Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

FK Partizan 2022/23.

Статус
Затворена за писање одговора.

Micun

Grobar
Учлањен(а)
01.06.2011
Порука
837
Reaction score
3.308
Локација
Beograd
Odigrao je više ok utakmica... A za vreme stanoja se zagubio... Nisam ga ja trenirao... A terzic, koji je za njega ronaldinjo, ako bude ovako dobijao sanse i ako ga ovako budu saltali levo desno, dozivece za pola godine da i njemu presudite da nije za fudbalsku igru...
 

trivunelli

Grobarčina
Учлањен(а)
02.06.2017
Порука
1.796
Reaction score
7.592
Локација
25-i maj
Mi vec godinama igramo sa jednim spicom i svako to cita. Nemoguce da 16 trenera fura istu taktiku.
 

PARTIZAN INSTITUCIJA

Grobarčina
Учлањен(а)
29.06.2019
Порука
2.004
Reaction score
11.814
Локација
JNA
Odigrao je više ok utakmica... A za vreme stanoja se zagubio... Nisam ga ja trenirao... A terzic, koji je za njega ronaldinjo, ako bude ovako dobijao sanse i ako ga ovako budu saltali levo desno, dozivece za pola godine da i njemu presudite da nije za fudbalsku igru...
Pa kad već godinama imamo samo jednog špica u ekipi... Dovoljno je znati to i zaključiti o kakvom se klubu radi.
 

nimante

Grobarčina
Учлањен(а)
18.05.2010
Порука
2.337
Reaction score
3.302
Локација
Istok O
Ova tema treba da bude zaključana dok uprava ne bude bivša. Nema smisla komentarisati trenera, igru, protivnika, bilo šta dok ovi ne odu. Na pola prošle sezone vidiš da Natho može dati doprinos samo u poslednjih 20 min i ta ga u sezoni u kojoj se nadaš iskoraku projektuješ kao prvu opciju na njegovoj poziciji. Od četiri zadnja vezna pet dana pred početak takmičarskih utakmica spadneš na dva, tako što dva bolja odu. Dovedeš trenera koji forsira iznošenje lopte "peške" kroz pas, ne rešiš mu štopere. Sa špicevima si u deficitu dve godine, tako nastaviš i treće. Na kraju se dovedeš u situaciju da to kljuse od rostera neće da preuzme niko iole ozbiljan. A mi ćemo da pričamo treba li Terzića uvesti u 55. ili 75. minutu. Ne zajebavajte.
 

mapmaker

Početnik
Учлањен(а)
05.07.2021
Порука
50
Reaction score
111
Локација
Земун
Posle ove današnje utakmice, a u kontekstu proteklih mesec dana, mogu da kažem samo da je Hičkok previše naivan za ovaj Partizan i napetost koju stvara.
Idemo dalje.
Uprava napolje.
 

TaraNdrel

Grobar
Учлањен(а)
05.12.2012
Порука
395
Reaction score
2.739
Локација
Novi Beograd
Ne mogu da verujem da se ovde polemise o Petricu. Covek nije trener i nema tu sta da mu se zeli sreca. Sreca ne postoji u sportu, ili ako neko splet okolnosti zove sreca i to mora znanjem i pozrtvovanjem da se zasluzi. Ovo je osudjeno na propast od pocetka.

Stolica trener u pokusaju, na osnovu prica nekih ljudi ima znjanja ali u praksi nula. Petric….

Jos jedna stvar, motivacija se stice treningom a pokazuje se na terenu. To znaci da na treningu secka na svaku gresku i ukazuje kako da isprave, kako da vrse presing, kako da trening prsti od zalaganja. Da utice na sve igrace energijom i stavom da svaki dan napreduju i da zive za to. Kad to postane automatizam onda mozemo videti i na terenu “motivaciju”. Do tada cemo gledati mrsomudjenje, a cini se da ce potrajati. Da bi se ovo ostvarilo na treningu prioritet je znanje trenera a posle toga i oko za detalje, da je trener stalno aktivan. Petric izgleda kao najneaktivniji trener kog sam video.

I druga stvar, ova ekipa ima individualnog kvaliteta koji je Stolica unistio time sto je svasta kompleksno hteo a nista ni mrvicu nije ispunio vec samo zbunio igrace.

Sad imamo amaterski strucni stab u klubu u kojem sistem i organizacija ne postoje, i oni treba da usmere i podignu igrace. Trunka nade ovde ne postoji dok se ne promeni uprava. Do tad nek se igraju “treneri” menadzera.
 

PFChampion

Grobarčina
Учлањен(а)
11.04.2010
Порука
8.872
Reaction score
13.639
MLADOST-GAT-FKP-08-2022-9530-01.JPG
MLADOST-GAT-FKP-08-2022-9532-01.JPG


MLADOST-GAT-FKP-08-2022-9538-01.JPG
 

Nikola_G

Grobarčina
Учлањен(а)
17.03.2007
Порука
5.441
Reaction score
7.738
Локација
E-WEST
Ne znam da li je ikad viđeno u profi fudbalu da ekipa igra bez trenera. Fascinantno.

Nisam čuo da neko vređa igrače, barem niko toliko glasno da se čuje na terenu. Bilo je zvižduka kad su zabagovani stajali sa loptom u mestu. Nadam se da je čuo dok sam se drao USTANI PETRIĆU USTANI. Lik ima ugovor jebene DVE GODINE.
 

srna

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2011
Порука
2.529
Reaction score
2.622
Локација
Skopje
Sad ili nikad,vreme je za nove PARTIZANOVE BEBE.Igrati samo sa klincima,zvezdani smo dali foru,stizemo je.

Na koncu ali i ne nevazno,BRAVO PARTIZANE ZA POBEDU(iskren da budem ugasio sam tv u 90-tom,my bad).
 

Maks778

Dežurni spam majstor
Учлањен(а)
30.08.2019
Порука
332
Reaction score
1.351
Локација
Vasiona
Najbitnije je da je ovaj Petric srecna guzica...igrace nema, znanje nema....jedino sto treba da ima u ovom trenutku je sreca :) to mu za sad ide. Sta smo docekAli da se linta razocarao sto nas nije pobedio ... leb ti jebem.
Dodao bi i jos da mi se absolutno gadi kad vidim na jugu onu cigansku zastavu SRBI....pa nismo mi u avganistanu...copy/paste ciganski karneval.
Pored svega ostalog, za šta si mogao da istakneš da ti se gadi (ako nekog zanima ovaj detalj).
Ti si našao da istakneš kako ti se "gadi" natpis "Srbi" na Jugu.
Zamisli molim te, tamo neki okačili zastavu na kojoj .. pa još kako li su uopšte i smeli tako nešto da urade, stoji natpis "Srbi"

A, da.. izvini. To "Srbi", toga nema medju simpatizerima ili navijačima Partizana . To treba sa dozom gadjenja naglasiti.
Prosto se osetih postićeno jer uvek sa ponosom ističem svoju nacionalnu pripadnost.
Jer paz molim te, to je rezervisano samo za "Avganistance" ili koga li već ne.
Zamisli zla, šta bi tek bilo da je nekom palo na pamet da istakne Srpsku zastavu. Kako li bi tek tada reagovao..
 

-Sale-

Grobar
Учлањен(а)
01.06.2011
Порука
691
Reaction score
1.927
Dobro je što smo pobedili.
Dijabate je najbolji igrač našeg tima, i jedini koji ima snage i samopouzdanja. Raduje što je Pop dobro branio, nadam se da će biti sve bolji i da konačno dobijemo sigurnost na golu.
Dobro je i što je Sveta dao gol, treba nam on u najboljem izdanju.

I definitivno se od sledeće utakmice mora preći na 4-2-3-1. Videlo se to danas kada su ušli klinci, mnogo smo živnuli. Ogroman nam je bio razmak između sredine i napada do tada.
Moramo da izađemo gore sa Dijabateom iza Rikarda.
Menig-Dijabate-Terzić iza Rikarda.
Eventualno Dijabate desno a Baždar iza Rikarda Dok ovi lopovi konačno ne dovedu kvalitetnu desetku(što se neće desiti).

UPRAVA NAPOLJE
 
  • Like
Reactions: Dzo

GoxyBG04

Početnik
Учлањен(а)
19.07.2021
Порука
122
Reaction score
196
Локација
Beograd
Petric nije trener, sto pre to prihvatimo, to ce nam biti lakse.. valjda. On juce 10 minuta nije stajao kraj aut linije.
 

Mikula990

Grobar
Учлањен(а)
30.08.2019
Порука
304
Reaction score
1.303
Локација
Pancevo
Taj da ima imalo mozga znao bi da Natho ne moze da igra 10ku .
Natho je 6ica , Deep lying playmaker .
 

mladen107

Grobar
Учлањен(а)
04.08.2007
Порука
353
Reaction score
1.376
Локација
Novi Sad
Статус
Затворена за писање одговора.
Top