Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

FK Partizan - sezona 2013/14

Статус
Затворена за писање одговора.

zive

Grobarčina
Учлањен(а)
20.06.2007
Порука
7.969
Reaction score
10.262
:D

Partizan jači za Ostojića i Kojića

Miloš Ostojić i Nemanja Kojić se vraćaju u takmičarski pogon Partizana. Već od sledeće nedelje defanzivac i napadač će raditi zajedno sa ostalim članovima kluba iz Humske.

Ostojić je imao mnogo problema sa povredama u 2013. godini, a potom mu se dogodio i peh da zbog povrede zadnje lože ne otputuje na prvi deo priprema u Antaliji. Izgleda da će ubrzo svi ti problemi biti iza njega. Mladi defanzivac će od sledeće nedelje posle dugo vremena raditi zajedno sa saigračima punim intezitetom.

Na treninzima će mu se pridružiti i Nemanja Kojić. Napadač prvaka Srbije je jesenas takođe imao problema sa povredama. Operisao je stopalo i to nedugo posle izlaska iz jedne povrede.
sportal
 

Nemanja_1975

Grobarčina
Учлањен(а)
04.06.2012
Порука
3.130
Reaction score
184
Локација
NBGD
Taman da pruže podršku sa tribina
 
Последња измена:

inzenjer

Grobarčina
Учлањен(а)
04.06.2012
Порука
2.518
Reaction score
656
Локација
kragujevac
bio sam nekoliko dana prikovan za krevet zbog kicme, al sad sam morao da ustanem i da napisem ovo.
vec sam vam govorio posle pazara da je ono samo pocetak sistematske kradje i unistavanja partizana.
sve sudije imaju nalog da nas unistavaju i to ce nastaviti uprkos nasim nemocnim saopstenjima.
jednostavno pickousti preko kokeze radi sta hoce i preti svima.
tole se odavno nista ne pita.
mi moramo u svakom mecu da grizemo od prvog minuta i da kidamo u meso.
samo tako cemo pobedjivati, a titulu cemo osvojiti jedino svim pobedama do derbija.
derbi ce morati da sudi mazic, a on zbog svog dupeta to mora da odsudi korektno.
u tom slucaju punimo kurvu 3-0 i titula je nasa.
samo srcem i nadljudskom borbenoscu do kraja do istoriske titule!
 

Pera115

Grobarčina
Учлањен(а)
27.01.2011
Порука
2.851
Reaction score
3.676
inzenjer [ derbi ce morati da sudi mazic, a on zbog svog dupeta to mora da odsudi korektno. ]

Nisam siguran da je on nas.Bar u derbiju to jos nije dokazao.Naprotiv, protiv je nas.
 

ld79

Početnik
Учлањен(а)
08.07.2010
Порука
172
Reaction score
24
Локација
Beograd
Ne znam gde ste toliko zapeli,titula pa titula?Sta ima i da je osvojimo,kad je instaliran drzavni ciganski aparat u sve pore naseg drustva,mozemo samo da im pokazemo kurcinu i nista vise.
Pitanje je sad kad polako se otvaraju sve karte u ovoj drzavi,kako cemo funkcionisati na dalje?Da li ce u nas klub uplivati SNS kadar sa zadatkom da nam kao pomogne i ubrizga neku sicu da bi opstali,ili trenutni koji je pogubljen u vremenu i prostoru?
Svima je jasno da zele da nas uniste,u svim sportovima.Ono sto se radi od sportskog sektora je samo ukazivanje na nepravdu ljudima koji navijaju za Partizan,nikog drugog to nedotice.
Sad je krajnje vreme nesto da se preduzme,ili ce biti kasno.
 

inzenjer

Grobarčina
Учлањен(а)
04.06.2012
Порука
2.518
Reaction score
656
Локација
kragujevac
PERO ja nisam ni rekao da je mazic nas vec da je neutralan.
od svih sudija jedino on moze da sudi bez opterecenja, jer jedino na njega ne sme niko da vrsi pritisak.
vec je stekao veze u uefi i njihovo veliko postovanje, veruj mi to sigurno znam.
jeste nas u derbiju ostetio za onaj ne dosudjen penal nad babovicem, ali se videlo da to nije namerno.
uostalom ja ne brinem uopste ako u derbi udjemo samo sa bodom zaostatka.
pojescemo ih na terenu, nece ni znati sta ih je snaslo.
 

inzenjer

Grobarčina
Учлањен(а)
04.06.2012
Порука
2.518
Reaction score
656
Локација
kragujevac
ako si citao moje ranije postove primetio si da sam govorio da svi sude po diktatu.
i on je do prosle sezone tako sudio, ali sada vise ne jer niko to od njega ne sme vise da trazi.
na primer na utakmici barselona-spartak moskava je zaradio 7 soma evra, a od toga 2 hiljade je bila cast od katalonaca koji su bili zadovoljni sudjenjem.
ja ga inace ne gotivim od nedosudjenog penala u derbiju, ali samo komentarisem da je stekao veliki ugled.
u kragujevcu pred utakmicu sa cini mi se napredkom je sat vremena drzao predavanja pomocnim sudijama o osnovnim pravilima sudjenja i specificnim situacijama.
boli njega kurac i za nas i za cergu, on gleda samo svoje dupe, i njemu ne moze da preti ni bogi stepanovic ni razne kokeze i ruzici
 

Nemanja_1975

Grobarčina
Учлањен(а)
04.06.2012
Порука
3.130
Reaction score
184
Локација
NBGD
Mašinerija radi punom parom ali polako sve će doći na naplatu
 

inzenjer

Grobarčina
Учлањен(а)
04.06.2012
Порука
2.518
Reaction score
656
Локација
kragujevac
kurir treba zabraniti ovde mamicu im jebem cigansku.
ako bog ovo gleda uzecemo titulu i u fudbalu i u kosarci pa nek nastane histerija u svrbiji.
 

Pera93bgd

Grobarčina
Учлањен(а)
04.06.2012
Порука
1.485
Reaction score
80
Локација
Autokomanda, Beograd
ako si citao moje ranije postove primetio si da sam govorio da svi sude po diktatu.
i on je do prosle sezone tako sudio, ali sada vise ne jer niko to od njega ne sme vise da trazi.
na primer na utakmici barselona-spartak moskava je zaradio 7 soma evra, a od toga 2 hiljade je bila cast od katalonaca koji su bili zadovoljni sudjenjem.
ja ga inace ne gotivim od nedosudjenog penala u derbiju, ali samo komentarisem da je stekao veliki ugled.
u kragujevcu pred utakmicu sa cini mi se napredkom je sat vremena drzao predavanja pomocnim sudijama o osnovnim pravilima sudjenja i specificnim situacijama.
boli njega kurac i za nas i za cergu, on gleda samo svoje dupe, i njemu ne moze da preti ni bogi stepanovic ni razne kokeze i ruzici

Ako je sve ovako kao sto pises onda me uopste ne cudi sto je Mazic ''misteriozno'' zamenjen da nam ne sudi dan pred utakmicu i pretpostavljam da nam, osim derbija, uopste nece ni suditi ove sezone...
 

diego_armando

Grobarčina
Учлањен(а)
30.08.2008
Порука
6.325
Reaction score
3.998
Локација
Kobasicarija "Venac".
saopstenje ok, bas kao i tajming. klub se mora oglasavati sad, kad je i dalje mrtva trka. ako nam(ne daj boze) sutra pobegnu sa bodovima, kasno je za akciju.

nego: IMALI NEKO DA PORADI NA DELEGIRANJU SUDIJA, KAO I PRITISKU NA ISTE???
 

Kejp

Grobar
Учлањен(а)
05.09.2012
Порука
684
Reaction score
89
Na temu o Kuriru, stvarno ne znam koje su novine nase, njihove, zabranjene, dozvoljene ali sam cuo da Kurir nije napisao ni slovo o pobedi Partizana nad Makabijem u izdanju nakon utakmice, sto je stvarno sramota ako je istina.
 

WebGazda

Solar Warden
Учлањен(а)
30.09.2006
Порука
17.308
Reaction score
1.012
Jeste li konačno počeli da shvatate protiv kojih govana se borimo decenijama! Oduvek su krali i namaštali, ali ovo što se radi ovog proleća će zaseniti sve do sada. Utakmice oni neće izgubiti! Jedino protiv nas... možda!

A sada malo lakša tema ... http://www.youtube.com/watch?v=NnI14fXcWek
 

Cooler

Grobarčina
Учлањен(а)
13.06.2008
Порука
1.163
Reaction score
2.140
Локација
u srcu šesnaesterca
Ocekivano:

Defanzivac Partizana nije pomilovan: Trajković mora da pauzira

S. I. | 26. mart 2014. 19:41 | Komentara: 2
Defanzivac crnobelih će propustiti utakmicu na Karaburmi pošto se odluka arbitra Dimitrijevića da mu pokaže žuti karton ne dovodi u pitanje






Branislav Trajković Foto Arhiv VN






DISCIPLINSKA komisija FSS raspravljala je danas o aktuelnim dešavanjima iz 20. kola Superlige i donela samo jednu odluku, onu koja je vezana za žuti karton defanzivca Partizana Branislava Trajkovića.


Trajković mora da propusti utakmicu na Karaburmi pošto se odluka arbitra Dimitrijevića da mu pokaže žuti karton ne dovodi u pitanje.

„Slučaj Lalatović“ na Voždovcu još nije bio na tapetu jer se očekuju dopunski izveštaji.
www.novosti.rs
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top