Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

FK Partizan 2023/24

Dubaz

Grobar
Учлањен(а)
18.05.2020
Порука
381
Reaction score
3.442
Локација
Kući.
Teren ružan, Partizan lep.

Bonus pozitivno iznenađenje.

Izmena odmah dala rezultat.

Pojačanje mi se sviđa, pogotovo uloga Zahida kada nema Belića.

I najvažnije od svega - nije nam ga dao Miletić ili tako neki naš bivši.

Idemo dalje, do derbija da se poveća prednost.

Ukratko, za sve nas koji smo jedva čekali nastavak - peta Saldanje za radost i nadu.
 

Baracuda

Grobarčina
Учлањен(а)
13.06.2017
Порука
1.164
Reaction score
4.361
3 boda jedino vredno pažnje. Igra njivaligaška kao i teren.
 

Haris_Brkić

Grobarčina
Учлањен(а)
29.07.2022
Порука
1.022
Reaction score
7.654
Svaka čast momci, kakva borba, prava Partizanština na terenu, svako dobio karton zbog prigovora na grešku nad drugom.

Sudijama da jebem mater..valja to motkati kao u "muruz" ligi jer im je i talent na tom nivou...seme im jebem pokvareno.

Videli smo šta nas čeka do kraja prvenstva i za mene je stvarno pička svako ko ne ode na utakmicu kada god to može da podrži ove borce.

VUČIĆU UMRIII!!
 

Plava Čigra

Grobarčina
Учлањен(а)
08.04.2011
Порука
2.247
Reaction score
3.620
Ja znam da je pičkousta nakaza bolesnik neviđeni, ali da je toliko nenormalan i bolestan da za svoju kurvetinu namješta sudije na ovako perfidan način... Nakazo ciganska!

Duljaj bi trebao javno odmah nakon utakmice da iznosi perfidne namjere sudija da utiču na rezultat.

Ej, tri crvena onaj brazilac trebao da dobije do 45min, a on na kraju svira crveni Antiću?!

I još se krsti na kraju utakmice?!

Bravo momci!

Igrali ste protiv oranice, 11 drvosječa i sudije kojeg delegira predsjednik države.

Popišali ste se svima njima u usta smrdljiva, bolesna!

Nadam se da Duljaj ubuduće neće protiv ovakvih timova primjenjivati taktiku bez presinga na zadnju liniju i 5 metara razmaka od protivničkog igrača.

Ne znam što im se daje prostor da nešto kreiraju, ne vidim logiku što radi to često.
 
Top