Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

FK Partizan 2022/23.

Статус
Затворена за писање одговора.

baros

Početnik
Учлањен(а)
24.10.2006
Порука
96
Reaction score
580
Kako Petric nije kriv, ako posle tri puna meseca pauze, ekipa izgleda ovako.. Kao da se ceo tim rasformirao, a svi su tu na broju kao na jesen.za koju picku materinu ste se spremali na pripremama.. Sto nije lepo u novembru rekao da mu je dosta.
Sto je koji kurac i prihvatao uopste..
Ajd sad svaka budala sa ulice malo da se oproba na Partizanu, da vidi dal je za to.
E i ja bih voleo da budem hirurg, daj skalpel vamo..
Zao mi je sto ovo pisem i sto sam kivan na Petrica(koji sigurno voli Partizan, bar decacki) , zbog ovih glavnih zlotvora.
Jajare jedne kad je Petric dosao, nisu se udostojili ni na uvodnu konferrnciju da dodju, nego je vodila Bilja city. Kuca bez domacina..
Izucavace se ovo jednog dana sto su nam uradili... kako unistiti do temelja jedan klub
 

trivunelli

Grobarčina
Учлањен(а)
02.06.2017
Порука
1.796
Reaction score
7.592
Локација
25-i maj
Ne bih da amnestiram Petrica covek je u dogovoru sa Vucelicem ostao do reprezentativne pauze jer u Partizan niko nece pa da nadju nekog mucenika,ovo je jebena katastrofa a druga je stvar sto je Petric mozda i najgori trener ikada,koji je vodio Partizan to sigurno. Vreme ja za radikalne promene veceras jos
 

PARTIZAN INSTITUCIJA

Grobarčina
Учлањен(а)
29.06.2019
Порука
2.011
Reaction score
11.867
Локација
JNA
Na stranu to da li je Pop u pravu ili ne (a jeste), ovo je nesto sto trenera uopste ne bi trebalo da brine, cak naprotiv, covek je frustriran nakon utakmice, to znaci da mu je stalo i to je moguce kanalisati u pozitivnom pravcu, mnogo bi gore bilo da je upao u apatiju.

O stanju ekipe dovoljno govori to sto je za klasu ispred svih bio igrac koji je u dosta losem fizickom stanju, koji se ocigledno stedeo celu utakmicu, koji je tek dosao u ekipu i sto je najvaznije od svega, nije prosao pripreme sa nama. Traore, koji je bio odlican po dolasku, sada vec duze vreme igra dosta slabije, slicna prica i sa Dijabateom. Tesko da je bas sve do njih, nesto je ocigledno i do strucnog staba.

Od sustinske je vaznosti da novog trenera ne izabere Vazura, jer ako se to desi, TSC ce naredne sezone igrati kvalifikacije za Ligu sampiona, ne mi.
Ovo nije nikakvo provociranje i nije upuceno tebi, ali zasto vecina ovde pise ko treba da bude trener/ne, kada se nista nece promeniti? Valjda treba ova uprava da ode, ne daj Boze da se taj Vazura bilo sta bude vise ikada pitao u tom Partizanu od danas, a ne da izabira trenera.
 
Учлањен(а)
06.07.2021
Порука
157
Reaction score
938
Локација
Београд
Фрапантан колективан пад у игри екипе која је била егал са Ницом и Келном, која је "плански појачана" у зимском прелазном року и која је "30% физички спремнија" после припрема.
Понавља се већ сезонама да дође период када цела екипа игра лоше, навијачима Партизана је дужан капитен екипе да се обрати преко клупске телевизије или ако не може или ће бити спречен да каже истину онда преко неке од друштвених мрежа и каже стање играча и узрок мањка борбе и воље. Притисак очигледно постоји.

Све могу да разумем али кад видим да играчи не трче тек тад се осећам као будала јер тада посматрам фудбалску представу, од чега ми је заиста лоше.

Љубитељи Партизана, само се запитајте шта од целе ове ситуације жели пичкоусти, коју реакцију и акцију жели од црно-белог света и немојте бити вођени емоцијама.
Једини прави кандидати следеће управе морају бити проверени Партизановци, способни и људи који с политиком не желе да имају ништа. Дакле независни од владајуће странке ма ко то био. Ове злотворе треба отерати али треба и јавно рећи ко ће их наследити.
 

Уличар

Početnik
Учлањен(а)
11.03.2016
Порука
124
Reaction score
453
Локација
Србија
Mislim da posle ovoga niko više ne treba da ode na stadion. Pa, neka samo oni navijaju iz lože... Samo je pitanje, za koga oni navijaju ? Čak i na derbi niko ne treba da ide, treba ih dovesti do besmisla...
Као неко ко није пропустио ниједан дерби последњих 19 година, апсолутно се слажем да нико не треба да се појави у петак на стадиону
 

Nisi

Grobarčina
Учлањен(а)
29.09.2020
Порука
2.136
Reaction score
14.767
Локација
Kipar
Srecom da je Gordan prihvatio da ucini upravi i vodi klub jos ovih pet utakmica jer da nije bila bi mrka kapa.

Edit: Sad videh post iznad sa informacijom da se definitivno povlaci. Sad covek treba da ga pita gde je posao I sta je mislio kad se prihvatio klupe Partizana pod vazurom I ekipom.
 

Andra

Grobar
Учлањен(а)
22.08.2018
Порука
817
Reaction score
4.316
Локација
Beograd
Ovo nije nikakvo provociranje i nije upuceno tebi, ali zasto vecina ovde pise ko treba da bude trener/ne, kada se nista nece promeniti? Valjda treba ova uprava da ode, ne daj Boze da se taj Vazura bilo sta bude vise ikada pitao u tom Partizanu od danas, a ne da izabira trenera.

Pa jedini nacin da trenera ne bira Vazura je da ode iz kluba zajedno sa ostatkom uprave, na to sam i ciljao tom recenicom.
 

serAlex

Grobarčina
Учлањен(а)
21.05.2007
Порука
7.395
Reaction score
37.926
Putuj igumane... Ne znam ni sam zašto, ali bio mi je u jednom trenutku čak i "simpatičan" sa tim svojim "flegma" pristupom, a možda je to bilo samo zbog toga što je nekim čudom imao rezultat u Evropi. Svi smo odavno videli da ovo ničemu ne vodi osim njega, njemu je doktor morao da kaže tranquillo, a ko zna koliko bi nas još jahao da mu Mijat nije preveo šta to znači. :pop
 

Nemanja-950

Partizanovac
Учлањен(а)
11.05.2018
Порука
3.950
Reaction score
21.852

serAlex

Grobarčina
Учлањен(а)
21.05.2007
Порука
7.395
Reaction score
37.926
Ili još bolje, neka sedi sa ološom iz uprave do kraja, pa kad dođe jednog dana taj kraj, a nadamo se da će doći uskoro, neka skine gaće i vikne kao Nikola Kojo u Mi nismo anđeli 2 čini mi se: Nemojte njih, jebite mene!
 

serAlex

Grobarčina
Учлањен(а)
21.05.2007
Порука
7.395
Reaction score
37.926
Može i Limeni što se mene tiče, ako je živ naravno. Ne vidim da bi bili na gubitku.
 

Mikula990

Grobar
Учлањен(а)
30.08.2019
Порука
304
Reaction score
1.303
Локација
Pancevo
Da li vi stvarno mislite da ce nam ova uprava dovesti nekog trenera koji je neposlusan i nepodoban?
A uprava nam ultra naprednjacka , i svi znamo ko je njima u interesu da bude prvak.

Petric , Stanojevic..Ko je sledeci?
 

Marin

Grobarčina
Учлањен(а)
14.09.2008
Порука
2.466
Reaction score
2.240
Danasnja igra ramno za nulu, rezultat za nas odlican. Ode Flas Gordon zavrsimo neslavno a dobro je poceo ko je sledeci na redu po meni Zarko Lazetic. Kockate moze da se ostane i bez plasmana za kvalifikacije za ligu sampioni. Upravaaa napoljeeeeeee ~eeeeeeeeeeeeee.
 

malicovek

Početnik
Учлањен(а)
26.06.2022
Порука
188
Reaction score
1.796
Локација
Beograd
Ivan Tomić, Bata, Savo, Stanoje (drugi mandat), Stolica i sada Petrić. Igračke legende kluba potrošeni kao krpe. To se desi kada pokušaš da se izdigneš iz sns brloga i da radiš u interesu Partizana.

Nemam reči, bukvalno apatija. Ništa se neće promeniti, niti će biti bolje. Dešavalo se da smo imali i - 30 u odnosu na zlo, ali je nikada evidentnije da apsolutno svima (od ovih sa andrićevog venca pa do lože na zapadu i južne tribine) odgovara da Partizan ne bude više čak ni drugi. Planski i sistemski je klub uništen na svim nivoima i ovo toliko duboko doseže da bi menjanje uprave pomoglo kao plastična operacija nosa čoveku koji boluje od leukemije.

Stadion je maltene prodat, Teleoptik propada (jbg Grafičar i proslava rođendana kućo) i mogao bih da naveden još hiljadu problema, a podrške nikada manje. I ništa od ovoga što se dešava nije slučajno, već je izuzetno dobro odrađen 'akcioni plan' od 2012 da se zameni sve što valja i ne valja sa poslušnim kadrom koji bi dao sve samo da zadrži svoju poziciju. I naravno da najveći i najvatreniji navijač ostvari svoj san koji, iskreno, ne smeta ni ovoj drugoj strani. I oni su rado viđeni gosti u podbanjičkom kolektoru.

Da nikoga ne zavara trenutna situacija u KK koja je takva samo zato što je KK veće i značajnije ime na međunarodnoj sceni, košarka je mnogo manje tržište i klub je dobio poslednji trzaj da se promeni situacija. FK i VK bojim se, neće. Nažalost, većina pravih FK legendi su preminuli, prestari ili ne žele da imaju išta sa hrkljušom zvanim zbezdasrbija.

Glasali ste, dobili ste. Uprava se menja 2027.
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top