Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

FK Partizan 2023/24

avax

Grobarčina
Учлањен(а)
04.06.2011
Порука
3.407
Reaction score
10.458
Локација
okupirana Srbija
Ne znam koji će rezultat večeras biti, ne znam kakva će biti naša igra, ali lepo je videti ovu ,,ložanu,, na Forumu zbog utakmice našeg FK Partizana! :shal
Nisam bio u prilici da večeras odem do Bačke Topole, ali sam, u skladu sa svojim mogućnostima, spreman za utakmicu...samo da počne...

Ja na ovoj slici nigde ne vidim pivo, a zurim u nju 10 minuta. :D
 

Bokili

Početnik
Учлањен(а)
04.03.2023
Порука
195
Reaction score
1.167
Локација
Tamo daleko
Hajde braco i sestre da izgazimo ove veceras! Utisak koji sticem je da dobijamo novosadsku kurvu i ove veceras. Tada krecu spinovi kroz blatoide, uprava ne placa novodpridosle igrace, obecava, laze, maze i sve ono kroz sta smo navikli poslednjih godina. Jebiga pa ko sme da kurvu ugrozzi i samo nakon dva kola! Samo PARTIZAN! SAMI PROTIV SVIH!
 

Grncarija

Grobar
Учлањен(а)
31.08.2019
Порука
1.384
Reaction score
5.165
Локација
Beograd
Večeras u 21:00 igramo protiv TSC-a, klub je osnovan 2005. godine (neki tvrde 1913.). Klub je pre pet godina ušao u prvu ligu.
Igrali smo jedanaest utakmica sa njima:
7 pobeda
4 remija
0 poraza
od toga 4 pobede i 2 remija u gostima.
Stadion TSC-a ima 4500 mesta.

Klub su u odnosu na prošlu godinu napustili:
Ilić, Fuseini, Bursać, Krsmanović, Filipović, Stanojev, Stanojlević, Vukić, Stojković i najbolji mladi igrač Ratkov koji je prešao u Salzburg.
Ali je klub doveo adekvatne zamene: Pantovića, Vlalukina, Kuveljića, Stanića itd.
Tako da su po jačini nalik prošloj sezoni.

Kvota na TSC je 2:45, na nas je 2.7, na nerešeno 3.

Očekuje se prisustvo južne tribine, Partizanovci su danas na Dorćolu organizovali turnir u malom fudbalu tako da oni definitivno više ne idu na utakmice organizovano.

Srećno danas našim momcima i Duljaju.
:napred-partizan::ziveli
 

Direktor_Grobar

Grobarčina
Учлањен(а)
29.06.2019
Порука
2.997
Reaction score
15.831
Локација
Beograd
Последња измена:

Detelinarac90

Louis Le Prince
Уредник
Учлањен(а)
17.07.2021
Порука
4.515
Reaction score
29.309
Локација
Novi Sad
Na autoputu je kolaps! Izlazak
na naplatnu rampu za B.Topolu je haotičan, ljudi stoje na autoputu izasli iz auta. Pušta se jedan po jedan auto na svakih par minuta.....

Kasniće na utakmicu gomila Grobara!
 

Marin

Grobarčina
Учлањен(а)
14.09.2008
Порука
2.447
Reaction score
2.215
Ajmo momci bar nam vi donesite radost igrajte za nas protiv uprave, pevaj danas Seve lupni im 2 komada.
 
Top