Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

FK Partizan 2023/24

Jokic

ex jokics
Учлањен(а)
24.08.2007
Порука
7.088
Reaction score
15.810
Локација
Храм фудбала
Јел ме људи зајебавате, да би за вас нормално било да се сад прекине бојкот?
А ни једна ставка се није промјенила од почетка бојкота, осим што је и Дуљај коначно рекао оно што смо од њега очекивали да каже још за вријеме прелазног рока.
То сам само још видио код ове јадне опозиције у Србији.
 

Jokic

ex jokics
Учлањен(а)
24.08.2007
Порука
7.088
Reaction score
15.810
Локација
Храм фудбала
Принцип је принцип. И по прекиду бојкота не вјерујем да би нас нешто много било на трибинама, а иде и све лошије вријеме, што додатно утиче на посјету.
Овако имамо сјајна гостовања, одлична подршка.
Искрено да сам играч у овој ситуацији, осјећао би се као највеће говно да навијачи прекину бојкот људи који ме не плаћају и јебу у здрав мозак.
А до сада су и они схватили са ким имају/имамо посла, и сконтали су ваљда све ово шта се дешава око и унутар клуба.
 

Helsinki

Grobar
Учлањен(а)
21.07.2023
Порука
512
Reaction score
3.240
Локација
Nis
Mene od starta zanima a nikako da pitam,sta ce biti sa bojkotom kad despot posalje neke nove svoje drugare u Partizan? Sto ce se neminovno i dogoditi
 

Уличар

Početnik
Учлањен(а)
11.03.2016
Порука
124
Reaction score
453
Локација
Србија
Синоћња изјава Игора Дуљаја је нешто што може да има далеко већи одјек у медијима од било каквих повика са трибина Вазури да је лопов, мајмун. Исто тако, да на пар везаних утакмица на ЈНА буду присутни само редари и играчи, дакле 0 људи, то би опет много више одјекнуло од повика, јер би се исказало неподељено јединство навијача и симпатизера Партизана у бојкоту (не клуба, не играчког кадра, не тренера) искључиво лопова из управе и првог међу њима Милоша Вазуре. Већ се дискутовало о томе више пута, ко сматра да треба да иде нека иде, ко неће на ЈНА ту су нам гостовања, ето Крагујевац већ у среду у "идеалном термину" од 14ч.
 

Chika Rale

Grobar
Учлањен(а)
29.06.2022
Порука
640
Reaction score
2.351
Локација
Beograd
Po meni je bojkot samo ako je stadion potpuno prazan. Znači bez navijača. Sve ostalo nije bojkot.
Ili, možda, oni što dolaze nisu navijači?
 

The_B

Grobarčina
Учлањен(а)
21.02.2023
Порука
1.083
Reaction score
4.061
Локација
Beograd
Po meni ta priča u ovom trenutku je bespredmetna.
Sve se svodi na to da koji god da su motivi da Duljaj zakuka, a ja verujem da su potpuno iskreni i iz najbolje namere, posle onog loma sinoć NIKO, APSOLUTNO NIKO, NIJEDAN JEDINI BIVŠI IGRAČ, NIJEDNA "LEGENDA" niko se nije javio i stao u odbranu, ne Duljaja, PARTIZANA!!!

Jel to hvala za sve što je Partizan uradio za sve njih?

Sve sam mogao da zamislim, ali da dođe do te tačke pucanja da Duljaj i bilo koji igrač imaju fizički obračun/kontakt, nebitno, to nikada nisam mogao da zamislim, ali izgleda da je dno dotaknuto...

Ja se jebeno nadam da smo dotakli dno i da ćemo sada od tog dna da se odbijemo pa da uz mnogo muke na kraju isplivamo, ali svestan sam gde smo, šta smo i da su to nažalost pusti snovi.
 

Grobar92

Grobarčina
Учлањен(а)
01.08.2011
Порука
1.400
Reaction score
3.249
Локација
Tamo gde su Grobari
Принцип је принцип. И по прекиду бојкота не вјерујем да би нас нешто много било на трибинама, а иде и све лошије вријеме, што додатно утиче на посјету.
Овако имамо сјајна гостовања, одлична подршка.
Искрено да сам играч у овој ситуацији, осјећао би се као највеће говно да навијачи прекину бојкот људи који ме не плаћају и јебу у здрав мозак.
А до сада су и они схватили са ким имају/имамо посла, и сконтали су ваљда све ово шта се дешава око и унутар клуба.
Što se gostovanja tiče, počeli su da kažnjavaju naše protivnike zatvaranjem stadiona. Jebem ti princip koji ostavlja naše momke i trenera na cedilu.
 

zoran.pfc

Grobarčina
Учлањен(а)
03.12.2012
Порука
1.935
Reaction score
3.012
Iskreno mislim da Vazuru zabole k...c za bojkot, jedna briga manje. Podršku i zaštitu za ovo što radi ima u samom vrhu vlasti. Jedini koji je javno ustao i rekao kako stvari stoje je Duljalj, na stranu moje mišljenje o njegovim trenerskim sposobnostima ali kao čoveku mu skidam kapu.
Igračima i Duljalju je sada više nego ikada potrebna pomoć sa tribina inače ćemo se ovih njegovih reči sećati kao poslednju propuštenu šansu da ustanemo u odbranu kluba. Stavite se na trenutak u ulogu Duljalja, da li biste posle ovakvih reči volelinda vidite pune tribine ili da sami sebi postavljate pitanje "Kome ja uopše pričam ....."
Njima je sada podrška potrebnija nego ikada i ovo što je Duljalj rekao samo tako i mogu da posmatram, kao poziv nama navijačima da stanemo iza njih. Zajebite Vazuru i ostala govna....boli njih k...c za bojkot.
 

Hellknight

Početnik
Учлањен(а)
06.07.2021
Порука
22
Reaction score
60
Локација
Beograd
Iskreno mislim da Vazuru zabole k...c za bojkot, jedna briga manje. Podršku i zaštitu za ovo što radi ima u samom vrhu vlasti. Jedini koji je javno ustao i rekao kako stvari stoje je Duljalj, na stranu moje mišljenje o njegovim trenerskim sposobnostima ali kao čoveku mu skidam kapu.
Igračima i Duljalju je sada više nego ikada potrebna pomoć sa tribina inače ćemo se ovih njegovih reči sećati kao poslednju propuštenu šansu da ustanemo u odbranu kluba. Stavite se na trenutak u ulogu Duljalja, da li biste posle ovakvih reči volelinda vidite pune tribine ili da sami sebi postavljate pitanje "Kome ja uopše pričam ....."
Njima je sada podrška potrebnija nego ikada i ovo što je Duljalj rekao samo tako i mogu da posmatram, kao poziv nama navijačima da stanemo iza njih. Zajebite Vazuru i ostala govna....boli njih k...c za bojkot.
Po meni vrlo je jasno ko je na braniku Partizana : navijaci Duljaj i fudbaleri. Nesmemo to krnjiti. Svi na stadion i podrska nikad jaca. Eto.
 

KoOkaDva

Grobar
Учлањен(а)
27.06.2022
Порука
664
Reaction score
5.333
Локација
Nis

serAlex

Grobarčina
Учлањен(а)
21.05.2007
Порука
7.369
Reaction score
37.742
Šta god da je bila inicijalna kapisla, iskreno se nadam da su rešili među sobom, baš kao što navodno navodi u izjavi. A ako je iskreno izvinjenje onda isto tako verujem da je Duljaj kao bivši profesionalni fudbaler mnogo spremniji da prihvati i razume nego bilo ko drugi. Sve u interesu tima, ne kluba koji praktično ne postoji, nego ekipe na prvom mestu. Pošto je samo ta ekipa na terenu i ostala.
 

Jokic

ex jokics
Учлањен(а)
24.08.2007
Порука
7.088
Reaction score
15.810
Локација
Храм фудбала
Ако ће Мениг да се тргне после овога, опроштено му је. Треба нам сваки могући играч у најбољем издању, јер ће како првенство пролази све више да нас краду и отимају, морамо од свакога бити бољи за два гола, да би дошли до побједе.
 

_Shone_

Grobarčina
Учлањен(а)
02.06.2011
Порука
1.546
Reaction score
2.575
Локација
Tu..iza ugla...nema 200 metara
Po meni vrlo je jasno ko je na braniku Partizana : navijaci Duljaj i fudbaleri. Nesmemo to krnjiti. Svi na stadion i podrska nikad jaca. Eto.
Svi na stadion, podrska nikad jaca a gamadi iz uprave pare u dzep od toga za novi audi, sluzbeno gorivo, vecere itd. Slazem se da se podrska pruzi ispred stadiona, da grmi dok igraci dolaze na utakmice ali da se placa karta i upravi trpaju pare u dzepove dok Duljaj prica kako igrace izbacuju iz stanova to se ne slazem. Evo malopre procitao gmazovu izjavu kako "ne zna sta Duljaj i o cemu prica, kako su pojacanja isplacena redovno, kako je ugovorom predvidjeno da klub placa kirije ali ne direktno stanodavcima nego igraci imaju naknadu za to" i sad ispada po recima gmaza da su igraci neodgovorni jer stanodavcima nisu platili, Duljaj "lud" a u uprava sve radi kako treba.
 

JasminaT

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2010
Порука
21.462
Reaction score
41.129
Локација
Žrnov
Što se tiče Menigove izjave, ako je stvarno iskrena, to m9že i da pokazuje dq mu je stalo.
Nije zadovoljan minutažom, a kad dobije m8nute ni on sam nije zadovoljan sobom - skroz rqzumljiv 8zvor frustracije i nervoze, savršena kombinqcijq za ekslaciju ovog tipa.
 

PFChampion

Grobarčina
Учлањен(а)
11.04.2010
Порука
8.890
Reaction score
13.731
:respect

Корисно је за тим што је спустио лопту али јасно је да се покајао из сопствене користи како не би себи отежао наставак каријере јер да му је и мало стало до тима, колико год да је фрустриран и бесан, не би код 3-0 за нас тако одреаговао......ајде да смо губили или да је било нерешпено па некако и да разумем..... Мениг није клинац, то је зрела и прорачуната особа и надам се да ће наћи неку мирну луку током зимског прелазног рока на његово и наше задовољство јер такав тип страних играча је анти-реклама за довођење странаца и веће право на фрустрацију и бес има неки наш клинац коме је он такав узео минуте. Но добро то је само неко моје виђење....у односу на то у каквој је ситуацији клуб Мениг није никакав проблем и добро је што се ставља тачка на ову причу како се не би скретала пажња са правих проблема.
 
Последња измена:

Goran Tomić

Kralj fanzina
Учлањен(а)
07.12.2011
Порука
11.780
Reaction score
29.684
Локација
Beograd
Posao koji radim za platu nekad radim noću i uveče, skoro stalno vikendima, pa i pre ili popodne, i u podne...naravno ne svaki dan ceo dan, ali...
Nažalost često nisam u mogućnosti da ispratim FK i KK uživo ili u direktnom prenosu, pa čak ni u reprizi...a tih 5 godina do penzije mi se čine kao 500 godina pod Turcima - nikako da prođu... :icon-rolleyes:
Ipak, lep je osećaj kad posle posla odem na internet i vidim da je Partizan pobedio!

Dukijevi momci jebu pa ne staju, bez obzira na obavezu srpsko-zvezdaških sudija da nas kradu na svaki mogući način, zašta im jebem sve po spisku!

Vidim...lagano i većinski deo foruma prihvata da Duki nije baš samo neznalica, poltron, karijerista, uvlakač...i šta se sve još moglo zaključiti iz nekih ovdašnjih postova...
Ali...tako je to kad se na osnovu premalo podataka formira neko mišljenje i onda stvarnost pokušate na svaki način da uklopite u sopstveno mišljenje...

Duljaj se bori koliko zna i ume i ima svoje mišljenje kakvo god da je. A ovaj svet i mi u njemu niti smo bezgrešni, niti možemo da živimo i radimo u takvom svetu bez ikakvih kompromisa ili dodira sa svim tim zlom što nas okružuje... Pa kako mi, tako i Duljaj.
Bar je tako u Srbiji, a ko može bolje, nek izvoli, nek popravi.
Lako je tuđim kurcem po gloginjama (koprivama) mlatiti.

A Duljaj je doveo neke dobre fudbalere. I počeo da pravi selekciju tima po svojim zamislima gde su postepeno otpali neki za kojima više niko ne žali. I svakako da on sa svojim fudbalskim iskustvom više nego mi, amateri na forumu, zna šta mogu Kalulu i Zahid a šta Menig i Severina, ali zna i to da je za nespremnog igrača pogubno da ga gurne u vatru više (duže) nego što to taj može da podnese.

I sad Duljajev Partizan pobeđuje i u malim utakmicama (što Savin nije mogao), i ima dopadljivu i lepu igu (što Stanojev nije imao), i prvi je na tabeli još tokom prvenstva (što ni Markov nije bio), i neće Duljaj otići sam od sebe (kao što su odlazili Bata i Flaš Gordon)...

A svi znamo da nam igrači ne primaju plate, i da nam je uprava štetočinska, i da su protiv nas i mediji i savez i sudije.

I ja znam da je bojkot na JNA kontraproduktivan i da najveću štetu nanosi igračima i Duljaju, kao što sam znao da Duljaj ne može biti takva štetočina kakvim su ga ovde i ne samo ovde smatrali mnogi navijači Partizana.

Ali šta ćeš...većina više voli da bude uz mišljenje većine, ili makar onih sa kojima se druži ili slaže...
I većina mnogo više voli dobar rezultat nego onaj loš...

Aj što niste verovali Duljaju, ali jeste Žocu (što je sasvim razumljivo), ali samo vas čitam koliko vam je vremena bilo potrebno da shvatite da i Duljajev Partizan može da pobeđuje, kao i što vas čitam koliko pizdite kad Žocov KK izgubi...

Mislili ste da su Dukijevi stranci mačke u džaku, kao što vam se sad ne dopada Kaminski...a i kao da su Duki i Žoc imali bankomat iza sebe pa da su mogli da dovedu još po 10 igrača na kilo i na milione svaki...
A nisu.
Rade ljudi ono što mogu i koliko mogu. Sa onim što imaju.
Ili nemaju.

Ali takvi borci po svom karakteru guraju i dalje napred, koliko god mogu...koliko god je to moguće...

Šta će biti sa FK-om i ,,zlim strancima,, u njemu koji (gle čuda!) igraju lep fudbal...ne znam...
Ali i ovo što je u domaćem prvenstvu dosad trajalo, lepo je bilo i lepo je izgledalo.

Ostaće zanavek zapisano da su stomilionskiligašampionazvezdasrbijašamionitituletrofejizvezdiceiznadgrbatitulaiz46e PANIČNO BEŽALI OD NAŠE LOPATE NA SVE MOGUĆE NAČINE!

Živeo Partizan!

A to što su Menig i Duljaj imali neku diskusiju pored klupe...ma to je samo fudbal...uostalom, verujem u Duljajeve procene, ako mu treba Menig, o.k. ako ne, biće kao i sa Dačom Pantićem - nema Dače ima nekog boljeg od Dače.

Ali da li ima plate ili nema za mleko a ima za parizer i jogurt...
Videćemo.
 
Top