Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

FK Partizan 2022/23.

Статус
Затворена за писање одговора.

GrobarSCG

Grobarčina
Учлањен(а)
30.09.2006
Порука
1.131
Reaction score
1.878
Локација
На ЈУГУ Канаде!
Daj bre ljudi! Koji vam je?! POBEDA JE BRE (prva od ko zna koliko u NIZU)!!! Nije pobeda kao pobeda ali jeste PARTIZANA! Ima li šta LEPŠE a još u 90+ minutu! Sad da oderemo ona govna sa malte pa onda one kojima sudija ne sme ni da POMISLI da isključi igrača (kojim bi preskočio derbi)! Smrt dušmanima SLOBODA PARTIZANU!!!
 

zigy

Grobarčina
Учлањен(а)
09.01.2015
Порука
1.512
Reaction score
4.742
Локација
Na vještičinoj sisi
Pobjeda je malo svjetlosti u ovoj tami koja okružuje Partizan. Bitna je da ovi igrači ne potonu još dublje, što se kluba tiče, nema nikakvog uticaja, raspad se samo produžava.
 
Учлањен(а)
04.12.2012
Порука
3.233
Reaction score
1.930
Локација
Подгорица
Када су клинци ушли умјесто прво Натха мало касније и Андраде ми смо нешто играли. Надам се да ће притисак пасти сада мало и да се надамо да можемо проћи Малтежане. Свакако ужас изгледамо.
 

Goran Tomić

Kralj fanzina
Учлањен(а)
07.12.2011
Порука
11.749
Reaction score
29.602
Локација
Beograd
Veći deo utakmice bili smo takvi da poželiš da se Stolica i njegova flašica odmah vrate...
Da li je Flaš Gordan mnogo bolji ili gori trener, tek ćemo da vidimo, ali ako ima više sreće to je krucijalno.

Eto, konačno nekog pobedismo, i takoreći porodismo se posle dužeg vremena...

Pitao sam se da li je moguće da većina naših igrača toliko ne zna fudbal, ili su možda rešili da prave neki beli štrajk zbog svega što im se događa - prosto je nemoguće da bar slučajno ne budu tamo negde gde će se lopta odbiti ili da im ne uspe (opet makar slučajno) da pošalju tačan pas...
Da su ubijeni u pojam, to znamo.
Da nemaju kondicije i to znamo.
Da toliko ne znaju, ne umeju, ne mogu, ne vide, ne osećaju, ne čuju...ja stvarno ne znam...

Ovo je najveća moguća vrhunska umetnost da se nalaze u nekom Partizanu i da uspeju da pobede u poslednjem minutu strašnu Mladost GAT.
Ne zezam se, ne zajebavam nikoga, ne ironišem, ČESTITAM na POBEDI, vidimo se u četvrtak.

Nadam se da ćemo tada imati da skupimo 11 momaka koji nisu povređeni i imaju snage da potrče, a ako budemo imali još i neko dete da nam sedi na klupi, puna kapa!
Ako ne, valjda ćemo bar navatati nekog od skupljača lopti, i to su isto naša deca, samo se bojim da UEFA ne zahteva neki određeni broj za skupljanje lopti, pa da nas nešto ne kazne.

Mada nama nema gore kazne nego imati ovakvu upravu.

Uprava napolje, pozdrav gebelsovskim metodama TV Arene u laganju naroda.
 

PFChampion

Grobarčina
Учлањен(а)
11.04.2010
Порука
8.872
Reaction score
13.639
Екипа има квалитет и тај закључак нећу да мењам упркос свему, не требају нам превелике промене, са лошијом екипом од ове смо прошле сезоне имали боље резултате од ових. Проблем код овакве игре су ужасне припреме које отплаћујемо још увек, недостатак било каквог вођства са клупе и чињеница да су играчи психички дотучени због целе ове ситуације која би баш овако утицала и на много јаче тимове. Овакав гол им је требао, оваква радост говори све о томе под коликом су пресијом. Ја сам потпуно уз њих, безрезервно. Играчи су погрешна адреса за излив незадовољства и беса. А о тренеру има времена да покаже може ли да буде тренер овој екипи која у суштини још није имала тренера ове сезоне. Док се не промени управа остаје само оваква борба до последњег минута - нашег или њиховог.
 
Последња измена:

MikiBL

Grobar
Учлањен(а)
09.07.2021
Порука
362
Reaction score
965
Локација
Banja Luka

ulaz "O"

Hodajući porok
Уредник
Учлањен(а)
01.06.2017
Порука
2.158
Reaction score
14.443
Локација
Brdo Banovo
Овакав гол им је требао, оваква радост говори све о томе под коликом су пресијом. Ја сам потпуно уз њих, безрезервно. Играчи су погрешна адреса за излив незадовољства и беса.

Igraju koliko (ne)znaju i koliko mogu. Psihicki u kurcu, fizicki na istom nivou, a onda im Fristajleri drze slovo.
Pope bravo, Sveto bravo za ubacivanje u 95.om i koncentraciju.
90+ minuta trazio konopac da se obesim sta sam gledao, ali sam gledao.
Bravo Partizane, ma neka je i ovako!
Radovao sam se golu protiv ovih, radovacu se protiv jebenih maltezena i specijalno cu se radovati protiv cigana!

Uprava napolje, vucicu sepsa te pojala!!!
 

BELI BG

Grobarčina
Учлањен(а)
28.06.2013
Порука
1.398
Reaction score
4.619
Локација
Zemun
Natho je definitivno bivsi Majstor fudbala,nema od njega nista vise,jebes ti kad celu utakmicu moras da cekas njegov pas-dva,kad on ne trci,ni napred ni nazad
Po meni zamena za njega pod hitno!
Ja se apsolutno slazem sa ovom konstatacijom, ali mi pada na pamet da ce biti odlican trener. Po meni, mogao bi da pocne od sutra.
 

Detelinarac90

Louis Le Prince
Уредник
Учлањен(а)
17.07.2021
Порука
4.514
Reaction score
29.303
Локација
Novi Sad
Dijabate - svetla tacka sa terena!
Fejsa "dodajem nazad uvek" - treba da batali fudbal.
To je to od komentara utakmice. Sve ostalo smehoteka osim eto i Popa koji nas je spasao.

Uprava se pravi luda, poslali nesretnog Trailovica da sedi gore....e pa picko matora pozdravljen si i ti, kasno sam te video inace bih te od pocetka jebavao a ne samo gmazuru i vucelu. Jebali te oni na gomili tako matorog.

Nema predaje, nema popustanja, na svakoj mora biti isto - uprAVa napolje i samo uprAVa napolje.
Zapad novosadskog kolektora govana bio ispunjen do poslednjeg mesta, ljudi su sedeli na stepenicama ali sa punim srcim pevali uprAVi! Vredjanja igraca je bilo i to Fejse. Decko stvarno veze nema, ali sladiti se njegovim greskama mi je malo bezveze.
Sve u svemu atmosfera na nivou Grobarskog mazohizma, standardno. Muka, bes, neverica, pljuvanje, bol u dusi ali to je to, to smo mi.

UPRAVA NAPOLJE!
 

5ar-pfc

Grobar
Учлањен(а)
07.06.2017
Порука
870
Reaction score
1.931
Локација
Kuci
Mnogo mi je drago zbog ovog njihovog celavog smrdljivka, za dupe se jeo sto smo dali gol.

Petricu dajte neke antidepresive, covek se ne sastavlja. Igraci i dalje igraju svako za svoj gros, Diabate je iznad ove lige, dok je Jovic ispod ove lige.

Negledljivo.

Necu da pokrecem temu Stanojevic, samo kazem da nista losija bar prva postava koju sada imamo, deluje pet puta neorganizovanije, mnogi igraci ispod nivoa prosle sezone.
 

Dzodzi

Grobar
Учлањен(а)
09.06.2012
Порука
415
Reaction score
980
Porodismo se nekako. Ovo da nismo pobjedili, ne smijem ni da pomislim šta bi bilo. Još uvijek nismo sigurni ali nam je dalo pola litre infuzije.

Kriminalno loše izgledamo, i kao što Goran Tomić kaže, ne znam šta se desilo s tim igračima, kao da su odjednom zaboravili igrati, toliko da ovi GAT-ovci izgledaju bara-bara s njima? Da li je moguće da cijela ova situacija toliko djeluje na njih. Trgnite se ljudi, imate našu podršku, svi pravi navijači su uz vas, kakvi ste da ste.

Djeluje mi da Petrić nije nešto ozbiljno ni pripremio utakmicu, niti uticao na njen tok. Mislim da je odredio sastav i probao ih motivisati. Ostalo je bilo na njima. Ne djeluje mi kao neko ko će preokrenuti stvari u našu korist, daj Bože da griješim.

Diabate se nameće kao glavni igrač ove sezone. Opet njegova asistencija. Samo nastavi tako. Iako, treba priznati da je počeo previše solirati, kao da misli, nemam ja s kim ovdje igrati, daj da riješim to sam. Samo neka pripazi, nakon njegove izgubljene lopte zamalo da dobijemo gol u nadoknadi kad je Pop sjajno skinuo. Borbenost na nivou, tehnika, brzina, sve tip, top, samo manje da forsira solažu ako nije situacija za to.

Pop skinuo zicer, od njega dosta, standardan, dobar, puno bolje igra nogom nego ranije.

Sveti svaka čast za gol, odličan skok, rutinski riješio. U odbrani bez nekih velikih grešaka ali nije se ni iskazao nešto.

Rikardo se nije istakao ali umije da zadrži loptu, da se zagradi, svaku napad koji je ide preko njega protiv ovih amatera može biti opasan da ostali znaju to iskoristiti. Jedan od naša 2-3 najbolja igrača u svakoj utakmici, iako ovde nije blistao.

Ostali slabo. Natho nema snage, iako je imao par lucidnih pasova u prvom dijelu koje ostali nisu znali iskoristiti. Vujača brat, jedan od najgotivnijih likova u ovoj ekipi, veliki borac, ali strašno koliko duva preko njega. Zamalo da nam zabiju odmah na početku kad mu igrač pobježe. Postavljanje očajno. Živković djeluje bar malo bolje od Filipovića, iako je i to slabo. Jović izveo odličan slobodnjak, šteta što ne uđe. I to je to. Ostalo što je odigrao, bolje da nije ni ulazio. Svaku je izgubio, odbija se od protivnika, imam osjećaj da bih bolje ja odigrao kad bi me ubacili. Ne znam šta se s njim zbiva. Andrade gubi lopte kao na traci al nekad i prebaci neku dobru.


Sve u svemu, mislim da će se trgnuti do Maltežana i da to prolazimo. Ali treba neka promjena, jedno ili dva pojačanja. Nek dođe i Adem, valjda mogu on i Natho po poluvrijeme.

I još nešto, moramo se radovati svakoj pobjedi. Da poraz znači korijenite promjene, pa da navijamo za to, pa ajde. Ali od toga nema ništa kako stvari stoje. Zato radujmo se makar i ovome.
 

rajko123

Početnik
Учлањен(а)
31.01.2014
Порука
39
Reaction score
45
Prvi put u zivotu da odigramo bas onako kako sam ocekivao.
Sto se tice Petrica necu da cenim i uporedjujem fudbalsko znanje sa prethodnicima, ali sam siguran da ce on biti veci oslonac fudbalerima,da ce im cuvati ledja, ulivati sigurnost i doprineti njihovom samopouzdanju ...A i meni deluje postojanije od prethodnika ...
 

Micun

Grobar
Учлањен(а)
01.06.2011
Порука
837
Reaction score
3.308
Локација
Beograd
@Војвода Путник

Jbt. .. Jovic nije za fudbalsku igru... Pa u ovom rasulu danas, niko nije izgledao da je za fudbalsku igru... Neko je to i za vlahovica dok je kod nas bio mogao da kaže... Kako se sa tom decom radi, dobro je da hodaju u opšte. I onda ih dočekaju stručne analize kao ova... Jovic je bio ok dok ga Stanoje nije zagubio... Nego ćemo mi da presuđujemo detetu, ko da je Miljković nedo bog...

Zaboravio si leb mekani da pomeneš, tako mudrije zvuče britke opaske...
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top