Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

FK Partizan 2023/24

Chika Rale

Grobar
Учлањен(а)
29.06.2022
Порука
625
Reaction score
2.303
Локација
Beograd
Kralj:

"Pozivam zato javno Filipovića da, u ime igrača, stručnog štaba i armije navijača Partizana, na kraju krajeva u ime pomenute istine, pusti javno audio snimak VAR komunikacije sa utakmice ako je tako uveren da je sve bilo u redu."

Možda je zato Filipović malo utihnuo.
 

MiM

Početnik
Учлањен(а)
29.06.2018
Порука
164
Reaction score
971
Локација
JNA
Posle dugo vremena, eto otiso sam do Backe Topole da gledam FK Partizan, iskreno i svidja mi se ova ideja o odlasku samo na gostovanja, ali da ne ulazimo u dalje rasprave i podele na Grobari treba i ne treba da se ide i na JNA, svako treba da odluci za sebe... Hocu da kazem da sam bas prijatno iznenadjen brojem Grobara, izgledom juzne tribine, brojem mladih ljudi i dece Partizana, ima nade za nas. Plamen ne sme da se ugasi, tako da sam zakljucio da ne treba zbog te dece odustajati od FK (sto sam ja iskreno uradio, nisam imao snage vise).
Od fudbala nisam ocekivao nista, samo sam hteo da ne bude 0:0, da igramo pa sta bude, i TSC i Partizan su odigrali bez glave, kao da sam gledao mec nekih mladjih generacija, ali onolika mrznja igraca TSC prema Partizanu, onoliko kurcenje i bahatost, dosao vam je bre jedan Partizan ima da se tresete makar isapo iz lige, to je ime i brend a iza sebe ima neki broj ljudi koji stoji i koji ce da vas peglaju za svako unizavanje javno istog, ili ne? E tu ja vidim jedan od glavnih problema ove uprave, i ljudi "legendi" Partizana kojih nema sada nigde. Ja razumem da ciganima ne mogu nista, da ne mogu sa fss da se bore, ali ove debile treba jebati i spustati na svakom koraku... Bar protiv ovakvih seljana odbrani klub... Sudjenje kriminal, odma u prvom kolu da nam stave do znanja sta nas ceka, nisam ni ocekivao nista bolje, ocigledno je da mi tu borbu protiv FSS trenutno ne mozemo da vodimo i iznesemo, svi znamo razloge...
Na kraju sam bio i zadovoljan svime, gledao sam Partizan, primis 2 gola u nadoknadi prvog i posle kraja utakmice, ponisten regularn gol, 3 penala, Natho koji masi penal (valjda prvi promaseni od kad je kod nas?), odbranjen penal pa iz sledeceg napada gol (podseti me odmah na Lukaca i jebanje cigana na JNA)... Sve ovo je tako Grobarski. Idemo dalje, ako je ovako krenulo ko zna sta nas jos sve ceka.
 

Nikola9875

Grobar
Учлањен(а)
05.07.2019
Порука
364
Reaction score
1.558
Локација
Novi Sad
Došlo vreme da nas Kosanović brani....Šta god mislili o njemu, ova izjava u ovakvoj Srbiji je za poštovanje.

Kosan je jedan od najkorektnijih ljudi u ovom našem napaćenom fudbalu. Bez obzira što je radio kod njih, rekao bih da nije “obojen” (ili makar da nije cigan).

Priče da je teški alkos, delimično padaju u vodu, kad vidimo da je u 72. godini pri čistoj svesti i zdravoj pameti i da je sposoban i u tim godinama da daje ovake i slične, itekako smislene izjave.

Ovo mu nije prvo ovakvo izlaganje
Kosan: ….moram da kažem, to su lopovi
Novinar: biramo reči, pošto smo u direktnom prenosu
Kosan: izvinjavam se, ali to su lopovi :D

Takodje je jedan od najvećih stručnjaka iz te starije garde, ne treba zaboraviti njegovu petardu u rupi sa Borcem iz Čačka..

Iako je to malo verovatno, u nekom momentu bih voleo bih da ga vidim na našoj klupi, kao pomoćnika/mentora nekom mladjem, kao što je ranije to bio Djumi.
 

PFChampion

Grobarčina
Учлањен(а)
11.04.2010
Порука
8.872
Reaction score
13.637
Kralj:

"Pozivam zato javno Filipovića da, u ime igrača, stručnog štaba i armije navijača Partizana, na kraju krajeva u ime pomenute istine, pusti javno audio snimak VAR komunikacije sa utakmice ako je tako uveren da je sve bilo u redu."

Možda je zato Filipović malo utihnuo.
Ако не може да се потврди аутентичност аудио материјала онда слаба вајда од тога. Они могу да сниме накнадно било шта. Али снимак меча не могу да избришу, сви смо видели и не знам кога више могу да лажу осим себе. Све и стране судије да тражимо не би ништа променило јер би их довели из Румуније, Мађарске, Молдавије....
 

Direktor_Grobar

Grobarčina
Учлањен(а)
29.06.2019
Порука
2.997
Reaction score
15.831
Локација
Beograd
Da nije bilo kradje, u normalnim okolnostima savez bi zapretio klubu (finansijski/bodovno) da se ne oglašava na ovaj način.

Činjenica da oni organizuju medijski cirkus oko ovoga je samo dokaz koliko je sve namešteno. Ne pada mi napamet da gledam ovaj video Filipovića iz kuhinje pičkoustog bolesnika.

Nećete nas ugasiti mamu vam jebem cigansku. Grobari, svi na stadion! Mi smo tu, tu nam je mesto, tu moramo da stanemo uz klub bez obzira na govna iz uprave koja treba terati na ovaj ili onaj način.

Svi na stadion jer prazan je slika slabosti i dalje degradacije imidža kluba. Praznim stadionom nećete preneti ljubav prema klubu svojoj deci. Jednog dana će ovima doći kraj, do tad, s ponosom volite naš Partizan!

Svi na stadion!:napred-partizan:
 

Chika Rale

Grobar
Учлањен(а)
29.06.2022
Порука
625
Reaction score
2.303
Локација
Beograd
Grešiš prijatelju.
Bilo je ono što ti kaže predsednik Sudijske komisije FSS a ti čuo svojim ušima,
a ne ono što je bilo a ti vid'o svojim očima.
 

Chika Rale

Grobar
Учлањен(а)
29.06.2022
Порука
625
Reaction score
2.303
Локација
Beograd
Nekadašnji potpredsednik našeg kluba prof. Vladimir Vuletić podnosi krivičnu prijavu protiv predsednika Sudijske komisije FSS Dejana Filipovića.
 

Detelinarac90

Louis Le Prince
Уредник
Учлањен(а)
17.07.2021
Порука
4.513
Reaction score
29.296
Локација
Novi Sad
čekaj... a što SAMO zapad??? a što ne i na istok? pa i na sam JUG??? mislim... nije im to dedovina grupe koja sebe zove Grobari Jug! ma i na SEVER!!! ipak se ČITAV objekat zove Stadion Partizana!!!
Što Zapad? Zato što si im bliži, zato što možeš celu utakmicu da ih gledaš u oči i kažeš sve što ti na duši!
Ovo za Jug bih prokomentarisao samo sa: Jug je tamo gde su Grobari!
Niko to ne svajata ali JT, oni koji idu tamo, tkzv "organizovani", (za sada) ostaju pri bojkotu utakmica na JNA te i ne treba ići tamo nego ispoštovati to.
Istok ti je brate daleko od zločinaca, a Sever ne znam ni da li je u prodaji osim za Evropu kad se očekuje masovan dolazak....


Tako da ako već dolaziš, uzmi Zapad, ne žali tih par stotina dinara više za kartu.

UPRAVA NAPOLJE!
 

Direktor_Grobar

Grobarčina
Учлањен(а)
29.06.2019
Порука
2.997
Reaction score
15.831
Локација
Beograd
Ja sve vreme pokušavam da prodam ideju. Evo nas 100 sa foruma da dodje zapad centar, okrene se i ceo meč peva u smeru lože. Tih 100 će sledeći meč da bude 500, onaj tamo 1,500 (evropa), itd.

Neće proći neopaženo. Sigurno.

Prazan stadion, pa koga boli kurac. Osim što je totalna nebuloza kao da je korona, kao da smo kažnjeni.

Edit:

Bili bismo prvi klub na planeti gde su navijači uradili ovo. Ceo meč oči uprte u ložu i pesma protiv lopova.

Može i transparent:

“Poruka je jasna, čućete je sve glasnije, lopovi letite iz kluba pre ili kasnije” PartizanNet
 
Последња измена:
Top