Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

FK Partizan 2022/23.

Статус
Затворена за писање одговора.

Dr.Inker

Grobar
Учлањен(а)
30.07.2022
Порука
447
Reaction score
3.736
Jebiga, pocepan sam izmedju razumevanja za demoralisanu ekipu pod pritiscima pod kakvim niko drugi u nameštenoj ligi ne igra...čak naprotiv...i činjenice da je to prilika da pokažeš od čega si sazdan.

Imamo još taj derbi i neko čudo u Rupčagi da spase ovu generaciju od zaborava. A tukli su Kelna 2x. Sa + skorom u derbijima i nekim tesnim 2. mestom u nameštenoj ligi, ostali bi upamćeni po nečemu, sem praznom jugu i negativnim rekordima...

Jebiga...
 
Последња измена:

guzakom

Grobar
Учлањен(а)
15.12.2007
Порука
401
Reaction score
993
Локација
Pozarevac
Sprdnja sa klubom,biće jebeno u petak da ne pukne neka žešća bruka.
 

GrobarSCG

Grobarčina
Учлањен(а)
30.09.2006
Порука
1.131
Reaction score
1.878
Локација
На ЈУГУ Канаде!
CRKNITE SVI (neću o imenima (zna se koji su) KOJI UČESTVUJETE U OVOME!!! MATER LI VAM JEBEM naprednjačku!!! :angry-smiley-002:
SMRT ciganizmu SLOBODA PARTIZANU!!!

Nikad ali NIKAD (!!!) neću prestati da bodrim (i pratim/gledam) MOJ PARTIZAN!!! :napred-partizan:

ja se vodim po onoj našoj:
Pobeda svaka za nas je radost
Svaki nas poraz peče i boli!

Obasjaće sunce iznad Humske ulice!
I ovo će se jednom lane zvati!

ŽIVEO PARTIZAN!!!
 

Zbunjen

Početnik
Учлањен(а)
10.11.2007
Порука
189
Reaction score
527
Ко је гледао Арену, чуо је.да Петрић каже да је ово тренутна реалност Партизана.
На питање да прокоментарише. то што је Поповић бесан улазећи у тунел рекао :"Шта се ово дешава, зашто се повлачимо 17 утакмица за редом?", Петрић је одговорио: "Ако је то рекао, онда је то његова (Поповићева) срамота".
На снимку се, такође, видело да је Урошевић, након утакмице, отишао до трибине и отпочео расправу са једним навујачем, који му је показивао нешто на очи (претпостављам како не види или да ли мисли да он не види) и у том тренутку је отпочео интервју са Петрићем, те не знам шта се даље дешавало.
 
Последња измена:

Partiz

Grobar
Учлањен(а)
25.12.2007
Порука
369
Reaction score
1.529
pa zamalo i da se odbranimo
i da li je moguce da me skoro pa svaki bivsi nas nogometas razocara
 

PATRIOT

Grobar
Учлањен(а)
24.03.2008
Порука
457
Reaction score
1.248
Kao lokal patrioti više mi je žao što je Radnički uzeo ovaj bod u borbi sa Kolubarom za 8. mesto, nego što smo mi igrali nerešeno.
Crknite svi
 

Dr.Inker

Grobar
Учлањен(а)
30.07.2022
Порука
447
Reaction score
3.736
Ко је гледао Арену, чуо је.да Петрић каже да је ово тренутна реалност Партизана.
На питање да прокоментарише. то што је Поповић бесан улазећи у тунел рекао :"Шта се ово дешава, зашто се повлачимо 17 утакмица за редом?", Петрић је одговорио: "Ако је то рекао, онда је то његова (Поповићева) срамота".
Jebote ne kapiram šta je teško ćutati i nestati dostojanstveno, nego treba da peremo ruke i od ove legende. Pa brate
 

StrikeFront

Statističar
Учлањен(а)
19.06.2008
Порука
5.034
Reaction score
14.652
Da nema tog Popovića kakav god da je golman, mi bi bili još gori... Petrića ne vredi više komentarisati i čija je sramota (uz govna koja nas vode).

Mi danas nismo izgubili dva boda nego Radnički KG. Bili su bolji danas na našem stadionu i tu svaka druga priča završava.

Ne ličimo ni na šta, nivo smo amaterskog kluba na šta su nas ovi i doveli. Muka me hvata što je derbi sledeća utakmica.

Na osnovu čega da glumimo neki optimizam pred taj derbi? Ajde neka kaže neko?

FK je na najnižim granama spao i govna koja nas vode su ispunila zadatak bolesnog pedera.

Mi kao navijači (simpatizeri ili kako god) smo nemoćni da uradimo nešto i tu smo gde smo.

Na dnu.
 

serAlex

Grobarčina
Учлањен(а)
21.05.2007
Порука
7.329
Reaction score
37.522
Nisam gledao pa se nisam mnogo ni sekirao. Da mi aplikacija na telefonu nije zapištala kod golova ne bih se ni setio da igraju.

uprAVa napolje!
 

Andra

Grobar
Учлањен(а)
22.08.2018
Порука
808
Reaction score
4.287
Локација
Beograd
Ко је гледао Арену, чуо је.да Петрић каже да је ово тренутна реалност Партизана.
На питање да прокоментарише. то што је Поповић бесан улазећи у тунел рекао :"Шта се ово дешава, зашто се повлачимо 17 утакмица за редом?", Петрић је одговорио: "Ако је то рекао, онда је то његова (Поповићева) срамота".

Na stranu to da li je Pop u pravu ili ne (a jeste), ovo je nesto sto trenera uopste ne bi trebalo da brine, cak naprotiv, covek je frustriran nakon utakmice, to znaci da mu je stalo i to je moguce kanalisati u pozitivnom pravcu, mnogo bi gore bilo da je upao u apatiju.

O stanju ekipe dovoljno govori to sto je za klasu ispred svih bio igrac koji je u dosta losem fizickom stanju, koji se ocigledno stedeo celu utakmicu, koji je tek dosao u ekipu i sto je najvaznije od svega, nije prosao pripreme sa nama. Traore, koji je bio odlican po dolasku, sada vec duze vreme igra dosta slabije, slicna prica i sa Dijabateom. Tesko da je bas sve do njih, nesto je ocigledno i do strucnog staba.

Od sustinske je vaznosti da novog trenera ne izabere Vazura, jer ako se to desi, TSC ce naredne sezone igrati kvalifikacije za Ligu sampiona, ne mi.
 

Kalikaliptus

Početnik
Учлањен(а)
21.02.2023
Порука
5
Reaction score
35
Локација
Beograd
Nadao sam se da moj prvi upis (nakon predstavljanja) ovde neće biti negativan, ali to je ove polusezone izgleda nemoguće.
Gledamo Partizan koji ne želi da pobedi. Partizan koji ne želi da napadne Radnički iz Kragujevca. Partizan koji ima jedan šut u okvir gola na JNA.
Partizan koji je to samo imenom.
Uprava je ispunila svoj zadatak.
Struka je tanka. (Nakon izjave trenera o Popoviću, malo i bezobrazna)
Navijača nema.
Ali mi igrači ne ulaze u glavu, kako je moguće da iz ličnog ponosa ne izađete na teren i ne borite se celu utakmicu. Tuku vas na tom terenu, sudija samo gleda kako da vas spreči da igrate, mediji vas osporavaju, navijači viču "Dokle da nas zajebavate više?!!!!!!"...
Imate li trunku ponosa?
Ne radite u pošti, opštini, gradskom stambenom... Ovo je sport, borba, srčanost, ponos, čast, strast. Vi nemate ništa od toga.
Sva emocija se ispoljava u širenju ruku kada vam sudija ne svira faul.
I kada Pop pokaže neku želju da razmrda ekipu tu je odmah trener da mu kaže da je to sramota.

S obzirom na to da moram pronaći nešto dobro u današnjoj utakmici, to je definitivno Kolorado.
U prva tri poteza izvučen faul, oduzeta lopta i asistencija. Nažalost umesto njega su morali da uđu nekada dobri fudbaleri Natho i Fejsa da ponište sve dobro što je uradio.

Nadam se da će mi drugi upisi biti mnogo pozitivniji...
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top