Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

FK Partizan - sezona 2013/14

Статус
Затворена за писање одговора.

NikolaPartizan

Grobarčina
Учлањен(а)
01.06.2011
Порука
2.125
Reaction score
4.617
Локација
USA
Duša me boli zbog svega što ova udbaško-ciganska država radi. Da oni ovako otvoreno kradu i bukvalno ti se smeju u lice, to nigde nema. Apsolutno prezirem ovaj osećaj nemoći da bilo kako promenim situaciju u kojoj se nalazi naš klub. Svi su svesni šta se radi da bi cigani postali šampioni, a niko da pisne, svi ćute. Em naše "legende" em bilo ko drugi( izuzev Duleta, a našu upravu i ne računam). To ćutanje nikada neću shvatiti. Šta bi sa onim kada nepravda postane zakon, otpor je naša dužnost? Ili su ljudi sistemski uništavani tokom godina, pa su jednostavno ostali bez volje i snage? Ili je nešto drugo u pitanju?

I posle se pitaju zašto nam je država takva kakva jeste i zašto je poremećen sistem vrednosti, neshvatajući da sve ovo što čine direktno utiče na to. Upravo vlast kao i u prošlosti, otvoreno pokazuje da je u redu da se krade, namešta i šta sve ne, a da se ne snose apsolutno nikakve posledice. Opet će nam u budućnosti doći razni čovići, vesići i drugi. I posle gospodar vučič govori kako će se država boriti protiv korupcije. Imaju li ti ljudi makar malo savesti, makar malo nečeg ljudskog u sebi?

Postoji samo jedna stvar koju svaki navijač Partizana može učiniti. Iako je ovo rečeno nebrojano mnogo puta, ali ipak bez mnogo rezultata. A to je, da svako dođe na svaku narednu utakmicu i podrži naš klub u borbi protiv sistema. Da dođe u Hram koji predstavlja glavnu i jedinu opoziciju trenutnoj vlasti. Dođite ljudi iskažite svoje nezadovoljstvo. Dođite i podržite naše igrače koji bukvalno igraju protiv cele države. Nisu mi jasni ljudi koji su navijači Partizana, a iz nekih samo njima znanih razloga, ne dolaze na utakmice u ovako delikantnom trenutku za klub. Zar im nije proradio inat, nešto? Naravno, ovo se odnosi na beograđane.

Još 7 utakmica do kraja. 7 utakmica do konačno boljeg života u Srbiji. 7 utakmica do ulaska srbije u jevropsku uniju i podizanja životnog standarda. 7 utakmica do novih zapošljavanja i beograda na vodi. 7 utakmica do procvata srpske privrede...Ne znam za vas drugari, ali ja ću učiniti sve što je u mojoj moći da sprečim ovo.

Mnogo kenjanja za jednog klinca...
 

Dirigente

Grobar
Учлањен(а)
29.03.2014
Порука
210
Reaction score
52
Ne znam sta rosavi cigan sa SOS-a priziva u vezi konacnog ishoda na tabeli, ali valjda u ovom takmicenju komesara Vucica postoje neke propozicije. A one kazu:

Изузетно, на крају Првенства, ако је реч о месту које одлучује првака, или обезбеђује учешће у неком међународном такмичењу, као и о месту ко је одлучује о прелазу у нижи степен такмичења, у случају истог броја освојених бодова два или више тимова пласман на табели се сачињава на основу додатне помоћне табеле од резултата који су постигнути у међусобним сусретима односних тимова у првенству. Пласман на додатној помоћној табели, утврђује се збиром освојених бодова. Ако је збир бодова једнак, одлучује разлика између датих и примљених голова. Ако је и ова разлика једнака одлучује већи број постигнутих голова у гостима (када је у питању табела од два клуба), односно већи број постигнутих голова (када је у питању табела од 3 или више клубова), а ако је и даље исти скор, одлучује гол разлика са главне табеле, а ако је и она иста одлучује већи број постигнутих голова.
http://www.fss.rs/index.php?id=1234
 

PFChampion

Grobarčina
Учлањен(а)
11.04.2010
Порука
8.889
Reaction score
13.728
Al ga iskomplikovaste sa tim istim brojem bodova ionako cemo da ih zgazimo pre toga i da ih pobegnemo posle jedno 5-6 bodova posle derbija. A uzgred budi receno u slucjau da imamo isti broj bodova na kraju se prvo gleda:
Medjusobni skor (znaci nas duel sa ciganima se gleda kao nokaut faza - racuna se gol u gostima)
Ako i ovo bude isto onda:
Gol razlika odlucuje - znaci ne broj golova u gostima nego gol razlika makar mi imali gol razliku 70-25, a cigani 80-40 npr.
Ako i to bude isto onda jbm li ga jer dovde da dodje nece cigani se na to spremaju vise ne namestaju po 1-0 ili 2-1 vec se bahate i siluju one mucenike koji misle da ce da puste cigane da dobiju samo 1,2-0....
 

Vlayco

Banned
Учлањен(а)
24.01.2010
Порука
1.193
Reaction score
82
Локација
Zemun
Nece biti nikakvih kalkulacija. Zgazicemo ih na derbiju, pamtice nas dok su zivi. Ja se bojim gostovanja u Krusevcu. Njihov klub i njihove sudije ce na toj utakmici sve uraditi da omoguce kurvi miran derbi.
 

markic

Grobarčina
Учлањен(а)
20.03.2007
Порука
2.947
Reaction score
1.196
Šta ja znam, ja se nekako više bojim Jagodine. Na gostovanjima smo u proseku prikazivali bolji fudbal nego kod kuće. Ipak, optimista sam po pitanju te dve utakmice.

Što se tiče derbija, nisam pametan. Svakako smo bolji i mislim da smo favoriti da to dobijemo. Da li možemo do pobede od dva razlike? I to je moguće, ali teško. Da mi dobijemo ove dve i cigane koliko bilo pa šta nam Bog da. Ako se ukaže prilika da ih rasturimo, svakako to treba i da učinimo, ali ne treba nam taj pritisak neophodnog demoliranja cigana.
 

Tuljo

Administrator
Уредник
Учлањен(а)
30.09.2006
Порука
8.355
Reaction score
6.625
Локација
Tamo gde si ti!
Mi mlađi Grobari smo uglavnom slušali o zvezdinom proleću. Videli smo par pokušaja istog.
Na našu veliku žalost ovog proleća imamo priliku da osetimo to proleće uživo i to proleće koje je za 10 koplja ispred svih njihovih dosadašnjih muljanja.

Na svakoj utakmici ove polusezone smo oštećeni, njima se gotovo ne daju kartoni, jedino vruće gostovanja OPET igraju pred praznim tribinama (nije još odlučeno, voleo bih da sam pogrešio u proceni), čuka u koju smo se svi uzdali je takođe odigrala prijateljsku utakmicu.

Kako stvari stoje pobediće oni sve do kraja sem derbija, ali niko ne može da nam zabrani da se nadamo njihovom kiksu i nekoj kosmičkoj pravdi koja će da spreči loptu da uđe u okvir gola. Neka utakmica gde će imati 123 prečke i 175 stativa, gde će lopta da se zaustavi na liniji gola sama od sebe, da glupi bajko sam ušete u svoj gol sa loptom u rukama.

TITULA JOŠ NIJE IZGUBLJENA, U ROVOVSKOJ SMO BORBI I MORAMO OSVAJATI NEPRIJATELJSKU TERITORIJU MILIMETAR PO MILIMETAR.

JAGODINA MORA PASTI PRED 20.000 LJUDI. MI SMO TA SNAGA KOJA JE POTREBNA IGRAČIMA DA PREGRME SLEDEĆU UTAKMICU. JESTE RADNI DAN, ALI TO NIJE IZGOVOR I EL SE IGRA RADNIM DANIMA.
 

Nemanja_1975

Grobarčina
Учлањен(а)
04.06.2012
Порука
3.130
Reaction score
184
Локација
NBGD
Derbi dobiti u svakom slućaju i raztmontirati ih ako se ukaže šansa
 

ARMY

Grobarčina
Учлањен(а)
25.06.2008
Порука
3.084
Reaction score
405
Локација
Sa Covicevim panterima u Stjepana Supanca
Kako stvari stoje lopov Mazic i njegovo diskretno navlacenje ce nam doci kao sedmica na lotou kako se ove sezone odvijaju stvari.

U siruaciji smo da treba da budemo srecni ako nam ne svirnu ofsajd posle solo prodora ili penal protiv nas na 20 metara od gola,kao u seoskim namestenim ligama.

Ne prodje mec da nas ne ostete debelo i ocigledno_Ono sto mene najvise plasi jeste sakacenje kartonima.

Govna ce ici na to da nam izbace neke glavne igrace do meca sa zgadijom.

Znaju i oni u dubini da im verovatno nece biti dovoljno za jos koje otimanje pa ce verovatno ici na to da nas preseku pred kljucni mec.
 

WebGazda

Solar Warden
Учлањен(а)
30.09.2006
Порука
17.308
Reaction score
1.012
jesmo li ulozili primedbu na sudjenje posle utakmice?

Ko da uloži... Dragan Đurić, Branko Ružić, neko treći!

Mi mlađi Grobari smo uglavnom slušali o zvezdinom proleću. Videli smo par pokušaja istog.
Na našu veliku žalost ovog proleća imamo priliku da osetimo to proleće uživo i to proleće koje je za 10 koplja ispred svih njihovih dosadašnjih muljanja.

Nažalost tako je! Nagledao sam se ciganskih proleća, ali ove godine su prevazišli sve prethodne.

Postoje dve razlike. Ovog proleća imaju celu cigansku vladu koja ih otvoreno podržava. Drugo, nema ko da brani Partizan!

Već sam rekao, ali i da ponovim, pošto neki nisu shvatili! Tražite saopštenja i ko zna šta, a ne mislite ko nam vodi klub. Sve lopov do lopova! Sve ljudi koji su pred hapšenjem i samo je pitanje dana. Đurić je već uhapšen, a pušten je na slobodu samo zato što je predsednik Partizana. Dakle, imaju ga u rukama. Branko Ružić... i protiv njega imaju previše dokaza i biće procesuiran uskoro. Ni on ne sme javno da pisne. Mile Jovičić... ovo govno se već ulizuje Vučiću i samo cipele mu vire iz Vučkove bulje. Babić, Nađ, Jovanović... ko njih uopšte shvata ozbiljno.

Duško Vujošević... nažalost on je postao deo problema kada je branio bandu iz FKP. Mnogo toga je moglo biti rešeno, ne samo u FK nego i KK da nije otvoreno stao uz Đurića, tačnije podržao svog pajtaša Ružića. Očigledno da je sada video da je pogrešio, ali kasno Marko na kosovo dođe. Uopšte nemojte da se začudite kad mu Vučko i družina spakuju neku aferu i uhapse ga! Ne zajebavam se, na tome se ozbiljno radi.

Narode, ostali smo sami na brisanom prostoru. Stručni štab, fudbaleri i grupica navijača. Ove sa Juga uopšte više ne smatram za navijače Partizana, već kao deo Vučićeve i Đurićeve mašinerije, koja će raditi kako im se naredi, tj. plati! Da, ja nisam u priči. Kurac moj! I te kako smo u priči i znamo sve šta se tamo dešava.

Da li smo kadri da izdržimo sve što nam se servira, ja mislim da jesmo. Za sada najbitnije je da pobedimo sledeću utakmicu, pa onda onu posle nje. Kako znamo i umemo u derbi moramo da uđemo sa -3, ili manjom razlikom, a onda se govnima najebati keve kao nikada do sada.

Sudijama pri dolasku na stadion reći da živu glavu neće izvući ako nas osakate. Ako je bio penal neka ga sviraju, nebitno za koga je, ako nije, ne sviraj, pa makar to bilo i za nas!

Mnogo puta je Partizan morao do titule po trnjavom putu. Ove godine je put pun trnja, razbijenog stakla i minskih polja... sve to uz nevešt pokušaj PPV da glumi neutralnost i ljubav prema svima u Srbciganiji.
 

krme

Grobarčina
Учлањен(а)
28.08.2010
Порука
1.696
Reaction score
332
Локација
u čestitoj kući
Sudijama pri dolasku na stadion reći da živu glavu neće izvući ako nas osakate. Ako je bio penal neka ga sviraju, nebitno za koga je, ako nije, ne sviraj, pa makar to bilo i za nas!

Ja volim Partizan zato što znam da nas ogromna većina ovako razmišlja i zato svi oni koji vole Partizan su moja porodica.
 

brankobg

Grobarčina
Учлањен(а)
02.05.2008
Порука
1.226
Reaction score
1.540
Mogu Duleta da uhvate za koleno, nema od toga nista... Hvala Nemanja...
 

NikolaPartizan

Grobarčina
Учлањен(а)
01.06.2011
Порука
2.125
Reaction score
4.617
Локација
USA
Sale je dobio žute kartone protiv Voše i Javora, znači neće...
 

Petar-Skopje

Super Moderator
Уредник
Учлањен(а)
19.01.2007
Порука
4.299
Reaction score
2.878
Локација
MKD
Igra odlicna, realizacija katastrofalna, rezultat zadovoljavajuci!:clap

Sto se sudije tice, rekao sam pre utakmice da ce ovo govno da nas krade i nazalost bio sam u pravu. Srecom nije se odrazilo po konacnog ishoda!

Idemo dalje, sa 3 pobede u naredne tri utakmice skoro sigurno smo sampioni!:napred Partizan
NE DAMO BRE TITULU!!!:napred Partizan
 

Nemanja-NUSKNVP

Grobarčina
Учлањен(а)
03.01.2009
Порука
2.351
Reaction score
77
Локација
Leskovac
Sale je dobio žute kartone protiv Voše i Javora, znači neće...

Zašto ne bi, pauzira se tek na 4 kartona, pa tek onda na svaki parni.

Stanje sa kartonima je ovakvo:

Na jedan karton od pauze su Vulićević, Brašanac i Malbašić.

Na dva kartona do pauze su Trajković, Obradović, Volkov, Ilić, Živković, Luka, Škuletić i Stanković.
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top