Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

FK Partizan 2023/24

Ilyasova

Grobarčina
Учлањен(а)
02.06.2011
Порука
3.903
Reaction score
7.797
Danas igramo derbi protiv Radnika, bice tesko, ali se nadam da ce Saldanja nekom majstorijom da nam donese 3 boda.
Nama je svaka utakmica u ovoj ligi derbi, sto zbog naseg (ne)kvaliteta, sto zbog bocne vetrove.
 

zoig

Grobar
Учлањен(а)
24.06.2022
Порука
295
Reaction score
2.644
Локација
Beograd
Koliko smo samo upali u nepravde i težinu da smo zaboravili na ljubav prema Partizanu. Šta nas bre briga kako igra ovaj ili onaj, valjda nam treba malo huka, malo pozitivnog razmišljanja.
Treba nam malo osjećaja da ne živimo u nekom univerzumu gdje niko nema prava na grešku. Fale mi utakmice u kojima ću samo uživati što sam došao da gledam ljude u najljepšem dresu, da gledam moj Partizan. Često sam pomišljao kako eto neko sad želi da nas ponizi, uništi, da nas nema. Da li je to moj strah od drugog ili od sebe? Da li sam ponižen ako izgubim 5:0 ili budem 4. u namještenoj ligi? Da li nas može uništiti bilo ko ako pokažemo da postojimo? 10000 mirnih ljudi koji su prisutni, a ćute, glasnije se čuju od 500000 onih koji se svuda bune a nisu prisutni. Uvijek može da se nađe razlog za mržnju, kuđenje, kritiku. Umijemo li da nađemo razlog da volimo? Umijemo li da uđemo u tuđu kožu i zamislimo da smo to mi, šta da sam ja Igor Duljaj ili Sveta ili Ilić ili što da ne Saničanin. Šta bi mi trebalo?
Bio sam u Barseloni nedavno i tamo klinci, turisti, svi nose dresove Mesija čak i Ronalda i dalje. Svaki put kad sam ih vidio sjetio sam se rečenice malog Dušana: Neću Mesija, hoću Ćelu. Pitam se evo već neko vrijeme kako je to dijete u bolovima velikim voljelo Partizan i igrače Partizana toliko, bez uslovljavanja, bez određivanja tima, bez bilo čega što je tražio za uzvrat? A kako ja i mi svi ovdje samo razmišljamo o nekim vazurama, vučelama, vučićima, magijama i ostalim likovima. Zašto se fokusiramo na mržnju ako će možda bolje biti da oni ljudi na terenu osjete da je neko tu iza njih, da ih vodi, gura, da im olakšava teret svetog dresa a ne da im juri greške i dodaje tegove na ramena?
Kad ne bi bilo Partizana ne bi bilo ni jednog velikog dijela mene, a to znači da dok god mi postojimo postoji i Partizan.
Želim malo Nika Hornbija i stadionske groznice u sebi :).
Vrijeme je da se ode na JNA. Ne zbog njihovog poraza nego zbog naše ljubavi!
 

Chika Rale

Grobar
Учлањен(а)
29.06.2022
Порука
625
Reaction score
2.303
Локација
Beograd
Strašno mrzim protivnike kao što je ovaj koji nam danas dolazi.
Radnik je na 6 utakmica dao 3, a primio 2 gola. Na 6 utakmica. Mila majko. Pri tome je samo jednu izgubio.
Ja ne znam šta oni igraju, ali se zovu fudbalski klub.
Danas će nam zato trebati puno sreće.
 

KoOkaDva

Grobar
Учлањен(а)
27.06.2022
Порука
659
Reaction score
5.286
Локација
Nis
Bice jebeno.
Ako prezivimo ova prva dva kola (ne znam kako:confused-smiley-013:) mozemo se nadati mozda nekom cudu dalje. Procitah da ce zvezda kasnije imati jeben raspored, u kratkom razmaku tsc, cuka, PARTIZAN i dve utakmice u ls, nema sanse da ne naprave neki kiks.
Ali treba preziveti pocetak...
Preziveli se smo tezak raspored na pocetku, zvezda dva puta kiksnula, sve je u nasim rukama! Pobeda danas i u Pancevu su moranje a onda SVE U NJU!
Otimaj titulu!
 

Goran Tomić

Kralj fanzina
Учлањен(а)
07.12.2011
Порука
11.738
Reaction score
29.564
Локација
Beograd
Ne vidim nijedan razlog da nas danas ne bude 10 hiljada!
Osim što navijači Partizana nerado dolaze na fudbal ako nije proslava naše titule, ili ako ne igramo Ligu šampiona ili derbi...
A uzgred je i Jug proglasio bojkot na JNA, pa je to taman jedan fin izgovor i za one koji nisu na Jugu, a koji ionako ne bi ni došli... :icon-rolleyes:
Teško nama sa nama samima...
A za ovo ostalo, kako se snađemo...

I, koliko dugo nismo bili u prilici da zasednemo na vrh tabele?
A s druge strane, neko potpuno mrtvilo na ovoj temi foruma... :icon-rolleyes:

Daj da pomenem omiljenog nam Dukija, e da bi forum malo živnuo:
Uzmi Duki srpsku titulu! :shal
 

Goran Tomić

Kralj fanzina
Учлањен(а)
07.12.2011
Порука
11.738
Reaction score
29.564
Локација
Beograd
Ne idemo danas u halu, na Novi Beograd,
nego idemo na stadion JNA,
koji je nekima od nas još uvek drag...
:shal
Kakvo mudro ćutanje uvaženih kolega sa foruma, po sistemu, ajd da sačekam konačni rezultat, pa da kažem svoje mišljenje...

Ništa ono neko loženje, neka strepnja, neka nada, radoznalost bar da li će Saldanja, Kalulu ili neko treći prvi da otključa bravu Surduličana...
...ili da li će odbrana da primi manje nego što navala može da da...

Ja verujem!
U Kalulua i Saldanju!
I to još pre utakmice!

Juuurrrriiiiš, urrrrraaaaaa!!! :napred-partizan::napred-partizan::napred-partizan:
 

RotoShack

Grobarčina
Учлањен(а)
02.12.2012
Порука
6.237
Reaction score
2.795
Uvertira pred utakmicu je dobra. U postavi Sehovic umjesto Antica pa da vidimo hocemo li se uspjeti izboriti protiv samih sebe, Radnika i djelilaca nepravde.

'ajmo crno-beli!
 

Jokic

ex jokics
Учлањен(а)
24.08.2007
Порука
7.081
Reaction score
15.770
Локација
Храм фудбала
Браво Гробари, бојкот мора да траје без обзира на резултате.

Управа напоље!
Вазура умри!

Пс: арено пуши курац!
 
Top