Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

FK Partizan - sezona 2013/14

Статус
Затворена за писање одговора.

Black Voyage

Grobar
Учлањен(а)
07.06.2012
Порука
301
Reaction score
355
Izgleda da na ovom forumu vise niko ne veruje u titulu. Jel moguce da je dotle doslo? Ako smo iscrpeli svu pozitivnu energiju i veru, onda stvarno nemamo cemu da se nadamo. Pronadjimo pozitivnu energiju, vratimo veru. Nemojmo sami sebe da sahranjujemo. Mislim da nije sve bas toliko crno koliko se pise. Situacija nije laka, ali je ipak sve u nasim rukama. Moramo pronaci snage da izguramo ovo do kraja. Ne nadajmo se tudjoj pomoci, ali ucinimo ono sto je do nas. A jos uvek je sve do nas. Nista nije izgubljeno. Nemojmo mraciti toliko. Nemojmo se predavati. Nije lako citati ove stranice u poslednje vreme...

NE DAMO TITULU!
 

Sony PFC

Grobarčina
Учлањен(а)
02.07.2008
Порука
4.522
Reaction score
1.317
Локација
Tamo visoko, za brda ona...
Nadam se da igraci i trener nisu digli ruke kao kolega President.

Daj, cemu takav pesimizam? Ja sam u prethodnom postu naveo da smo u podredjenom polozaju, ali i dalje vjerujem.

17.04.2014 - pada Jagodina!!!
 

Enslaved

Grobar
Учлањен(а)
30.11.2006
Порука
10.242
Reaction score
33.829
Локација
vaginamandibularia
Gospodin Prezident je pogrešno protumačen i sramotno je da ne razumemo njegove mudre reči. Tri utakmice, jedan bod, tj. Prilazimo srbciganiji na bod zaostatka. Živi bili pa videli, pa se napili pa umreli.
 

Двоглави

Grobarčina
Учлањен(а)
04.12.2011
Порука
4.102
Reaction score
679
Локација
ovde, nazalost
Da se ne lazemo, situacija je vrlo teska.
Klub ne moze i ne zeli da zastiti ekipu i trenera od eksplicitnog genocida sprovedenog od drzavnih struktura.
Uz tim su samo ovaj forum, istok i zapad JNA.
Ekipa mala, ali odabrana.
Idemo korak po korak.
 

President

Partizanovac
Учлањен(а)
25.11.2009
Порука
8.888
Reaction score
6.229
Локација
§§§§§

RotoShack

Grobarčina
Учлањен(а)
02.12.2012
Порука
6.244
Reaction score
2.825
Kako su krenuli, morace Nikolic dobro da spremi i ove sa klupe. Zamislite drknemo ih u derbiju sa drugom postavom. Ih :).
 

Ivke

Banned
Учлањен(а)
03.12.2012
Порука
730
Reaction score
24
Локација
Kragujevac
Ne bih da širim pesimizam i ne treba se predavati jer je to poslednje što se radi u sportu, a naročito kada ipak držimo sve koliko toliko još u našim rukama tj. nogama i glavama ali posle jučerašnjih dešavanja mislim da je jasno da ćemo veoma teško do titule i da će nam ona biti ukradena tj. možda nam je već oteta. Cigani se zezaju na svojim utakmicama, nabijaju razliku, nas kradu kao nikada i to tako providno da je za povraćanje, isceniraju se nemiri u Kruševcu, znači čak se dotle ide... Znači plače mi se kad vidim šta se radi... Nadam se da grešim ali biće pakleno teško. No, nada umire poslednja.
 

JasminaT

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2010
Порука
21.462
Reaction score
41.129
Локација
Žrnov
Sva sreća pa igrači veruju da mogu do titule. Valjda ne čitaju da su se Grobari sa istom već pozdravili.

Niti nas kradu prvi put, niti poslednji.... da je gore nego prethodnih 3-4 godina: jeste, ali će zato biti slađe....
 

krme

Grobarčina
Учлањен(а)
28.08.2010
Порука
1.696
Reaction score
332
Локација
u čestitoj kući
Sa drugom postavom ćemo vjerovatno igrati protiv Napretka, tj, kombinovanom. Ne vjerujem da će utakmicu početi bilo ko od igrača kojima treba jedan žuti za pauzu. Znači, kompletni na Svetozarevo, bez Vuličevića, Malbašića i Brašanca u Kruševac plus ako neko iz grupe "dva žuta za pauzu" dobije karton na utakmici prije. Nije toliko crno po pitanju kartona. Šta se priča za Lazovića i Lukača?
 

PFChampion

Grobarčina
Учлањен(а)
11.04.2010
Порука
8.889
Reaction score
13.728
Jos te dve utakmice da izguramo sa 3 boda, a onda gazimo u najvaznijem derbiju u istoriji ako tako moze da se kaze, a posle svega mislim da moze tim pre sto ako osvojimo ovu titulu imacemo najvise sampionskih titula.
BEZKOMPROMISNO moramo da odigramo do kraja....sumnjam da smo ikad bili u situaciji da nam je bila potrebna ovolika borba i inat da bi dosli do cilja uz svo postovanje svih proslih generacija koje su omogucile ovaj trenutak. I ne mislim da preterujemo ponavljajuci sve ovo svaki dan, sat i minut.
 

Sony PFC

Grobarčina
Учлањен(а)
02.07.2008
Порука
4.522
Reaction score
1.317
Локација
Tamo visoko, za brda ona...
Лазовић пропушта Јагодину, неизвестан за дерби

13 апр, 2014 Партизан ће напасти Јагодину и без Данка Лазовића! Стрелац победоносног гола против Јавора због повреде је већ у 51. минуту напустио терен у Ивањици.
(ФОТО: М. Рашић)
- Данко Лазовић има дисторзију скочног зглоба. Баш као и код Милана Лукача, који има проблем са мишићем руке, незахвално је давати процену о дужини одсуства. Наравно, волео бих да их имам на располагању за вечити дерби – рекао је Марко Николић, шеф струке црно-белих.
Zurnal

''Divno''..

Brasanac ne igra sledecu protiv Jagodine, kartoni su u pitanju.
 

STOOOLEEE

Grobarčina
Учлањен(а)
04.02.2014
Порука
2.021
Reaction score
3.217
Локација
GG 1978
Prolecni deo sezone je od kada se igra fudbal na ovim
prostorima najveca lakrdija u reziji ovih gmizavaca koji zele da ukradu titulu..
Ocigledno je da farsu zele da nastave sa scenarijem da igraju pred praznim stadionom u Pazaru..
Klub za derbi treba da musavima da ulaznica max 5% od kapaciteta stadiona i ni jednu ulaznicu vise..
Igraci i strucni stab su u velikom grcu,tako i igraju,svesni su da ih kradu,nemaju podrsku uprave zato se moraju pozvati svi Partizanovci da stanu pod jednu zastavu i stanu u odbranu kluba u odbranu Sportskog Drustva Partizan..
Svi zajedno u odbranu titule!!!
 

Partizan Style

Grobarčina
Учлањен(а)
04.12.2011
Порука
2.183
Reaction score
126
Локација
everywhere
Bas nas hoce, ko da se nije dovoljno toga urotilo protiv nas, jos nam i povrede fale, posebno brine ova Lukaca kad znas da mu je Zivkovic zamena, nek nam je Bog u pomoci

Priliku ce dobiti Ninkovic, mozda i Grbic, nadam se da mogu da je iskoriste
 

Pajas

Grobarčina
Учлањен(а)
06.01.2008
Порука
1.350
Reaction score
1.333
Fukara je resila da otme titulu I sve ce uciniti da se poveca razlika do derbija.Cak I ako budemo posle derbija egal u bodovima,Kokeza I njegovi kriminalci ce koristiti sve metode da nas ostete do kraja.
Mi bez uprave,sa timom koji je uvek desetkovan kartonima trebamo uloziti nadljudske napore da ostvarimo cilj.
U Muslinovo doba su imali zatvorene sve svoje utakmice ali ovako dirigovanje nasim sudijama nije vidjeno.
Nadam se da imamo nekog coveka iz senke koji ce biti jaci od lopurde Kokeze.
Nasa titula I UEFA suspenzija bi unistila crveno-belu zgadiju !
 

dovla

Grobarčina
Учлањен(а)
22.06.2008
Порука
2.409
Reaction score
142
Локација
...
Ako mi preživimo ova dva kola i dobijemo stvarno derbi mislim da nismo ni svesni kakvi će to pritisci biti u poslednja 4 kola. Ja prvi kokodačem stalno samo da dobijemo sve do derbija, ali zamislite samo šta će da bude ako mi sa nekom prednošću uđemo u ta poslednja 4 kola. Moramo jednu po jednu i samo tako da razmišljamo, kao da ne postoji dan posle prve sledeće utakmice. A onda pogledam, pa jebote. Što bi se nervirali kad na neke stvari ne možemo da utičemo. Kako ono ide "ne treba nam plaćena titula"? E pa eto ako slučajno ne izdržimo eto im ta jebena titula, svejedno LŠ neće igrati :D Ljudi ja razumem i pritisak i sve, ali oni su gotovi. Izbaciće ih iz evropskih takmičenja, prodaće za poneki dug jedino što im vredi u vidu Lazovića i mogu samo da se ugase.

Ako nema Evrope, za njih nema života jednostavno(mada i ovako su igrali jebalo majku, ali sad bi mogli da nakradu maksimalno za LŠ da naprave tim), nek osvoje ako baš moraju ovu nameštenu sezonu(protiv nekih stvari je nemoguće boriti se) stićemo ih i prestići narednih godina, ako im ne oduzmu u međuvremenu neku što me ne bi čudilo.

Samo polako, ko se zadnji smeje....
 

diego_armando

Grobarčina
Учлањен(а)
30.08.2008
Порука
6.322
Reaction score
3.990
Локација
Kobasicarija "Venac".
hmmm, cim je marko rekao da se nada da ce ih imati za derbi, to verovatno znaci da propustaju i curane i carapane.
jbt, ja se vec tresem od saznanja da cemo protiv jagodine igrati bez kapitena i danka. to je previse za jedan ovakav partizan. trijumf u cetvrtak ce biti podvig.

htedoh reci, trijumf u cetvrtak BI BIO podvig.
 
Последња измена:
Статус
Затворена за писање одговора.
Top