Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

FK Partizan 2023/24

Zuull_PFC

Grobarčina
Учлањен(а)
29.12.2007
Порука
1.026
Reaction score
5.832
Локација
Court seats
Ispravite me ako gresim, ali ovo su stari Nike dresovi samo sa prisivenim Puma znakom!? :D

EDIT: Izgleda da gresim, kada se malo bolje zagledam...

A i ovaj nas mali izgleda lose prosao...
 

Čik

Grobarčina
Учлањен(а)
03.09.2021
Порука
4.713
Reaction score
22.767
Локација
Beograd
Ne znam koji su ovi nivo, ali je iskreno nerealno kako mi ne vidimo prvo poluvreme 6:0.
 

Dekstasijel

Početnik
Учлањен(а)
24.06.2022
Порука
96
Reaction score
257
Локација
Beograd
Možda ćete me linčovati, ali više volim da gledam ovu našu đecu nego bilo koje polovno pojačanje poput Andradea, Traorea pa čak i Dijabatea donekle... bolje da igraju klinci, dok ne odu ovi mantovi da nas ne ukanale. I ono što sam vidio u prvom poluvremenu, Baždar, Jevremović, Mirčetić pa čak i Petković imaju šlifa...nadam se da Jevremović neće dugo odsustvovati...

P.S. Uprava napolje!
 

strong_nis

Početnik
Учлањен(а)
08.07.2022
Порука
163
Reaction score
412
Локација
Tamo_negde
Tesko je zakljuciti jer je protivnik iz nizeg ranga,jedino sto nam je potrebno I to odmah jedan kvalitetan brz napadac
 

KoOkaDva

Grobar
Учлањен(а)
27.06.2022
Порука
663
Reaction score
5.311
Локација
Nis
Jako lepo je gledati ovo decu, mali Trifunovic sjajan. Bolje gledati ove klince nego jsl livadare. Nisam siguran da li se Duljaj ili neko od pomocnika cuo dosta tokom drugog poluvremena ali bilo je urnebesnih komentara :buhaha, nakon jedne lose duge lopte Stjepanovica culo se: Lopta ide i place:buhaha.
 

Direktor_Grobar

Grobarčina
Учлањен(а)
29.06.2019
Порука
2.997
Reaction score
15.831
Локација
Beograd
Jako lepo je gledati ovo decu, mali Trifunovic sjajan. Bolje gledati ove klince nego jsl livadare. Nisam siguran da li se Duljaj ili neko od pomocnika cuo dosta tokom drugog poluvremena ali bilo je urnebesnih komentara :buhaha, nakon jedne lose duge lopte Stjepanovica culo se: Lopta ide i place:buhaha.
Duljaj

Kaže “vrati taj jezik unutra šta si ga izbacio” > Trifunoviću
 
Top