Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

FK Partizan 2022/23.

Статус
Затворена за писање одговора.

Djuradj89

Grobar
Учлањен(а)
03.09.2019
Порука
230
Reaction score
1.817
Локација
Kraljevo
Ne verujem da Ostoja sme da smeni VV od vrhovnog pedera, ali ako bi smeo, pravo je vreme. Razjuriti sve, upravu, trenera, sportskog direktora, itd. Postaviti Mijatovica za direktora i Nikolica za tim menadzera i nek dovode svoje pomicnike, kondicione trenere, itd. Pustiti ih da rade posao bez mesanja (kao sto se ne mesa Zeljku i Savicu) i verujem da ne bi smo dugo cekali na preporod fudbalskog kluba.
 

Grncarija

Grobar
Учлањен(а)
31.08.2019
Порука
1.390
Reaction score
5.173
Локација
Beograd
Gmazura ce posle ovoga da bude ponosan, da maze oci kako uprava radi sjajne stvari, potpisuje ugovore sa klubovima JSD o pomoci, dok ce fikus predsednik da cuti i ne daje intervjue.
Mrs bre bagro iz uprave pas vam jebao mater, protiv Serifa stadion treba da bude prazan picka vam materina jer ocigledno povici uprava napolje i jaja kojima su vas gadjali nisu dovoljni.

Timu treba jedno treskanje vratima i strogo naredjenje "trening u 6 ujutru", da malo shvate ciji dres nose i kako treba da se igraju i ponasaju.
Petricu iskreno mi tebe zao, dobar si covek, jedna od nekoliko svetlih tacaka, mozda je druze bolje da odes, da ne padnes u ocima nas koji te gotivimo zbog majmuna iz uprave.

Potpisujm svaku reč

Sramota, jedina reč koja mi pada na pamet.

Treba nam nova uprava, trener i desetak igrača. Ali znam da nema ništa od toga, nema svetla na kraju tunela. Teško ćemo mi proći Sheriff sa ovom igrom, nada umire poslednja.
 

MiltonPalasio4

Početnik
Учлањен(а)
06.07.2022
Порука
7
Reaction score
27
Локација
Ulaz L
Поремећено и умоболно говедо,колико смо смањили порез после овакве партије твојих изабраника,јеси миран сад? Црко дабогда и ти и сви који те подржавају,па и они који те не воле,али због посла морају.Морална обавеза сваког искреног навијача Партизана је да вас јури по улици! Певаћемо ти још гласније,смраде цигански!
 

LazarP

Grobarčina
Учлањен(а)
07.12.2012
Порука
5.431
Reaction score
11.898
Локација
Kopam tunel, vidćemo...
Ne verujem da Ostoja sme da smeni VV od vrhovnog pedera, ali ako bi smeo, pravo je vreme. Razjuriti sve, upravu, trenera, sportskog direktora, itd. Postaviti Mijatovica za direktora i Nikolica za tim menadzera i nek dovode svoje pomicnike, kondicione trenere, itd. Pustiti ih da rade posao bez mesanja (kao sto se ne mesa Zeljku i Savicu) i verujem da ne bi smo dugo cekali na preporod fudbalskog kluba.

I ovaj na listu za odjeb. A i "Ostoja" i svi lopovi i ostali snsovci
 

zubac

Grobar
Учлањен(а)
01.03.2007
Порука
491
Reaction score
1.759
Kao i mnogo godina unazad , otvoriće se problem trenera, njegovog izbora igrača, taktike.
Dokle god je tako u pogrešnoj smo ulici.
Mi nemamo upravu , nemamo nikoga ko bi Partizanov brod uveo u mirnu luku.
Paoka navijači bi naglavačke upravu izbacili do sad ali…

Da l je Petrić svestan kojom mafijom je okružen sunce ti poljubim?
Vjerovatno ne, izjava gdje navodi da je on jedini krivac to dokazuje. Necu da vjerujem da se prodao, ali opet ko zna?
 

Urije

Grobarčina
Учлањен(а)
03.05.2010
Порука
1.587
Reaction score
3.128
Локација
PRIJEDOR-CRNO BELI GRAD
Klub koji vode Vazura i Vucelic, koje u medijima predstavlja Biljana Obradovic a na tribinama cigani, ciji je sportski direktor Ivica Kralj ili Iliev i kondicioni Misa Filipovic mora da izgleda ovako, sve i da se zove Real Madrid, a ne Partizan iz doba Vucica. To smo mi, probajte da se poistovetite sa takvim klubom, nije nemoguće.
Ovo staviti na naslovnu foruma...
 

majonez

Grobar
Учлањен(а)
04.12.2012
Порука
577
Reaction score
810
Ne pamtim da smo se ikad ovoliko izblamirali u mojih 60 leta!Ovako nas je ponizio Hajduk sa 1:6...ali da izgubis od tima koji je pretposlednji auuu!Ovo je veca bruka od svih i svaki clan uprave , igraci i treneri zasluzuju momentalni otkaz.Igrati sa igracima iz omladinskog pogona do kraja.
 

mladen107

Grobar
Учлањен(а)
04.08.2007
Порука
353
Reaction score
1.376
Локација
Novi Sad
Hajduk iz onog vremena ne moze da se uporedi sa bilo kojim timom iz superlige danas... prosla utakmica je mogla ovako isto da se zavrsi, dakle nije ni los dan... Bas sam se nadao posle tolike duge pauze da ce ekipa da se uigra itd...
 

Braindead

Grobarčina
Учлањен(а)
03.10.2020
Порука
3.229
Reaction score
15.883
Локација
Beograd
Ljudi, ja ne mogu da verujem u ovo, pa ne može niko da mi kaže da mi sa ovim timom nismo mogli kući da odigramo barem nerešeno! Neću da budem teoretičar zavere ali stvarno ne verujem da nismo mogli da remiziramo? Ili sam možda glup? Pojma nemam? Pa ovi su zakucani i razvale nas 0:4? Malo je reći da su obrukali sve Grobare.
 

Goginhosa

Grobarčina
Учлањен(а)
03.01.2015
Порука
1.270
Reaction score
7.005
Sebi sam se bio zakleo da necu da komentarisem utakmice FK Partizan, dok sva govna u upravi i oko uprave ne odu, ne pomru, ne izginu negdje, medjutim jace je od mene. Sto @Detelinarac90 rece gorim u licu od bijesa. Ovo je najjadnije nesto sto sam vidio za svojih 50 ljeta. Ono cemu se iskreno nadam (ujedno i posljednja nada za spas FK Partizan) je da ce uefa da stavi zabrane zbog fss i da zabrane svim reprezentacijama i klubovima takmicenja u Evropi na 3 godine, zbog mijesanja politike u sport. Bolesnu vam majku svima jebem od drzAVnog vrha, do ove uprave sugave crkli majci jos veceras dabogda.
 

Baracuda

Grobarčina
Учлањен(а)
13.06.2017
Порука
1.167
Reaction score
4.368
Ja baš mislim da nije sabotaža, već prava slika tima. Jednostavno smo kanta od ekipe, polako postajemo prosečan livadarski tim. Naš kvalitet iz godine u godinu opada, dok ostali klubovi ozbiljnije rade. Jednostavno, sve manje imaju respekt prema nama.
 

Goran Tomić

Kralj fanzina
Учлањен(а)
07.12.2011
Порука
11.760
Reaction score
29.644
Локација
Beograd
kad uđemo u top 8... nečega...
Evo, uđosmo kol'ko pod odmah jer...večerašnji poraz direktno ulazi u top - 8 najvećih brukanja u istoriji FK Partizana...
Samo...za razliku od onih nekih brukanja iz bliže i dalje prošlosti (a mnoge sam video, doživeo i preživeo) - ovaj mi nekako najlakše pada...

Jer ovo odavno i NIJE onaj Partizan kakav je nekad bio... ili kakav bi trebao da bude...
Nije ovo TAJ Partizan...ovo je neki...drugi...treći...nula nula četvrti...

A kad ja pokušam da objasnim kakav je Partizan nekad bio, i kakav treba da bude, i kako se igra fudbal, onda se cenjeni Stojanče sprda sa mojim postovima u stilu:
Zečevi ne mogu da povraćaju.
Alfred Hičkok nije imao pupak.
I evo, pukosmo mi danas i kad nije bio zaleđen teren i kad vetar nije baš jako duvao...samo je Mladost GAT oduvala nas...

Dakle, priznajem da ne znam to za zečeve i Hičkokov pupak, ali znam da fudbal nije košarka...
U košarci par vrlo loše odigranih poteza na početku utakmice možeš lakše da nadoknadiš do kraja utakmice, nego što je to moguće u fudbalu kad protivniku očajno lošim potezima prosto ,,pokloniš,, par golova (a kasnije još i penal) ,,fore,,...
I onda posle možeš da se ,,okoziš,, do kraja utakmice, pokušavajući nešto, ali...jbg...kad ne ide onda ne ide...
Jednostavno dođe i neki takav dan...

A naravno da će pre da dođe kad ,,kreneš bez kurca na svadbu,, - a mi smo takvi još od poslednje naše titule pa na ovamo...

Da, uprava je izdajnička, ali manite me tastatura revolucije - zašto niko od nas nije otišao da ih sačeka posle utakmice na izlazu iz loža - nek svako odgovori sam sebi.

Trener...kao i svaki...zaređa neke uspehe, dođu mu neki porazi, u svakom slučaju služi da uprava (kad to odluči) njime obriše pod da bi kao ,,oprala,, sebe od bilo kakvog neuspeha...

Fudbaleri...većina njih nije nešto kvalitetnija od proseka lige i ako u utakmicu ne uđe sa 100% imamo velikih problema...ponekad nas ,,povuku,, par kvalitetnijih (često stranci), ali mi smo ionako ,,projektovani,, za maksimum drugo mesto...
Interesantno, ali kad god ,,cigani,, izgube bod mi odmah (ili ubrzo) ,,uzvratimo,, našim gubitkom, pa nek se zato naši fudbaleri pogledaju u oči i nek sami sebi odgovore da li nemaju kvalitet za Partizan i titulu, ili ih neko ucenjuje, ili im neko naređuje da gube...ja ne znam, oni znaju...

Igra...pa kad primiš dva glupa gola i napraviš glup penal...šta reći o igri...
Pop danas jedva da je nešto odbranio.
Bekovi kao da su igrali ,,pod ručnom,, u napadu... Zašto?
Sveti danas nije bio dan, imao žutu minutu i pao mu mrak na oči.
Saničanin...ko Saničanin...
Andrade loš, Natho hoće ali ne ide, Baždar...TALENAT SAMO TAKAV!
Dača...imao svoju šansu kao tinejdžer, ali ta šansa je davno prošla...šta će on na boku? To nije za njega! Ipak dao par dobrih pasova...
DVA špica smo imali, ali u prvom poluvremenu pamtim samo šut Andradea glavom ka golu Mladosti...i NIŠTA više!
Pa jebem ti fudbal da ti jebem kad nismo u stanju da ŠUTNEMO ka golu protivnika, kad NEMA upotrebljivih centaršuteva, kad DVA, ej, DVA špica ne urade NIŠTA za 45 minuta!!!

Izmene...Fejsa odigrao bolje nego Andrade...ako izuzmemo penal kojim nas je totalno ,,ukopao,,...
Dijabate opet kao vašarski igrač koji žonglira pored aut-linije i ne uradi ništa konkretno, Menig prolazi, šutira, ali sve to bez ikakve konkretne koristi po Partizan...

Mora se priznati da smo u drugom poluvremenu šutirali ka golu, da je nešto bilo blizu gola, ali...

Sve u svemu, gore od ovoga (što se rezultata tiče) ne može, dakle, pregazićemo taj Šerif kao plitak potok!

Napred Partizan.
 

Швабо

Početnik
Учлањен(а)
03.07.2019
Порука
170
Reaction score
761
Локација
Добој, Република Српска
Без неке шупље филозофије и теорија завере Младости нас је накантала. Реакције господина Марковића код прва два гола противника, нарочито другог гола чист јебени аматеризам. За то се на школском полигону добија шамар и шаље по воду, јер за фудбал ниси. Реално јадна и биједна игра готово комплетног тима свих 90 минута. Понизили су сами себе и ко их јебе, ако хоће поново промил поштовања нек се из Молдавије врате са штитом или на њему. Ако се опет овако дивно представе комотно нек продуже за Украјину. Вазура и онај удбаш свакако нек скокну до Бахмута сестри им се најебем!
 

grtalica

Grobar
Учлањен(а)
25.06.2022
Порука
237
Reaction score
1.632
Локација
Canada
Sto se tice fudbala neka gospoda nastavi da brine da li ce cigan vidic da bude predsednik FSS.To je Petricu tebi vazno kao i bivsem hvala Bogu Stanojevicu.
Sram vas bilo.
Kakav god ti trener Petricu bio ovo je onaj trenutak kad stavis prst na celo i das ostavku.
Od Mladosti iz pizdinaca primis 4 eeej četri komada na JNA.
Trebalo bi spojiti porezni dug od KK i fk i da vazurcina ode malo u na godisnji bar koju godinu.
Ovo je za mene prodaja zbog jucerasnje izjave prvog pedera Srbije.Svasta bi vam rekao ali jednostavno ne zelim BAN.
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top