Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

FK Partizan 2021/22.

Статус
Затворена за писање одговора.

Marin

Grobarčina
Учлањен(а)
14.09.2008
Порука
2.441
Reaction score
2.200
Данашња утакмица је круна сезоне, победом смо на корак до титуле поразом све иде у курац. УДРИ јако Станоје и момци јебите курву да славиме титулу време је.
 

cvetkobre

Grobarčina
Учлањен(а)
06.09.2007
Порука
1.647
Reaction score
4.721
Da se iz tunela proslosti oslobodi onaj stari Stanoje, i to je vec pola pobede.
Druga polovina je da igraci nezavisno od Stanoja se dogovore da im jebu mater.
Od samog pocetka do samog kraja.
 
  • Like
Reactions: BiP

Nbg88nbg

Grobar
Учлањен(а)
30.06.2019
Порука
595
Reaction score
839
Локација
Beograd
zna li neko jos neki provereni sajt pored Rd-live (na kome se nadam da ce moci nesmetano da se gleda) gde ce biti kvalitetan stream?
 

Braindead

Grobarčina
Учлањен(а)
03.10.2020
Порука
3.212
Reaction score
15.801
Локација
Beograd

Direktor_Grobar

Grobarčina
Учлањен(а)
29.06.2019
Порука
2.997
Reaction score
15.831
Локација
Beograd
Iskreno, ovaj derbi i uvertira istog me podseća na onaj iz 2007, 2:4.

Toliko smo otpisani i isponižavani od strane FSS (objektivne kradje), ciganskih umobolnih sledbenika kroz plakate, mafijaško djubre terzića i izjave kako će nas kantati danas. Najviše od svega me podsećaju i kvote, tada 2007 je bila kvota na kurvetinu ispod 2.

Momci, Stanoje, valjda znate kako se izlazi na ovakav derbi? Da se ja pitam, laganih 3-5-2 sa dva napred, ali pošto se ne pitam, Stanoje očekujem da ti je svaki iz prvih 11 u punoj erekciji, kurva je vlažnjikava i čeka da je zabodemo.

Očekujem da ih fizički razorimo na terenu i 1:2 kraj. Napred Partizan!

:napred-partizan:
 

urosb00

Grobar
Учлањен(а)
05.07.2019
Порука
230
Reaction score
1.116
Локација
Beograd
Ajmo Partizane, ajmo Grobari, jebite im majku cigansku i na terenu i na tribinama, nisam u mogucnosti da odem na utakmicu, iako sam vec pod dejstvom alkohola, drma me neka pozitivna euforija :napred-partizan::picka-ciganska:
 

Jokic

ex jokics
Учлањен(а)
24.08.2007
Порука
7.081
Reaction score
15.770
Локација
Храм фудбала
За разлику од неких претходних сада вјерујем, прије свега у закон великих бројева. Вријеме је за побједу!!!
 

Čik

Grobarčina
Учлањен(а)
03.09.2021
Порука
4.687
Reaction score
22.563
Локација
Beograd
Nisam igrao dva, ali Tim 2 2+, kvota 4.1, rekao bih, poklon!
Neka ga metne i Miljković, samo tri boda donestie...
 

Pato9

Grobar
Учлањен(а)
10.12.2007
Порука
400
Reaction score
1.503
Jojic i Miljkovic u sastavu, ne pise nam se dobro sa ova dva fudbalera koja niko ne zna kako igraju u Partizanu.
Oni ugovor samo kod nas su mogli da zabodu i nigde vise, ispada da smo najgori.
Slavice se dan kad njih dvojica uz Markovica odu iz Partizana.
Neka daju golove za pobedu i povući ću reči i pojesti sva govna.
 
  • Like
Reactions: BiP

BiP

Grobarčina
Учлањен(а)
11.05.2018
Порука
1.179
Reaction score
6.952
Локација
NbG
Da imamo upravu (kao sto je nemamo) pa da svaki sledeci derbi na nasem stadionu skratimo sever na pola pa nek se j.bu govna ciganska.
Za danas ocekivano Jojic u prvih 11 i to u zoni gde po meni donosi jos vise stete, otvori se prostor za Meniga i Rikarda kao u Roterdamu on ili da pogresan ili kasni sa pasom, carini loptu, pada... Idealna prilika da me demantuju i Stanoje i on. Ajmo Groblje da im se poseremo posred rupe.
 

Pato9

Grobar
Учлањен(а)
10.12.2007
Порука
400
Reaction score
1.503
Vrlo rado bih ali mislim i ja da neću.
Al' treba im jebati mater, ajmo!
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top