Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

FK Partizan 2023/24

Bokili

Grobar
Учлањен(а)
04.03.2023
Порука
205
Reaction score
1.186
Локација
Tamo daleko
Molim nase igrace da danas proliju krv i znoj, zbog nas i zbog njih samih. Pokazite da niste pizde osecali ili ne ne osecali klub, da imate muda i kolika su. NAPRED PARTIZAN!!!!!
 

Van Der Berg

Grobar
Учлањен(а)
03.05.2023
Порука
475
Reaction score
2.610
Ne moze Natho protiv njih na tu poziciju nikako, duvala bi teska promaja pozadi, a oni koliko god lose igrali tokom sezone ipak imaju kvalitet da to iskoriste. Trece resenje moze da bude ovo sto je @zzzz napisao, ali mislim da nije pametno toliko tumbati ekipu pred derbi i da nam je Stjepanovic najbolja opcija.
To je tacno, ali ne znam koliko ce Stjepanovic pokrpiti te rupe pozadi protiv cigana kad nije mogao protiv Radnickog iz Kragujevca, plus sto gubimo u tranziciji iz odbrane prema napadu jer on nema (jos uvijek) cvrstinu i dobar pas da bi to obavio kako valja protiv usljivaca. Bojim se da ce opet Zahid i Saldanja morati da se vracaju skroz do centra ne bi li se lopta prenijela naprijed. Takodje, oni vec godinama muku muce sa desnim bekom i tu bi zaista dobro dosao neko ko bi mogao da ih probija, a to ipak nije Zahid. On ima mnogo drugih kvaliteta, ali cini mi se da to dosad jos nije pokazao. Menig je u boljim danima znao to da radi. Nije da se ja nesto razumijem u fudbal, al tako mi se cini.
 

Dr.Hofmann

Stara garda
Учлањен(а)
05.03.2023
Порука
349
Reaction score
2.472
Локација
Vukovar
Čini mi se da pretimo praznom puškom, ovde na forumu.
Nisam nešto puno pratio FK ove sezone ali ono što sam video je kriminalno loše, posebno defanzivno.

Ne očekujem ništa dobro od današnjeg derbija, mogu samo da priželjkujem da naši igrači pokažu da imaju dostojanstva u sebi i da prevaziđu sopstvene mogućnosti pa da se muški pošibaju.
 

In_hero!

Grobar
Учлањен(а)
13.03.2016
Порука
551
Reaction score
1.022
da bre da ih polome i da dobiju 2 crvena i da primimo 4 gola.
gluposti.
pametno i na pobedu.
 

Dr.Hofmann

Stara garda
Учлањен(а)
05.03.2023
Порука
349
Reaction score
2.472
Локација
Vukovar
In Hero

Ako sam reko da se pošibaju,nisam mislio da se tuku.
Da se pošibaju u prenesenom značenju.
 

In_hero!

Grobar
Учлањен(а)
13.03.2016
Порука
551
Reaction score
1.022
Nikad nismo ni pobedili a da se nismo pobili i natrcali ih.
Samo idioti se loze na Srdju Knezevica i to zato jer smo dobili taj derbi.
Pickarski je ostavio ekipu na cedilu a nije kao Roj Kin polomio nogu nekome i okoncao mu karijeru. (gluposti , otvori im glave).
Pobeda se pamti. I to nam treba.
 

Goran Tomić

Kralj fanzina
Учлањен(а)
07.12.2011
Порука
11.759
Reaction score
29.643
Локација
Beograd
Ови наши момци и овај наш тренер не морају никоме ништа да показују и доказују. Играју сами против свих, онолико колико могу и знају или не знају.
Ми немамо друге, а они немају (скоро) никога.

Најлакше је седети у фотељи и чекати наш пораз да би се опљунуло по саставу, играчима, тактици. Ипак, многи зентају да унапред не погреше, па неће да попљују сад одмах, него чекају да виде шта ће бити.

Најлакше је да у случају пораза оде глава тренера, ето, није победио ,,цигане,, а то се не прашта.
А то што њега ,,сакати,, и држава и управа и савез и судије, то ником ништа, битно је наћи дежурног кривца, а и много лакше него се потрудити да некоме нешто помогнеш или да га подржиш...

У случају нерешеног резултата, ето лепе прилике да теоретичари завере кажу како је то било намештено зарад мира у држави после избора...
А то што је икс пута било нерешено и кад јесте и кад није био мир у држави, то мачку о реп...

Што се тиче бојкота сопствног стадиона, играча, тренера, а зарад управе, о томе мислим да је једна од већих глупости у нашој историји, која неће нокат на малом прсту померити управи, а камоли гузицу из фотеље, али ће зато оставити играче и тренера без веће подршке кад год смо домаћини, а ,,циганима,, данас омогућити да праве велику ,,фешту,, у нашој рођеној кући...

Али, став је став, поштујем то што нећете доћи док је ова управа ту, па баш да видимо које ће их то године или месеца отерати...

А за остале који не долазе зато што им се и иначе не долази, а не зарад ,,става,, - па шта да вам кажем, кошарка је сада ,,ин,, а фудбал није, мир у држави, који ће нам курац тај тамо неки старомодни ФК и олињали стадион, доста су и трајали... Битно је да Жељко узме евротитулу, шта сад, тамо неки фудбал...

И тако ја сад крећем у моју другу кућу, олињали древни стадион ЈНА, да ,,циганима,, јебем матер, јер неко МОРА да буде уз наше играче и тренера, а ви како хоћете.

У случају да наши победе, радоваћу се што сам био на лицу места.
У случају да не победе, знаћу да сам урадио све што сам могао.

:napred-partizan:

Салдања, Захид, Калулу...ајде момци, да пробамо...
 

serAlex

Grobarčina
Учлањен(а)
21.05.2007
Порука
7.360
Reaction score
37.689
А то што њега ,,сакати,, и држава и управа и савез и судије, то ником ништа, битно је наћи дежурног кривца, а и много лакше него се потрудити да некоме нешто помогнеш или да га подржиш...
Jel' ga neko puškom terao da sadi tikve sa đavolom?
 

djomla

Partizanovac
Учлањен(а)
20.02.2007
Порука
4.175
Reaction score
18.457
Локација
U Kinšasi
Da su neka druga vremena, ne bih se uopšte brinuo. Ali, budući da smo klub oko kog obleću cigani menadžeri, cigani navijači, cigani igrači, za fotelju se bore ciganski kadrovi, a sve to nadgleda vrhovni ciganski demogorgon, nemam nimalo razloga za optimizam. Mi im za to vreme uručujemo poklone, zahvaljujemo se, sklanjamo se u utakmicama u kojima moramo, negujući fer i sportsko rivalstvo.

Zato se samo nadam da ima bar jedna budala kod nas koja će krene da kosi od prvog minuta. I njihove i naše koji budu istrčali u duhu nekog praznika fudba, sportskog nadmetanja i slično.
 

Detelinarac90

Louis Le Prince
Уредник
Учлањен(а)
17.07.2021
Порука
4.535
Reaction score
29.415
Локација
Novi Sad
Данас нам у госте долази режимска кучка, опијена од најважније ”победе” у недељу и са жељом да уоквири дане славља на Андрићевом венцу.

Последњи пут су славили на ЈНА након срамне крађе у режији Глођовића у феб. 2016. Пре скоро пуних 8 година!

Без страха! Нека пуцају кости

 
Top