Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

FK Partizan 2022/23.

Статус
Затворена за писање одговора.

El Patron

Grobar
Учлањен(а)
05.09.2021
Порука
966
Reaction score
4.311
Локација
Nis
Sve je izgledalo losije nego prosle nedelje. Mali Ilic je licno Maldini za Sanicanina. Sehovic je prosle nedelje pokazao mnogo vise u defanzivi od Urosevica. Jevremivic ce biti igracina. Sudijama jebem sve po spisku kao i celom FSS.
 

Haris_Brkić

Grobarčina
Учлањен(а)
29.07.2022
Порука
1.016
Reaction score
7.644
Čist gol nam je poništen..ali kao suza čist.. Dabogda pomrli svi koji nam ovo rade!
Igra katastrofa, Urošević me sve više nervira, jebeno nikad neće biti igrač, pa makar i trenirao 24/7.
Mali Ilić ako nije bar 10 puta bolji od Sanija,ja ne znam..kao da nas namerno nerviraju svi ovi nazovi treneri ove sezone sa njim u sastavu.
Jevremović je igrač, treba mu dati prostora pre Jovića.
Ostali ništa konkretno..
UPRAVO UMRIIIIII!
:napred-partizan:
 

serAlex

Grobarčina
Учлањен(а)
21.05.2007
Порука
7.315
Reaction score
37.403
Kriv je Miško koji je vozio kosačicu pa nije lepo "odradio" travnjak. ;) ;-)

Inače, ovo sa VAR-om dokazuje onu legendarnu rečenicu: Nije bitno ko glasa nego ko broji glasove. E ovo je otprilike taj nivo.
 

strong_nis

Početnik
Учлањен(а)
08.07.2022
Порука
162
Reaction score
410
Локација
Tamo_negde
I opet igraci preko veze Sanicanin I Jovic I odma gol preko strane sanicanima,cim oni udju u igru 50 puta gora,umesto da se da sansa ilicu I jevremovicu,ali oni nemaju veze kao sanicanin I jovic,uprava napolje I da se napadne liga konferencije
 

Detelinarac90

Louis Le Prince
Уредник
Учлањен(а)
17.07.2021
Порука
4.500
Reaction score
29.229
Локација
Novi Sad
Još 2 kola mazohizma i da se spusti zavesa na jednu od najgorih sezona u istoriji FKP!

Iskreno neverujem da može Čuka ili Tsc da kiksnu 2 puta u 2 kola tako da ostajemo na ovom 4.mestu....

Reset na svim nivoima obavezan, igrački kadar da se sredi, uprava da pomre i tako....
 

Issa

Grobarčina
Учлањен(а)
06.02.2008
Порука
1.594
Reaction score
3.380
Локација
JNA
Porodismo se.
Ilic i Jevremovic poslednja dva kola da igraju po 90 min, bice nesto od njih.
Ali Var je ipak veceras sve pobedio, jel ti verujes meni ili svojim ocima? :puke:
 

Jokic

ex jokics
Учлањен(а)
24.08.2007
Порука
7.081
Reaction score
15.770
Локација
Храм фудбала
Још једна минимум је изгубљено, јер нама треба 9-10 играча за првих 11 и комплет стручни штаб, а то у једном прелазном року ни Челзи не би могао довести.
Већ видим сценарио да ће ова управа "одрадити" прелазни рок, а они ће онда преузети и имати изговор да су их ово претходни зајебали.
На крају свега најебемо ми навијачи Партизана, јер се нервирамо и себи здравствене проблеме правимо.

Данас сам гледао само прво полувријеме и могу рећи следеће, да је данашња утакмица БиХ Премијер лиге између Посушја и Борца била боља и квалитетнија, иако се играло по јакој киши и на већ раније натопљеном стадиону.

Европи можемо да се радујемо само због новца који ће вјероватно помоћи да клуб опстане, а такмичарски Бог нек нам буде упомоћи.
 

Goran Tomić

Kralj fanzina
Учлањен(а)
07.12.2011
Порука
11.732
Reaction score
29.529
Локација
Beograd
Setio sam se noćas šta sam rekao Stolici na početku ove sezone, kad nam je upriličena prezentacija novog šefa i ekipe i ono druženje sa njima...
Rekao sam mu: Majstore, nije važna ni titula, ni bodovi, daj da igramo nešto, da gledamo neki fudbal...

On je na tom mestu potrajao koliko je potrajao, onda je došao Petrić, koji je takođe već davno završena priča, otkako je Duljaj trener neke utakmice sam video, neke nisam, ali sam se ponadao posle ona dva derbija i utakmice sa TSC-om, da možda možemo da IGRAMO NEKI FUDBAL...
I onda večeras...

Prvo poluvreme izgledalo je kao da naši fudbaleri bojkotuju upravu i gledaoce ili kao da su juče odigrali utakmicu protiv Mančester Junajteda pa su umorni... a Radnički iz Kragujevca respektovali su kao da nam je ispred nas Bajern iz Minhena...
Na individualni šut Meniga dođosmo do vođstva, na individualno uspavanu odbranu primismo gol za izjednačanje.
Prvo poluvreme K A T A S T R O F A od igre, nemam živaca da pišem detalje...

Drugo poluvreme...hajde, igrali smo nešto, na egzekutorski potencijal Rikarda smo dali taj drugi gol, Dijabateu se igralo, sudija nas je, tvrdim, nekoliko puta BAŠ OŠTETIO (a nisam još gledao snimak poništenog gola Crnog Bate!)...Jevremović uneo osveženje, košava duvala glave da nam odnese...pobeda je pobeda, da smo pobeđivali celo prvenstvo, sad bi...al nismo i onda jbg...

Ako nas igrači nisu bojkotovali celo prvo poluvreme, onda zaista ne razumem zašto im se ne igra fudbal? Ajde neki i ne znaju, ali šta je sa ovima što znaju, ili znaju bar donekle? Šta su imali, grč od rezultata i pritiska? Kojeg rezultata i kojeg pritiska? Ko da je to večeras bilo nešto odlučujuće... Prvi da budemo ne možemo, Radnički da ispadne ne može...očajno, grozno prvo poluvreme, bar što se Partizana tiče...Radnički nije moja briga...

Ima da pokrenem peticiju da se superligaške utakmice prenose samo ako neko zasluži tako nešto, a dotle nek nam prenose Treću ligu...tamo se bar igra ofanzivan fudbal...







 

zzzz

Grobarčina
Учлањен(а)
20.07.2010
Порука
1.252
Reaction score
3.716
Sto neko rece, odavno naši fudbaleri nisu nastupali pred ovako impozantnim brojem gledalaca, pa je trema proradila.
Sreća pa zahladnelo malo u drugom poluvremenu, pa moralo da se i trči.
Sve u svemu, teško je izdvojiti nešto pozitivno iz ove utakmice, kao i cele sezone.
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top