Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

FK Partizan 2021/22.

Статус
Затворена за писање одговора.

Grave

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2011
Порука
2.058
Reaction score
7.936
Ja sam napisao kako determinišem "sportsku ljigu"
Kada kaže nešto loše o Partizanu ili igračima Partizana.
Đani je to uradio, zato sam pitao da li je Krstajić uradio nešto slično jer nisam ispratio.
Obrazložio sam zašto stranačka pripadnost i link sa Partizanom nije nužno zlo koje treba neko da nekog nazove ljigom.

@Čik razumem te, čak bih i voleo da znam da je Krstajić ili bilo ko šta reko ili uradio loše Partizanu a da ja nisam ispratio...
Ali ne daj da bude argument
"par ekselans"
Ili kao u Prijateljima kada u igri "Kamen, papir, makaze" vatra pobeđuje sve.
Nije dovoljno što je SNS član da bude ljiga i nepoželjan po Partizan
 

Grave

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2011
Порука
2.058
Reaction score
7.936
S obzirom sta je ta stranka ucinila Partizanu clanstvo u istoj je I vise nego dovoljno da bude nepozeljan.
Slažem se da je ta stranka učinila veliko zlo Partizanu.
Ali šta je i koja je strategija da ne čini?
Da li po tvom mišljenju Partizan može da se ogradi od Partizana i obrnuto.
Ako može na koji način?
Jer za to i služi forum da razmenjujemo mišljenja i možda saznam nešto što je moguće uraditi.
 
Учлањен(а)
13.05.2018
Порука
3.287
Reaction score
8.055
Локација
Космос

Nisi

Grobarčina
Учлањен(а)
29.09.2020
Порука
2.082
Reaction score
14.381
Локација
Kipar
@Grave Na forumu je vecinsko misljenje, bar se meni cini, da Krstajicu nema mesta u Partizanu. A to se misljenje formiralo na osnovu svega navedenog o njemu, od njegove role kao SD do nacina na koji je preuzeo reprezentaciju. Ovo zadnje ti govori da je vrlo blizak vlasti. Iste one vlasti koja je razorila celokupno sportsko drustvo. Nisam ga cuo da je jednom stao u odbranu istog.
Ako ti to nije dovoljan razlog onda ne znam sta jos treba da se napise.
 

avax

Grobarčina
Учлањен(а)
04.06.2011
Порука
3.407
Reaction score
10.458
Локација
okupirana Srbija
Strajnić likes this :D
 

BaX

Grobarčina
Учлањен(а)
01.11.2019
Порука
1.211
Reaction score
7.030
Локација
i Ruma je CRNO - BELI grad!
Jel moguće da se konačno razmišlja o desnom beku, i to još o strancu iz Primere?
Probudite me, jer sigurno sanjam.
 

Kit_Karson

Početnik
Учлањен(а)
27.10.2019
Порука
35
Reaction score
73
Локација
Yuhor
Лик је и очајан тактичар. На прошлом светском су играчи прилазили до клупе да га питају шта да раде, убацио Радоњића кад је требало да чувамо бод против пеливана (да би га боље продали), скинуо траку Банету Ивановићу и дао је Коларову, гурао СМС-а и Вељковића на силу.
Добар штопер својевремено, вероватно добар произвођач ракије сад, али, пријатељу, што даље од терена.
Брновића видим као његову подгоричку верзију, ништа другачије.
У овом тренутку, не знам да ли постоји један иоле квалитетан тренер за Партизан, који би уз то пристао на све играрије са управом. Оно што ми хоћемо (Николић, Пауновић, Јокан) миљама је од нас. Евентуално ако нас заскочи Тешовић, али ми ни он не делује изван овог љигавог суперлигашког миљеа.
 

Grave

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2011
Порука
2.058
Reaction score
7.936
@Grave Na forumu je vecinsko misljenje, bar se meni cini, da Krstajicu nema mesta u Partizanu. A to se misljenje formiralo na osnovu svega navedenog o njemu, od njegove role kao SD do nacina na koji je preuzeo reprezentaciju. Ovo zadnje ti govori da je vrlo blizak vlasti. Iste one vlasti koja je razorila celokupno sportsko drustvo. Nisam ga cuo da je jednom stao u odbranu istog.
Ako ti to nije dovoljan razlog onda ne znam sta jos treba da se napise.
U većinskom mišljenju da za Krstajića nema mesta na trenerskoj poziciji sam i ja.
Objasnio sam zašto.
Hteo sam da saznam zašto je "ljudski šljam"
Ako si /smo determinisali da Partizan je vezan za državu a ne može drugačije.
Objasni mi kako je nužno zlo da svako ko ima veze sa državom šteti Partizanu i ljudski je šljam (a da nije ni zakucao na vrata) a pritom mora biti deo strukture koju održava država?
Da li je stao u odbranu Partizana?
Dovoljno mi je da je rekao da ovi iz uprave veze nemaju sa životom i da je Partizan zbog njih tu gde jeste.
Više je uradio od većine koji su napustili autobus.
 

Nisi

Grobarčina
Учлањен(а)
29.09.2020
Порука
2.082
Reaction score
14.381
Локација
Kipar
Dovoljno mi je da je rekao da ovi iz uprave veze nemaju sa životom i da je Partizan zbog njih tu gde jeste.

I to je dovoljno? Pa to vidi I najveci slepac. Sto nije spomenuo sudjenje, zatrpavanje novcem suprotni klub, medijsku sliku u zemlji I slicne stvari koje su glavni deo problema.
Kritikovanje raspale uprave je upravo ono sto godi vodjinim usima. Idealno podizanje za vodjin smec - eto ja sam im stvorio sve a oni nesposobni, pogledaj ove moje kako lepo rade.
 

Grave

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2011
Порука
2.058
Reaction score
7.936
Pa i Stanojević je jako blizak SNS, ako mu je pičkousti lično obećao fer suđenje
Fora je što on i treba da napravi takav sastanak.
I to je plus za Stanojevića.
Svaki ulazak u nešto jasno stavljaš uslove i reakciju na ne poštovanje istog.
Ne možeš i ne smeš se voditi primitivnim metodama napušavanja bez jasne strategije (kao što kolega predlaže iznad) da napušavaš vlast a da se ne uzdaš i prihvatiš posledice po cenu rušenja kluba.
Probali smo. Zatajili smo.
Da mi smo zatajili, mi koji sada sviramo kurcu i gledamo partijske knjižice jer nam je lakše tako.Malo se prekrstimo pa nastavimo da bodrimo iste pod sloganom"bezuslovna ljubav". Ne pitam, ne kritikujem, ne mislim, ne čijem,ne vidim... Sve do kraja sezone kada se složi Božija uprava pa ti da drugog za "bezuslovnu ljubav"

Problem je što je Stanojević posle gubitka tutule nakon krađe protiv cigana i metalca nazvao ="nikad bolji tretman sudija"
A dugo isčekivanu reakciju i saopštenje od čini mi se 20 avgusta na brutalnu krađu koja je zakazana za dan posle...nikad nismo čuli...
Dok nam Stanojević posle 2 godine rekao da je Suma kriv i da je Savo otišao posle njegove gluposti... Mislim "ne kaže da je zbog njega otišao, već samo kaže da je zbog njega otišao jer sve ste videli".

To se zove aktivno učešće u jebanju Partizana od strane SNS a.
 

Владан

ex Vlad
Учлањен(а)
07.06.2012
Порука
13.994
Reaction score
26.021
Локација
ante portas
 

JasminaT

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2010
Порука
21.446
Reaction score
40.967
Локација
Žrnov
@Grave naravno da u trenutnoj postavci mora da bude blizak vlasti, ko god da je na njoj, odnosno struji kojoj je u podeli kolaca dopao Partizan. Samo sto kad je Krstajic lobirao za sns, oni tada nisu bili vlast, a u klubu je bio sps. samim tim sto je odabrao tu stranu, a nije morao tada, za mene je ljiga.
Nije stvar u tome da li neko ko je u klubu saradjuje sa partijom na vlasti, vec da li ta njegova saradnja nanosi stetu Partizanu.
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top