Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

FK Partizan 2022/23.

Статус
Затворена за писање одговора.

Pajas

Grobarčina
Учлањен(а)
06.01.2008
Порука
1.348
Reaction score
1.327
Nije trebao da menja Filipovića, samo je trebao da po toj strani Meniga postavi malo defanzivnije. Sa Šehovićem je napravljena ista greška kao, ako se neko seća, sa Lazevskim kada je kao desni bek čuvao Tadića protiv Vojvodine. Mislim da bi sinoć pobedili samo da nam ta izmena nije rasturila defanzivu po desnom boku.
Za prvi gol je kriv golman koji nije istrčao.
Najgore u svemu što nas je Radnički nadigrao trčanjem, željom i borbenošću.
 

Chika Rale

Grobar
Учлањен(а)
29.06.2022
Порука
638
Reaction score
2.339
Локација
Beograd
Čudni su interesi u našem prvenstvu.
Ovo juče me baš zabolelo, ali će još više kad budem video taj isti goropadni Radnički iz Niš da u nekom od narednih kola igra npr. 1:1 protiv Kolubare na svom terenu.
 

Mikula990

Grobar
Учлањен(а)
30.08.2019
Порука
304
Reaction score
1.303
Локација
Pancevo
Nisam gledao utakmicu ali kada sam video da je 3 1 za Radnicki , za malo slog da me udari.
Je l moze neka analiza?
 

grobar-do-groba

Mrzitelj zvezdizma
Учлањен(а)
10.03.2016
Порука
3.960
Reaction score
4.434
Локација
Uz Partizan i dobar gitarski rif!!!
U pravu si bre! Nije stimalo ali je Radnicki odlican 5, znaju fudbala. Bice iznenadjenja!
Idemo dalje za sve pare! Srbija do Tokija!
Sta se ovde pise majko moja.

Шта је лоше написао? Па јебени цигански раднички је направио бољу одбрану од нас за јебених 100К €. Одучили нас од фудбала, у једном тренутку сам мислио да играмо против неке екипе из Европе. Синоћ смо били голи курац од екипе. Поготово код њихове акције кад су погодили пречку на 1-1.
Да биће изненађења ако не доведемо доборг штопера и голмана, јер ће свако да нам уваљује по три комада на утакмици. А у квалификацијама за ЛЕ није немогуће да прсне нека петарда.
Дотле су нас довели вазура и ово говно на челу државе. Ништа мање говно и слина није Остоја од Вазуре, али је бар имао муда да доведе велико име на клупу Партизана човека којег говно са Андрићевог венца не може баш тако да брише под са њим.
Већ сам Жељко каже хоћу такве и такве играче и морају му се довести. Столица када то каже добије одговор "важи брате нема фрке, види да нисам у кухињи тамо".
Ако нам се обрана буде заснивала на Света-Вујачић ово ће да буде нормално да нам свако коме се дигне курац уваљује по три комада.
 

Enslaved

Grobar
Учлањен(а)
30.11.2006
Порука
10.234
Reaction score
33.779
Локација
vaginamandibularia
Evo ti analiza

Procitala je ciganjska nakaza naseg trenera, pritisao gde smo tanki i za malo da odemo u kurac.
Prelomni trenutak potonuca je ulazak sehovica umesto takodje loseg Filipovica.
Sehovic je delovao kao da mu je prva seniorska utakmica a da je preko puta skup najboljih igraca sveta a ne smradnicki
Trener je pokusao da nesto ucini izmenama sto je apsolutna komedija s obzirom da nam klupa sadrzi vedete poput holendera koji je jedinu sansu koju je imao usro, lutovca koji bi i najveceg ljubitelja fudbala naveo da napusti stadion/prebaci kanal i slicno prilicno nekvalitetnih ili nesigurnih igraca. Domaci mongoloidi su imali jos dve precke na utakmici i jednu 1-1 sa golmanom, tako da treba ne da se sutiramo u dupe nego da slavimo ko trofej cinjenicu da nismo petardirani od ciganjske filijale. Da je sudio neki elvis ili slicno tekuce govno popusili bi zasluzen poraz. Na sta smo licili samo je falilo da neko u pozadini pusti muziku iz Beni Hila.
Hvala bivsem treneru sto me je doveo u stanje potpune malodusnosti pa sam juce posle 3:1 za cergu lako presao u mod za cuvanje ovo malo zivaca, tj. ravnodusje ko da gledam askoli protiv salernitane a ne Partizan koji jos jednom gubi sve realne sanse za titulu u drugom kolu prvenstva protiv jedne od brojnih ciganjskih filijala.

Evo ti i dijagnoza kluba

Dok se ne ukloni kancer iz vrha kluba, ovo ne vredi pratiti ni za pare.
 

Direktor_Grobar

Grobarčina
Учлањен(а)
29.06.2019
Порука
2.997
Reaction score
15.831
Локација
Beograd
Ne znam, Ivica kaže ovo je najbolja ekipa u poslednjih 5 god, 30 sekundi igrač.

Analiza u najprostijem:

- primetio sam od starta da smo odustali od build-up igre. Nismo ni probali da igramo.
- totalna nesigurnost jer kad smo i probali pas igru, Vujačić je prodao sve moguće lopte
- Sveti je onaj lomio kičmu da je izgledao kao štoper iz pete lige
- Zdjelar nervozan i kivan na saigrače, takodje prodao 4-5 lopti
- totalno odsustvo discipline na terenu, Stolica nemi posmatrač, više se asistent drao pored terena
- Belić je za mene prijatno iznenadjenje jer je donekle spojio vezu i bio vrlo agresivan, pokazuje da će biti pojačanje za tim

Kad podvučeš crtu, Stolica je na ovom meču dobio ocenu 0. Odustao si od igre koju tražiš, napravio gomilu čudnih izmena i nisi učestvovao u igri.

Stojim pri tome da smo od ovih kvalitetniji tim, mnogo, ali smo juče ušli kao mlitav kurac, tako nam se i vratilo.

Nadam se da je ovo loš dan, ali mi nešto ne govori da je tako.
 

ALEKSANDAR K.

Početnik
Учлањен(а)
01.10.2020
Порука
44
Reaction score
103
Локација
Glasgow
Sam ulazak u utakmicu više nego katastrofalan.
Igrači Radničkog su istrčali na terensa ogromnom željom da postignu dobar rezultat..i to je njihovo legitimno pravo..juče je naša odbrana pogotovo Marković i Filipović djelovala više nego amaterski..a tek trčanje i markiranje protivničkih igrača za svaku osudu..svaki kontranapad Nišlija je bio opasnost za naš gol..nama treba potentniji ofanzivni vezni..Natho može ali protiv trkački lošijih protivnika,svaki iole ozbiljan tim će ga zatvoriti da se ne sastavi sa loptom.
Pametna odluka da se zamjeni Filipović (dobio bi a i trebao je drugi žuti)debilna odluka da se na njegovom mjesto postavi izraziti ljevak,i to nas je skupo koštalo..
Gledajući juče klupu bilo je tužno,ako očekuješ od djece da ti okrenu rezultat onda stvarno smiješno ..
Mi smo otpustili 9 igrača a trebali smo dovesti isto toliko i plus da se pojačamo na kritičnim mjestima,i da svi ti igrači budu tu od prvog dana priprema, samim tim što to nije urađeno mi smo izgubili ovu godinu, a nama koji patimo ostaje samo gorčina a Bogami i ljutnja kad gledamo slavodobitno cerekanje Ilieva kako predstavlja nove igrače,a karavani prolaze.
I da koliko god kukali na povlašćeni položaj Zvezde što je svima jasno i neće se promijeniti,mi sa ovakvom Upravom ne možemo ni korak naprijed i ostaćemo vječito drugi..
 

Detelinarac90

Louis Le Prince
Уредник
Учлањен(а)
17.07.2021
Порука
4.532
Reaction score
29.395
Локација
Novi Sad
- Belić je za mene prijatno iznenadjenje jer je donekle spojio vezu i bio vrlo agresivan, pokazuje da će biti pojačanje za tim

Ja sam gledao preko tv i ovo ne da nisam video nego ni blizu. Par lopti je dobio, probao pas ali svaku izgubio.... ili sam ja nesto permutovao jer sam bio nervozan kao ker i na tv se to nije videlo, ali meni taj mali nista nije pokazao... ali, ponavljam, moguce da od nervoze nisam video nista jer mi pena na usta krenula od one pickaste igre...

Jebote ljudi sta dozivesmo sinoc, ja nmg sebi da dodjem majke mi.... 3:3 sa 2 penala i jos sreca da one dve precke njihove nisu usle... ne znam, razocaran sam jako onom igrom...jedino sto me raduje je sto su obicni navijaci i na 3:1, 3:2 pa i 3:3 vikali UPRAVA NAPOLJE!
 

Steff

Početnik
Учлањен(а)
08.07.2022
Порука
130
Reaction score
478
Локација
Beograd
Najveći problem je u što u normalnoj ligi nije ništa čudno da u gostima jedva izvučeš remi protiv ekipe koja je bila četvrta prošle godine,al u linglong mozzartbet jelen ligi moraš od 34 protiv ostalih da imaš maltene sve pobede.
 

Jokic

ex jokics
Учлањен(а)
24.08.2007
Порука
7.086
Reaction score
15.803
Локација
Храм фудбала
Никаква подршка ,,момцима", тренеру итд. То је одавно испупшена прича. Подршка ,,момцима" значи подршка управи која их је окупила, а то опет значи пишање себи у уста. Сви имају боље уговоре него ове пичке из Радничког, па ако су они пргави, оштри, безобразни па и ми морамо бити али пута три. Клупу апсолутно немамо, а у оваквом систему такмичења она је један од битних фахтора. Нама измјена значи да смо аутоматски 30% лоши у односу на стартну поставу.
Комплетној управи укључујући и скупштину желим све најгоре у животу.
Уколико коначно не уследи некакав облик организованог бунта на стадиону онда нас и треба јебати на сваком кораку.
Овај тројац из управе наркоман, ретард, удбаш мрзим из дна душе.

Ишчитавам постове и размишљам да ћу овако нешто написати и долазим до твог поста и то је то :clap

А ви "велики" навијачи зајебите нама "малима" да причате о подршци и некаквој тобоже борби.
Па нећете нас пет година правити будалама.
Доста је јеботе.
Част појединцима у црно-белом дресу и сем тих пар појединаца остали нико не заслужује лијепу ријеч а не неку подршку нешто.
 

Direktor_Grobar

Grobarčina
Учлањен(а)
29.06.2019
Порука
2.997
Reaction score
15.831
Локација
Beograd
Ja sam gledao preko tv i ovo ne da nisam video nego ni blizu. Par lopti je dobio, probao pas ali svaku izgubio.... ili sam ja nesto permutovao jer sam bio nervozan kao ker i na tv se to nije videlo, ali meni taj mali nista nije pokazao... ali, ponavljam, moguce da od nervoze nisam video nista jer mi pena na usta krenula od one pickaste igre...

Jebote ljudi sta dozivesmo sinoc, ja nmg sebi da dodjem majke mi.... 3:3 sa 2 penala i jos sreca da one dve precke njihove nisu usle... ne znam, razocaran sam jako onom igrom...jedino sto me raduje je sto su obicni navijaci i na 3:1, 3:2 pa i 3:3 vikali UPRAVA NAPOLJE!
Vikali su i sa severa uprava napolje. Treba nam onaj reset koji je Marko Nikolić pominjao, do tad gledamo pomračenje uma.
 

dusan.petrovic

Grobarčina
Учлањен(а)
18.05.2018
Порука
1.458
Reaction score
5.792
Локација
beograd
Zar nije ovo bio reset?
Sta cemo sad, kao na igrici, da opet resetujemo.
Steta sto to ne ide tako lako. Sada cemo opet da trpimo da nas razni seljaci ponižavaju, da nam kurva uzme titulu u avgustu..
Ali dobro, na sve te stvari mi smo davno navikli.
Uprava neka ne pomišlja na ostavke. Sve ide po planu.
 

PFChampion

Grobarčina
Учлањен(а)
11.04.2010
Порука
8.889
Reaction score
13.727
Мени највише боде очи то што су нас надтрчали. И то не мало него као да су за 3 класе изнад нас физички. То ми је убедљиво најјачи утисак. Нису били ништа више наоштрени од нас него су били далеко свежији из разлога који су вероватно сада познати само Столици и стручном штабу, а који они не да неће да помену него ће да игноришу до краја. Како се они у управи бране међусобно да би задржали те позиције тако је исто и у стручном штабу. Немам баш мало утакмица у ногама и знам какав говор тела има играч који нема енергије да потрчи. Оно јуче је било класично распадање пре свега на физичком нивоу, не на тактичком и било ком другом, иако смо и ту брљали али да смо ушли свежији ништа од тога они не би могли да искористе. Већ у првих пола сата се на играчима јансо видео драстичан пад енергије. И лош терен, и погрешни тактички детаљи и пут до Ниша и 30+ степени све би то изгурали да се нешто катастрофално погрешно у припреми меча није десило на тренинзима ове недеље. Тако да не мислим да је главни разлог јучерашњег пораза лоше тактичко вођење Столице и курцобоља екипе већ искључиво ужасно физичко стање играча на дан меча па бих волео да чујем одговор Столице на то зашто је екипа изгледала овако физички инфериорно у односу на један ливадарски тим. Тај одговор ме јако занима али није први пут да наше спортско новинарство не поставља права питања. Нико га то није питао колико сам ја видео. Ни са јачим тимом нећемо избећи овакве бламаже ако играчи буду улазили у меч овако физички издепримирани. Не памтим овакав физички распад играча на једном првенственом мечу нарочито не кад имаш један меч недељно.
 
Последња измена:

Issa

Grobarčina
Учлањен(а)
06.02.2008
Порука
1.597
Reaction score
3.403
Локација
JNA
Bicemo drugi i boli nas qrac! Tako misle svi sem mozda trenera i igraca, koji se samo nadaju prvom mestu..
 

Chika Rale

Grobar
Учлањен(а)
29.06.2022
Порука
638
Reaction score
2.339
Локација
Beograd
Bicemo drugi i boli nas qrac! Tako misle svi sem mozda trenera i igraca, koji se samo nadaju prvom mestu..
Grešiš prijatelju.
Mi smo projektovani nešto niže, jer su poreski obveznici Srbije ulupali ozbiljne pare u Radnički i Vojvodinu.
Cilj je na vreme obezbediti cigojnerima direktan plasman u Ligu šampiona.
A i Čeferin im je to obećao 26. juna u Beogradu i rekao da je srećan zbog toga.
Tako da ...
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top