Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

FK Partizan 2022/23.

Статус
Затворена за писање одговора.

Laze_PFC

Grobarčina
Учлањен(а)
01.06.2011
Порука
2.628
Reaction score
8.462
Локација
Македонија
Ma znam nego naveo sam doticnog onako kao primer.
Nego ne bave se oni sa ciganskom droljom za nju moze iskljicivo da se procita samo kako su pokazali zube ali eto VAR ih pokrao (taj zli VAR sto ubija dusu fudbalu pa manguparija nemoze da se do kraj razmahne zbog njega) ili nisu imali srecu sa sudijama ili nisu im dali da izvedu korner itd. Primera mali million.

Isto primer eto so se malo ne pozabave koliko je igrao I sta je pruzio onaj sto so ga kk fmpideadivavolibeograd otpustila umesto da budu zabrinuti kako je Panter potonuo od kad je postao kapiten.
Ne brinite perhani za naseg Pantera natrpace vas kad treba pa onda opet brojite.
 

Zbrindolin

Početnik
Учлањен(а)
01.10.2020
Порука
60
Reaction score
315
Локација
o suhom vetru s juga moja dusa sanja
Bar ne bih morao da slušam konstantne uvrede na račun naših igrača, pretežno stranaca koje ovaj debil uzme na zub i po pravilu broji njihove greške.
On ti je u direktnoj sprezi sa upravom, koga oni zele da najure od stranaca ovaj im to pomaze uzimajuci "na zub" doticnog - nepozeljnog.
Za njega (Radulovica) i ostale koje sam pomenuo, jasno sam naglasio "da bi trebalo da su nasi" buduci da komentarisu nase - utakmice Partizana.
Za sve ostalo se "pobrinula" tv Arena, ali ni oni ne mogu sakriti i izbrisati ili utisati grobarske emocije koje poseduju ovi mladji, Stanic i Stefanovic.
 

H.U.D.

Grobarčina
Учлањен(а)
05.06.2012
Порука
1.800
Reaction score
2.572
Локација
CyberSpace
Nekako je nazapaženo prošla reakcija Natha posle gola za 1:1, kada je pozvao Dijabatea i Živkovića i zagrlio ih, kao stariji brat da se izmire!
Natho je ovu utakmicu odgirao ispod svog nivoa, ali zbog ovog poteza ima svo moje poštovanje i divljenje!
nije, nije... :whistling:

Tatko Natho
 

Andra

Grobar
Учлањен(а)
22.08.2018
Порука
813
Reaction score
4.301
Локација
Beograd
Isteklo vreme za edit...

Evo opet ove sline.. našao novu žrtvu.. ili priprema upravi teren za prodaju...

Dijabate u domacem prvenstvu igra skroz uz aut liniju i uloga mu je da siri bunkere i navlaci defanzivce na sebe (osim na poslednja 2 meca gde je bio dosta centralniji), zanima me kako je tacno fudbalski znalac Joksic zamislio da igrac koji je tako pozicioniran na terenu postize golove (mada opet, nije on ni razmisljao dok je pisao tekst, nego je samo isporucio poruceno).
 

zive

Grobarčina
Учлањен(а)
20.06.2007
Порука
7.969
Reaction score
10.262
Isteklo vreme za edit...

Evo opet ove sline.. našao novu žrtvu.. ili priprema upravi teren za prodaju...
Neka prekine post na sledećem derbiju i sve će biti okej.
 

PFChampion

Grobarčina
Учлањен(а)
11.04.2010
Порука
8.889
Reaction score
13.728
Dijabate u domacem prvenstvu igra skroz uz aut liniju i uloga mu je da siri bunkere i navlaci defanzivce na sebe (osim na poslednja 2 meca gde je bio dosta centralniji), zanima me kako je tacno fudbalski znalac Joksic zamislio da igrac koji je tako pozicioniran na terenu postize golove (mada opet, nije on ni razmisljao dok je pisao tekst, nego je samo isporucio poruceno).

Нека ти врсни познаваоци фудбалске игре преброје минуте оним мултимилионским појачањима Бзвезде, а играча ког смо довели без обештећења и који је за копље испред свих њихових појачања нека оставе на миру.

Човек у лиги константно има по 3 играча на себи плус још два га чекају ако прође ту тројицу. Доста је од њега у лиги што мамлазе навлачи на себе и оставља простор другима.
У Европи је покидао против Нице и Келна, спасао нас је у Чешкој и од њега довољно за ову полусезону.
Његов темпо у игри је екстремно висок и кад се на то надовеже чињеница да већ недељама игра две утакмице по 90 минута недељно (плус га Миша пилатес спрема) не чуди што је мало пао у форми. Биће главни играч на пролеће и нанеће тешке трауме камарили из Матеје Кежмана.
 

Goginhosa

Grobarčina
Учлањен(а)
03.01.2015
Порука
1.272
Reaction score
7.013
Kako sef mangupski odgovori na pitanje o Dijabateu i golu u prvenstvu, kaze nesto u stilu:”nisam ni znao da nije dao gol u prvenstvu, evo bas cu danas da ga pitam kada ce dati gol u prvenstvu…” hahaha, Gordan je penicilin za ciganske medije i za sama govna ciganska. Pizde sto ne mogu da izazovu nikakvu reakciju, to ih vise boli nego da im neko jebe kurve majke, jer su na to navikli. Malo me zabrinuo dio gdje je pri pominjanju Dijabatea rekao:”ako ostane…”
 

PFChampion

Grobarčina
Учлањен(а)
11.04.2010
Порука
8.889
Reaction score
13.728
Нешто се питам, колико су стари ови рефлектори и колико је уопште добро за сам ефекат тренинга да играчи тренирају под овим светлом, а да онда пређу на стадион где је скроз другачије осветљење ? Осим ако није до камере, а не до осветљења

 
Последња измена:

Goran Tomić

Kralj fanzina
Учлањен(а)
07.12.2011
Порука
11.760
Reaction score
29.645
Локација
Beograd
Paaa, sigurno su mlađi od onih na stadionu JNA, ali to što je osvetljene slabo je stvar njihove jačine, ne starosti...nije do kamere, do reflektora je...
E sad, jači reflektori više koštaju i više struje troše što takođe košta, tako da...

EDIT:
Zanimljivo, u isto vreme kada ,,A,, tim ide na trening, sa njima su i deca u plavim i belim dresovima koja idu valjda na svoj trening...i ma koliko puta sam vraćao snimak nisam mogao da vidim da li nose grb Teleoptika ili Partizana...ako su iz Teleoptika, onda je logično da imaju plave dresove...ali, ako su iz Partizana, onda imaju dresove u retro bojama - kao u doba Bobeka i Valoka! :D
 
Последња измена:

PARTIZAN INSTITUCIJA

Grobarčina
Учлањен(а)
29.06.2019
Порука
2.007
Reaction score
11.827
Локација
JNA
Na zimu oterati sve strance iz kluba i zatvoriti ovaj fudbalski klub, kad već jebenu upravu ne možemo da oteramo. Protiv Spartaka kući. 90 minut, 1:0 za Spartak, Traore šeta i hladi jaja, Saničanin tolika promaja u glavi da je to neobjašnjivo. Džaba i Keln i sve, to što ne možemo da budemo prvi ne znači da trebate da brukate ovaj klub, sram vas bre bilo!
 

Plava Čigra

Grobarčina
Учлањен(а)
08.04.2011
Порука
2.250
Reaction score
3.675
Strašno kako smo jadni.

Postaje od Javora već mučno gledati ovu nemoć i neznanje na terenu.

Nadam se nekom resetu, tjeranju određenog broja igrača i razgovor sa drugima koji bi ostali da ne priređuju više ovakvo brukanje.
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top