mi o njima, mora se sacekati do kraja. Ohladio sam se malo od juce, ali stvarno Stanoje dosta je bilo, ajde da resis ovo, udjes u istoriju pa da na leto vidimo sta cemo. Ili ces izaci i reci posteno sve oko ovih besmislenih prelaznih rokova i da vidimo sta se tu desava ili zajedno sa triom snova dovidjenja, svakako uz zahvalnost tebi sto si uspeo sve ovo do sad sa ovakvim timom.

Eto, sad mi malo lakse na dusi...kao...
 
Учлањен(а)
02.06.2011
Порука
3.065
Reaction score
18.297
Definitivno mislim da je bolje sto ulazimo u derbi koji mora da se dobije. Ja da gledam ono pickinsko cuvanje nule ne mogu svakako.
That's where you're wrong kiddo :D Naš trener može da čuva nulu i na -5, a kamo li na -1... Problem je što čak ni to ne ume...

Lično on je svojom nesposobnošću od nakoksane teleće glavudže napravio trenera, želudac mi se prevrće pri pomisli da opet izgubimo od one seljačine zadrigle i unezverene, jebem ti život...
 

LuizEverton

Grobar
Учлањен(а)
06.12.2020
Порука
370
Reaction score
1.741
Локација
Novi Sad
Stanojevic nije napao Gent u Beogradu, Gent na strani pri 1:1 kad nam je trebala pobeda za prvo mesto (pri cemu su se igraci Genta nonsalantno dodavali na nasoj polovini poslednjih 20ak minuta), Floru, Anortozis u odlucujucoj utakmici, cigane ni jednom. Njegov stil fudbala zavisi od toga da li je na desnom beku Miljkovic ili Zivkovic, jer eto jedan zna da oduzme loptu a drugi zna da pogodi sesnaesterac. Ko misli da ce on u subotu da se pretvori u Nagelsmana i osmisli neku toplu vodu ozbiljno se zajebao
 

ulaz "O"

Hodajući porok
Уредник
Учлањен(а)
01.06.2017
Порука
2.157
Reaction score
14.443
Локација
Brdo Banovo
Samo se (ludo) nadam, da ako Stanojevic nema nameru da napadne, da igraci IMAJU ZELJU i da znaju da moraju napred!

Skrivanje iza moguceg neresenog rezultata i kao "ostajanja u trci za titulom, jer ima jos da se igra" ne pije vise vodu. Samo pobeda, ili bar napadaj, sutiraj, pokazi da ti je stalo...pa ako se gine, neka se gine sa mudima.

Treneru, jednom, ali jednom ih stisni sa dvojicom u napadu, pusti Rikarda, pusti Milovanovica. Dve godine ih nisi dobio na "svoj" nacin, probaj jebeno na ovaj.

Svi u rupu, svi protiv kucke!
 

Mandragor

Grobar
Учлањен(а)
07.12.2006
Порука
633
Reaction score
3.879
That's where you're wrong kiddo :D Naš trener može da čuva nulu i na -5, a kamo li na -1... Problem je što čak ni to ne ume...

Lično on je svojom nesposobnošću od nakoksane teleće glavudže napravio trenera, želudac mi se prevrće pri pomisli da opet izgubimo od one seljačine zadrigle i unezverene, jebem ti život...

Jbg, ima Stanoje svojih mana. Ali da nismo malo prestrogi prema njemu licno? cige imaju najjacu ekipu verovatno od 91e na ovamo, pogotovo posle zimskog prelaznog roka gde su zakrpili sve sto je skripalo. Ako vec ima protiv sebe i citavu cigansku organizaciju i najskuplji tim na ovim prostorima i smrdljive sudije koji direktno prekraraju rezultate, ne mora i protiv svojih navijaca da se bori. Titula i dalje moze da se osvoji uprkos svemu, ali samo ako i on i igraci zadrze fokus i veru da je to moguce. Nasi rezultati ove sezone u domacem sampionatu su odlicni, i da se ne namesta toliko ciganki i dalje bismo bili prvi sigurno. Juce crveni karton cist kao suza. Jedino sto mogu i moraju da urade je da nastave da se bore. A ono od sinoc ce se vratiti kada bude najpotrebnije.
 

Goran Tomić

Kralj fanzina
Учлањен(а)
07.12.2011
Порука
11.737
Reaction score
29.563
Локација
Beograd
Daće ,,ciganima,, sudija crveni karton (i to nepostojeći?) u 10-om minutu i to na njihovom najdubljem stadionu?
Javiće se VAR soba da im daju još jedan?

Eto, tad je najpotrebnije.
Da se vrati ono od sinoć.

Ali nije baš mnogo moguće...
 

Partiz

Grobar
Учлањен(а)
25.12.2007
Порука
369
Reaction score
1.529
Ja ne razumem da li se neko stvarno misli, da za vreme okupacije i olosa, kolaboratera u klubu i posebno posle 2017, smemo vise od 2,3 mesta?
Isti je kurac Imati ili nemati + 5 u novembru i - 2 na kraju, alibirati im titule losim derbijima ili imati - 16 u novembru, - 13 na kraju, posrati se po perhanima u debijima, i tako usrani insciniraju dom za vesanje na Savi
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top