Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

FK Partizan 2023/24

PARTIZAN INSTITUCIJA

Grobarčina
Учлањен(а)
29.06.2019
Порука
2.004
Reaction score
11.814
Локација
JNA
Sinisa sanicanin je najguplji fudbaler koji je ikada igrao za Partizan i koji cini sve oko sebe nesigurnim, ali to ne menja cinjenicu da je ovo ruglo od drzave i od sporta i da je kurvino prolece pocelo u decembru. Svakom grobaru ko glasa za sns zelim sve najgore.
 

Plava Čigra

Grobarčina
Учлањен(а)
08.04.2011
Порука
2.249
Reaction score
3.658
Ispucali smo faktor sreće nekoliko puta u toku ove polusezone, treba nekad i taktika da se pripremi, da se radi na presingu, fizičkoj spremi.

Jeste vlast protiv nas, imamo kriminalnu upravu, ali realno je reći da mi nikad nismo ni imali trenera, zato je i moralo doći do ovoga nakon velikog plusa.

To bi bilo to.
 

Helsinki

Grobar
Учлањен(а)
21.07.2023
Порука
498
Reaction score
3.157
Локација
Nis
Radnicki da se skupimo iz moje zgrade ne bi nas dobili

Senicanin cepanidis klasican

Dobro je sto ni da je bilo plus 50 za nas ja se ne bih tituli nadao.Vise sam razocaran kako igramo nego sto necemo uzeti prvenstvo
 

serAlex

Grobarčina
Учлањен(а)
21.05.2007
Порука
7.331
Reaction score
37.526
Sad smo videli zasto ne postoji ni teoretska sansa da uzmemo titulu dok je ova vlast. I ne naravno da nece cekati izbore nego prvu priliku da to pokazu.
Sve to stoji, problem je što ne moraju ni mnogo da se trude, pomažemo i mi svesrdno. Svaki jebeni prekid za protivnika je pola gola, videlo se protiv TSC-a, videlo se danas. Neke mane smo uspevali da prikrijemo neko vreme, ali one time nisu nestale.

Saničanin je prevara u rangu Karlosa Kajzera.
 

Zalosna Sova

Grobarčina
Учлањен(а)
29.06.2019
Порука
2.285
Reaction score
10.749
Локација
underground
Sve to stoji, problem je što ne moraju ni mnogo da se trude, pomažemo i mi svesrdno. Svaki jebeni prekid za protivnika je pola gola, videlo se protiv TSC-a, videlo se danas. Neke mane smo uspevali da prikrijemo neko vreme, ali one time nisu nestale.

Saničanin je prevara u rangu Karlosa Kajzera.
To je tacno , ali i to sto smo mi takvi kakvi smo je produkt desetogodisnje politike. Sto ne menja cinjenicu da titulu ne bi uzeli i da smo Man Siti
 

SouthSide007

Početnik
Учлањен(а)
01.10.2020
Порука
53
Reaction score
120
Локација
Novi Sad
Besan sam kao ris. Ovakvu malodusnost da vidim u borbi za titulu. Niko start, niko zuti, nema reakcije. Ja da gledam psiholjuba kako se smeje i gestikulira... a inace, ovo ide na dusu svima koji su nakon mrtvog graficara vikali: "ma nema veze, idemo dalje", "teraj dalje" i slicne gluposti, a tek ono kad vidim "ovako se osvajaju titule" nakon gola u 90. umesto da smo tada vec palili lampice i menjali! Uf kako sam besan
 

Nikola_G

Grobarčina
Учлањен(а)
17.03.2007
Порука
5.441
Reaction score
7.738
Локација
E-WEST
Želim da država smrdija koja od Partizana napravi ovakvu olupinu, nestane sa planete, da se pretvori u prah.

Što se tiče sporta i fudbala, treći lažni trener za redom, čemu smo se nadali?

Moliti boga da 20.12. gamad ne postavi rekord u razlici na derbiju.

SVAKA ČAST SVIMA KOJI SU BILI NA STADIONU, ALAL VERA!
 

Andra

Grobar
Учлањен(а)
22.08.2018
Порука
808
Reaction score
4.287
Локација
Beograd
Hocemo titulu a na terenu nam Sanicanin i Scekic, pa ne moze tako. Ja sam siguran da su oni dobri momci i da daju sve od sebe, ali oni veze sa fudbalom nemaju. Tempirane bombe.

Sudjenje katastrofa, tacno se po onim kartonima vidi namera, ali nismo zato izgubili.
 

serAlex

Grobarčina
Учлањен(а)
21.05.2007
Порука
7.331
Reaction score
37.526
@Zalosna Sova
Pisao sam već, da nas kradu 10 puta više, ali da nam je dozvoljeno da imamo Grobarsku upravu ne bi mi teško palo ni 100 vezanih titula za kurvu. Ovako te sapliću spolja, sapliću iznutra...

Saničaninu svaka čast, prevario je prvo nekoga da ga dovede, posle i razne trenere koji su ga stavljali u tim. Mogu slobodno svoje diplome da pojedu. I da ne pomisli neko kako je Saničanin najveći problem. Ne. Najmanji je, ali eto ja moram od muke za nekoga da se uhvatim.
 

Jokic

ex jokics
Учлањен(а)
24.08.2007
Порука
7.083
Reaction score
15.791
Локација
Храм фудбала
Ја да сам на мјесту Медине окачио би копачке о клин. Јебо ти тог и таквог фудбалера кад испред њега игра Саничанин, лик који нема апсолутно ни један једини квалитет, једини можда да је добар као лик, све остало је плач мајке Божје.
 
Top